LAN Party u tvome gradu

poruka: 12
|
čitano: 7.990
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
LAN Party u tvome gradu

Tema je otvorena za lakše pronalaženje LAN Party-a u Hrvatskim gradovima.

Bilo bi poželjno navesti:

 

Grad

Vrijeme održavanja ( datum - od kada do kada )

Lokacija prostora

Igre koje se igraju

Nagrade ( ako ih ima )

 

Win Osama in hide and seek
Moj PC  
12 0 hvala 4
12 godina
neaktivan
offline
LAN Party u tvome gradu

Pozdrav ekipi..

 

Frend i ja razmišljamo o organiziranju LAN party-a, ali na malo drugačiji način nego što se to kod nas inače organizira (možda nismo dovoljno upućeni pa je već bilo takvih party-a {#} ).. Dakle zamislili smo organizirati party gdje bi se igrao Dirt3 na Logitechovom G25 volanu, dakle bez Call Of Duty-a i CS-a i ostalih uobičajenih igara, isključivo vožnja, nešto na principu stvarnog relija.. Naravno, razmišljali smo i o nagradama koje bi bile, ajmo reći, "malo" izdašnije. Party bi se održao u Osijeku (ako se organizacijski stigne sve napraviti bio bi u terminu taman pred Božić - eto poklona ispod bora {#} ). U principu, možda nije konkretan party kao što kaže naslov topica, ali nas zanima jel bi mogli dobiti kakav feedback od ekipe (organizacijski ili kakav drugi)? kakva su vaša iskustva i što mislite o našoj ideji? naravno još bi bili zahvalniji ekipi iz Osijeka i okolice (nije iskuljučivo {#}) da nam kažu jel bi eventaulno bili zainteresirani za takav party..

 

hvala svima na postovima {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.12.2011 18:00 (mimIX).
 
10 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: LAN Party u tvome gradu

evo ja bih mogao doći na to, ako stignem od faksa.. {#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: LAN Party u tvome gradu

hmm.. ne znam kako ćeš onda stići sve slobodne i kvalfikacijske treninge odradit.. mislim da ćeš morat od faksa odustat {#}

13 godina
offline
Re: LAN Party u tvome gradu
mimIX kaže...

hmm.. ne znam kako ćeš onda stići sve slobodne i kvalfikacijske treninge odradit.. mislim da ćeš morat od faksa odustat {#}

Ja sam 99.99% da ću moć iz os sam tako da najmanji problem je.

 

 

edit

dali svatko donosi svoj stroj?

sve što me trebate javite se na evilmage007@gmail.com PM mi nešto šteka. HVALA na razumijevanju
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.12.2011 21:30 (kruskar).
13 godina
offline
LAN Party u tvome gradu

Probaj ostvarit suradnju sa VisualX.org i e-Sport.hr. Oni imaju dosta ljudi na području Osijeka i marketinški će ti dobro doći.

www.e-sport.hr - Gaming portal sa dnevno sviježim vijestima. Organizator LAN turnira po Hrvatskoj, potiče hrvatsku gaming scenu na razvijanje. CS 1.6, COD4, COD2 serveri
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LAN Party u tvome gradu
Vapor kaže...

Probaj ostvarit suradnju sa VisualX.org i e-Sport.hr. Oni imaju dosta ljudi na području Osijeka i marketinški će ti dobro doći.

 

Thanks na savjetu, svakako ćemo ih kontaktirati {#}

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: LAN Party u tvome gradu
kruskar kaže...
mimIX kaže...

hmm.. ne znam kako ćeš onda stići sve slobodne i kvalfikacijske treninge odradit.. mislim da ćeš morat od faksa odustat {#}

Ja sam 99.99% da ću moć iz os sam tako da najmanji problem je.

 

 

edit

dali svatko donosi svoj stroj?

Ne, zamislili smo to tako da se svatko zainteresiran samo pojavi i igra, svu opremu ćemo mi osigurati.. samo volan u ruke i{#}

14 godina
offline
Re: LAN Party u tvome gradu

oprema osigurana? stižem sigurno... ima rokova.. {#}

13 godina
offline
LAN Party u tvome gradu

Bratić javi vrijeme i mjesto evo me.

sve što me trebate javite se na evilmage007@gmail.com PM mi nešto šteka. HVALA na razumijevanju
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: LAN Party u tvome gradu

Evo kao i svake godine u Novoj Gradisci ce se organizirati Bozicni lan.
Lan party se ogranizira u suradnji sa udrugom TENG


Lan party ce se odrzati 5. (cetvrtak) i 6. (petak) sijecanj 2012 godine u Društvenom Domu Nova Gradiska.

Kratki opis:
1. dan (5.1.2012)
- U posljepodnevnom terminu prenose se klupe i stolice iz udruge, sastavljaju se kompovi i pocinje umrezavanje.
Sudionici mogu igrat tokom cijele noci igre (cod1, cod2, cod4) te im je omoguceno spavanje na strunjacama u dvorani.

1. dan (6.1.2012)
- Pocinje nagradno timsko (SD) natjecanje u jutarnjim satima (10h ujutro)

TIMSKO NATJECANJE (SD):
- timsko natjecanje pocinje 6.1.2012 sa pocetkom u 10 h
- na timskom natjecanju ce se igrat igra Call of duty 2 sa gametype-om Search & Destroy i igra se 4v4
mape koje ce se igrati Burgundy, Carentan, Dawnville, Toujane.
- 16 timova! prvih 16 koji uplate i posalju uplatnicu idu u zdrijeb
- upad za timsko natjecanje je 50 kn po igracu (200 kn ekipa)

- NAGRADE CE BITI OBJAVLJENJE NAKON BOZICA!
Prosle godine su bile:
1. 4 x logitech mx 518 + 4 x gamerske podloge
2. 4 x gamerske slusalice
3. 4 x gamerske podloge + 4 x stick memorija
Vjerovatno ce i ove godine biti nesto u tom stilu.

OPCENITO:

- Za potrebe natjecateljskog lana bit ce osigurano 20 kompova (lcd monitor minimalne velicine 17'')
- Svi kompovi ce bit lockani na 250 fpsa
- Na lan je moguce ponesti svoj miš (pod uvjetom da ima usb konektor)
- Svi igraju na istom cfgu (nema mjenjanja cfga, zbog iskustava sa proslog lana: skripte, itd...)
- Macro naredbe i ostele pomocne alate (tocka na sredini ekrana itd...) ostavite kod kuce jer na lanu nisu dozvoljeni

Ukoliko ste zainteresirani za lan pratite dogadanja na webu, jer ce vjerovatno biti malih izmjena!

KONTAKT XF: wuxa

KONTAKT MAIL: wuxa_ng@live.com
vise informacija i prijave na http://www.callofdutymania.net/

 

Ovdje par informacija o za vas koji bi došli na LAN a neznate gdje pojest popit prenoćit i gdje ići nakon dolaska na stanicu.

http://www.gamersject.com/index.php?option=com_jfusion&Itemid=2&jfile=viewtopic.php&f=24&t=985&st=0&sk=t&sd=a&start=15

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011 / - / beta.bassfeverfm.com - / http://www.universe-hosting.com/
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.12.2011 6:13 (dj_renny).
13 godina
offline
LAN Party u tvome gradu

Jel možda bude sad na zimu kakav LAN party u Zagrebu ili je propala skroz hrvatska gaming scena

Win Osama in hide and seek
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice