Mobicity.com.uk - vaša iskustva

poruka: 423
|
čitano: 83.447
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva
R4zOR229 kaže...

Za kolko su oni obavezni popravit telefon po EU zakonima? Kreteni mi vec 2mjeseca drze telefon i prave se mutavi.

Evo kako pise na njihovoj stranici http://www.mobicity.co.uk/extras/warranty.html

Trazi da ti sutra odmah salju uredaj ili ces ih dati u novine i to sve koje nades online, jer od lijepih rijeci nema nista.

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
15 godina
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva
dedaa kaže...
R4zOR229 kaže...

Za kolko su oni obavezni popravit telefon po EU zakonima? Kreteni mi vec 2mjeseca drze telefon i prave se mutavi.

Posalji prigovor ako vec nisi i nadaj se najboljem.

Di? Na support sam vec pito sta je s tim, kazem da se neda popravit tam di sam prvo slao, pa su u manchester slali sad i tamo bi onda kao moglo potrajat do 6tjedna(mislim wtf). Izvuko sam nesto iz onih EU regulativa di pise da se telefon mora popravit u nekom razumnom roku ali nigdje nikakvog vremenskog roka. Neznam niti cime da im prjetim uopce.

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][ EUNE:exzzy ][ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
15 godina
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva
R4zOR229 kaže...
dedaa kaže...
R4zOR229 kaže...

Za kolko su oni obavezni popravit telefon po EU zakonima? Kreteni mi vec 2mjeseca drze telefon i prave se mutavi.

Posalji prigovor ako vec nisi i nadaj se najboljem.

Di? Na support sam vec pito sta je s tim, kazem da se neda popravit tam di sam prvo slao, pa su u manchester slali sad i tamo bi onda kao moglo potrajat do 6tjedna(mislim wtf). Izvuko sam nesto iz onih EU regulativa di pise da se telefon mora popravit u nekom razumnom roku ali nigdje nikakvog vremenskog roka. Neznam niti cime da im prjetim uopce.

Pa pise ti njihov razuman rok gore u linku 30 dana. 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva
R4zOR229 kaže...
dedaa kaže...
R4zOR229 kaže...

Za kolko su oni obavezni popravit telefon po EU zakonima? Kreteni mi vec 2mjeseca drze telefon i prave se mutavi.

Posalji prigovor ako vec nisi i nadaj se najboljem.

Di? Na support sam vec pito sta je s tim, kazem da se neda popravit tam di sam prvo slao, pa su u manchester slali sad i tamo bi onda kao moglo potrajat do 6tjedna(mislim wtf). Izvuko sam nesto iz onih EU regulativa di pise da se telefon mora popravit u nekom razumnom roku ali nigdje nikakvog vremenskog roka. Neznam niti cime da im prjetim uopce.

Odi na ovo http://www.mobicity.co.uk/contacts/#formstackModal, pa raise ticket pa ima posalji mail s naslovom complaint ili tako nesto, prijeti da ces staviti review na web di ces ih posrat.

13 godina
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Ja sam u ponedjeljak 15.12. oko 11:00 naručio Nexus 4 i odmah platio paypal-om. Nisam platio VAT, samo dostavu nekih 6 funti. U petak 19.12. oko 15:00 dhl-ovac mi je bio doma i donio paket. Ostao sam ugodno iznenađen, nakon što sam pročitao cijelu temu. Od mene preporuka.

Why so serious?! Let's put a smile on that face!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Pozdrav, Ja sam ovdje novi ali pitao bih vas za savjet. Kako je ukinuta ova caka s VAT-om da li je moguće možda uvesti mobitel bez poreza i carine u BiH?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Vidim da imaju Nexus 6... ali cijena je paprena, pogotovo kad je VAT 105€.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva
JasminAgic kaže...

Pozdrav, Ja sam ovdje novi ali pitao bih vas za savjet. Kako je ukinuta ova caka s VAT-om da li je moguće možda uvesti mobitel bez poreza i carine u BiH?

kakv e veze vat ima s time? BiH nije u EU tako da normalno placas ako ti otvore na carini

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][ EUNE:exzzy ][ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
15 godina
online
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva
JasminAgic kaže...

Pozdrav, Ja sam ovdje novi ali pitao bih vas za savjet. Kako je ukinuta ova caka s VAT-om da li je moguće možda uvesti mobitel bez poreza i carine u BiH?

 

Kako to misliš da je 'ukinuta ova caka s VAT-om'?

 

Ništa nije ukinuto, nego u ovom slučaju ekipa sa mobicity-a ili još ne zna da je Hrvatska ušla u EU, pa ne uračunava VAT (jer misle da se radi o izvozu izvan EU).

12 godina
neaktivan
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva
maxym kaže...
JasminAgic kaže...

Pozdrav, Ja sam ovdje novi ali pitao bih vas za savjet. Kako je ukinuta ova caka s VAT-om da li je moguće možda uvesti mobitel bez poreza i carine u BiH?

 

Kako to misliš da je 'ukinuta ova caka s VAT-om'?

 

Ništa nije ukinuto, nego u ovom slučaju ekipa sa mobicity-a ili još ne zna da je Hrvatska ušla u EU, pa ne uračunava VAT (jer misle da se radi o izvozu izvan EU).

Ne više. Počeli su naplaćivati PDV

11 godina
neaktivan
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Jeli to provjereno 100%? evo ja naruci prijatelju refurbished nexus 4 ima niti 10 dana i vata nije bilo?

Točnije 17.12 jutros stiga na vrata i ponavljam VAT nije naplaćen u cijenu. Tako da sretna nam nova godina adio mobicity preskup si......

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.12.2014 18:54 (Horatio_Hornblower).
Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva
Horatio_Hornblower kaže...

Jeli to provjereno 100%? evo ja naruci prijatelju refurbished nexus 4 ima niti 10 dana i vata nije bilo?

Sad ga ima...

9 godina
neaktivan
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Da podijelim svoja iskustva sa mobicty-a, jučer sam naručio Motorola Moto G 2014 (2nd gen) za cca 1500 kn, VAT je nažalost uključen kako su već mnogi ovdje rekli, plaćeno PayPal-om. Preuzeto od DHL-a jučer oko 15, danas u 11 već je bilo na isporuci kod kurira u Zagrebu, očekujem da će biti dostavljeno danas tijekom popodneva {#} 

 

Nadam se da neće biti problema sa samim uređajem kao što su neki ovdje imali ali eto - sa brzinom dostave sam više nego zadovljan.

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.12.2014 11:52 (ivanIvanovic).
 
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

A baš šteta ovo za VAT.

Ništ, bilo je lijepo dok je trajalo.

Ili im je bila porezna pa su dobili kaznu za ove račune bez VAT-a ili je neko prijavil da moraju to obračunavati.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Pozdrav,

Kupio sam Xiaomi Mi3 14. listopada prošle godine i od tada teče garancija u traju od dvije godine.
Pojavio mi se u donjem dijelu ekrana dio od par mm koji na bijeloj podlozi se vidi kao da je svjetlije.
Ne znam kako bih objasnio, nije uglavnom dead pixel, u tom sam siguran jer sam ih nekoliko do sada imao na uređajima.
Nije ni stuck pixel jer samo na bijeloj pozadini se vidi, i malo na crvenoj.
Na crnoj i zelenoj se ne vidi.

Zanima me isplati li se slati na garanciju itd.
Koja je procedura?

Hvala unaprijed.

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

ako se ne vidi jako, nemoj se loviti garancije.

Steam: charmander2005
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva
sudy_freak kaže...

Pojavio mi se u donjem dijelu ekrana dio od par mm koji na bijeloj podlozi se vidi kao da je svjetlije.

 To ti je od prvog dana samo nisi primjetio a zove se display clouding i mislim da ne spada pod garanciju. proguglaj malo

16 godina
neaktivan
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Sada kada su na Mobicity-u uveli da se plaća VAT koji su dućani za preporučiti sa dobrom cijenom, ponudom, uslugom?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Pozdrav!

 

Imam pitanje jel tko kupovao na MobiCity.co.uk amexom ali na rate??? I jeli to uopće moguće?

Hvala na odgovoru :)

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Pozdrav, molio bih vas za pomoć. Kupio sam u 12.mj2014. Nexus4 s mobicitya i mobitel više ne prepoznaje sim karticu. Mobitel je bio warehouse deal i imao je kraću garanciju od 6 mjeseci. Kada sam ih kontaktirao s problemom javili su mi da je garancija istekla i onda vidim da su sada smanjili na 3 mjeseca garanciju, a kada sam kupovao bilo je 6. Ako je netko imao slična iskustva molio bih za pomoć, hvala! 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Samo upozorenje za sve moguće kupce, i meni također mobycity vec 2 mjeseca drzi telefon na popravku.

 

11.03.2015. poslan je mobitel kod njih na popravak (xperia E3), s obzirom na njihovo ponašanje mislim da ga više neću vidit.

 

Svakako izbjegavati. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Pozdrav, koliko ste čekali od kada ste dobili DHL broj  za praćenje da se nešto počne događati, odnosno da pošiljka uistinu krene prema HR?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Par dana, najvise 10 za jedan MI3..

Znanstvenici kazu: Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi." E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
8 godina
neaktivan
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Ja sam jučer naručio jedan tablet i nakon toga mi je došao order comformation da će ga uskoro poslati ih Hong Konga.

Sad sam ih pitao da koji k i da ću vjerojatno morati platiti carinu ali su mi odogovorili da neću morati platiti.

 

Ima li netko sličnih iskustava?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva
Ja mislim da ti oni nabavljaju uređaje sa skladišta u Hong Kongu,ali ih onda uvezu u UK,te šalju dalje tako da nebi trebao platiti išta.

Ako ti paket ode na carinu ili dobiješ obavijest samo poslikaj njihove tvrdnje kako nećeš ništa platiti i žali se paypalu.
robimarko@gmail.com
12 godina
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Ima netko tko je nedavno narucivao? Zanima me postoji li nacin da se izbjegne placanje 150-200kn za shipping, koliko vidim da trenutno kosta. Prije je to bilo 5gbp, sada su vec pretjerali s tom cijenom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Prije par tjedana sam naručio jedan tablet. Nisam našao kupon za free shipping a onaj stari više ne radi. Kao da je free ako naručiš minimalno dva artikla za ukupnom vrijednosti većoj od 50 funti.

Odmah da podijelim i svoje iskustvo...

Naručio tablet za koji piše da je shippani u roku od 1-2 dana. Nakon plaćanja dobio sam mail da moju narudžbu priprema ekipa iz Hong Konga. 

13.7. piše da je narudžba završena i shippana. Nisam dobio niti tracking number niti išta drugo. Dok sam im poslao upit što je sa time dobio odgovor da će mi broj doći na mail i da se ne brinem da će mi 'telefon' brzo doći.

Paket je stigao 20.07. putem DHLa bez dodatnih troškova. Kasnije sam po broju sa paketa provjerio da je iz UK poslan 15.07.

U paketu dobio uređaj i adapter za EU utičnicu (bez računa).

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Ako si se registrirao na mobicity, račun ti je na stranici pod tvojim korisničkim imenom.

Ako sam ti pomogao, plati pivo ili stisni hvala. ;)
12 godina
offline
Mobicity.com.uk - vaša iskustva

Evo ekipa malo mojih tragedija s mobicityem od kojih sam naručio jedno 15-ak uređaja, ali sreća je takva da je baš moj riknuo.

http://mob.hr/nexus-6-kad-jaganjci-utihnu/

youtube.com/mislavbusic
 
0 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Mobicity.com.uk - vaša iskustva
EchoOne kaže...

Evo ekipa malo mojih tragedija s mobicityem od kojih sam naručio jedno 15-ak uređaja, ali sreća je takva da je baš moj riknuo.

http://mob.hr/nexus-6-kad-jaganjci-utihnu/

 Daj molim te napiši update kako je ovo završilo, stvarno me sad zanima. I sam sam kupio nekoliko uređaja i za sad nisam imao problema, ali poslije ovog slučaja nekak sumnjam da ću više. Sretno!

Why so serious?! Let's put a smile on that face!!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice