Ajde super , samo nadajmo se da će se to moći financirati, sjetimo se spejz šatlove su Ameri prizemljili radi užasne cijene servisiranja , financiranja i katastrofalnih nesreća a oni imaju ogromne budžete. Čak i Sovjeti su brzo napustili svoj Buran, koji je bio napredniji od američkog spejzšatla mogao je autonomno sletiti i uzletiti ali skupo brate.
Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu ASICS
