Stiže nova "Simpa" od T-Mobilea

poruka: 95
|
čitano: 23.951
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stiže nova "Simpa" od T-Mobilea".
15 godina
neaktivan
offline
Stiže nova "Simpa" od T-Mobilea

Da, baš gledam reklamu na TV-u, čini se kao povoljno. Furaju se na Bon Bon/Tomato {#}.

xfire: triplex667 |||||||||||||||||||||| EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Stiže nova "Simpa" od T-Mobilea

uvijek sam na simpi,sviđa mi se ovo

jedino mi se ovo ne sviđa od 30 dana

 

M4X @ 3.14zda GHz
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Stiže nova "Simpa" od T-Mobilea

Meni je to totalno bezveze :( Kupovati bon od 200kn recimo svakih 30 dana da imas najjeftiniju tarifu ??

Samsung Galaxy S, Firmware: CyanogenMod 7 , Version: 7.1 stable, Android: 2.3.7, Modem: XXJVT, Kernel: Stock-2.6.35.12, Launcher: Launcher pro, Theme: Rover's Cyan
13 godina
neaktivan
offline
Stiže nova "Simpa" od T-Mobilea

Nije svaki mjesec 200kn,nego jednom možeš nadoplatit 200kn da dobiješ sve najpovoljnije i onda svaki mjesec nadoplatiš bon bilo kojom vrijednosti(bar sam ja tako skužio)

mix100
Moj PC  
0 4 hvala 0
13 godina
offline
Stiže nova "Simpa" od T-Mobilea

http://www.tomato.com.hr/tarife/top-tarifa  Po meni nepobjedivo.

 

Za 90kn mjesečno 500min prema svim mrežama, 500SMS poruka i 500MB internet prometa.

www.e-sport.hr - Gaming portal sa dnevno sviježim vijestima. Organizator LAN turnira po Hrvatskoj, potiče hrvatsku gaming scenu na razvijanje. CS 1.6, COD4, COD2 serveri
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže nova "Simpa" od T-Mobilea
Vapor kaže...

http://www.tomato.com.hr/tarife/top-tarifa  Po meni nepobjedivo.

 

Za 90kn mjesečno 500min prema svim mrežama, 500SMS poruka i 500MB internet prometa.

Da , a tamo gdje sam ja nema s od signala...

14 godina
offline
Re: Stiže nova "Simpa" od T-Mobilea
mix100 kaže...

Nije svaki mjesec 200kn,nego jednom možeš nadoplatit 200kn da dobiješ sve najpovoljnije i onda svaki mjesec nadoplatiš bon bilo kojom vrijednosti(bar sam ja tako skužio)

 

Ovako kaže na njihovoj stranici :

 

Nakon aktivacije tarife, primjenjuju se osnovne cijene. Ako korisnik prije isteka 30 dana nadoplati ponovno račun bonom više vrijednosti, počet će se primjenjivati niže cijene, a ako nadoplati bonom niže vrijednosti, nove cijene primijenit će se tek po isteku roka od 30 dana.

 

I sad nadoplatim bon od 50 kn recimo, on mi traje 30 dana i za njega plaćam uspostavu poziva 29 lipa i imam 0,85kn/min prema svim mrežama  (0,70kn/min) , zatim poruka 30 lipa prema svim mrežama  (20 lipa) i 1kn 1MB prometa  (0,70 lipa 1MB) ... U bonbon mreži, s nadoplatom od 40kn bon mi traje 40 dana, i plaćam po cijenama u zagradi i još dobijem 1000 minuta free unutar mreže, i nema uspostave poziva ....

 

Za one koji recimo troše više para za 200kn uplaćenih u simpi plaćaju uspostavu poziva 29 lipa i imam 0,35kn/min prema svim mrežama  (500 min - 0,06kn/min) , zatim poruka 20 lipa prema svim mrežama (500 sms - 6 lipa) i 5lipa 1MB prometa (500MB - 6 lipa 1MB) ... Dok u Tomatu za 90kn se dobiju vrijednosti u zagradi ?? I sad kako im se ovo isplati ?? meni nije jasno :(

Samsung Galaxy S, Firmware: CyanogenMod 7 , Version: 7.1 stable, Android: 2.3.7, Modem: XXJVT, Kernel: Stock-2.6.35.12, Launcher: Launcher pro, Theme: Rover's Cyan
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.10.2011 23:07 (goranbm).
12 godina
protjeran
offline
Re: Stiže nova "Simpa" od T-Mobilea

@ Vapor

 

Slazem se, osim male stavke da se korisnik mora OBAVEZNO registrirati sa svim svojim podatcima ukljucujuci i OIB, presliku osobne ili putovnice.

 

BTW nije mi jasno zasto je sad taj OIB postao obavezan na svakom drugom mjestu kad ga samo drzavne sluzbe te lokalna uprava ima pravo traziti....

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.10.2011 23:00 (Abaddon).
14 godina
neaktivan
offline
Stiže nova "Simpa" od T-Mobilea

Sječa li se još tko ovoga

 

pero_HR
Moj PC  
12 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže nova "Simpa" od T-Mobilea
Fićo_CoD 5 kaže...

Da, baš gledam reklamu na TV-u, čini se kao povoljno. Furaju se na Bon Bon/Tomato {#}.

Koliko je meni poznato Bon Bon je od T-Mobile-a, tj. hrvatskog telekoma.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže nova "Simpa" od T-Mobilea
goranbm kaže...

(..)I sad nadoplatim bon od 50 kn recimo, on mi traje 30 dana i za njega plaćam uspostavu poziva 29 lipa i (...)

Baš sam i ja radio takvu analizu. Definitivno ne nude ništa potpuno povoljno. Šteta.

Ali svaka cast na ideju na oživljavanju branda koji je meni bio jedan od dražih. Baš mi je simpa taj brand Simpa {#}


Mislim da im je ovo bila 1.reklama

https://www.youtube.com/watch?feature=player_profilepage&v=9cRQYJVvWlY

 

''Ne možemo izbjeći svaku kritiku niti je moguće udovoljiti svima '' I.P.II
14 godina
offline
Re: Stiže nova "Simpa" od T-Mobilea

ajde konačno! Već sam mislio prebacit svoju simpu u tomato ... pojede mi 13 kn za 3-4 minute razgovora!

13 godina
neaktivan
offline
Stiže nova "Simpa" od T-Mobilea

naknada za uspostavu poziva 0,29 kn - FAIL 

 
12 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Stiže nova "Simpa" od T-Mobilea

i dalje ostajem na bonbonu em 1000minuta free prema bonbon korisnicima

0.70lipa po minuti razg

0.20lipa poruka

bez naknade za uspostavu poziva.

i to prema svim mrezama.

 

Moj PC  
11 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Stiže nova "Simpa" od T-Mobilea

to T-HT očito radi razne tarife i "operatere" kako bi konkurirao sam "sebi" odnosno bio u raznim spektrima korištenja, već 3. stvari su njihove sam t-mobile na bonove, simpa koji je dio t-mobilea na bonove i odvojeni bonbon. Dok Vipnet ima samo tomato. Dok od svih najskuplja je crna ovca (TELE2) ....

[volim Google Android] - Budući Microsoftov Bill Gates...ili Applov Steve Jobs!
Moj PC  
0 4 hvala 0
13 godina
offline
Stiže nova "Simpa" od T-Mobilea

neka vama bonbona i simpa,tele je zakon nad vama svima,i ovce,{#} i novce{#}...........

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže nova "Simpa" od T-Mobilea
fight kaže...

neka vama bonbona i simpa,tele je zakon nad vama svima,i ovce,{#} i novce{#}...........

oni imaju novce a i ovce koje šišaju...xD

[volim Google Android] - Budući Microsoftov Bill Gates...ili Applov Steve Jobs!
13 godina
offline
Stiže nova "Simpa" od T-Mobilea

naravno da sisaju jer su sve presisali u min,sek,sto,{#}bas zato i jesu,ono sto

jesu,jer su isplativljivi,i punoooooooooo jeftiniji,znas ,i znase,da su dobri i zakon su{#}

Moj PC  
1 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Stiže nova "Simpa" od T-Mobilea

Ja znam samo jedno to da necu vise da imam nista sa tmobile-om,pa makar morao biti bez mobitela!Sto dalje od mene!!!

 
4 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Stiže nova "Simpa" od T-Mobilea

Ja kažem da nikad više u životu ne želim imati posla s tele2, T-mobile ok za poslovne i privatne pretplatnike, bonbon odlično na bonove, simap tu negdje, vipnet može proči sloidno no tele 2 je najgori i najskuplji, ovi novi cjenici su katastrofa, mobitele digli 3 puta tarife užasne...

[volim Google Android] - Budući Microsoftov Bill Gates...ili Applov Steve Jobs!
Moj PC  
1 3 hvala 0
15 godina
offline
Stiže nova "Simpa" od T-Mobilea

bonbon jer: svaki mjesec u kojemu stavis 40kn na racun dobijes 1000min, uspostave poziva nema...izvan mreze je 70lp po minuti, ako si aktiviras paket 20/80/200min za 10/30/60kn mozes si spustiti pozive na 50/37/30lp po minuti stoga da ti je obracunska jedinica sekunda, dakle ne skida ti ni puni iznos jer ti je u startu skino pare za paket i sad trosis minute po sekundi...poruke su 20lp, paketi 10/30/60kn za 60/200/500poruka sto je 17/15/12lp po poruci..ja si svaki 30. dan stavim 40kn, aktiviram mali paket za pozive i srednji za poruke i to mi izdrzi cijeli mjesec...uvjet ti je da moras imat barem 1lp na racunu...naravno dovuces sve sa kojima se cujes u bonbon i trosis onih 1000 besplatnih minuta, a za one koji ne zele pricat jeftino si ukljucis paket poziva

 

90kn za tomato davat svaki mjesec + uspostava poziva se vec penje preko 100kn mjesecno, sto je i vise nego duplo od onog sto sad trosim...a tele2 jednostavno koma, isto koliko i simpa i vip, kad ti je uvjet za jeftino visoka nadoplata i onda jos ti uzimaju naknadu za uspostavu poziva {#}

 
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Stiže nova "Simpa" od T-Mobilea

ne kužim ko još puši te T-koma tarife.ja više nebi u njihovu prevarantsku mrežu ni da mi daju zabadave

 
2 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže nova "Simpa" od T-Mobilea
alen-c kaže...

upravo tako...... 100 godina nisam vidio tu reklamu

15 godina
offline
Re: Stiže nova "Simpa" od T-Mobilea
Smiley tarifa 100- na pretplati sam, 100 kuna mjesecno, neogranicen broj besplatnih poruka prema svim mrezama, 300 MB interneta, 100 kuna trosim samo na pozive! Naravno da mi je vecina komunikacije preko SMS ova ali dosta i zovem i po meni najjeftinije za moje potrebe!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže nova "Simpa" od T-Mobilea
Zvjerkan kaže...

Ja kažem da nikad više u životu ne želim imati posla s tele2, T-mobile ok za poslovne i privatne pretplatnike, bonbon odlično na bonove, simap tu negdje, vipnet može proči sloidno no tele 2 je najgori i najskuplji, ovi novi cjenici su katastrofa, mobitele digli 3 puta tarife užasne...

 

dečko pričaš gluposti.

rado cu te prosvijetlit ako si zainteresiran, a mozda i uštediš koju kunu

 

Grm u kojem leži lova nije cijena poziva, nije ni cijena poruke ni podatkovnog prometa, lova je u uspostavi poziva (koja je/nije uračunata u mjesecnu naknadu) i obračunskim jedinicama prve i sljedecih minuta, a tu je Vip definitivno najgori.

 

Kažeš T-mobile za poslovne korisnike, baci oko na Tele2 Unlimited Business tarife

http://www.tele2.hr/poslovni/mobilna_telefonija/business_unlimited.html

 

usporedi je sa Vipovim poslovnim rješenjima i T-mobileovim.

 

O Smileyju, Apsolutno najnizoj tarifi, Smartu, Kikiriki i ostalima necu ni govorit

14 godina
neaktivan
offline
Stiže nova "Simpa" od T-Mobilea

Ma Tomato je najbolji!{#}

 

Silvestre, Fabricio padni te mi na grudi {#}

Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Stiže nova "Simpa" od T-Mobilea
Sta se sad tu prepirete... svatko ima svojeg favorita i tocka... ja imam t-mobile,tele 2 i bonbon... najvise koristim bonbon jer me najjeftnije izade i to je to... a vi koristite sto hocete :)
13 godina
offline
Re: Stiže nova "Simpa" od T-Mobilea
ovakav logo je bio kad su napravili simpu prije oho ho
14 godina
neaktivan
offline
Stiže nova "Simpa" od T-Mobilea

Imam bonbon već 6 mj. i aktivno imam:

 

30 kn - 80 min po 1s obračunska jedinica, prema svim mrežama

30 kn - 300 MB 

 

Uplatim bon od 80 kn i prema promotivnoj akciji dobijem 50% popusta na određeni paket, tako da me ova kombinacija dođe 15+30=45 kn

 

1000 minuta free prema bonbon korisnicima koristim za "VPN" bez naknade za uspostavu poziva sa obitelji pošto smo svi prešli na bonbon i tu potrošim nekih 300 min mjesečno.

 

Za 45-60 kn mj. imam privatni broj s kojim komuniciram prema obitelji "free", a za ostale brojeve ovih 80 min je sasvim dovoljno zbog obračunske jedinice od 1 s, a ako se potroši uzmem novi paket i sve OK.

Mobilni internet promet potrošim cca 200 - 250 MB. Mobitel je HTC Desire znači smartphone :)

 

Po meni bonbon je najbolji izbor za upravo ovu kombinaciju...privatni mobitel sa prijateljima i korisnicima na bonbon mreži.

Ušteda mi je poprilična, na T-mobile pretplati računi su se kretali 200-350 kn.

"Ko hoće nešto da učini, nađe način, ko neće ništa da učini, nađe opravdanje." Pablo Picasso
Moj PC  
5 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Stiže nova "Simpa" od T-Mobilea

Svjestan sam činjenice da mnogi od vas ovdje prisutni još pelene među nogama nosite, ali svejedno isto tako svjestan sam da mnogi od vas niste platežno sposobni ugovarati pretplatu, ali shvatite da je "Prepaid" u svim varijantama daleko skuplji od tarifa u pretplati. To važi za sve operatere, a osobno smo se pošteno opekli i naplačali kuna i kuna za par razgovora na "Tomato" mreži. Ti razgovori su ispadali strašno skupi, a iz razloga što se nije puno razgovaralo i nije se puno račun mjesečno nadoplačivao, maximum 2x po 50Kn, dakle ukupno cca. max 100Kn mjesečno. Dugo smo trpili taj teror od "Tomata" i istovremeno se zgražali nad njihovim reklamama na televiziji za reklamiranu cijenu od 0,07Kn/min. Da ne duljim, raskinuo sam sve odnose sa njima i ugovorio kod dobrog, starog nam T-mobile-a tarifu "Ekstra priča S" pretplatnu tarifu bez uključenog data prometa za 50Kn mjesečno i naravno preporodili se pošto ni taj iznos ponekad nismo u stanju ispucat, ali neusporedivo bolje i povoljnije od ostalih "Gulikoža" na prepaid-u !!

-- Kaj buš ti bum i ja --
Moj PC  
2 2 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice