Pula prezire papir

poruka: 21
|
čitano: 4.785
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pula prezire papir".
15 godina
neaktivan
offline
Pula prezire papir

Neka njima sve u elektronskom obliku...

 

 

Ja i dalje preferiram papir i iskreno baš me boli briga koliko će stabala unistiti (a rabim vecinom recy papir :) )... Znam da ugovor nije ugovor ako se ne potpise na papiru...

Marija Antoaneta je intelektualni Mount Everest za Jadranku Kosor...
Moj PC  
5 20 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pula prezire papir

S druge strane, ja sam se svadjao sa sutkinjom jer nije htjela prihvatiti moj certificirani public kljuc kao potpis na emailu, nego je zahtijevala fax papira s mojim vlastorucnim potpisom.... rofl....

 

Jer scan papira s mojim potpisom, koji ce oni umetnuti u predmet, je bilijun puta sigurniji od 512bitnog DSA kljuca... Norveska banka koju koristim bez problema koristi moj public kljuc za transfer mailova s osjetljivim dokumentima.

All the people in the left wing fuck, and all the people in the right wing fuck, and all the people in the underground fuck - I find myself stupified, coming back again...
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.5.2011 18:06 (Deus ex machina).
 
20 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Pula prezire papir

A bilo je i vrijeme da netko krene.. inaće dio opreme i strategije je donijeto još prije nekoliko godina i svi političari su sa ushičenjem govorili da će do drastično smanji troškove jer se godišnje na piskaranja i dopisivanja na lokalnoj i državnoj razini troši preko 250 milja kuna, ali eto do sada je to bilo mrtvo slovo na papiru {#} 

Emocije su poput vala, nikad ne zadrže isti oblik…
 
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pula prezire papir
Deus ex machina kaže...

S druge strane, ja sam se svadjao sa sutkinjom jer nije htjela prihvatiti moj certificirani public kljuc kao potpis na emailu, nego je zahtijevala fax papira s mojim vlastorucnim potpisom

Pa eto, Pula je prvi od koraka ka iskorjenju primitivizma i zatucanosti u Lijepoj nam Našoj! Nadajmo se da će i ostali gradovi slijediti sličan primjer.

Svakom poklopcu lonac!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pula prezire papir
Lex Luthor kaže...

 eto do sada je to bilo mrtvo slovo na papiru {#} 

 

I saw what you did there! :)

14 godina
offline
Pula prezire papir

Napokon. Dobro da je gradska vlast uzela ovo u ruke jer vlada sigurno ovo nikad ne bi napravila.

Mrzim svoj nadimak!!!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pula prezire papir

Gradonačelnik Pule boris Miletić na predstavljanju e-poslovanja gradske uprave

 

...@autor ove teme, ja mislim da bi se ime trebalo pisati velikim slovom {#}

*_helper_* msn: dinkecc@windowslive.com
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pula prezire papir
Pupi kaže...
Deus ex machina kaže...

S druge strane, ja sam se svadjao sa sutkinjom jer nije htjela prihvatiti moj certificirani public kljuc kao potpis na emailu, nego je zahtijevala fax papira s mojim vlastorucnim potpisom

Pa eto, Pula je prvi od koraka ka iskorjenju primitivizma i zatucanosti u Lijepoj nam Našoj! Nadajmo se da će i ostali gradovi slijediti sličan primjer.

Fora je u tome da sam ja Pulezan rodom i razvodni sud je u Puli :-D :-D :-D

All the people in the left wing fuck, and all the people in the right wing fuck, and all the people in the underground fuck - I find myself stupified, coming back again...
16 godina
neaktivan
offline
Pula prezire papir

bravo PULA !

potpis :D
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Pula prezire papir

Super, cijela uprava Pule nece raditi jedno 6 mjeseci jer moraju na obuku. Krecu od dvoklika, ali doci ce i do e-poslovanja.

Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Pula prezire papir
Deus ex machina kaže...
Pupi kaže...
Deus ex machina kaže...

S druge strane, ja sam se svadjao sa sutkinjom jer nije htjela prihvatiti moj certificirani public kljuc kao potpis na emailu, nego je zahtijevala fax papira s mojim vlastorucnim potpisom

Pa eto, Pula je prvi od koraka ka iskorjenju primitivizma i zatucanosti u Lijepoj nam Našoj! Nadajmo se da će i ostali gradovi slijediti sličan primjer.

Fora je u tome da sam ja Pulezan rodom i razvodni sud je u Puli :-D :-D :-D

Ja sam iz pule i još uvijek sam tu {#}

Mentalist kaže...

Super, cijela uprava Pule nece raditi jedno 6 mjeseci jer moraju na obuku. Krecu od dvoklika, ali doci ce i do e-poslovanja.

Ček,prvo ti njima objasni šta je kompjuter i tako te stvari. Prvo moraju savladati prekidač za svjetlo.

This ain't no party, this ain't no disco, this ain't no fooling around!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pula prezire papir
"Jutros nam je pao sistem i jos uvijek cekamo tehnicara... ne mozemo vam izdati taj dokument / provesti odluku"
Marija Antoaneta je intelektualni Mount Everest za Jadranku Kosor...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Pula prezire papir
EnlightenedPhoenix kaže...
"Jutros nam je pao sistem i jos uvijek cekamo tehnicara... ne mozemo vam izdati taj dokument / provesti odluku"

pa nije to Tesla radio pa da pada kao za HZZO

potpis :D
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pula prezire papir
Hacker-ri kaže...
EnlightenedPhoenix kaže...
"Jutros nam je pao sistem i jos uvijek cekamo tehnicara... ne mozemo vam izdati taj dokument / provesti odluku"

pa nije to Tesla radio pa da pada kao za HZZO

  LOL ako drzavno takvo nesto pada malo malo (a pada) zamisli kako ce zabavno biti na lokalnom planu...

Marija Antoaneta je intelektualni Mount Everest za Jadranku Kosor...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Pula prezire papir
EnlightenedPhoenix kaže...
Hacker-ri kaže...
EnlightenedPhoenix kaže...
"Jutros nam je pao sistem i jos uvijek cekamo tehnicara... ne mozemo vam izdati taj dokument / provesti odluku"

pa nije to Tesla radio pa da pada kao za HZZO

  LOL ako drzavno takvo nesto pada malo malo (a pada) zamisli kako ce zabavno biti na lokalnom planu...

jedno sto sam naucio davnih dana...

nikad ne podcjenjuj rad nekoga koga neznas, ili usporeduj rad "profesionalaca" i profesionalaca pocetnika...

ja se nadam uspjehu jer ono sto istra radi to nas hrani...

jedna koja se nigdje ne spominje (Istra ima vise nocenja u sezoni od 6-9 mjeseca) nego cijela dalmacija tokom cijele godine...

 

potpis :D
16 godina
neaktivan
offline
Re: Pula prezire papir

ništa se neće promjenit. i dalje ćeš čekat neki papir mjesec dva dana.... i onda kad ga dobiješ na mail ništa nećeš s njim moći jer ako ti treba za negdje odnijeti opet ćeš morati vaditi papirnatu verziju kao i do sada a nećeš smiti samo isprintati svoj PDF. to je valjda za kućnu arhivu samo namijenjeno ili ne znam što već su si oni zabrijali u glavama.

 

dakle.... ništa se nije promjenilo, samo klate praznu slamu.

13 godina
neaktivan
offline
Pula prezire papir

pula prezire papir ??wtf??

kakav je to naslov ??

nemojte postat kao 24h novine (ili bilo koje druge) ili net.hr , molim vas !!

dajte naslove koji imaju smisla,koji odgovaraju clanku.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pula prezire papir

Ovi bugovci nas počinju tretirati kao "tetke"

Jel netko zna više tehničkih detalja vezano uz ovaj projekt?

Konkretno čiji se Certification Authority koristi, tko je napravio implementaciju itd...

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pula prezire papir
buco74 kaže...

Ovi bugovci nas počinju tretirati kao "tetke"

Jel netko zna više tehničkih detalja vezano uz ovaj projekt?

Konkretno čiji se Certification Authority koristi, tko je napravio implementaciju itd...

 

 

 

Sa pula.hr:

Uvođenju su nazočili gradonačelnik Pule Boris Miletić, direktor Swing informatike g. Nenad Stojiljković,  direktor IBM-a Hrvatska g. Krešo Perica, ravnatelj CARneta, Hrvatske akademske istraživačke mreže g. Zvnomir Stanić, zatim Dražen Bošnjak iz Središnjeg državnog ureda za e- Hrvatsku g., direktor podružnice Fina Pula Erik Ružić i pročelnik Odjela za ekonomiju i turizam „dr. Mijo Mirković“ pri Sveučilištu Juraj Dobrila dr.sc. Valter Boljunčić.

 

Valjda onda ovi :)

16 godina
neaktivan
offline
Re: Pula prezire papir
hondo kaže...

ništa se neće promjenit. i dalje ćeš čekat neki papir mjesec dva dana.... i onda kad ga dobiješ na mail ništa nećeš s njim moći jer ako ti treba za negdje odnijeti opet ćeš morati vaditi papirnatu verziju kao i do sada a nećeš smiti samo isprintati svoj PDF. to je valjda za kućnu arhivu samo namijenjeno ili ne znam što već su si oni zabrijali u glavama.

 

dakle.... ništa se nije promjenilo, samo klate praznu slamu.

ako sustav bude radio, ti neces morat razmisljat o papirima... kao ni sada o receptima...

ako ti treba za nesto, jednostavno se tamo pojavis i kazes da si dobio potvrdu mailom i ta potvrda bi trebala biti u bazi institucije za koju ti je potvrda trebala, na tvoje ime i prezime... jedino sta ti treba ce biti osobna, i (j.... OIB koji se nigdje ne koristi a svi ga pitaju)

potpis :D
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pula prezire papir
digy23 kaže...
buco74 kaže...

Ovi bugovci nas počinju tretirati kao "tetke"

Jel netko zna više tehničkih detalja vezano uz ovaj projekt?

Konkretno čiji se Certification Authority koristi, tko je napravio implementaciju itd...

 

 

 

Sa pula.hr:

Uvođenju su nazočili gradonačelnik Pule Boris Miletić, direktor Swing informatike g. Nenad Stojiljković,  direktor IBM-a Hrvatska g. Krešo Perica, ravnatelj CARneta, Hrvatske akademske istraživačke mreže g. Zvnomir Stanić, zatim Dražen Bošnjak iz Središnjeg državnog ureda za e- Hrvatsku g., direktor podružnice Fina Pula Erik Ružić i pročelnik Odjela za ekonomiju i turizam „dr. Mijo Mirković“ pri Sveučilištu Juraj Dobrila dr.sc. Valter Boljunčić.

 

Valjda onda ovi :)

Predlažem Bugovcima neka u Mreži naprave osvrt na ovaj projekt. Za uzvrat ću im i dalje kupovati mrežu :-)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice