Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.256
|
čitano: 1.364.455
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 mjeseci
neaktivan
offline
Xbox Series X

MEGATAMA 

 

Jim Ryan je izjavio da je on prilično siguran da će COD biti dalje dostupan na PlayStationu ako prođe akvizicija

 

https://www.ign.com/articles/ftc-vs-ms-emails-jim-ryan-said-he-was-pretty-sure-we-will-continue-to-see-call-of-duty-on-playstation-for-many-years-to-come

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Spellcaster kaže...

MEGATAMA 

 

Jim Ryan je izjavio da je on prilično siguran da će COD biti dalje dostupan na PlayStationu ako prođe akvizicija

 

https://www.ign.com/articles/ftc-vs-ms-emails-jim-ryan-said-he-was-pretty-sure-we-will-continue-to-see-call-of-duty-on-playstation-for-many-years-to-come

Linkas sve stare vijesti ili glasine koje su vec linkane,kasnis danima ili tjednima,kroz te teme se vec proslo.

12 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...
Spellcaster kaže...

MEGATAMA 

 

Jim Ryan je izjavio da je on prilično siguran da će COD biti dalje dostupan na PlayStationu ako prođe akvizicija

 

https://www.ign.com/articles/ftc-vs-ms-emails-jim-ryan-said-he-was-pretty-sure-we-will-continue-to-see-call-of-duty-on-playstation-for-many-years-to-come

Linkas sve stare vijesti ili glasine koje su vec linkane,kasnis danima ili tjednima,kroz te teme se vec proslo.

Jim Ryan je cijelo vrijeme lagao regulatorima da Microsoft želi oduzeti od PlayStationa, a ispalo da nije to tako. Sony laže kao i Microsoft

3 godine
offline
Xbox Series X

Da se ne lažemo, muljatori su i jedni i drugi.

 

 

U 2023. je opće smiješno govoriti da neka konzola mora imat ekskluzive, daj svima svega, vrijeme je.

 

MS su smećari koji kupuju gotove firme dok je Sony isto smećar jer su isto radili početkom 2000. te cijelu PS3 i PS4 eru imali timed exclusive content na COD-u.

 

Sony cmizdri jer zna da CLOUD bitku ne može dobiti jer jednostavno MS-ova Azure platforma je bog i batina u streaming svijetu, čak ju i sam Sony koristi.

 

 

Da nije bilo Xboxovog Gamepassa, vraga bi Sony pustio svoju inačicu PSNOW il kaj već.

 

 

Imao sam PS5 te ga prodao nakon god dana, odigrao 2-3 ex koje su me zanimale i to je to, Xbox nisam jer imam PC pa mi je isti k. Switch sam također imao te ga prodao nakon nekog vremena.

 

 

Sve je to smiješno prepucavanje kada će za 3-5 godina bit CLOUD glavni, MS već radi na USB gamepass sticku kojeg ćeš samo uštekat u TV i ajd bok.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ima li tko ideju zašto gold ne mogu aktivirati na acc.
Kupio sam X verziju, podesio Microsoft acc koji koristim ma Windows 10.
Kupio kod za 12 mjeseci Gold live Turska te se preko VPN (urban vpn) spojio na tursku ali ne prolazi na redeem.microsoft... Nakon toga sa drugog sajta uzeo 3 mjeseca Brazil i isto ne prolazi.

Lagano gubim živce...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
BioZZG kaže...

Da se ne lažemo, muljatori su i jedni i drugi.

 

 

U 2023. je opće smiješno govoriti da neka konzola mora imat ekskluzive, daj svima svega, vrijeme je.

 

MS su smećari koji kupuju gotove firme dok je Sony isto smećar jer su isto radili početkom 2000. te cijelu PS3 i PS4 eru imali timed exclusive content na COD-u.

 

Sony cmizdri jer zna da CLOUD bitku ne može dobiti jer jednostavno MS-ova Azure platforma je bog i batina u streaming svijetu, čak ju i sam Sony koristi.

 

 

Da nije bilo Xboxovog Gamepassa, vraga bi Sony pustio svoju inačicu PSNOW il kaj već.

 

 

Imao sam PS5 te ga prodao nakon god dana, odigrao 2-3 ex koje su me zanimale i to je to, Xbox nisam jer imam PC pa mi je isti k. Switch sam također imao te ga prodao nakon nekog vremena.

 

 

Sve je to smiješno prepucavanje kada će za 3-5 godina bit CLOUD glavni, MS već radi na USB gamepass sticku kojeg ćeš samo uštekat u TV i ajd bok.

 Sonyju bi bilo pametnije da omogući streamanje PS4 i PS5 igara na mobitelima, TV-u bez da posjeduješ konzolu kao što su omogućili Microsoft i Nvidia. Može se streamati Xbox igre na Samsung TV-ima iz 2022. i 2023.

 

12 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
DEEMon kaže...
Ima li tko ideju zašto gold ne mogu aktivirati na acc.
Kupio sam X verziju, podesio Microsoft acc koji koristim ma Windows 10.
Kupio kod za 12 mjeseci Gold live Turska te se preko VPN (urban vpn) spojio na tursku ali ne prolazi na redeem.microsoft... Nakon toga sa drugog sajta uzeo 3 mjeseca Brazil i isto ne prolazi.

Lagano gubim živce...

 Probaj promijeniti regiju hrvatsku u tursku u postavkama na racunu.

12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Kada sam postao primijetio sam to i proradilo. Hvala 👍
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Opet sam zapeo... Neće produžiti drugu godinu gold pretplate za tursku. Kod je dobar ali eto kaže da sam dosegnuo limit do kad mogu produžiti pretplatu, a ona je do 26.6.2024. trenutno.

Ima li itko kakvu ideju? Da li je moguće da su smanjili maksimalan broj mjeseci pretplate za Tursku?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
DEEMon kaže...
Opet sam zapeo... Neće produžiti drugu godinu gold pretplate za tursku. Kod je dobar ali eto kaže da sam dosegnuo limit do kad mogu produžiti pretplatu, a ona je do 26.6.2024. trenutno.

Ima li itko kakvu ideju? Da li je moguće da su smanjili maksimalan broj mjeseci pretplate za Tursku?

 Ne znam, prije 3 mjeseca je još radilo normalno. Možeš poslati supportu kod da ti oni aktiviraju. Osim ako stvarno nisu ograničili trajanje na 12 mjeseci.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Xbox Series X

Ako se dobro sjećam netko je već imao isti problem u temi i riješenje je bilo novi acc 

 
0 0 hvala 0
12 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Del_Boy97 kaže...

 Kako stvari stoje Microsoft bi mogao zatvoriti akviziciju do 18.7. jer FTC i Sony ni jučer nisu bili uvjerljivi

12 godina
offline
Xbox Series X

Jučer sam pratio predzadnji dan suđenja FTV v. Microsoft i čak je i sutkinja pizdila na stručnog svjedoka FTC-a do te mjere da je roštiljala lika par minuta. Uglavnom čovjek se pokazao kao teži neznalica. Jim Ryan je isto dao smiješno svjedočenje gdje je uskako sam sebi u usta a izgleda da je čovjek jadan tijekom svjedočenja obolio od djelomične amnezije pa se dosta toga nije sjećao.

 

Šansa da sud dopusti blokiranje FTC-u su gotovo nepostojeće. Rekao bi da je jedina prepreka britanski CMA/CAT (CAT suđenje počinje krajem 7. mjeseca i traje 2 tjedna).

 
1 0 hvala 0
12 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
greysaint0 kaže...

Jučer sam pratio predzadnji dan suđenja FTV v. Microsoft i čak je i sutkinja pizdila na stručnog svjedoka FTC-a do te mjere da je roštiljala lika par minuta. Uglavnom čovjek se pokazao kao teži neznalica. Jim Ryan je isto dao smiješno svjedočenje gdje je uskako sam sebi u usta a izgleda da je čovjek jadan tijekom svjedočenja obolio od djelomične amnezije pa se dosta toga nije sjećao.

 

Šansa da sud dopusti blokiranje FTC-u su gotovo nepostojeće. Rekao bi da je jedina prepreka britanski CMA/CAT (CAT suđenje počinje krajem 7. mjeseca i traje 2 tjedna).

 FTC je do sada gubio 9 slučajeva od 11 slučajeva koje su vodili. Koliko sam shvatio i čitao o tome da Microsoft može zatvoriti akviziciju bez odobrenja CMA.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.6.2023 9:32 (Spellcaster).
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
DEEMon kaže...
Opet sam zapeo... Neće produžiti drugu godinu gold pretplate za tursku. Kod je dobar ali eto kaže da sam dosegnuo limit do kad mogu produžiti pretplatu, a ona je do 26.6.2024. trenutno.

Ima li itko kakvu ideju? Da li je moguće da su smanjili maksimalan broj mjeseci pretplate za Tursku?

Malo sam bacio oko po forumima i  izgleda da su smanjili tursku na 12 mjeseci golda maksimalno. E sada neznam ako je to za nove korisnike ili one one koje su već produžili pa čekaju da im istekne.Cini mi se da brazil ili argentina još imaju 36 mjeseci pa ako nekome bude trebalo neka proba preko njih. Hexfire  preko koje si ti regije gold produžio ? 

 

 

https://i.imgur.com/4W28ory.jpg

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.6.2023 9:38 (azzie).
13 godina
offline
Xbox Series X

Može i hoće postići akviziciju bez britanske agencije, tamo će vrlo vjerojatno stvoriti neki entitet gdje će actiblizz ostati kao neka odvojena firma. Ili će jednostavno maknuti actiblizz igre sa britanskog tržišta...

Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
azzie kaže...
DEEMon kaže...
Opet sam zapeo... Neće produžiti drugu godinu gold pretplate za tursku. Kod je dobar ali eto kaže da sam dosegnuo limit do kad mogu produžiti pretplatu, a ona je do 26.6.2024. trenutno.

Ima li itko kakvu ideju? Da li je moguće da su smanjili maksimalan broj mjeseci pretplate za Tursku?

Malo sam bacio oko po forumima i  izgleda da su smanjili tursku na 12 mjeseci golda maksimalno. E sada neznam ako je to za nove korisnike ili one one koje su već produžili pa čekaju da im istekne.Cini mi se da brazil ili argentina još imaju 36 mjeseci pa ako nekome bude trebalo neka proba preko njih. Hexfire  preko koje si ti regije gold produžio ? 

 

 

https://i.imgur.com/4W28ory.jpg

 

 

 Turska

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Xbox Series X

Kad smo kod Turske, postavio sam regiju accounta na Tursku i aktivirao turski kod koji sam kupio za 6 mjeseci.

Nakon isteka istog, kreditna kartica se automatski naplatila dalje po turskim cijenama (1.61 eura mjesečno) za Ultimate  Ne moram više ni kodove kupovati, ovo je smijeh.

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.6.2023 13:35 (mrsmith).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
azzie kaže...
DEEMon kaže...
Opet sam zapeo... Neće produžiti drugu godinu gold pretplate za tursku. Kod je dobar ali eto kaže da sam dosegnuo limit do kad mogu produžiti pretplatu, a ona je do 26.6.2024. trenutno.

Ima li itko kakvu ideju? Da li je moguće da su smanjili maksimalan broj mjeseci pretplate za Tursku?

Malo sam bacio oko po forumima i  izgleda da su smanjili tursku na 12 mjeseci golda maksimalno. E sada neznam ako je to za nove korisnike ili one one koje su već produžili pa čekaju da im istekne.Cini mi se da brazil ili argentina još imaju 36 mjeseci pa ako nekome bude trebalo neka proba preko njih. Hexfire  preko koje si ti regije gold produžio ? 

 

 

https://i.imgur.com/4W28ory.jpg

 

 

 Turska

Izgleda da si uhvati zadnji voz .Neki kažu da je i argentina ograničena na 13 mjeseci a Brazil , EU i USA da i dalje nemaju ograničenja. Ako netko upgrejda na 24-36 mjeseci postojeći acc neka se javi i podjeli s drugima.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.6.2023 10:25 (azzie).
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Negdje sam naletio da je moguće da samo jedan kod u 24h prolazi tako da ću više znati sutra...
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
mrsmith kaže...

Kad smo kod Turske, postavio sam regiju accounta na Tursku i aktivirao turski kod koji sam kupio za 6 mjeseci.

Nakon isteka istog, kreditna kartica se automatski naplatila dalje po turskim cijenama (1.76 eura mjesečno) za Ultimate  Ne moram više ni kodove kupovati, ovo je smijeh.

Onda se više isplati napraviti turski acc i uzeti pretplatu nego konvertirati gold... Prolazi naša visa bez problema na Tursku?

15 godina
offline
Re: Xbox Series X
Genoxxx kaže...
mrsmith kaže...

Kad smo kod Turske, postavio sam regiju accounta na Tursku i aktivirao turski kod koji sam kupio za 6 mjeseci.

Nakon isteka istog, kreditna kartica se automatski naplatila dalje po turskim cijenama (1.61 eura mjesečno) za Ultimate  Ne moram više ni kodove kupovati, ovo je smijeh.

Onda se više isplati napraviti turski acc i uzeti pretplatu nego konvertirati gold... Prolazi naša visa bez problema na Tursku?

Preko Revoluta mi se naplatilo bez problema, ne znam za našu Visu.

 

Još mi nije bilo jasno što je to s MS Store tako jeftino... dok nisam pogledao account i vidio da je Game Pass Ultimate  Zato sam i rekao, ovo je jeftinije nego konvertirati Gold ili uzimati TR kodove za Ultimate.

 

(ispravio sam cijenu, točno je 1.61 eura / mjesec kad konvertiraju iz turskih lira)

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.6.2023 13:36 (mrsmith).
16 godina
online
Re: Xbox Series X
mrsmith kaže...

Kad smo kod Turske, postavio sam regiju accounta na Tursku i aktivirao turski kod koji sam kupio za 6 mjeseci.

Nakon isteka istog, kreditna kartica se automatski naplatila dalje po turskim cijenama (1.61 eura mjesečno) za Ultimate  Ne moram više ni kodove kupovati, ovo je smijeh.

 Ovo se meni desilo za Netflix, poceli skidati sa paypala po turskim cijenama. Nista ne diram vise :D

 

Znaci, nisi stavljao regiju Engleska ni Njemacka, nego bas Turska, vpn u turksu, aktivirao kod, ugasio vpn i nastavilo skidati po njihovim cijenama? Jesi vracao regiju?

 

LIFE IS SHORT, WORK HARD, PLAY HARDER, PRAY HARDEST
15 godina
offline
Re: Xbox Series X
goodye kaže...
mrsmith kaže...

Kad smo kod Turske, postavio sam regiju accounta na Tursku i aktivirao turski kod koji sam kupio za 6 mjeseci.

Nakon isteka istog, kreditna kartica se automatski naplatila dalje po turskim cijenama (1.61 eura mjesečno) za Ultimate  Ne moram više ni kodove kupovati, ovo je smijeh.

 Ovo se meni desilo za Netflix, poceli skidati sa paypala po turskim cijenama. Nista ne diram vise :D

 

Znaci, nisi stavljao regiju Engleska ni Njemacka, nego bas Turska, vpn u turksu, aktivirao kod, ugasio vpn i nastavilo skidati po njihovim cijenama? Jesi vracao regiju?

 

Account sam postavio na Tursku i uključio VPN (Turska) kako bi aktivirao 6 month kod koji sam kupio na G2Play.

 

Nakon isteka tih 6 mj. samo mi je automatski naplatilo Revolut karticu po turskim cijenama.

It is always darkest just before the dawn.
14 godina
offline
Xbox Series X

Dal' mogu odmah svoj acc prebaciti na Tursku i da mi naplaćuje u lirama? Imam uk acc i još god i pol ultimatea

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Xbox Series X
mrsmith kaže...
goodye kaže...
mrsmith kaže...

Kad smo kod Turske, postavio sam regiju accounta na Tursku i aktivirao turski kod koji sam kupio za 6 mjeseci.

Nakon isteka istog, kreditna kartica se automatski naplatila dalje po turskim cijenama (1.61 eura mjesečno) za Ultimate  Ne moram više ni kodove kupovati, ovo je smijeh.

 Ovo se meni desilo za Netflix, poceli skidati sa paypala po turskim cijenama. Nista ne diram vise :D

 

Znaci, nisi stavljao regiju Engleska ni Njemacka, nego bas Turska, vpn u turksu, aktivirao kod, ugasio vpn i nastavilo skidati po njihovim cijenama? Jesi vracao regiju?

 

Account sam postavio na Tursku i uključio VPN (Turska) kako bi aktivirao 6 month kod koji sam kupio na G2Play.

 

Nakon isteka tih 6 mj. samo mi je automatski naplatilo Revolut karticu po turskim cijenama.

Oprosti ako sam dosadan, ali zelim provjeriti prije nego uzmem.

Isao si onu metodu uzeo gold i kupio za 1 dolar ultimate i sada ti naplacuje 1.6 eura za ultimate?

LIFE IS SHORT, WORK HARD, PLAY HARDER, PRAY HARDEST
12 mjeseci
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
11 mjeseci
protjeran
offline
Xbox Series X

Ajde da ja nešto pitam. Kako funkcionira sheranje akaunta između konzola?

 

Prvo, jako loše objašnjenje:

Evo, na Nintendovom Switch i na PlayStation treba imati 1 akaunt na 2 konzole, s tim da taj akaunt može biti 'primarni' samo na jednoj konzoli. Znači, ako ja napravim akaunt koji se zove kao moj username, Jelash13, i taj akaunt je kod prijatelja na njegovoj konzoli i kod njega he postavljen kao primarni, on može skidati igre koje sam kupio sa tim akauntom i igrati ih na bilo kojem akauntu kojeg ima na svojoj konzoli (recimo, sa svojim), dok ja na svojoj konzoli mogu igrati samo sa tim akauntom i niti jednim drugim jer će mi se pojaviti poruka da taj akaunt (ne Jelash13, već drugi) nije kupio igru. Specifično kod Switcha je da, ako imate jedan akaunt na dvije konzole, ako na prvoj konzoli taj akaunt deaktivirate kao primarni, on će se automatski registrirati kao primarni na drugoj Switch konzoli onog momenta kad ju upalite i spojite na internet. Isto tako, ''sekundarna'' Switch konzola mora biti online svaki put kad upalim igru jer čekira da li ju mogu igrati. S obzirom da rijetko nosim konzole van kuće, to mi nije neki problem.

______________________________________________________________________________________

 

E sad, kako je sa Xbox konzolama? Za razliku od ove 2 gore spomenute konzole, Xbox ti ne postavi odmah kao ''primarnu'' konzolu već te pita da li želiš da je to tvoja Home konzola, ili jednostavno skipaš cijeli postupak pa promijeniš kasnije.

Jučer smo napravili istu stvar; imamo 2 konzole, na mojoj konzoli je samo moj akaunt, kod prijatelja i njegov i moj. Sa mojim akauntom na njegovoj konzoli smo skinuli jednu igru koju sam ja kupio još na X360 konzoli. Probali smo tu igru pokrenuti sa njegovim akauntom / usernameom, nije htjelo. Nakon toga sam postavio (sa svojim akauntom) da je njegova konzola moj Home Xbox i nakon toga je uspio pokrenuti tu igru sa svojim akauntom. K tome, u postavkama smo postavili da sam njegova obitelj. Pitanje, sad kad on sredi Game Pass, da li ću morati imati njegov akaunt na svojoj konzoli (te će na mojoj kozoli biti stavljeno da je to njegov Home), ili će funkcionirati bez toga? Pitam zato jer Microsoft kaže da se Game Pass može šerati sa family memberima, a ja jesam postavljen kao njegov family member. Da li se to odnosilo na šeranje između dviju konzola, ili je Microsoft mislio na članove / akaunte na samo jednoj konzoli sa kojom je Game Pass kupljen? (u ovom slučaju, s njegovom)

 

 

EDIT:

Moram pitati ovdje jer svaki lik na YT koji objašnjava ima videe po min 15 minuta i nikako da krene na prokletu stvar.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.6.2023 14:51 (Jelash13).
 
0 0 hvala 0
12 mjeseci
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice