Hrvatski Telekom najavio poskupljenje pretplata, n

poruka: 10
|
čitano: 2.879
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvatski Telekom najavio poskupljenje pretplata, n".
6 godina
offline
Hrvatski Telekom najavio poskupljenje pretplata, n

Dva paketa u bonbonu mi poskupljuju sa 6.5 na 8...to je rast od 23%...mogao bih ja polako preseljenje

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom najavio poskupljenje pretplat

Dok ovaj duopol dize cijene, telemach dize brzine i smanjuje cijene. Najgori je definitivno a1 koji jos i maltretira svako malo korisnike drugih mreza sa svojim ponudama koje su losije od konkurencije. Ne znam kako im taj softver koji im daje brojeve koje zvati ne daje informaciju da su zvali prije mjesec ili dva istog korisnika.

11 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom najavio poskupljenje pretplat
psiho84 kaže...

Dok ovaj duopol dize cijene, telemach dize brzine i smanjuje cijene. Najgori je definitivno a1 koji jos i maltretira svako malo korisnike drugih mreza sa svojim ponudama koje su losije od konkurencije. Ne znam kako im taj softver koji im daje brojeve koje zvati ne daje informaciju da su zvali prije mjesec ili dva istog korisnika.

 

 

Telemachovog načina poslovanja se još sjećamo iz vremena pokućnog interneta, kada su preko noći odlučili da ono što je koštalo xx i ima 1TB prometa sada košta XY i ima 250GB prometa.

Nisam nikada vidio mrežu koja od kruške napravi jabuku a oni su to napravili. Riječ neozbiljno je preblaga za njihov način rada.

 

Isto će biti i sada, kada prebace dovoljan broj nesretnika samo će promijeniti uvjete.

 

No poanta priče je dokle god je na snazi klauzula o inflaciji oni će paralaleno dizati cijene a ljudi mogu samo skakati i pokušati zobati mrvice "paketa dobrodošlice" ali neminvno će plaćati skuplje usluge jer je klauzula praktički mehanizam da se zaštite od preletača.

Nezadovoljni T-comovci prelete u A1 i obratno a broj korisnika kod jednih i drugih je plus minus par posto.

 

 

 

10 godina
offline
Hrvatski Telekom najavio poskupljenje pretplata, n

Nije da branim telekome, ali s rastom inflacije i njima rastu troškovi. E sad koliko imaju marže na usluge i proizvode to je druga stvar. No istina je da su kod nas usluge još uvijek jeftine s obzirom na što se dobije.

Osobno kod njih imam 2x maxtv sa premium paketom, 500/250 optiku, telefon (koji ne koristim) za 60€. U to je uključen pickbox i HBO Max besplatno. To je okej cijena. I da nadodam, u 6-7 godina imao sam jednom problem koji je bio rješen za par minuta (ne računam 2x kad su imali probleme na razini cijele hrvatske).

 

 

Nadglednik dina
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.5.2024 9:47 (Entry Point).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom najavio poskupljenje pretplat
Entry Point kaže...

 (ne računam 2x kad su imali probleme na razini cijele hrvatske).

 

 

 Zasto?

10 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom najavio poskupljenje pretplat
Zato jer to ne racunam pod probleme s opremom.
Nadglednik dina
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom najavio poskupljenje pretplat
Kolega,da Tcom je jos ok kako je vani.Ja placam 2xmax tv sa premium paketom i 1000/500 net i telefon za 53e.
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.5.2024 6:58 (galinjo24).
14 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom najavio poskupljenje pretplat
Entry Point kaže...

Nije da branim telekome, ali s rastom inflacije i njima rastu troškovi. 

Troškovi čega ?

Uredjaja koji se proizvode u Kini za "šaku kuna" (ne mislim na mobilne uredjaje), plaća radnicima koje su iste, infrasrukture koja je u večini njihova ili nešto četvrto ?

 

Što se tiče cijena usluge, evo ja sam s povečanjem dobio ponudu da ostanem (nakon što sam podnio zahtjev za prelaskom kod drugog operatera) za 10€ manje nego sam plaćao do sada.

 

Nema potrebe za ikakvim opravdanjem ovoga, jer ovo je ništa drugo nego iskorištavanje situacije na korist veće zarade.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.5.2024 8:00 (zabranjeniples).
12 godina
offline
Hrvatski Telekom najavio poskupljenje pretplata, n

Jel place prate inflaciju? HAKOM treba stavit pod pritisak da ovo nema smisla. Najrade bi platio uredaj i otisao na žnj tarifu.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom najavio poskupljenje pretplat
psiho84 kaže...

Dok ovaj duopol dize cijene, telemach dize brzine i smanjuje cijene. Najgori je definitivno a1 koji jos i maltretira svako malo korisnike drugih mreza sa svojim ponudama koje su losije od konkurencije. Ne znam kako im taj softver koji im daje brojeve koje zvati ne daje informaciju da su zvali prije mjesec ili dva istog korisnika.

 Zatrazi da te ubace u registar 'Ne zovi? i nema vise dosadnih poziva

Battlenet - TheProdigy#2234
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice