Kako stavit sliku u post, kako staviti link?

poruka: 44
|
čitano: 95.656
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Kako stavit sliku u post

eto jednostavno neznam napravit to

znaci kako vi stavljate one velike i one male slikice( kad se klikne na nju ona se poveca) znam da je malo glupo ali nikad to nisam radio

znam da trebam napraviti upload te slike kolko sam skuzio

i kako napravite kad vam pise link(ili nest drugo) da kad kliknete na to otvara vam neku stranicu

eto to me zanima

ak bi se neko naso da mi da tutorijal iz toga

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
RE: Kako stavit sliku u post

Ako zelis staviti sliku, imas kod pisanja poruke opciju ''dodaj sliku s racunala''. Kliknes na to, browsas do slike i onda stisnes gumb ''prebaci'' prije nego stisnes gumb za slanje poruke.

Kod dodavanja linka, jednostavno selektiras tu rijec i kliknes ikonu s lancem u editoru, nakon toga zaljepis link u novootvoreni prozorcic.

Depresivni? Glup posao? Problemi u kući? Ne cijene vas? Novčani problemi? Umorni od svega? RJEŠENJE U JEDNOJ PILULI: YebiGA® 1000mg Kad je sve u k..., YebiGA®!
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.10.2008 0:29 (DrNasty).
15 godina
neaktivan
offline
Kako stavit sliku u post

Slika 1 - dodaj sliku s računala

Slika 2 - Browse

Slika 3 - nađi neku sliku na kompu i open

Slika 4 - Prebaci

Slika 5 - Pošalji

 

http://imageshack.us/

A za ovo drugo odi na ovu gore stranicu i napravai account i uploadaj slike...

Slika 1 Slika 1
Slika 2 Slika 2
Slika 3 Slika 3
Slika 4 Slika 4
Slika 5 Slika 5
Kad su svi protiv Vas to znači ili da ste apsolutno u krivu ili apsolutno u pravu.
Moj PC  
7 0 hvala 6
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako stavit sliku u post

oba ste mi pomogli

ali jos uvijek me zanima kako napraviti, recimo konkretno da si stavio rijec  upload i kad bi kliknio na to da me prebaci na taj imageshack

nisam skuzio ono sa lancem

sta ide u one rubrike za popuniti?

uspio sam stavit sliku!!

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.10.2008 7:45 (bubi_vw).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako stavit sliku u post
bubi_vw kaže...

oba ste mi pomogli

ali jos uvijek me zanima kako napraviti, recimo konkretno da si stavio rijec  upload i kad bi kliknio na to da me prebaci na taj imageshack

nisam skuzio ono sa lancem

sta ide u one rubrike za popuniti?

uspio sam stavit sliku!!

 

 Napišeš riječ recimo upload,zatim je zacrniš i pritisneš umetni poveznicu i kad se otvori novi prozor ondje gdje piše URL Poveznive napišeš adresu i zatim pritisneš umetni i to je to(vidi sliku).
ASUS P5Q DELUXE INTEL CORE 2 DUO E8500 NVIDIA 9800 GX2 SEAGATE BARRACUDA 320GB CORSAIR TWIN2X2048-6400C4 CORSAIR HX 620W Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako stavit sliku u post

bug

 

uspjeh

 

Hvala svima na odgovorima!!

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.10.2008 9:30 (bubi_vw).
15 godina
neaktivan
offline
Kako stavit sliku u post, kako staviti link?

Mene zanima ko staviti više slika odjednom koje su Zippovane?

CAS: CM690 + side panel + CM620M MBO: Asus P5LD2 CPU: Intel C2D 4400 @ 3,0 GHz + AC Freezer 7 MEM: Kingston HyperX 4 x 1GB @ 800 MHz GPU: Asus Nvidia 8500GT + ZM 900cu LED HDD: 160GB + 320GB sata ODD: Pioneer DVR-215D sata MON: LG 1553S
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako stavit sliku u post, kako staviti link?
zdravo kaže...

Mene zanima ko staviti više slika odjednom koje su Zippovane?

 Isto kako i jednu sliku.Znači pritisni dodaj sliku s računala idi do mjesta gdje si sačuvao zip slike klikini na zip file i pritisni open,a zatim pritisni prebaci i sačekaj.
ASUS P5Q DELUXE INTEL CORE 2 DUO E8500 NVIDIA 9800 GX2 SEAGATE BARRACUDA 320GB CORSAIR TWIN2X2048-6400C4 CORSAIR HX 620W Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign. OSVETA JE MOJA,JA ĆU JE VRATITI.
15 godina
neaktivan
offline
Kako stavit sliku u post, kako staviti link?

Sve ja to tako napravim ali mi na kraju izbaci ovo:

 

Molimo izaberite sliku u formatu JPEG, PNG ili GIF.

 

crvenim ???

 

Znači neda mi .Zip

CAS: CM690 + side panel + CM620M MBO: Asus P5LD2 CPU: Intel C2D 4400 @ 3,0 GHz + AC Freezer 7 MEM: Kingston HyperX 4 x 1GB @ 800 MHz GPU: Asus Nvidia 8500GT + ZM 900cu LED HDD: 160GB + 320GB sata ODD: Pioneer DVR-215D sata MON: LG 1553S
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.11.2008 13:04 (zdravo).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako stavit sliku u post, kako staviti link?
zdravo kaže...

Sve ja to tako napravim ali mi na kraju izbaci ovo:

 

Molimo izaberite sliku u formatu JPEG, PNG ili GIF.

 

crvenim ???

 

Znači neda mi .Zip

 
Osmijehprvo moraš raspakirat slike iz zip-a :)            
when my mama ask me will I change I tell her yeah, but it's clear I'll always be the same Until the end of time
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako stavit sliku u post, kako staviti link?
zdravo kaže...

Sve ja to tako napravim ali mi na kraju izbaci ovo:

 

Molimo izaberite sliku u formatu JPEG, PNG ili GIF.

 

crvenim ???

 

Znači neda mi .Zip

 Znači da ti slike nisu JPEG, PNG,GIF formata.Moraju slike biti u ova tri formata JPEG, PNG ili GIF i ne smije biti nijedan drugi format koji nije naveden jer inače neće htjeti postat.
ASUS P5Q DELUXE INTEL CORE 2 DUO E8500 NVIDIA 9800 GX2 SEAGATE BARRACUDA 320GB CORSAIR TWIN2X2048-6400C4 CORSAIR HX 620W Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tešku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign. OSVETA JE MOJA,JA ĆU JE VRATITI.
15 godina
neaktivan
offline
Kako stavit sliku u post, kako staviti link?

OK, ja sam to rješio ovako: jednu po jednu i eto ga.

Hvala u svakom slučaju

CAS: CM690 + side panel + CM620M MBO: Asus P5LD2 CPU: Intel C2D 4400 @ 3,0 GHz + AC Freezer 7 MEM: Kingston HyperX 4 x 1GB @ 800 MHz GPU: Asus Nvidia 8500GT + ZM 900cu LED HDD: 160GB + 320GB sata ODD: Pioneer DVR-215D sata MON: LG 1553S
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako stavit sliku u post, kako staviti link?

Ja bih pitao cijenjene majstore: kako staviti link u poruku da bude po pravilu BUG-a ,npr.da umjesto linka piše:(citiram:)

" ...kliknite ovdje"

Ne znam i ne stidim se.  Help!

poletarac u duši i još sasvim zelen
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako stavit sliku u post, kako staviti link?

napises KLIKNUTI OVDJE i oznacis, zatim kliknes na lanac i samo u url poveznice napises link, nista drugo

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako stavit sliku u post, kako staviti link?
žeto kaže...

Ja bih pitao cijenjene majstore: kako staviti link u poruku da bude po pravilu BUG-a ,npr.da umjesto linka piše:(citiram:)

" ...kliknite ovdje"

Ne znam i ne stidim se.  Help!

 Ako ne kužiš šta je Krle napisal možeš i ovak : copy-paste link i onda umjesto npr. "www.bug.hr" promjeniš u "ovdje". Jednostavno obrišeš sva slova u linku osim jednog ,napišeš šta hoćeš pa obrišeš i to slovo! Riječ za link ti mora biti plava i podcrtana: Jel ti ovo dovoljno jednostavno?
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.4.2009 16:32 (kizo2703).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako stavit sliku u post, kako staviti link?
Hvala ljudi, tek sad vidio poruke.Ću isprobat.
poletarac u duši i još sasvim zelen
16 godina
neaktivan
offline
Kako stavit sliku u post, kako staviti link?

Zašto je ovo sticky?

 
0 1 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Kako stavit sliku u post, kako staviti link?
žeto kaže...
Hvala ljudi, tek sad vidio poruke.Ću isprobat.
 Imaš gumb HVALA pa njega iskoristi za zahvaljivanje onima koji su ti pomogli! Nije potrebno pisati poruku samo zbog toga.
itf4n kaže...

Zašto je ovo sticky?

 Nije ti jasno? Pročitaj ponovno naslov i savjete koji se daju u temi - očito je tema korisno za nove forumaše.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako stavit sliku u post, kako staviti link?
Miro kaže...
žeto kaže...
Hvala ljudi, tek sad vidio poruke.Ću isprobat.
 Imaš gumb HVALA pa njega iskoristi za zahvaljivanje onima koji su ti pomogli! Nije potrebno pisati poruku samo zbog toga.
itf4n kaže...

Zašto je ovo sticky?

 Nije ti jasno? Pročitaj ponovno naslov i savjete koji se daju u temi - očito je tema korisno za nove forumaše.
 Koristio bih gumb "hvala", kad bih samo tako jednostavno i mislio. Moja je zahvala puno veća od riječi, jer su se ljudi dobrano potrudili objašnjavati moje pitanje.
poletarac u duši i još sasvim zelen
15 godina
neaktivan
offline
Kako stavit sliku u post, kako staviti link?

 

Mene zanima kako napraviti link do posta ako se on npr. nalazi na stranici peti po redu. Znači ne da me link samo baci na određenu stranicu nego da me baci i do posta na toj stranici koji mi služi.

 

Razer_Copperhead
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.6.2009 17:54 (Razer_Copperhead).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kako stavit sliku u post, kako staviti link?

u svakom postu dolje desno postoji trajni link. uzmeš taj link i samo ga staviš u postu kao da normalno stavljaš link

 

edit: dodao sliku

Bubamara na steroidima.
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.6.2009 18:02 (jurluk).
15 godina
neaktivan
offline
Kako stavit sliku u post, kako staviti link?

Da parafraziram temu, dodao bih : "Kako arhivirati" određene postove, jer meni pomoću gumba arhiviraj to uopće ne želi uraditi, pa je moj box uvijek prazan. WHY ?

poletarac u duši i još sasvim zelen
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako stavit sliku u post, kako staviti link?
žeto kaže...

Da parafraziram temu, dodao bih : "Kako arhivirati" određene postove, jer meni pomoću gumba arhiviraj to uopće ne želi uraditi, pa je moj box uvijek prazan. WHY ?

probaj više puta kliknuti na arhiviraj za redom..tako je meni bilo prije.
..sad sam baš probao i funkcionira odprve..

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.7.2009 12:06 (seneka).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako stavit sliku u post, kako staviti link?

Krenulo je...ali moram klikati 10-tak puta na gumb. Glavno da ipak dela.

poletarac u duši i još sasvim zelen
15 godina
neaktivan
offline
Kako stavit sliku u post, kako staviti link?

Kada stavim link na riječ nekoliko linkova bude jedne boje, a nekoliko druge boje. Da li je to zato što uređujem post ili iz nekog drugog razloga? Koristim Firefox 3.5.6.

Razer_Copperhead
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.12.2009 8:06 (Razer_Copperhead).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kako stavit sliku u post, kako staviti link?
Razer_Copperhead kaže...

Kada stavim link na riječ nekoliko linkova bude jedne boje, a nekoliko druge boje. Da li je to zato što uređujem post ili iz nekog drugog razloga? Koristim Firefox 3.5.6.

to samo firefox "pamti" da si već bio posjetio te linkove. kad zatvoriš firefox i očistiš cookiese i history, bit će normalne boje. nije to nikakav problem

Atomska bubamara. | Pogledajte Moj PC :)
14 godina
neaktivan
offline
Kako stavit sliku u post, kako staviti link?

pokušaj postave linka:

BUG

http://www.bug.hr/

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.9.2010 13:37 (ZvrK).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako stavit sliku u post, kako staviti link?

OK. uspio!!!

 

Sada ne kužim kako umjesto www.bug.hr da mi piše samo BUG ili bilo koja riječ koju bi ja napisao

14 godina
neaktivan
offline
Kako stavit sliku u post, kako staviti link?

BUG

Uspio, hvala

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.9.2010 14:07 (ZvrK).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Kako stavit sliku u post, kako staviti link?
ZvrK kaže...

OK. uspio!!!

 

Sada ne kužim kako umjesto www.bug.hr da mi piše samo BUG ili bilo koja riječ koju bi ja napisao

  Napiši riječ BUG, označi je mišem i klikni na gumb Umetni poveznicu. Tamo zalijepi link (ili ga ručno napiši) i klikni na Umetni.

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice