Prva europska svemirska letjelica za višekratnu up

poruka: 1
|
čitano: 1.412
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prva europska svemirska letjelica za višekratnu up".
18 mjeseci
offline
Prva europska svemirska letjelica za višekratnu up

Ajde super , samo nadajmo se da će se to moći financirati, sjetimo se spejz šatlove su Ameri prizemljili radi užasne cijene servisiranja , financiranja i katastrofalnih nesreća a oni imaju ogromne budžete. Čak i Sovjeti su brzo napustili svoj Buran, koji je bio napredniji od američkog spejzšatla mogao je autonomno sletiti i uzletiti ali skupo brate.

Budi promjena koju želiš vidjeti u svijetu ASICS
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice