Povijest HR weba - Iskon webcam reality

poruka: 5
|
čitano: 1.374
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Povijest HR weba - Iskon webcam reality

Ekipa pozdrav,

 

ne znam više gdje da pitam jer me google ignorira;

da li se netko od vas koji su tu od prapočetka interneta u hrvata sjeća da je bio neki Iskonov reality webcam eksperiment, gdje su stavili na 24 ili 48 sati neko ženi u stan kamere...

kak se zvala žena, sjeća li se tko? koja je to prigoda bila? čemu to svE? kao , demonstracija tehnologije, reality show...tak nešto...?

tu me moji okolo gledaju ko da sam to sanjao.....

 

zvoni li nekom nešto poznato...?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Povijest HR weba - Iskon webcam reality

Najdalje čega se sjećam vezano za Iskon je Iskon Chat i @inet.hr mail adrese. Sad i mene zanimaju detalji ovoga...

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Povijest HR weba - Iskon webcam reality

još mi je nekaj palo na pamet...mislim da je nakon toga ta žena dobila posao u iskonu...tj. u njihovom web caffe-u...

valjda taka deal bio.

9 mjeseci
offline
Re: Povijest HR weba - Iskon webcam reality
fract kaže...

Ekipa pozdrav,

 

ne znam više gdje da pitam jer me google ignorira;

da li se netko od vas koji su tu od prapočetka interneta u hrvata sjeća da je bio neki Iskonov reality webcam eksperiment, gdje su stavili na 24 ili 48 sati neko ženi u stan kamere...

kak se zvala žena, sjeća li se tko? koja je to prigoda bila? čemu to svE? kao , demonstracija tehnologije, reality show...tak nešto...?

tu me moji okolo gledaju ko da sam to sanjao.....

 

zvoni li nekom nešto poznato...?

 koliko se ja sjećam to je organizirao Iskon i Tramot, a žena (mislim da ih je bilo više u stanu) je bila playboy zečica, mislim jedna plava cura. To je bilo tamo negdje prije 18-19 godina, otprilike. Napišem više ako se sjetim detalja.

 

prigoda je bila demonstriranje tehnologije kroz big brother format. gledanost je bila koliko se sjećam ogromna, koliko je to tadašnja tehnologija dozvoljavala.

13 godina
offline
Povijest HR weba - Iskon webcam reality

Trebalo bi prekopati Forum.hr jer tamo ima jako puno starih tema.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice