Grand Theft Auto V

poruka: 10.025
|
čitano: 2.364.281
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

http://www.hcl.hr/vijesti-gta-v-nece-imati-najavu-o-najavi-3388-27.html

 

toliko o tome da je najavljen. ne vjerujte u svaki video koji vidite na youtubu.

malo cudno izgleda naslov linka, ali pročitajte i onda se uvjerite.

gta5 se radi, ali se o njemu nista ne zna niti će se znati uskoro!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen
stipica_zd kaže...

http://www.hcl.hr/vijesti-gta-v-nece-imati-najavu-o-najavi-3388-27.html

 

toliko o tome da je najavljen. ne vjerujte u svaki video koji vidite na youtubu.

malo cudno izgleda naslov linka, ali pročitajte i onda se uvjerite.

gta5 se radi, ali se o njemu nista ne zna niti će se znati uskoro!

no pa to ja isto velim kad ce se detalji znati i gta 5 ce biti najavljen onda ce se tu raspravljat zato nema potreba za lock

STA me gledas kad mi NEDAS
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.9.2009 13:22 (mRvac).
15 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen
Is it weird that this gave me an orgasm?
 
0 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
GTA 5 najavljen

GTA 5 BAR za sada NE POSTOJI.Niti je u najavi! Ni sluzbenoj,ni nesluzbenoj...Ovo su laži samo kako bi navukli što više ljudi da citaju njihove clanke.Rockstar treba napraviti redizajn gta 4 za onu pc verziju.Jer ovo što je sada aktualno je sramotno i loše...U rangu saints rowa 2.Ma rockstar,konverzija za 5! LOL...ne nadajte se gta 5 u skoro vrijeme!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen
ivan-zd kaže...

GTA 5 BAR za sada NE POSTOJI.Niti je u najavi! Ni sluzbenoj,ni nesluzbenoj...Ovo su laži samo kako bi navukli što više ljudi da citaju njihove clanke.Rockstar treba napraviti redizajn gta 4 za onu pc verziju.Jer ovo što je sada aktualno je sramotno i loše...U rangu saints rowa 2.Ma rockstar,konverzija za 5! LOL...ne nadajte se gta 5 u skoro vrijeme!

ja se kladim da ce izaci gta 5 u 2011

STA me gledas kad mi NEDAS
14 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

Ja sam cuo da GTA V (5) Nece izaci da je GTA IV Posljednji GTA nastavak...Toliko od mene zasada Pozdrav...

http://oldfiles.org.uk/powerload/Timeline/w101logo.gif
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen
PC Man kaže...

Ja sam cuo da GTA V (5) Nece izaci da je GTA IV Posljednji GTA nastavak...Toliko od mene zasada Pozdrav...

sad si mnoge rastuzio ;)

Pretvarat cu se da nemam potpis.
16 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen
ivan-zd kaže...

GTA 5 BAR za sada NE POSTOJI.Niti je u najavi! Ni sluzbenoj,ni nesluzbenoj...Ovo su laži samo kako bi navukli što više ljudi da citaju njihove clanke.Rockstar treba napraviti redizajn gta 4 za onu pc verziju.Jer ovo što je sada aktualno je sramotno i loše...U rangu saints rowa 2.Ma rockstar,konverzija za 5! LOL...ne nadajte se gta 5 u skoro vrijeme!

To ti se nece dogoditi jer nece oni ulupati milijune u taj veliki posao a igra vise nije aktualna, nece ju nitko kupiti! 5 je mozda u izradi ali proci ce jos sigurno 2 godine do izlaska!

 

EDIT: Ozaci ce sigurno novi nastavak jer je to previse popularna igra da ju ugase, jos se da puno novaca zaraditi na tom serijalu!

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.9.2009 13:55 (Luka).
14 godina
offline
GTA 5 najavljen

Glete,nece  nis bit od redizajna gta 4 nit krpanja neoptimizacije gta 4 jer kak su oni to napravili to je strava al su tu negdje i malo optimizirali ga sa svim patchevima i ajmo rec da puno bolje radi nego bez patcha,,a gta 5 moguce da izade tak brzo (2011) jer ce koristit isti engine al ce ga dost optimizirat.Gta 4 ce im bit lekcija da se prihvate posla sto se tice optimizacije na gta 5.Kao sto je netko rekao da bi bilo dobro da naprave gta u LA-u,to bi bilo odlicno da napraveSmijeh

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
GTA 5 najavljen

Vidim da ste rano počeli spekulirati o nastavku GTA serijala Namigiva

 

 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: GTA 5 najavljen
Dado_ZG78 kaže...

Vidim da ste rano počeli spekulirati o nastavku GTA serijala Namigiva

 

 

Da i to svaku informaciju koju stave link i slicno na tim linkovima nema slika od gta 5 makar logo nego gta 4,znaci nisu ga ni poceli radit.

14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen
Fake_Alert kaže...
Dado_ZG78 kaže...

Vidim da ste rano počeli spekulirati o nastavku GTA serijala Namigiva

 

 

Da i to svaku informaciju koju stave link i slicno na tim linkovima nema slika od gta 5 makar logo nego gta 4,znaci nisu ga ni poceli radit.

ja mislm da ga rade

STA me gledas kad mi NEDAS
15 godina
offline
RE: GTA 5 najavljen
M_dipl. kaže...
mRvac kaže...
ja mislm da ga rade

Znaš kako se kaže - misliti je drek znati.

 

Ima još jedna prikladna - pretpostavka je majka za_eba

A i ti isto tako neznaš dal ga rade ili ne, zato isto pretpostavljaš i ove poslovice vrijede i za tebe.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

nada zadnja umire Smijeh

STA me gledas kad mi NEDAS
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen
mRvac kaže...

nada zadnja umire Smijeh

Ne, nego Slavica... Smijeh

God made man But he used the monkey to do it Apes in the plan We're all here to prove it I can walk like an ape talk like an ape Do what a monkey can do God made man But a monkey supplied the glue
15 godina
offline
RE: GTA 5 najavljen
i_rambo_plache kaže...
mRvac kaže...

nada zadnja umire Smijeh

Ne, nego Slavica... Smijeh

A ja sam mislio da ŠtefaSmijeh

14 godina
offline
GTA 5 najavljen

igrica izlazi 2013. najranije!! po mom mišljenju...
al onda bi tek bila dobra....

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

Prije petice, radije pričekajmo izlazak "The Ballad of Gay Tony"-a za PC i PS3 a onda možemo dalje.

 

Za neupućene: Grand Theft Auto: "The Ballad of Gay Tony" je druga ekspanzija za GTA IV. Poslije prve "The Lost and Damned", R* 29.10.2009. izbacuje drugu i pritom zadnju ekspanziju za GTA IV.

Zasada su obje naslovljene kao ekskluziva za XBOX 360 što ne bi trebalo predugo potrajati. 8)

 

- http://www.rockstargames.com/theballadofgaytony

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen
ivann.n kaže...

Prije petice, radije pričekajmo izlazak "The Ballad of Gay Tony"-a za PC i PS3 a onda možemo dalje.

 

Za neupućene: Grand Theft Auto: "The Ballad of Gay Tony" je druga ekspanzija za GTA IV. Poslije prve "The Lost and Damned", R* 29.10.2009. izbacuje drugu i pritom zadnju ekspanziju za GTA IV.

Zasada su obje naslovljene kao ekskluziva za XBOX 360 što ne bi trebalo predugo potrajati. 8)

 

- http://www.rockstargames.com/theballadofgaytony

Ma dobra je i gta iv  ako su oni već najavili gta 5 kolko će onda on tražiti boga pitaj hdd i ostalog..

RIDER
15 godina
offline
RE: GTA 5 najavljen
rider15 kaže...
ivann.n kaže...

Prije petice, radije pričekajmo izlazak "The Ballad of Gay Tony"-a za PC i PS3 a onda možemo dalje.

 

Za neupućene: Grand Theft Auto: "The Ballad of Gay Tony" je druga ekspanzija za GTA IV. Poslije prve "The Lost and Damned", R* 29.10.2009. izbacuje drugu i pritom zadnju ekspanziju za GTA IV.

Zasada su obje naslovljene kao ekskluziva za XBOX 360 što ne bi trebalo predugo potrajati. 8)

 

- http://www.rockstargames.com/theballadofgaytony

Ma dobra je i gta iv  ako su oni već najavili gta 5 kolko će onda on tražiti boga pitaj hdd i ostalog..

U malo skupljoj verziji igre će ti poslati i hard disk od 80 gb, za svaki slučaj Belji se

Šalim se naravno.

14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen
ivann.n kaže...

Prije petice, radije pričekajmo izlazak "The Ballad of Gay Tony"-a za PC i PS3 a onda možemo dalje.

 

Za neupućene: Grand Theft Auto: "The Ballad of Gay Tony" je druga ekspanzija za GTA IV. Poslije prve "The Lost and Damned", R* 29.10.2009. izbacuje drugu i pritom zadnju ekspanziju za GTA IV.

Zasada su obje naslovljene kao ekskluziva za XBOX 360 što ne bi trebalo predugo potrajati. 8)

 

- http://www.rockstargames.com/theballadofgaytony

ko kaze da ce izaci ekspanzija za pc?

14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen

Lol.

Tko kaže da neće?

 

I R* i Microsoft su gladni novca. :)

Prati njihovu taktiku i sve će ti biti jasno.

15 godina
offline
GTA 5 najavljen

looooooool, a ko kaže da sutra neće biti smak svijeta.

Ako budemo gledali taktike, Engleska je jaća od Ukraine pa su spušili.

Nebude nikakve ekspanzije te nevidim razloga zašto bi izdali ovu drugu, a prvu nisu.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen
ivann.n kaže...

Lol.

Tko kaže da neće?

 

I R* i Microsoft su gladni novca. :)

Prati njihovu taktiku i sve će ti biti jasno.

koliko ja znam, to su iskljucivo ekspanzije za xbox. da trebaju izaci na PC ili PS3 vec bi sve pricalo naveliko o tome od onoga dana kad je izašla ekspanzija The lost and damned. ovako mislim da nista nece biti od toga, iako bi volio više od ičega da sam u pravu te da obadvije ekspanzije izadu za PC, ali nista od toga, barem za sada...

14 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

Previše je igara imalo naljepnicu "Only for XBOX 360" pa ih evo sada ima i u PC i PS3 verziji.

Imaš Google pa provjeri, slobodno.

 

Naljepnicom "Only for XBOX 360" Microsoft i R* želi privući gamere time da će se ekspanzija pojaviti samo za XBOX 360 te da bi ju zapravo zaigrali, MORAJU imati XBOX 360.

I tu nastaje ono što Microsoft i R* žele. Gameri će kupiti XBOX 360 samo zbog "TBoGT". Nakon što izvuću najveći mogući prihod od fan boys-a kojih je vrlo puno a koji su svi predali novac za XBOX 360 samo kako bi odigrali Tony-a, ubrzo će izaći PC i PS3 verzija koje će se masovno prodati gdje će na kraju Microsoft i R* pobrati sav mogući novac i od prodaje XBOX 360, PC i PS3 verzije igre, a kamoli još i na novac prikupljen od fan boys-a koji su išli za onim:

 

"Only for XBOX 360",

 

...nakon čega su dali masne pare za konzolu.

 

Sve su moguće igre završile na tome. Ponavljam, Microsoft kao i R* su gladni za novcem te imaju pametnu taktiku kako izvući što veći prihod. 8)

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.10.2009 22:16 (ivann.n).
 
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 5 najavljen
ivann.n kaže...

Previše je igara imalo naljepnicu "Only for XBOX 360" pa ih evo sada ima i u PC i PS3 verziji.

Imaš Google pa provjeri, slobodno.

 

Naljepnicom "Only for XBOX 360" Microsoft i R* želi privući gamere time da će se ekspanzija pojaviti samo za XBOX 360 te da bi ju zapravo zaigrali, MORAJU imati XBOX 360.

I tu nastaje ono što Microsoft i R* žele. Gameri će kupiti XBOX 360 samo zbog "TBoGT". Nakon što izvuću najveći mogući prihod od fan boys-a kojih je vrlo puno a koji su svi predali novac za XBOX 360 samo kako bi odigrali Tony-a, ubrzo će izaći PC i PS3 verzija koje će se masovno prodati gdje će na kraju Microsoft i R* pobrati sav mogući novac i od prodaje XBOX 360, PC i PS3 verzije igre, a kamoli još i na novac prikupljen od fan boys-a koji su išli za onim:

 

"Only for XBOX 360",

 

...nakon čega su dali masne pare za konzolu.

 

Sve su moguće igre završile na tome. Ponavljam, Microsoft kao i R* su gladni za novcem te imaju pametnu taktiku kako izvući što veći prihod. 8)

iz tvojih slova u Božje uši. itekako se nadam da je to istina...

14 godina
neaktivan
offline
 
9 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
GTA 5 najavljen

Ne nadajte se GTA 5 prije 2011,sada se cekaju TBOGT,i TLAD,za PC.

Jer vec sam lud za tim nastavcima,te ih cekam od kada su izasli da vise dodu na PC.

A kako stvari stoje i to cemo morat malo cekati jel jos nije nista najavljeno.

Gledajuci situaciju na trzistu igara ocekujem izlazak DLC negdje oko proljeca,ili ljeta.

Ja si to ovako zamisljam.

Na proljece izlazi iscekivani rosckstarov RDR te samo za ps3 i xbox,te po tome bi cjela 2010 bila prazna za pc...

a to je malo vjerovatno.

Zato vjerujem da ce na proljece izaci nastavci za gta4 a na ljeto ili krajem 2010 izlazi RDR za pc.

A 2011 jedva iscekujem.

 

I jos nesto nevjerujem da ce se radnja odigravati u Tokyu,jel je to malo vjerovatno...samo pogledajte Tokyo i shvatiti ce te da to nije grad u kojem bi htjeli lutati...zgrada na zgradi...bez duse bez icega...a i likovi bi morali pricati na japanskom,a tu su i slova i natpisi...znaci grad bi bio Tokyo a u njemu bi bili ameri xD...bilo bi jadno

 

 
3 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: GTA 5 najavljen
zagrebchanec kaže...

Ne nadajte se GTA 5 prije 2011,sada se cekaju TBOGT,i TLAD,za PC.

Jer vec sam lud za tim nastavcima,te ih cekam od kada su izasli da vise dodu na PC.

A kako stvari stoje i to cemo morat malo cekati jel jos nije nista najavljeno.

Gledajuci situaciju na trzistu igara ocekujem izlazak DLC negdje oko proljeca,ili ljeta.

Ja si to ovako zamisljam.

Na proljece izlazi iscekivani rosckstarov RDR te samo za ps3 i xbox,te po tome bi cjela 2010 bila prazna za pc...

a to je malo vjerovatno.

Zato vjerujem da ce na proljece izaci nastavci za gta4 a na ljeto ili krajem 2010 izlazi RDR za pc.

A 2011 jedva iscekujem.

 

I jos nesto nevjerujem da ce se radnja odigravati u Tokyu,jel je to malo vjerovatno...samo pogledajte Tokyo i shvatiti ce te da to nije grad u kojem bi htjeli lutati...zgrada na zgradi...bez duse bez icega...a i likovi bi morali pricati na japanskom,a tu su i slova i natpisi...znaci grad bi bio Tokyo a u njemu bi bili ameri xD...bilo bi jadno

 

Hah svi mi koji imamo ovak još prosjećne kompove tam negdje kod minimalne na gta iv neka se nenadamo da čemo gta v pokrenuti! ja ču pokrenuti jel ovaj če bit sporedni a 10.9.2010 uzimam pc za 2000 eura

Ne psujem,Ne pušim,Ne pijem: e jebemti upade mi cigara u pivu! steam.luks@gmail.com sluki77@gmail.com mato.lukic.luks@gmail.com sunca.lukic@os.t-com.hr skype:mato.lukic95
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice