Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes

poruka: 7
|
čitano: 1.552
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes

dns je kratko igrao i mogu samo rec da je gamplay odlican uz naravno grafiku iako kratko traje nabavite igru koja daje odlicnu uvertiru koja sljedi za drugi dio 5ce tj pahntom paina !

neki kazu da je ovo placeni demo e pa nije ovo je prologue koji nas uvodi u pricu za ono sto sljedi a i dobi se uz kupljenu fizicku igru dlc kojiu ce se moc iskoristi kad phantom pain izadje +

 ovaj prologue ima i dodatnu retro style MSG misiju {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes

Veliki sam fan serijala,gledao sam gameplay i walkthrough na YTube,kratki prologue gdje se možemo upoznati sa novitetima,dosta je izmjenjeno.Reflex system umjesto klasičnog alerta,regenaracija umjesto life rationa itd.

Slično je bilo za MGS2 i MGS3 gdje je bio prologue ali ovaj put Konami je računao na fanboyism MGSa i lijepo zapakirao i zaračunao,malo nisko i mogli su stvarno dati badava(naivno znam) ili dati kupon uz igru da ti bude jeftiniji Phantom Pain.

Ima par dodatnih misija,i platform exclusive content,u 10ak sati se sve odradi.

Žao mi je što je i ovaj put PC zakinut,bilo bi lijepo jednog dana da portaju naslove za PC.

E moj Kojima...

 

Moj PC  
0 2 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes

Presao sam "demo" i stvarno sve pohvale. Preporuka

 
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes

jesi odigrao samo main misiju ili si ostale side misije {#} ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes
Sry za kasni odgovor, odigrao sam samo main misiju, s tim da vidim da ce sad izaci neki update quest misije tako da cu se opet vratiti na mgs pa odigrati to
15 godina
online
Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes

nikad prije u zivotu nisam igrao mgs, i sad skinem ovo da probam malo tu igru. dobio sam dojam da se ovdje ide na stealth, no ja idem probat shoot and run i nema problema, mislim da bi to bio minus kod ovakve igre, nesto kao npr novi splinter cell, hitman itd, sve stealth igre koje danas mozes prec sa shoot and run.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes

Malo su mozda pretjerali sa cijenom za ovo(onaj 'ko voli MGS ce i puno vise platit naravno) ali odlican uvod za     {#}OPEN WORLD MGS-a{#}    koji nas ocekuje {#}

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice