Xbox 360 - pitanja i odgovori

poruka: 7.690
|
čitano: 2.199.396
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Xbox 360 - pitanja i odgovori
uredivanje i citiranje ne radi na mobitelu -.-
sry
Ke?
14 godina
protjeran
offline
RE: Xbox 360 - pitanja i odgovori
R4zOR229 kaže...

daj prestani stalno pisat jedan post za drugim imas tipku uredi i to koristi

pise s mobitela

Ljubi svoju zemlju i brani je krvlju svojom
15 godina
neaktivan
offline
RE: Xbox 360 - pitanja i odgovori
tako je
Ke?
14 godina
protjeran
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

xbox 360 elit nije crne boje?neka sivkasta? jel sam dobro uocio?

 

 

 

ne slim vec stari model

Ljubi svoju zemlju i brani je krvlju svojom
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori
ja sam ipak odlučio uzet arcade pa više potrošit na monitor/tv
sad da vas pitam..koja je razlika sa hard diskom i bez?jel se moze hdd stavit u arcade i kako?
Ke?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Hrvoje.com kaže...
ja sam ipak odlučio uzet arcade pa više potrošit na monitor/tv
sad da vas pitam..koja je razlika sa hard diskom i bez?jel se moze hdd stavit u arcade i kako?

kupiš hard i staviš ga na vrhu xbox-a imaš utor

razlika je u brzini učitavanja

možeš umjesto hdd koristiti usb stik da na njega instaliraš igre ali samo do 16gb

potpis
16 godina
offline
RE: Xbox 360 - pitanja i odgovori
RPG vs TENK kaže...
Hrvoje.com kaže...
ja sam ipak odlučio uzet arcade pa više potrošit na monitor/tv
sad da vas pitam..koja je razlika sa hard diskom i bez?jel se moze hdd stavit u arcade i kako?

kupiš hard i staviš ga na vrhu xbox-a imaš utor

razlika je u brzini učitavanja

možeš umjesto hdd koristiti usb stik da na njega instaliraš igre ali samo do 16gb

ma najveca razlika je u razinike buke.. i to je jedino zbog cega ja instaliravam igre na hdd, koliko sam skuzio jednako brzo se igre ucitavaju preko dvda ili hdda, samo je preko hdda razina buka duplo niza ako ne i vise od duplo

15 godina
offline
RE: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Hrvoje.com kaže...
ja sam ipak odlučio uzet arcade pa više potrošit na monitor/tv
sad da vas pitam..koja je razlika sa hard diskom i bez?jel se moze hdd stavit u arcade i kako?

samo da ti kazem odma bez hdd-a ti neke igre znaju trznut 2-3 puta u nekih 15min nis strasno al,i sporije se ucitavaju

Nothing is true, everything is permitted
15 godina
neaktivan
offline
RE: Xbox 360 - pitanja i odgovori
toxic kaže...
RPG vs TENK kaže...
Hrvoje.com kaže...
ja sam ipak odlučio uzet arcade pa više potrošit na monitor/tv
sad da vas pitam..koja je razlika sa hard diskom i bez?jel se moze hdd stavit u arcade i kako?

kupiš hard i staviš ga na vrhu xbox-a imaš utor

razlika je u brzini učitavanja

možeš umjesto hdd koristiti usb stik da na njega instaliraš igre ali samo do 16gb

ma najveca razlika je u razinike buke.. i to je jedino zbog cega ja instaliravam igre na hdd, koliko sam skuzio jednako brzo se igre ucitavaju preko dvda ili hdda, samo je preko hdda razina buka duplo niza ako ne i vise od duplo

evo ti razlika u brzini

potpis
15 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

aha..pa onda ću uzet arcade za 1500 kn..i neki monitor/tv do 3000 kn..(preporuke PLZ)a hdd?di to mogu kupit?i kolko košta?vidio sam nešto na njuškalo dali da od tamo kupim?

Ke?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Hrvoje.com kaže...

aha..pa onda ću uzet arcade za 1500 kn..i neki monitor/tv do 3000 kn..(preporuke PLZ)a hdd?di to mogu kupit?i kolko košta?vidio sam nešto na njuškalo dali da od tamo kupim?

imaš u sophosu hdd od 20 60 i 120 gb

potpis
15 godina
offline
RE: Xbox 360 - pitanja i odgovori
R4zOR229 kaže...
Hrvoje.com kaže...
ja sam ipak odlučio uzet arcade pa više potrošit na monitor/tv
sad da vas pitam..koja je razlika sa hard diskom i bez?jel se moze hdd stavit u arcade i kako?

samo da ti kazem odma bez hdd-a ti neke igre znaju trznut 2-3 puta u nekih 15min nis strasno al,i sporije se ucitavaju

Od preko 50 igara koje imam za xbox nijedna nije trznula dok se očitavala s dvd-a.Jedina veća prednost zbog koje sam nabavio hard je puno tiši rad (a i zbog mjuze i filmova).

When the power of love overcomes the love of power the world will know peace. Music is my religion.
15 godina
protjeran
offline
RE: Xbox 360 - pitanja i odgovori
RPG vs TENK kaže...
Hrvoje.com kaže...

aha..pa onda ću uzet arcade za 1500 kn..i neki monitor/tv do 3000 kn..(preporuke PLZ)a hdd?di to mogu kupit?i kolko košta?vidio sam nešto na njuškalo dali da od tamo kupim?

imaš u sophosu hdd od 20 60 i 120 gb

omfg,ako 20 gb hard misle prodat za 700kn onda stvarno nisu normalni 

http://www.sophoslab.hr/?memorije/36/x360-microsoft-hdd-20gb/1032

 

ta arcade konzola po meni nikako ne isplati

 

asuka
15 godina
neaktivan
offline
RE: Xbox 360 - pitanja i odgovori
hrvatskafarkasevec kaže...
RPG vs TENK kaže...
Hrvoje.com kaže...

aha..pa onda ću uzet arcade za 1500 kn..i neki monitor/tv do 3000 kn..(preporuke PLZ)a hdd?di to mogu kupit?i kolko košta?vidio sam nešto na njuškalo dali da od tamo kupim?

imaš u sophosu hdd od 20 60 i 120 gb

omfg,ako 20 gb hard misle prodat za 700kn onda stvarno nisu normalni 

http://www.sophoslab.hr/?memorije/36/x360-microsoft-hdd-20gb/1032

 

ta arcade konzola po meni nikako ne isplati

 

ja igru koju igram instaliram na usb stik od 16 gb i onda igram s njega i kad odigram instaliram drugu

potpis
14 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

700 kn je fakat previse... ja imam jedan viska za 200

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Xbox 360 - pitanja i odgovori

pa napravi sam ak ti se da zahebavat mozes dobit 120gb za 400kn mozda i 250 ako postoje sad vec filovi na netu za njega

Nothing is true, everything is permitted
15 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori
ma uzet ću neki hard dick prek njuškala i eto..
a monitor/tv neki šta mi izvana izgleda ljepo..što se mene tiće mogu igrat i na bakinom tv-u (onaj debeli tv)od 16" (ak i tolko)..i ett
Ke?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Moglu li ja spojit xbox na lcd monitor ako nema hdmi ulaz...

BC2 ingame:Croat-hunter
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Xbox 360 - pitanja i odgovori
kejbl kaže...

Moglu li ja spojit xbox na lcd monitor ako nema hdmi ulaz...

možeš treba ti samo hdmi-vga adapter

potpis
16 godina
offline
RE: Xbox 360 - pitanja i odgovori
kejbl kaže...

Moglu li ja spojit xbox na lcd monitor ako nema hdmi ulaz...

A možeš i kupiti VGA kabel za xbox.

When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
14 godina
odjavljen
offline
RE: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Hrvoje.com kaže...
ma uzet ću neki hard dick prek njuškala i eto..
a monitor/tv neki šta mi izvana izgleda ljepo..što se mene tiće mogu igrat i na bakinom tv-u (onaj debeli tv)od 16" (ak i tolko)..i ett

http://www.emmezeta.hr/multimedija/televizori/lcd-i-plazma-tv/7570/lcd-tv-mpeg4-lg-32ld320/

taj sam ja kupio i zadovoljan sam.

Ja nemam potpis!?
15 godina
offline
RE: Xbox 360 - pitanja i odgovori

ja igru koju igram instaliram na usb stik od 16 gb i onda igram s njega i kad odigram instaliram drugu

Može neki link, kako igrati igre preko externog hdd-a,što je sve potrebno, zanima me kako to funkcionira, dal se pokreče igra u ISO formatu ili ju treba instalirati preko konzle sa dvd medija na externi hdd , (mogu li koristiti taj externi hdd za xbox ovih 16 gb , a ostatak za druge svrhe ,za PC itd. i na koji način , dal je dovoljno napravit particije) Nisam još kupio Xbox360 pa ne znam kako to funkcionira, ali ovo mi je bitno da znam prije kupnje ,Hvala.

15 godina
offline
RE: X360 par pitanja :)
R4zOR229 kaže...


7.Dali je xbox360 moguce prikljuciti vanjski disk?
Da moguce je ali disk mora biti u FAT32 formatu.

8.Dali je moguce instalirati igre na taj disk?
Da ali postoji ogranicenje po slotu od 8gb tako da savjetujem kupnju orignal hard diska,dok ovo mozete koristi umjesto memory kartice.

sve ti ljepo pise i da mozes instalirat jedino preko dvd-a,jedino mislim da sam fulo da je moguce 16gb po slotu znaci ukupno 32gb

Nothing is true, everything is permitted
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.6.2010 14:48 (R4zOR229).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Bubabug kaže...

ja igru koju igram instaliram na usb stik od 16 gb i onda igram s njega i kad odigram instaliram drugu

Može neki link, kako igrati igre preko externog hdd-a,što je sve potrebno, zanima me kako to funkcionira, dal se pokreče igra u ISO formatu ili ju treba instalirati preko konzle sa dvd medija na externi hdd , (mogu li koristiti taj externi hdd za xbox ovih 16 gb , a ostatak za druge svrhe ,za PC itd. i na koji način , dal je dovoljno napravit particije) Nisam još kupio Xbox360 pa ne znam kako to funkcionira, ali ovo mi je bitno da znam prije kupnje ,Hvala.

moraš je instalirati na hard pa igrati s dvd-om

kad instaliraš igru preko xbox-a bude ti na hardu i tamo je pokrečeš ne možeš u iso formatu nego je moraš spržit na dvd-dl

potpis
15 godina
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

1.  Znaci moguce je instalirati igru na externi hdd i igrati sa njega igru , pod uvjetom da je u konzoli dvd od te igre,

2. dal je moguce iskoristiti hard koji se napaja s dvije usb žice kao 2 x16 gb (model externog hdd-a Transcend StoreJet)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Xbox 360 - pitanja i odgovori

1.Da

2.Mislim da da ali nisam siguran

Nothing is true, everything is permitted
14 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

Znači ja bih htio kupiti Xbox 360. Vidio  sam jedan na njuškalu za 1600 kn elite (jasper), modificiran. Koliko znam elite verzija ima 120gb hdd,znači na njega bih mogao instalirati 120gb igara?, ili griješim?, i kako bi mogao obristi igre s konzole?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Kada više ne želiš igrati tu igru ili želiš osloboditi prostor samo stisneš delete.
Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica
14 godina
neaktivan
offline
Xbox 360 - pitanja i odgovori

ok ,tnx a na njega mogu instalirati 120gb podataka, i kamo se mi spremaju save-i

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Xbox 360 - pitanja i odgovori
Nešto manje, saveovi se spremaju na taj disk.
Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica Igrica
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice