Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 26.176
|
čitano: 5.193.954
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ide stari PS5 Fat disc ide i za 600€ ako je nov. i da ovaj citac disca ce ici na 200€ sigurno u 12.om mjesecu akon

 ne i vise

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.9.2024 16:35 (CroVandal).
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

pricamo o prodaji stare konzole i kupovanju nove. tko jos drzi staru fat konzolu u kutiji osim nekih ludih kolektora

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Dal' se može u nekom meniju vidjeti koliko je igrana/korištena konzola? Dam se kladiti da moj ps5 day 1 nema preko 250h. Stoji već skoro godinu dana da nije ni upaljen, a nisam bio prodao dok je trebalo. Jednostavno me niti jedna igra nakon spidey 2 ne zanima. Eventualno novi astro kad padne na 30e disk.
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Kod mene isto odigram samo exlusive i junior zna Fifu igrat nekad sa prijateljima. Doduse nemam nesto vremena 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Evo cijena od 6 mj ove god.u Njemackoj necak si uzeo

3 godine garancija :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.9.2024 20:27 (CROatVU).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Generacija PS5 i XBOX SX je bila nepobjediva što se tiče cijene i onog što se dobije za nju ako si gamer. Tada, 2021. u drugom mjesecu sam uzeo xbox series x za nekih 3800 tadašnjih KN jer se do plejke nije moglo doć nikak i evo igram godinama, a ništa mi ne fali jer ne igram ove ps ekskluzive ionako. Evo nedavno sam si uzeo i PC i ako je ova cijena PS5 pro neka norma koja nas očekuje za iduću generaciju, (p)ostajem PC gamer i ostaje ovaj xbox do kad ne krepa.

 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hazar kaže...

Generacija PS5 i XBOX SX je bila nepobjediva što se tiče cijene i onog što se dobije za nju ako si gamer. Tada, 2021. u drugom mjesecu sam uzeo xbox series x za nekih 3800 tadašnjih KN jer se do plejke nije moglo doć nikak i evo igram godinama, a ništa mi ne fali jer ne igram ove ps ekskluzive ionako. Evo nedavno sam si uzeo i PC i ako je ova cijena PS5 pro neka norma koja nas očekuje za iduću generaciju, (p)ostajem PC gamer i ostaje ovaj xbox do kad ne krepa.

 

Velika je šteta što je Microsoft toliko usrao 2 generacije za redom tako da su praktički sami sebe izbacili iz ove a i po meni bilo kakve buduće utrke. Već postoje debele glasine da je sljedeći Xbox kvazi PC koji će moći na pristupati Steamu i ostalim trgovinama. Gotovo svaka glasina oko Xboxa se pokazala istinitom u zadnjih godinu dana pa vjerujem da je i ova. Ne bi me čudilo da "Xbox" postane branding za određenu vrstu gaming PC-a koji vrti custom verziju Win11 sa više user friendly (konzolaškim) sučeljem.

 

U prošloj generaciji su katastrofalno startali, konzolu su predstavili kao set top box za TV (i to u vrijeme početka cable cuttinga) dok su u ovoj startali za €50 većom cijenom i konzolom koja je bila kompliciranija za razvoj od PS5. Realno, niti kupnja ABK im nije osobito pomogla kao niti COD na Gamepassu što znači da im pkatrički nema spasa. Ruku na srce, da i maknu COD sa svega i stave ga kao Xbox ekskluzivu, prije bi COD propao nego Playstation.

 

Da se Microsoft pošteno natječe na za vrijeme X360 generacije, PS5 Pro bi koštao max €550 a PS5 bi već bio na €350. Sony tu praktički nema konkurenciju a gdje nema zdrave konkurencije ide cijeđenje korisnika kakvome svjedočimo.

 

Ja sve više gledam da dignem ruke od konzola i uzmem si kakav gaming laptop ili handheld PC kad izađe sljedeća generacija takvih uređaja (čitaj: kad AMD izbaci Z2 Extreme APU). Je cijena daleko veća ali je i dostupnost igara daleko bolja, a Sony ionako sve ekskluzive unutar godinu dana donese na PC pa se ništa ne propušta. Dodatno tu je i PC Gamepass pa PC postaje jedino mjesto na kojem možeš sve igrati.

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nije isključivo stvar konzola nego smjera u kojem ide gaming općenito. I na kompu kad koristiš DLSS ili FSR rezolucija slike je znatno manja pa onda to rekonstrukcijom ide u 4K ili što već. Ako želiš igrati nove igre u native 4K na max detaljima bez da koristiš upscale, treba ti konfiguracija od nekoliko tisuća eura najmanje.

Po meni je forsiranje tih raytracing pizdarija uništilo zadnjih 5 godina u gamingu. Smanjuju rezoluciju na bijednu razinu i onda se koristi upscale samo zato da bi odsjaj nekog tanjurića na stolu bio realniji i imao raytrace. A to što sve igre danas imaju nenormalan blur i mutnu sliku, to je valjda nebitno. Svaka druga igra danas kao da je netko vazelinom prošao po ekranu. Na PS3 su igre imale oštriji prikaz.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Pa da ali kada ne bi bilo tih "noviteta" ne bi nam mogli prodat novu seriju graficke 4070 za 500e koja podrzava dlss 3.0 FG itd.. vec bi bili zadovoljni sa 3070.Isto tako i ps5 PRO nudi vise i cijena je odmah duplo veca a nagodinu PRO bude jeftiniji.Kada moras imat nesto novo-odmah preplatit ces.

16 godina
online
Sony PlayStation 5

A ja još uvijek igram na RTX 2080 Ti iz 2019 godine.

Za 1440p je savršena.

 

Igranje u 4k je fora, ali i 1440p mi je sasvim dovoljno ako mogu imat visok FPS.

4k nema toliko smisla ako igraš na 27'' monitoru, malo je bolje, ali ništ drastično.

Da ne pričam da se pošteni 4k gamerski monitori mogu nabrojati na prste jedne ruke.

 

I slažem se da je RTX potpuni promašaj za gaming. Nikad nisam patio na vizuale u igrama jer kad igraš, ako je igra zanimljiva, nemaš vremena to gledati. Ako je igra dosadna, onda da, vizuali su jedino što ju drži.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Sony PlayStation 5

Posto nisam upoznat sa Sonyevim dealovima da pitam znalce

 

Da li nekad uskoro ima kakav "event" pa da stvari budu na PS storeu jeftinije, makar i 10%? 

 

Postavili smo klincima zadatke za raditi 1mj pa dobiju Astro bota ako ispune te strasne zadaceznam znam ,monsturmi od roditelja.

 

Hvala.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
smajlee kaže...

Posto nisam upoznat sa Sonyevim dealovima da pitam znalce

 

Da li nekad uskoro ima kakav "event" pa da stvari budu na PS storeu jeftinije, makar i 10%? 

 

Postavili smo klincima zadatke za raditi 1mj pa dobiju Astro bota ako ispune te strasne zadaceznam znam ,monsturmi od roditelja.

 

Hvala.

 Svako malo su ti neki popusti na storeu, uvijek se nađe nešto. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Evo i sad ima akcija do 75% na pojedine naslove.

Meni je super psprices.com koji me maila kad je neki naslov koji želim na akciji.
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ajd za ovu igru se može reći da je razlika između PS5 i PS5 Pro prilično vidljiva.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pozz, može neka preporuka za HDMI kabel, treba mi od 5m.

Sad imam nekakav jeftini i prekida mi signal sa tv-om, probao sam staviti kraći i normalno radi. Pa mislim da treba nekakav kvalitetniji kabel

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 mjeseci
offline
Sony PlayStation 5
Poruka je uređivana zadnji put danas u 17:11 (Parzival).
 
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice