Grand Theft Auto V

poruka: 10.025
|
čitano: 2.358.595
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen
FiCo_Ri kaže...

Naso sam trailer od GTA V!

liči mi na flight simulator x?

mp14
15 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

sva radnja se dosada odvijala u Liberty City-u (osim vice city), mislim da nebi mjenjali sad baš to.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen
lamborghini murcelago lp640 kaže...

liči mi na flight simulator x?

pa kad to i je

moj Bux.to http://bux.to/?r=JURGOLINHO
15 godina
offline
RE: GTA 5 najavljen
malo zaigrano dijete kaže...

sva radnja se dosada odvijala u Liberty City-u (osim vice city), mislim da nebi mjenjali sad baš to.

Pa normalno da nece bit sad opet to, GTA IV je obnovio GTA III, ako naprave kao Vice City neman primjedbe(mapa,grad) samo da nema bas onih pustih zgrada dojadili su mi, po gradu najbolji mi je dosad bio GTA San Andreas, najgori GTA IV, ali ne grafički izgled, nego baš kao grad tj. mapa.

Igra nebitrebala biti NEOPTIMIZIRANA, jer to će biti GTA IV samo druga mapa, i trebalo bi biti GTA IV pa neki nastavak, jer ni bilo glupo prelazit na GTA V bez dx10 i bolje grafike i sl., a valjda ce vidjet da je nagore sto su napravili neoptimizranost, pa će valjda to malo popravit, pa mozda nebude pustih patcheva kao u IV koji su to popravili,  ali opet ljudi treba se nabavit računalo nemože se više igrat na starom P4 i ati radeoonu 9600 s 512-1 GB ram(zapravo da imas 4GB nebi pomoglo).

Tako da nebi trebali ponovit istu gresku 2 put, a nema nijedne slike od GTA V, sve su fake!

Činjenica je da vrlo malo ljudi nadogradjuje komp, ako igra bude zahtjevnija nego GTA IV, bit ce opet shrot u tom pogledu, jer većina ljudi nadograđuje/kupuje komp svako 5-6 godina, ako i to, znam ih još koji ga ni nemaju, a pogotovo onih koji igraju Vice City na low!!

I don't care...
15 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

pa najvjerojatnije nece biti gta 5 vec  ce biti nesto bez broja kao sto je bilo izmedu gta 3 i gta 4 i nadam se da ce taj novi gta biti u vice cityu ili jos bolje u san andreasu pa da se mozda nastavlja na pricu originalnog sanandreasa ili mozda prije,ma zapravo za pricu se ne brinem jer rockstar uvijek napravi igru s predobrom pricom a sad se samo nadam da ce nakon ovako losih kritika na pc-u zaoptimiziranost opet raditi gta za pc jer ipak su izgubili povjerenje ali ako bude izlazio za pc ja ga kupujem 100% pa makar ga morao drzat na polici i cekat 3 god da dođe kompjuter kaj ga moze sve na low pokrenut :D, ali ako bude takva situacija izgleda da cu onda kupiti i konzolu jer ipak ima dosta ekskluziva za konzole koje zelim zaigrati

Bolje ispasti budala nego iz vlaka!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

Da bar bude grafika iz GTA4,grad,prica i glavni lik (CJ) iz San Andreasa.To bi onda po meni bio pravi GTA.

Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

Nadam se da ce GTA V biti u isto vrijeme pustena i za PS3, 360 i PC...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

Nijedan GTA za PC nije izdan paralelno s onim na konzolama. Tako će biti i sad. Ja bi volio bolju optimizaciju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

GTA mi je jedan od najboljih serijala igara, iako su imali propusta u svakoj se našlo

 

ponešto za svakoga. A što se mene tiče GTA 5 će biti najavljen tek kada to bude pisalo na Rockstarovoj stranici.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen
Mayales kaže...

GTA mi je jedan od najboljih serijala igara, iako su imali propusta u svakoj se našlo

 

ponešto za svakoga. A što se mene tiče GTA 5 će biti najavljen tek kada to bude pisalo na Rockstarovoj stranici.

lol

14 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

A najzesci su mi oni na You Tubeu koji napisu GTA V Offical Trailer i stave neki spot star 100g..lolBelji se

Samo lutam, drogu gutam, izvana tako fin, a iznutra pucam... Puno lažem i kradem i seksam, to mi je u kostima jer ja sam mali gengsta...xD
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

to neki idiot stavlja za igra, hardware koji jos noje izasao...ati 7870 x2, CoD 8, gta 6,...stavlja isti spot.

moj Bux.to http://bux.to/?r=JURGOLINHO
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

vi vjerujete u toIzlanuo se??? GTA 5? gta sa je ja mislim izašo 2004g onda gta 4 pred kraj 2008g ne može za dva mjeseca novi gta!

Punisher
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: GTA 5 najavljen
dani500 kaže...

vi vjerujete u toIzlanuo se??? GTA 5? gta sa je ja mislim izašo 2004g onda gta 4 pred kraj 2008g ne može za dva mjeseca novi gta!

2 mjeseca? hmmm 10 mjeseci je tebi 2,ok to je ok..bit ce dobro...pa moguce da izade jer su ajmo rec dost para ovim gta 4 dobili i sad rade novi sa boljom optimizacijom

 

Uci se na greskama.Nemres ti 15 patcheva izdat i onda ce kofol bit optimizirano full,morass igru napravit kak spada i onda patchevi i toNamigiva

14 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

Bit će jednog dana, tješite se... Ali najvjerovatnije samo verzije za konzole!

Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: GTA 5 najavljen
lamborghini murcelago lp640 kaže...
FiCo_Ri kaže...

Naso sam trailer od GTA V!

liči mi na flight simulator x?

 ti nekontaš da je to mod za nezz šta možda san andreas možda za iv nea šanse da je gta v to nea šanse pa znaš kojom bi oni brzinom onda morali radi??

Mato_Lukic...http://www.youtube.com/watch?v=3eK_qK48RHs&eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Eyoutube%2Ecom%2Fmy%5Fvideos%5Fedit&feature=player_embedded
15 godina
protjeran
offline
GTA 5 najavljen

najbolje bi bilo da naprave gta v u l.a.-u, ali da ga bas naprave super, bolje nego u san andreasu

Immortal Technique in the streets back on the hustle cuz three strikes'll get you life for stuffng cracks in a duffel
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen

ma san andreas je odlicna igra ... al GTA4 katastrofa -.-'

15 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

Nisam siguran dali ce to biti tako , između verzija im je bilo 3,4 ili 5 godina...Tako da nisam siguran da su to uspjeli napraviti u tih nekoliko mjeseci...

http://zerocool12-radio.net16.net/Index.html : http://forumi.hrzona.net/index.php
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

Ma dajte ljudi šta vam je... igru je nemoguće napraviti u par mjeseci. Da tako žure igra bi im opet bila neoptimizirana i puna patcheva za grafiku, što ljudima koji kupuju igru samo unosi zbunjenost hoće li im računalo moć to pokrenut, pogotovo nakon ovog nimalo optimiziranog GTA IV. Za taj GTA V (ako se uopće bude tako zvao) bi se trebali al ono svarno potrudit kako bi igra uspjela i bila dobro prodavana kao original, a ne kao GTA IV koji je vjerojatno veliki uspijeh postigao u piratskoj verziji. Po meni što ju budu duže pravili to bolje, jer ipak je to igra od koje svi puno očekujemo, i oni sa dobrim ali i oni sa lošijim računalima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen
vezer kaže...

ma san andreas je odlicna igra ... al GTA4 katastrofa -.-'

U potpunosti se slažem... još samo da izađe psp verzija IznenađenIznenađen

15 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

nevjerujem da ce bas tak brzo izac GTA5 mozda tek 2010 cak 2011 a sto se tice gta4 katastrofa igra je losa nija ba katastrofa jer je inace ne bi tolko njih igralo a u gta4 fali puno tih malih misija i stvari a pogotovo dve stvari koje su me najvise pogodile i razocarale su to sto se ne moze vozit sleper i to sto nema ko u gta sa tolko prirode samo je grad

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

Evo 1

od supp igrice... Nije GTA V al je isto predobra... izlazi 29.10.2009.!! Samo za PS3 i XboxPlač..

Samo lutam, drogu gutam, izvana tako fin, a iznutra pucam... Puno lažem i kradem i seksam, to mi je u kostima jer ja sam mali gengsta...xD
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
GTA 5 najavljen

Ma,to su ekspanzije taj peder i to...

 

Uostalom,da je rockstar pravi izdavač napravili bi redizajniranu verziju tog gta-4 bez bugova na svakom kantunu i rušenju igre svako malo...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen
ivan-zd kaže...

Ma,to su ekspanzije taj peder i to...

 

Uostalom,da je rockstar pravi izdavač napravili bi redizajniranu verziju tog gta-4 bez bugova na svakom kantunu i rušenju igre svako malo...

Lik nije peder nego ima gay bar.. tako sam procitoBelji se

Samo lutam, drogu gutam, izvana tako fin, a iznutra pucam... Puno lažem i kradem i seksam, to mi je u kostima jer ja sam mali gengsta...xD
15 godina
offline
RE: GTA 5 najavljen
FiCo_Ri kaže...

Evo 1

od supp igrice... Nije GTA V al je isto predobra... izlazi 29.10.2009.!! Samo za PS3 i XboxPlač..

Kakve veze to ima sa GTA5?

15 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

Još je prerano spominjati GTA V ali u međuvremenu će izaći Mafia II (video1, video2). Grafika i animacije izgledaju puno bolje nego u GTA IV ali kod GTA mi se više sviđa nerealna sloboda, humor za odrasle kojim parodiraju Američku sadašnjost, prostitutke, radio stanice... Kod Mafije mi se najviše ne sviđa što se radnja odvija u prošlom vremenu, prošlost na mene djeluje deprimirajuće jer mi izgleda tužno i monotono u odnosu na sadašnjost. Nije mi jasno zašto Rockstar koji ima love do krova nije u stanju napraviti grafički engine u rangu sa Mafia II?

Is it weird that this gave me an orgasm?
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
GTA 5 najavljen

Bilo bi najpametnije da modovi obrišu ovu temu jer od GTA5 ništa još dugo... Jedino ako nemamo kakve proroke na forumu?

VRATITE INTERNET ARPA-i!! // Never underestimate the power of stupid people in large groups.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen
FiCo_Ri kaže...

Evo 1

od supp igrice... Nije GTA V al je isto predobra... izlazi 29.10.2009.!! Samo za PS3 i XboxPlač..

ovo mi se preludo čini. steta sto imam samo pc i ps2

14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen
Sum_of_all_fears kaže...

Bilo bi najpametnije da modovi obrišu ovu temu jer od GTA5 ništa još dugo... Jedino ako nemamo kakve proroke na forumu?

čekaj bilo je glasina po ign na onom videu da se na igri radi pa prvo pogledaj video onda komentiraj

dobro priznam malo sam uranio ali na ovoj temi se mogu iskazati želje i komentari kakav bi vi gta 5 htjeli a kad lijepo bude jednog dana najavljen i dalje će se raspravljati na ovoj temi

STA me gledas kad mi NEDAS
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice