IE9 RC na dva milijuna

poruka: 41
|
čitano: 10.217
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "IE9 RC na dva milijuna".
14 godina
neaktivan
offline
IE9 RC na dva milijuna

Isporbao sam IE 9 rc i stvarno je odličan!

Trenutno koristim Google Chrome 9 i jedina stvar koja me spriječava da pređem na IE jest nepostojanje ekstenzije za blokiranje reklama na Internet Exploreru.

 

Moj PC  
3 3 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
IE9 RC na dva milijuna

Moja sestra koristi Chrome, ja ga nisam pokrenuo duugo vremena zahvaljujuci IE-u.

Polako, ali sigurno, BUG postaje trash. (uzdah)
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.2.2011 0:15 (Mentalist).
Moj PC  
1 2 hvala 0
16 godina
offline
IE9 RC na dva milijuna

Chromium 11 (build) se otvara fenomenalno brzo. Sve radi bez greške, brzo, fluidno, jednostavno, ne gnjavi previše. Chrome/Chromium mi zapravo kad razmislim djeluje kao da ga je Apple radio. Superjednostavno sučelje, minimalizam, bez previše pitanja. U takvim stvarima je budućnost. Previše pitanja i opcija vodi u zilijun problema. IE će dobiti dobar dio kolača jer će se vjerovatno forsirati preko Windows update-a, a i dolaziti će sa novim Windowsima 8, a i "rasti" će mu popularnost jer će dosta ljudi zamjeniti XP sa W7 SP1. Na isti način će rasti popularnost Bing tražilice. Niša čudno i neočekivano. Gerilci će uvijek trošiti alternativu :)

http://www.appoteka.net/ - http://www.zvonimirbuzanic.com/ - http://www.doom.com.hr/
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: IE9 RC na dva milijuna
Mentalist kaže...

Moja sestra koristi Chrome, ja ga nisam porkenuo duugo vremena zahvaljujuci IE-u.

Nadam se da je ovo još samo jedna od tvojih bolesnih šala...

Smrt jednog čovjeka je tragedija, smrt milijuna - statistika.
13 godina
neaktivan
offline
IE9 RC na dva milijuna

Nema goreg browsera !! Gadi mi se kad udem u njega

Moj PC  
5 11 hvala 0
16 godina
offline
IE9 RC na dva milijuna

Meni je za sad odlican. A ako se vec govori o minimalizmu, mislim da od ovog ne moze minimalnije... Uz operu, ovo mi je 2. najbolji browser.

Istina je da mu nedostaje neki ad blocker, ali to ce se vjerujem pojaviti brzo

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
IE9 RC na dva milijuna

Koje smeće od browsera uvijek bio i bit će (osim verzije tri koja je zasluženo otjerala bedasti Netscape k Manituu).

 

Tri aplikacije koje sam razvio i niti jedna se ne prikazuje kako spada bez hackova i glupih petljanja, a sve aplikacije koriste razne implementacije JSF-a....sramota - želim brzu i bolnu smrt tom jadnom softverskom izrodu i svijetlu budućnost FF-u, Chromeu i Operi.....

 
3 8 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: IE9 RC na dva milijuna

izuzetno stabilan, ff se skršio tri puta od 4 pokušaja IE9 ni jednom, robustan, estetski jako oku ugodan i nevjerojatno brz, od oka rekao bih brži i od chrome.

loše strane nema smooth browsing kao FF i adblock plus neke stranice još nisu kompatibilne s njim. dotjerati neke dtalje u sidebar bookmarks i bio bi čudo. ovako - manjkav. šteta, ostajem na FF.

May justice be done though the heavens fall
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.2.2011 23:32 (karakteran).
14 godina
protjeran
offline
Re: IE9 RC na dva milijuna
karakteran kaže...

izuzetno stabilan, ff se skršio tri puta od 4 pokušaja IE9 ni jednom, robustan, estetski jako oku ugodan i nevjerojatno brz, od oka rekao bih brži i od chrome.

loše strane nema smooth browsing kao FF i adblock plus neke stranice još nisu kompatibilne s njim. dotjerati neke dtalje u sidebar bookmarks i bio bi čudo. ovako - manjkav. šteta, ostajem na FF.

 

Ako je to ono sto ima Opera, ja se nikako na to ne mogu naviknuti, a sto se tice kompatibilnosti, tu je Compatibility View.

Polako, ali sigurno, BUG postaje trash. (uzdah)
14 godina
protjeran
offline
Re: IE9 RC na dva milijuna

opera je loš browser, nakon što sam je testirao shvatio sam zašto u hr ima oko 2%, a u svijetu nekih 6% korisnika. ni ona nema smooth browsing sve sam ih testirao i jedino FF to ima da uopće ne vidiš prelazak između klikova. svi se browseri trzaju pri tome, za chrome se ne sjećam točno, ali mislim da i on. opera je pak osim izgleda browser za izbjegavanje neki je forumaš napisao da ne otvara 30% stranica mislio sam da se šali dok se nisam osvjedočio (nema šanse da browser moram maskirati u FF i sl.), a IE9 čak ni u compatibility view ne rješava problem.

May justice be done though the heavens fall
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.2.2011 0:22 (karakteran).
13 godina
offline
Re: IE9 RC na dva milijuna
koristim chrome betu u ko zna kojoj vec verziji, ali je redovno updateujem (bukvalno svaki drugi dan je neka nova verzija). probao sam FF sve bete dosad, nijedna nista ne valja (mislim na bete od cetvorke), probao sam i operu dok je bila u alpha verziji- teski trash. IE9 je nesto najgore sto postoji od chromeovih konkurenata. debilniji browser u zivotu nisam koristio. uvek bio i ostace glavni browser za skidanje chromea nakon reinstala windowsa.
13 godina
neaktivan
offline
Re: IE9 RC na dva milijuna
karakteran kaže...

opera je loš browser, nakon što sam je testirao shvatio sam zašto u hr ima oko 2%, a u svijetu nekih 6% korisnika. ni ona nema smooth browsing sve sam ih testirao i jedino FF to ima da uopće ne vidiš prelazak između klikova. svi se browseri trzaju pri tome, za chrome se ne sjećam točno, ali mislim da i on. opera je pak osim izgleda browser za izbjegavanje neki je forumaš napisao da ne otvara 30% stranica mislio sam da se šali dok se nisam osvjedočio (nema šanse da browser moram maskirati u FF i sl.), a IE9 čak ni u compatibility view ne rješava problem.

  Lazi..Ni ja nisam vjerovao u operu i druge alternative dok nisam naletio i probao..otad se s opere ne micem..sad u operi 11, postoje i ekstezije i to sve one koje sam koristio u firefoxu, a i neki kojih nema tamo..

 

Opera je odličan browser, izuzetno brz, jako prilagodljiv, teme odlične, jednostavnost, izgled..sve..chrome nevolim, za sad, zbog ekstenzija, i jer ne volim bas toliko minimalisticko..a ie-u necu prismrditi..

 

Moj prosli browser je bio minefield, tj. 64-bitna verzija firefoxa, i do tad za mene nije bilo drugog browsera, ali sam se sad preporodio..{#} Opera FTW

 

I da, vjerojatno mislis na smooth scrolling, i da to postoji u operi, i nesteka, glatko je scrollanje..u firefoxu ti za to treba add-on jer onaj ugradjeni nije bas pouzdan..

 

EDIT: Da su korisnici malo vise informiraniji o drugim alternativama, davno bi IE i FF imali puno manje udjela..dobro za FF povlacim..ali definitivno bi Opera imala vise korisnika..

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.2.2011 0:57 (brane47).
16 godina
neaktivan
offline
Re: IE9 RC na dva milijuna

IE9 RC me je ugodno iznenadio. Danas sam dobio 'napadaj browsera' , tj. uhvatila me je kriza odabira...Više doista nisam znao koji browser odabrati. Inače sam dugo dugo vremena koristio FF, ali mi se počeo rušiti, smrzavati kod downloada, tako da sam ga maknuo. Onda sam instalirao Chrome i bio je ok neko vrijeme dok nije počeo 'komplicirati' s otvaranjem prozora. Onda sam probao Operu 11 i ono, vizualno je ok, ali ima iritantnih stvari u njoj koje mi ne pašu. Nakon toga, skinuo sam ovu verziju, i mogu reći da sam do sada jako zadovoljan. Vrlo, vrlo brz, čist i pregledan browser.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.2.2011 1:26 (Riker).
15 godina
offline
Re: IE9 RC na dva milijuna
karakteran kaže...

izuzetno stabilan, ff se skršio tri puta od 4 pokušaja IE9 ni jednom, robustan, estetski jako oku ugodan i nevjerojatno brz, od oka rekao bih brži i od chrome.

Meni je firefox i dalje super, bolji od opere u većini stvari.

 

Nego meni je firefox indikator za nestabilan takt procesora. Kada nije stabilan ruši se, kada nađem stabilnu frekvenciju sve super. Dok se recimo IE8 i ostali browseri normalno otvaraju, čak ak se nevaram i 3DČmark odvrtio bez problema.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Nekaže se VOLTAŽA nego NAPON FFS
13 godina
neaktivan
offline
IE9 RC na dva milijuna

Nemam nist protiv FF-a, ali sjecam se da mi se znao nerijetko srusiti, ali eto da pohvalim operu, niti jednom dosad mi se nije srusila, koristim je vec dute vrijeme..

 

U cemu je to opera tocno losija?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
IE9 RC na dva milijuna

Odabir browsera je stvar pojedinca, te njegovih potreba i želja. Nekome će pasati Opera, nekome Chrome. Drugi će tvrditi da je FF sranj..., treći će reći da je odličan browser. Stoga mislim da nema potrebe da se prepucavamo koji je bolji.

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: IE9 RC na dva milijuna
Riker kaže...

Odabir browsera je stvar pojedinca, te njegovih potreba i želja. Nekome će pasati Opera, nekome Chrome. Drugi će tvrditi da je FF sranj..., treći će reći da je odličan browser. Stoga mislim da nema potrebe da se prepucavamo koji je bolji.

  {#}

14 godina
protjeran
offline
Re: IE9 RC na dva milijuna
karakteran kaže...

opera je loš browser, nakon što sam je testirao shvatio sam zašto u hr ima oko 2%, a u svijetu nekih 6% korisnika. ni ona nema smooth browsing sve sam ih testirao i jedino FF to ima da uopće ne vidiš prelazak između klikova. svi se browseri trzaju pri tome, za chrome se ne sjećam točno, ali mislim da i on. opera je pak osim izgleda browser za izbjegavanje neki je forumaš napisao da ne otvara 30% stranica mislio sam da se šali dok se nisam osvjedočio (nema šanse da browser moram maskirati u FF i sl.), a IE9 čak ni u compatibility view ne rješava problem.

Ne trkeljaj gluposti, kakav te to "smooth browsing" spopao, FF je u usporedni s Operom ubogo djevojce, pogotovo sto se tice tog "smooth browsinga". Kolko tolko ga spasavaju addonsi, u svem ostalom zaostaje za direktnom konkurencijom i to vec poduze.

Ne tvrdim da Opera i Chrome nemaju svojih nedostataka ali su za FF kako to Maminjo kaze: "televizor u boji.

 

Eh da, novi IE stvarno nije los - testiram 64 betu vec duze, steta sta ce ga, kao i svaku verziju do sad, unistit sigurnosni propusti te aljkave, neredovite zakrpe i nadogradnje...

-To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?-
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.2.2011 2:30 (dado8).
13 godina
neaktivan
offline
IE9 RC na dva milijuna

Evo i ja testiram IE9 64-bit, stvarno u sekundi otvara stranice..dosta brze od opere..moda je trebam mal optimizirat..svidja mi se izgled i funkcionalnost opere, a brzina IE9..{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: IE9 RC na dva milijuna
Riker kaže...

Odabir browsera je stvar pojedinca, te njegovih potreba i želja. Nekome će pasati Opera, nekome Chrome. Drugi će tvrditi da je FF sranj..., treći će reći da je odličan browser. Stoga mislim da nema potrebe da se prepucavamo koji je bolji.

upravo to, birajte sto god, ali ne IE i svi smo sretni, narocito mi developeri :)

IE nije izbor, IE je retardiranost....

14 godina
neaktivan
offline
Re: IE9 RC na dva milijuna
dado8 kaže...

Ne trkeljaj gluposti, kakav te to "smooth browsing" spopao, FF je u usporedni s Operom ubogo djevojce, pogotovo sto se tice tog "smooth browsinga". Kolko tolko ga spasavaju addonsi, u svem ostalom zaostaje za direktnom konkurencijom i to vec poduze.

Ne tvrdim da Opera i Chrome nemaju svojih nedostataka ali su za FF kako to Maminjo kaze: "televizor u boji.

 

Eh da, novi IE stvarno nije los - testiram 64 betu vec duze, steta sta ce ga, kao i svaku verziju do sad, unistit sigurnosni propusti te aljekave, neredovite zakrpe i nadogradnje...

Svaki ciga svoga konja hvali.

Smooth browsing je manje više na Firefoxu 4 isti kao na Operi 11.

 

MS je sa IE9 krenuo na bolje, ali tu fali još dosta toga.

http://baguje.com/author/icecold/
13 godina
neaktivan
offline
Re: IE9 RC na dva milijuna
TranceMight kaže...

Svi VI koji hvalite IE9 i dajete mu pozitivne ocijene il istvarno imate problema u razvoju (mentalni retardi i sl.) ili zaista vam je IQ tolko nizak da nemozete kriticki ista razmotriti. Oprostiti na mojoj realnoj i slobodnoj procijeni vaseg mentalnog kapaciteta, ali mene vase misljenje vrijedja kao covijeka...

 

 

Bavim se profesionalno poslom di mi je koristenje gotovo svih browsera primarno i isprobavam na dnevnoj bazi sve browsere, mozda ne dnevno ali vrlo cesto i mogu reci da   je IE9 katastrofalno los browser, usporedimo li ga s konkurencijom. NE shvacam sto vi pozitivnog vidite u tom sporom, tromom softwaeru... stvarno ne kuzim kako se usudjujete lagati kako je taj browser brz i obecavajuc, kada je najlosija medju alternativama (firefox) i dalje bolja opcija od istoga...

 

nadam se da se niste nasli uvrijedjeni, ali od istine se nemoze bjezat.

 

pozdrav

  Nitko nije rekao da je IE dobar, savrsen, samo sam napisao da brzo otvara stranice, sto je i istina, WTF!?

 

IE-u fali svega, pa ga ni pod razno ne bi izabrao..IE-je dobar vecini usera, koji koriste komp kak im se da i napravi..nestavlja svako sam winse, i instalira programe i neznam ni ja sta..ie dolazi   s winsima i zato ga i vecina korisnika koristi..

 

A developeri i malo pametniji ce bjezati od toga daleko..

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
IE9 RC na dva milijuna

Evo koliko je IE9 dobar: http://people.mozilla.com/~prouget/ie9/

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: IE9 RC na dva milijuna

Koristio sam operu, safari, chrome i ff jedino ovaj ie9 s njime nisam neš naročito surfao, al istini za volju do sada je najbolji koji je ikada izašao od ie porodice. Valjda im je napokon došlo iz dupeta u glavu {#}

Daj mi svoj mozak na dva sata i više nikad nećeš biti isti
14 godina
neaktivan
offline
Re: IE9 RC na dva milijuna
Šime kaže...

Evo koliko je IE9 dobar: http://people.mozilla.com/~prouget/ie9/

Čim je na Mozillinim stranicama informacija o IE9 to mora da je točno :D svašta, onda ti isto tako ja dam kontra argument xxD

http://ie.microsoft.com/testdrive/ vidi ovdje piše samo dobro o njemu :D 

15 godina
offline
IE9 RC na dva milijuna

koristio i betu i sad rc verziju IE i moram priznati da mi se svidja, minimalisticki izgled i brz je...jedino sto nisam uspio ukapirati kako da namjestim da mi otvara poslednje browsane stvari...imam i poslednju verziju bete firefoxa ali mi trosi 500mb, sto je apsurdno...opera mi se nikad nije svidjala, chrome je i dalje u upotrebi ali manje.tako da sam za sada na IE

He who dares, wins
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: IE9 RC na dva milijuna
Šime kaže...

Evo koliko je IE9 dobar: http://people.mozilla.com/~prouget/ie9/

 Ako vec hocete HTML5 testove, onda odite barem na offical HTML5 stranicu, a ne neke "troll made" stranice {#}

 

http://test.w3.org/html/tests/reporting/report.htm

 

IE9 sasvim dobro prolazi...

 

Think locally, act globally...
15 godina
neaktivan
offline
IE9 RC na dva milijuna

Vidim da će i dalje biti posla za autore malwara.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: IE9 RC na dva milijuna

dobar je rc

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice