Mobicity.com.uk - vaša iskustva

poruka: 423
|
čitano: 83.752
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Čini se da je mobicity propao ili otišao u stečaj. Od mog uređaja ni traga ni glasa, a čini se da ga nikad više neću ni vidjeti.

Evo zadnjeg emaila koji su mi poslali. Ja sam kontaktirao PayPal, ECC, a evo sad ću i odvjetnika pa ćemo vidjeti što se da napraviti..

Tako da definitivno NE KUPUJTE s mobicity-a iako im webshop još uvijek radi ;)

 

"I am sorry to have to tell you that MobiCity has been forced to cease operations as a result of actions by third parties which are beyond our control.
No further orders will be shipped and no refunds can be issued by MobiCity at this time.
If you have not received goods that you ordered or a refund that was promised you should contact your card company or PayPal to organise a refund through them.
Goods purchased from MobiCity can no longer be returned for refund or warranty service.
This is an automated reply as all MobiCity staff have been dismissed and this e-mail address is no longer monitored. We are very sorry for any inconvenience caused."

youtube.com/mislavbusic
 
0 0 hvala 6
8 godina
neaktivan
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Vidim da su pod novom upravom. Imaju par zanimljivih ponuda. Ima li tko iskustva sa "novim" shopp-om? Hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Evo čisto da javim, pošto su me mnogi pitali.

I Europska komisija za zaštitu potrošača je odustala službeno od mog slučaja. Obrazloženje je to da nemaju sredstva prisile, što ukratko znači da sam svoj Nexus 6, kojeg sam poslao na servis prije gotovo godinu dana - poklonio mobicityju.

 

Eto, ako netko ima kvalitetnu ideju, nek mi slobodno javi ;)

youtube.com/mislavbusic
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice