Stara igrica, treba mi ime zaključana tema

poruka: 6
|
čitano: 1.470
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Stara igra, treba mi ime

Evo ako mi netko može pomoći riječ je o vrlo staroj igri, ne mogu se sjetiti imena, mislim da sam je igrao davne 2000g, radnja se odvijala po oceanu, moglo se izabrati jedna nacija, mislim da se moglo birati između engleske i nizozemske i onda bi se dobio jedan brod i tad bi se išlo u osvajanje drugih brodova i stvaranje jače flote. sjećam se da se moglo manualno zauzimat brod i da se tad moglo mišem upravljat potezima mača kad bi se kapetan borio protiv kapetana drugog broda. Nadam se da mi netko može pomoći jer bih stvarno htio ponovno zaigrati tu igru.

 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Stara igrica, treba mi ime
One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Stara igra, treba mi ime
CyberNeo kaže...

Evo ako mi netko može pomoći riječ je o vrlo staroj igri, ne mogu se sjetiti imena, mislim da sam je igrao davne 2000g, radnja se odvijala po oceanu, moglo se izabrati jedna nacija, mislim da se moglo birati između engleske i nizozemske i onda bi se dobio jedan brod i tad bi se išlo u osvajanje drugih brodova i stvaranje jače flote. sjećam se da se moglo manualno zauzimat brod i da se tad moglo mišem upravljat potezima mača kad bi se kapetan borio protiv kapetana drugog broda. Nadam se da mi netko može pomoći jer bih stvarno htio ponovno zaigrati tu igru.

eh, još ti je tema sticky u ovom podforumu i ti je fulašIzlanuo se

http://www.bug.hr/forum/topic/igre-opcenito/ne-mozete-se-sjetiti-naziva-igre/42613.aspx

16 godina
offline
Stara igrica, treba mi ime
Sid Meier Pirates?
Nadam se da sam ispravno napisao naziv igre.
BC2 ingame: Dorjan_CRO Mene nije strah drugome stisnuti TU i Hvala, a tebe?
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Stara igrica, treba mi ime

nije, hvala na pokušaju

13 godina
neaktivan
offline
Stara igrica, treba mi ime

znam ja kako se zove. ja sam je prije par dana trazio i sad sam se reg ovde da ti kazem. igra se zove port royale. sad je  najnoviji 2 dio znaci port royale 2. mozes birati izmedu spanjolaca engleza i nizozemaca. sretno u igranju

 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice