Mozilla Firefox pitanja

poruka: 577
|
čitano: 181.099
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Mozilla Firefox pitanja

Ljudi šta se dešava s ovom vražjom mozillom, pluginovima i flashevima?

 

Svaki dan ovaj problem http://prntscr.com/60asob

Izluđuje me skorz na skroz ver 35.0.1.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Mozilla Firefox pitanja
B4sic! kaže...

Ljudi šta se dešava s ovom vražjom mozillom, pluginovima i flashevima?

 

Svaki dan ovaj problem http://prntscr.com/60asob

Izluđuje me skorz na skroz ver 35.0.1.

 

Kod mene nema nikakvih problema.

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
15 godina
offline
Mozilla Firefox pitanja

Onda stvarno ne znam, a sad mi je počeo i ovo izbacivati kad više tabova imam otvorenih

 

http://prntscr.com/60xovq

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Mozilla Firefox pitanja
B4sic! kaže...

Onda stvarno ne znam, a sad mi je počeo i ovo izbacivati kad više tabova imam otvorenih

 

http://prntscr.com/60xovq

 

 

 I meni se to zna pojavljivati, tako da pričekam sekundu da to prođe.

15 godina
offline
Mozilla Firefox pitanja

OKe, mislio sam da samo meni te gluposti iskacu.. Bumo se strpili.

 

Hvala na infu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mozilla Firefox pitanja

Zanima me kako se riješiti "Delta-Home", naslovne tražilice.

Dal bi pomoglo prolaskom računala kroz Combofix ili ?

Pratio sam ovaj postupak, ali mi se nakon ponovnog pokretana FF-a, Delta-homes ponovno vratio.

Please help me

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Mozilla Firefox pitanja
Gale92 kaže...

Zanima me kako se riješiti "Delta-Home", naslovne tražilice.

Dal bi pomoglo prolaskom računala kroz Combofix ili ?

Pratio sam ovaj postupak, ali mi se nakon ponovnog pokretana FF-a, Delta-homes ponovno vratio.

Please help me

 adwcleaner.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
11 godina
neaktivan
offline
Mozilla Firefox pitanja

Dali znate u čemu je problem? Kad stisnem u googlu "prevedi stranicu" izbaci mi error, kao i kad idem direktno na prevoditelj pa tamo zalijepim url stranice.  bilo koja strana stranica i to samo na Mozzili.

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.2.2015 10:53 (bhorv214).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Mozilla Firefox pitanja

Riješio sam..treba povremeno očistit History i kolačiće.

12 godina
odjavljen
offline
Mozilla Firefox pitanja

Ovaj firefox mi je vec za popizdit, svakih pol sata se redovito sam ugasi od sebe, znaci ne srusi se i samo su ti intervali sve kraci i kraci i tako vec zadnjih dva, tri tjedna. Vec sam pet puta obrisao sve profile, nanovo instalirao i opet isti drek. Ne znam koji mu je vrag uopce, koristio ja njega sa addonovima ili bez ista stvar. Jedino nightly jos nisam probao, to cu sad jedan dan.

Achieve your mission with all your might. Despair not till your last breath. Make your death count.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mozilla Firefox pitanja
chromadef kaže...

Ovaj firefox mi je vec za popizdit, svakih pol sata se redovito sam ugasi od sebe, znaci ne srusi se i samo su ti intervali sve kraci i kraci i tako vec zadnjih dva, tri tjedna. Vec sam pet puta obrisao sve profile, nanovo instalirao i opet isti drek. Ne znam koji mu je vrag uopce, koristio ja njega sa addonovima ili bez ista stvar. Jedino nightly jos nisam probao, to cu sad jedan dan.

 Isprobaj Pale Moon browser, zasniva se na firefoxu i većina njegovih addonova radi i u njemu.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Mozilla Firefox pitanja
zitzko kaže...
chromadef kaže...

Ovaj firefox mi je vec za popizdit, svakih pol sata se redovito sam ugasi od sebe, znaci ne srusi se i samo su ti intervali sve kraci i kraci i tako vec zadnjih dva, tri tjedna. Vec sam pet puta obrisao sve profile, nanovo instalirao i opet isti drek. Ne znam koji mu je vrag uopce, koristio ja njega sa addonovima ili bez ista stvar. Jedino nightly jos nisam probao, to cu sad jedan dan.

 Isprobaj Pale Moon browser, zasniva se na firefoxu i većina njegovih addonova radi i u njemu.

 Probao sam sad i Greasemonkey ne radi na njemu tak da nis, nightly ista stvar, samo se srusi. Sve mi se cini da cu na chrome prec

Achieve your mission with all your might. Despair not till your last breath. Make your death count.
13 godina
offline
Re: Mozilla Firefox pitanja
chromadef kaže...

 Probao sam sad i Greasemonkey ne radi na njemu tak da nis, nightly ista stvar, samo se srusi. Sve mi se cini da cu na chrome prec

 Ako imas 64-bit OS, preporučam ti Waterfox

12 godina
odjavljen
offline
Re: Mozilla Firefox pitanja
Gale92 kaže...
chromadef kaže...

 Probao sam sad i Greasemonkey ne radi na njemu tak da nis, nightly ista stvar, samo se srusi. Sve mi se cini da cu na chrome prec

 Ako imas 64-bit OS, preporučam ti Waterfox

 ista stvar, samo se ugasi

chrome zasad radi dobro

Achieve your mission with all your might. Despair not till your last breath. Make your death count.
13 godina
offline
Mozilla Firefox pitanja

Ovaj Firefox 35.0.1 je smeće. Upalim ga, smrzne se. Čekam 15 minuta, upišem u adresnu traku "bug.hr/forum" i lupim Enter, smrzne se. Sada sam trenutno na najnovijoj Operi i sviđa mi se, ali mi je mutan font. Upravo instalirao Pale Moon da ga malo isprobam.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mozilla Firefox pitanja
Marko :D kaže...

Ovaj Firefox 35.0.1 je smeće. Upalim ga, smrzne se.

Probaj reinstall, inače kod mene sve ok na win 7 x64, win 8.1 x64, win 10 x64.

http://www.bug.hr/forum/board/opcenito-o-ict-biznisu/17.aspx?sort=act
13 godina
offline
Re: Mozilla Firefox pitanja
Valentin17 kaže...
Marko :D kaže...

Ovaj Firefox 35.0.1 je smeće. Upalim ga, smrzne se.

Probaj reinstall, inače kod mene sve ok na win 7 x64, win 8.1 x64, win 10 x64.

Probam pa javim.

13 godina
offline
Re: Mozilla Firefox pitanja
chromadef kaže...

 ista stvar, samo se ugasi

chrome zasad radi dobro

 Očito je problem na tvojem računalu.
Jesi ga prošao anti-virusom ili tako nečim...
čisto radi preventive

12 godina
odjavljen
offline
Re: Mozilla Firefox pitanja
Gale92 kaže...
chromadef kaže...

 ista stvar, samo se ugasi

chrome zasad radi dobro

 Očito je problem na tvojem računalu.
Jesi ga prošao anti-virusom ili tako nečim...
čisto radi preventive

 malwarebytes, search and destroy, adwcleaner sve prazno

jos nisu ni toliko stari windowsi

Achieve your mission with all your might. Despair not till your last breath. Make your death count.
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.2.2015 10:24 (chromadef).
13 godina
offline
Mozilla Firefox pitanja

Instalirao sam Firefox i i dalje mi se smrzava. Ostati ću na Pale Moon-u.

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Mozilla Firefox pitanja

Zanima me odnosno čitam koje će prenosti imati Firefox web-preglednik 64-bit (kada bude dostupan) nad Waterfoxom. Znamo kako su oba web preglednika dolaze iz "istih redova" odnosno temeljena na istim "značajkama" (laički rečeno).
Sada mene (a i mnoge vas zasigurno) zanima s kojim prednostima preći s Waterfox na FF 64-bit ili s čime ostati na Waterfoxu i ne izvršiti prelazak?

 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Mozilla Firefox pitanja

Znate li mozda što je ovo? idem gledati film, to mi se otvori  (slika 1) kada sam bio kliknuo naslov filma, onda mi se pojavi druga slika  koja pokazuje kada sam otvorio naslov i jesam registriran na vk. com. Može savjet?

slika 1 slika 1
slika 2 slika 2
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.4.2015 18:21 (keyofdestiny13).
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Mozilla Firefox pitanja

Postoji li ekstenzija s istom funkcionalnosti za Firefox? 

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mozilla Firefox pitanja

Od jučer mi se adovi izbacuju stalno. Imam Adblock Plus i Adblock Edge i stalno mi sad reklame iskaču iako sam probao reinstall FF-a i sve pobrisao ali i dalje

13 godina
offline
Mozilla Firefox pitanja

Izbriši oboje i stavi uBlock. Puno bolje rješenje.

Nego, izašla je neki dan verzija 37 a meni ju uopće ne nalazi pod updateom. Stoji 36.0.4 i izbaci da je Firefox is up to date. Ima li tko sličan problem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Mozilla Firefox pitanja
vrinho kaže...

Izbriši oboje i stavi uBlock. Puno bolje rješenje.

Nego, izašla je neki dan verzija 37 a meni ju uopće ne nalazi pod updateom. Stoji 36.0.4 i izbaci da je Firefox is up to date. Ima li tko sličan problem?

Meni je nesto Avast preko svog azuriranja blokirao update na 37, ja lijepo sam skinuo i instalirao...dvaest sec posla..

tko ima ima a tko nema tko ga j.....
13 godina
offline
Mozilla Firefox pitanja

i meni je tako stajalo, odi na stranicu firefoxa i skini novu verziju. staru ne moraš brisati, samo će napraviti update.

Ne predaj se nikad osim kad moraš!
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Mozilla Firefox pitanja

Na taj način je i uspjelo jedino. Isključio sam Aviru i firewall i svejedno nije htjelo ali nije bitno više.

Hvala dečki 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Mozilla Firefox pitanja

Zašto mi samo na google prevoditelu se javlja nereagirujuća skripta i može li se kako ispraviti skripta dami se to više ne pojavljuje?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mozilla Firefox pitanja

Danas napravio update FF-a sa 36.xx na 37.01 na par računala, više ne mogu otvarati stanicu Raiffeisen banke (www.rba.hr). Isprobao sam na par virtualki i drugim računalima, svi koje imaju verziju Firefox-a 36 mogu prisupiti navedenoj stranici (nakon updatea ništa), one kod kojih je 37 nemogu. Kod Chrome-a i IE radi normalno.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice