Asus G53 za igrače

poruka: 10
|
čitano: 4.907
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Asus G53 za igrače".
15 godina
neaktivan
offline
Asus G53 za igrače

Odlična stvar,

 

G73 je pobrao odlične kritike, valjda će i ovaj istim stopama...

 

- samo, čitao sam da su imali ogromnih problema sa G73, masa vraćenih modela... i to u SADu! Mogu mislit šta bi tek kod nas bilo...

webigre.bloger.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Asus G53 za igrače

Prava zvijer, nema što! Samo i cijena je vjerojatno zvijer!

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Asus G53 za igrače

Dobro si citao.Samo sto model g73 i nije toliko "dobar".Ako pod tim podrazumijevas da je mocan,onda da,ali ako mislis da je to sve upakirano kvalitetno onda ne.Naime,prvo se pojavljuje problem sa GPU-om iliti GSOD.Subwoofer velicine dugmeta je šala,ekran probija pozadinsko osvjetljenje na sve strane,touchpad je katastrofa,gumirani dio laptopa se ljusti nakon nekog vremena,creative softwer za eax izaziva masu problema i najbolje ga je deinstalirati,tipkovnica ima gadnih problema sa savijanjem i sa FN tipkama.Nakon dugotrajnog igranja dolazi do resetiranja zbog pregrijavanja.Sve u svemu lose.Ako jos uzmete u obzir da ste nakon dvije godine garancije prepusteni sami sebi i svaki kvar vam garantira prodaju istog u dijelovima bolje je kupiti stolno racunalo za igranje,a neki non gamer laptop za posao,jer ti takozvani laptopi za igranje su sve osim isplativi.

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.6.2010 12:19 (Romano).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Asus G53 za igrače
Romano kaže...

Dobro si citao.Samo sto model g73 i nije toliko "dobar".Ako pod tim podrazumijevas da je mocan,onda da,ali ako mislis da je to sve upakirano kvalitetno onda ne.Naime,prvo se pojavljuje problem sa GPU-om iliti GSOD.Subwoofer velicine dugmeta je šala,ekran probija pozadinsko osvjetljenje na sve strane,touchpad je katastrofa,gumirani dio laptopa se ljusti nakon nekog vremena,creative softwer za eax izaziva masu problema i najbolje ga je deinstalirati,tipkovnica ima gadnih problema sa savijanjem i sa FN tipkama.Nakon dugotrajnog igranja dolazi do resetiranja zbog pregrijavanja.Sve u svemu lose.Ako jos uzmete u obzir da ste nakon dvije godine garancije prepusteni sami sebi i svaki kvar vam garantira prodaju istog u dijelovima bolje je kupiti stolno racunalo za igranje,a neki non gamer laptop za posao,jer ti takozvani laptopi za igranje su sve osim isplativi.

Upravo sam to i čitao:

- problemi sa grafičkom karticom

- problemi sa gumiranim djelom koji se ljušti

- problemi sa tipkovnicom

 

i ostalo;)

 

Inače, na papiru odličan laptop za ne tako veliku cijenu. Vani košta oko 1600 dolara, kod nas ipak previše - 14 000 kuna...

Međutim, dobar je samo na papiru;)

 

- neki kupci su ga vraćali i po 4-5 puta, dobivali novi svaki put, i svaki put isti problemi;( Šteta... A mogu mislit kakva bi tek situacija bila kod nas, s obzirom na to da kod nas uvijek dolaze nekvalitetniji strojevi koji ne prolaze kontrolu kvalitete za zapadne zemlje;)

webigre.bloger.hr
13 godina
neaktivan
offline
RE: Asus G53 za igrače

Inače dobra konfiguracija za laptop, i ja sam čitao da taj laptop strašno zeza, valjda će ovaj bit što bolji.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Asus G53 za igrače

Romano Ako si stvarno imao šansu da koristiš taj laptop onda ti je post prva liga a vidim da nepričaš napamet pa stoga svaka ti čast na postu! Dobro upozorenje za one kao ja što im se taj laptop čini super na papiru!

Mrav radi i tegli i od njega nije poastalo ništa a majmun se zezao po drveću i od njega je postao čovjek!
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.6.2010 16:40 (dr.House2222).
15 godina
offline
Asus G53 za igrače
E, ako ce bit nvidijina graficka unutra to je osudeno na propast, ako nisu mogli ohladit prijasnje verzije koje se ne griju previse, nema sanse ni da fermija ohlade, jedino ako laptop ne bude 5 kg tezak od ceg ce 2 kg ic samo na bakreni heatsink.
 
0 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Asus G53 za igrače

Kupio sam asus g73jh i otišla je matična ploča za 6 dana srećom je kupljen u Mikronisu i tražio sam povrat novca

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Asus G53 za igrače

Kupljen G73jh i nakon 2 tjedna otišla matična.Reklamiran u MR servisu te nakon mjesec dana čekanja došao sa popravka.Radio jedan dan te vračen na servis zbog opet neispravne matične.Sada već čekam mjesec dana i proklinjem dan kada sam kupio asus laptop.Zaobilaziti asusa u širokom krugu pogotovo zato što im je regionalni centar u Beogradu te ste za bilo kakve razgovore prisiljeni zvati tamo.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Asus G53 za igrače

planiram kupiti G73JHRF-BST7 poslje ljeta, dođe oko 1000$, slican je ovomu... dali se i kod g73 pojavljuju isti problemi?

 

dali je to sigurno da je asusov servisni centar u beogradu a ne u hrv?????

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice