Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

poruka: 178
|
čitano: 39.816
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
protjeran
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

Ovaj forum je jedan od gorih gdje sam prijavljen, moderatori nerade svoj posao, puno ljudi otvara duple teme, samo dječurlija koja se pravi da zna, čast izuzecima.

 

I don't need sex, T-com fucks me every day
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

 

Dobre strane

  1. Modovi rade svoj posao
  2. Dobra ekipa
  3. Savjet ili odgovor dobiješ u roku keks
  4. Ima pun k* bisera, boljih od bilo kakvih viceva Smijeh (al ti brzo odu sa foruma)
  5. nema javnog brojanja poruka

 

Loše strane

  1. Pun k* onih koji se prave pametni (ti isto brzo odlete uz pomoć kartončića svih boja)
  2. Dosta OT-a (pogotovo u komentarima vijesti)
  3. Reklame - vražiji httpool
  4. Otvaranje glupih i/ili duplih tema (al i to se brzo rješava)

 

Još sam registriran na par foruma al ovaj je najbolji i aktivno ga pratim. Najvažnije je to što modovi ozbiljno shvaćaju svoj posao i rješavaju probleme u kratkom roku. Uredan forum, to se traži...

VRATITE INTERNET ARPA-i!! // Never underestimate the power of stupid people in large groups.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

Ekipa super i sve 5,sam ima bisera uhh...I sexy su mi aktivne teme,netrebam onda gledat u svakom topicu dal ima koa tema i tak neg sam oko nabacim desno i opla nesto zanimljivo Smijeh

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

Jednostavno sucelje, puno korisnika i na nijedno pitanje se netreba cekati tjedan dana za odgovor.

I ostali korisnici su ljubazni, naravno ima izuzetaka ali ovih ljubaznih ima vise pa se to ne racuna :)

http://zerocool12-radio.net16.net/Index.html : http://forumi.hrzona.net/index.php
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

razolozi: jako dobro, predobro uredjeno...puno dobrih i postenih forumasa...i sto se meni najvise svidja, glavi topic je IT....i nema sta, savrseno.....10/10....

01010100 01001001 01001111
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

ja sam žestoko krenuo sa BUG forumom,sretan kao malo dijete iako mi je 40 blizu... ali odmah sam pop..ups pokupio karton. desetak godina servisiranja računala mislio sam nekome će pomoći. iako i sam imam puno početničkih pitanja-nismo svi klinci ako pitamo glupost ! ali,otjerali me ovi umišljeni moderatori,pod raznim imenima,vjerojatno umišljeni djelatnici bug-a... kad pogledaš realno koliko su nepošteni i kako CINIČNO odgovaraju na pitanja korisnika u časopisu-sve ti je jasno. nekoliko puta sam im postavio PRAVO hardversko pitanje na koje su mi naravno odgovorili sa svojim podj.... problem NISU rješili ! isto sam poslao vidi-ju ,i odgovor sam dobio odmah drugi dan,ali pravi odgovor !

e ,sad je problem u tome što i dalje čitam bug i vjeran sam bug-u. jednostavno se uvukao pod kožu . a nisu to zaslužili zbog svoje arogancije i bahatosti ! a zbog toga je otišao i sanader ;)

Z
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.8.2009 19:18 (opcom).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma
opcom kaže...

ja sam žestoko krenuo sa BUG forumom,sretan kao malo dijete iako mi je 40 blizu... ali odmah sam pop..ups pokupio karton. desetak godina servisiranja računala mislio sam nekome će pomoći. iako i sam imam puno početničkih pitanja-nismo svi klinci ako pitamo glupost ! ali,otjerali me ovi umišljeni moderatori,pod raznim imenima,vjerojatno umišljeni djelatnici bug-a... kad pogledaš realno koliko su nepošteni i kako CINIČNO odgovaraju na pitanja korisnika u časopisu-sve ti je jasno. nekoliko puta sam im postavio PRAVO hardversko pitanje na koje su mi naravno odgovorili sa svojim podj.... problem NISU rješili ! isto sam poslao vidi-ju ,i odgovor sam dobio odmah drugi dan,ali pravi odgovor !

e ,sad je problem u tome što i dalje čitam bug i vjeran sam bug-u. jednostavno se uvukao pod kožu . a nisu to zaslužili zbog svoje arogancije i bahatosti ! a zbog toga je otišao i sanader ;)

U tome te podrzavam , mislim u tome da su malo bahati...

A inace je forum odlican navukao sam se na njega i svako malo pogledavam kakvih novih tema ima...

http://zerocool12-radio.net16.net/Index.html : http://forumi.hrzona.net/index.php
16 godina
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

Od strastvenog forumaša, zbog manjka vremena spao sam na korisnika samo jednog foruma, i to baš ovog.

Mislim da mi je prevladala preglednost, minimalizam i kvalitena organizacija foruma.

Iz početka naravno, veliki plus bili su i kvalitetni autori od kojih se dalo nešto i naučiti, iako, budimo iskreni takvih je sve manje. Ali, valjda će se i to promijeniti.

Kako ono kažu? Bit će bolje ako ne bude gore. ;)

...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.8.2009 22:53 (Danny_HR).
15 godina
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

zato sto se tu vecinom prica o tehnologiji, kompovima itd. o svemu kaj obozavam

15 godina
neaktivan
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

Hmmm....

dobra strana, za razliku od vecine drugih foruma, ovaj cak ima i pametne ljude s kojima se moze prodiskutirati normalno o nekoj temi. Iako sam od horde slinavaca jedva ostao dovoljno da to uvidim. Moji prvi postovi su bili napadanje WoW-a i psiholoske analize njegovih igraca, lijepo sam se zabavio (vidi signature), ali onda odlucio otici u neke pametnije vode. U Programiranju, u postu u kojem sam iznio istinu i iskustvo, vezujuci na nju objasnjenja sto i zasto (tema je bila "Kako napraviti igru?"), dobio sam odgovor "Ovako, glup si bla bla bla ja programiram 200 godina bla bla bla hardcore opengl sa assemblerom, stisnem alt i kucam na numerickoj tipkovnici znakove bla bla bla" - apsolutno nesvjestan da taj forum cesto dominira maloljetnicima koji misle da se compiler maze na kruh, malo je falilo da ne odem.

S vremenom covjek profiltrira pametne ljude, ostale jednostavno ignorira, ili se drzi tema u koje ne zalaze takvi sugovornici i slus. A s vremenom se takodjer pokaze da ovdje ima jedna omanja legija pametnih sugovornika s kojima je stvarno gust proci razne teme, makar se medjusobno malo izflejmali.

Sucelje je ugodno za rad, brzo nadjem sto mi treba, iako bih dodao nekakvu oznaku za 'hot' teme (boolean moze biti neka funkcija koja je omjer postova i proteklog vremena)

Sistem za upload slika je... a ono :-) Da ostanem pristojan. Ali ionako se to rijetko koristi, pa...

Kad copy pasteam text, nekad pokupi neki fiktivni HTML koji samo editor vidi, koji se ne da ocistiti onom gumicom, a i sama gumica katkad ne radi. Postavimo kao hipotezu da razumijem sto je ASCII tekst.

Nikad nisam shvatio da li se moze i kako quotati vise osoba, ali cak i ovdje bi jedan normalan  BBCode bio jednostavniji.

Linkovi... ista prica.

Ne kuzim zasto je bilo potrebno izmisljati toplu vodu, ali dobro, valjda razlozi leze u sigurnosti i logistici foruma, pa necu zalaziti u to.

 

Ono sto mi je totalno retardirano: svaki moderatorski plavi post ima petsto kvadrilijuna thumbs upova. Moderator moze doci i napisati post 'Bla!' i naci ce se horda ljudi da ga podrzi u tome. Vidio sam mozda 5-10 ljudi koji su se usudili proturijeciti moderatoru ili mu dati thumbs down ako se ne slazu. Ne daj boze da mu se zamjerite, di bi zivot bio bez ovog foruma!!!

Druga apsolutno retardirana stvar su zvjezdice. I krpelji. I statusi. I rankovi. Nabijte mi karton ako bas hocete radi slijedeceg komentara: super-uber komplicirana formula za racunanje zvjezdica? Aha :-) napravili ste i vlastiti hardware za njezino racunanje ;-)

Treca losa stvar (imho): neki moderatori su presubjektivni kad pisu plave postove ili kad lockaju teme. Odnosno, barem se tako cini - jer ponekad nema niti objasnjenja (a tko sam ja, ubogi poster, da samo trazim neko suvislo objasnjenje?). Osobni stavovi + plavi postovi su losa kombinacija za ikakvo uspostavljanje autoriteta baziranom na postovanju, a ako cu bit moderiran nekime tko se samo izivljava... to govori o zrelosti foruma.

Pa su tu onda nekakve prijetnje ljudima u vezi kartona, bananja, permabanova... razumijem potrebu za time, ali ton tih prijetnji je krajnje neprofesionalan i zvuci mi komicno, a kamoli autoritativno :-)

 

Rekavsi sve to, thumbs up, ostao sam i vracam se - odlican forum.

 

 

Edit:

procitavsi jedan gornji post o cinicnim odgovorima u casopisu, drago mi je da nisam jedini koji je to primjetio. Kupovao sam Bug od broja 7, nikad necu zaboraviti slinice koje su mi curile na opise Flashbacka i Battle Islea, i pratio sam ga sve do negdje broja 80, ili 100, vise se ne sjecam. Prestao sam ga kupovati upravo zato jer mi se pocelo ciniti kako je ego dobrahno narastao, a to definitivno ne prilici casopisu koji je namijenjen ljudima koji zele uciti. Svi smo se rodili kao noobovi. Nema glupih pitanja...

P.S.

isprike pojedincima-brzincima koji su mi vec uspjeli nakeljiti thumbs upove, poruka za ubuduce, ja sam spor poster ;-)

"Fans are clinging complaining dipshits who will never ever be happy for any concession you make. The sooner you shut up their shrilled tremolous voices, the happier are you going to be for it.&q
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.8.2009 23:17 (Deus ex machina).
 
15 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

U ovome forumu mi se ne sviđa sto svi tu napadaju mlade, pogotovo one koji josh uce, i da im se ucit.

Btw, "napali" su me jednom zbog toga sto nisam znao nest u VB-u, a evo sto sam naucio i napravio : zerocool12-radio.net16.net.

Ali svaka čast ima tu i iznimaka.

http://zerocool12-radio.net16.net/Index.html : http://forumi.hrzona.net/index.php
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma
Deus ex machina kaže...

 

Ono sto mi je totalno retardirano: svaki moderatorski plavi post ima petsto kvadrilijuna thumbs upova. Moderator moze doci i napisati post 'Bla!' i naci ce se horda ljudi da ga podrzi u tome. Vidio sam mozda 5-10 ljudi koji su se usudili proturijeciti moderatoru ili mu dati thumbs down ako se ne slazu. Ne daj boze da mu se zamjerite, di bi zivot bio bez ovog foruma!!!

Eh, da, i ja sam primijetio da plavi postovi privlače thumbs-upove (i hvala) kao što i žena s velikim sisuljcima i dobrom guzom privlači horde muškaraca. Ne znam, valjda ima nečeg sexy za neke ljude u plavim postovima...

 

Ulizivanje modovima, na foru ruka ruku mije, pa ću si bit dobar s modovima (priljepak) i postat ću netko važan na forumu (NOT!). Valjda imaju potrebu biti cool. To bi bila moja amaterska psihološka procjena takvih ljudi.

God made man But he used the monkey to do it Apes in the plan We're all here to prove it I can walk like an ape talk like an ape Do what a monkey can do God made man But a monkey supplied the glue
15 godina
odjavljen
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

Pa zar se neki Pero P. i njegov brat ne mogu složit sa modom? zar to nije smisao thumbs upa? Slažem se sa nečijom izjavom? I mod je član foruma koji je nešto izjavio. I možemo se složit sa njim. Ovi thumbs down na modove poruke su izrazi bijesa vječitih pobunjenika Smijeh. Šalim se. Plava boja izdvaja postove od drugih, ljudi to čitaju, shvate da je mod u pravu i daju thumbs up. Tako naprave 2-3 korisnika. dalje, korisnici čitaju poruke, nalete na plavi post sa 2-3 thumbs upa i stisnu isto. Sindrom grupe..... Par trenutaka kasnije, 20ak thumbs upova. i 3 thumbs down Smijeh

VRATITE INTERNET ARPA-i!! // Never underestimate the power of stupid people in large groups.
16 godina
neaktivan
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

BUG OR LOSERS!

 

lol!

Nedajte se kontrolirat'!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

lep,lepši,lep u pi*du materinu

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

Dobro

 

  • Sučelje
  • Nerješeni problemi
  • Aktivne teme
  • Komentari na novosti na početnoj stranici

 

Loše

 

  • Kada želiš nekoga citirati moraš pritisnuti na 'Citat' umjesto da možeš ispod text boxa za pisanje posta odabrati post koji želiš citirati
  • Preseravanje nekih ljudi na ovom forumu svojom konfiguracijom ili znanjem

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

Dobro:

  • Odlicna tehnicka strana(brzo ucitavanje).Laka preglednost.
  • Korektan rad Moderatora.
  • Odlicna ekipa koja je uvijek spremna pomoci i dati koristan savjet. 
  • Birtija i konobarice koje rade u njoj!Smijeh

 

 

Lose:

  • Zaraznost:)
  • Velik broj tema sa istim znacajem.
  • Misljenje forumasa(mnogih) o ljudima koji slusaju "cajke" i onih koji sputavaju njihovu inteligenciju.Uglavnom,pozicioniranje ljudi prema glazbenom ukusu koji vole.To mi izrazito ide na zivce.A ovaj forum je pun takvih [sarkazam]glazbenih strucnjaka[/sarkazam].Nikako mi ne ide u glavu takvo ponasanje..

 

Sve u svemu,jedini forum koji aktivno posjecujem.

Did protons and electrons create the earth,or did Allah meditate and create it's birth? Is everyday in this place a curse,or should I pray on my knees and ebrace it's dirt?
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

nije mi dobar...ima dosta ljudi koji mi extremno idu na zivce sa svojim glupim komentarima i prijedlozima a ustvari vecinom ne pomognu nikom...

ali eto naletim svako malo da vidim ima li koja interesanta tema ili negdje da mogu pomoc nekom...

 

Misljenje forumasa(mnogih) o ljudima koji slusaju "cajke" i onih koji sputavaju njihovu inteligenciju.Uglavnom,pozicioniranje ljudi prema glazbenom ukusu koji vole.To mi izrazito ide na zivce.A ovaj forum je pun takvih [sarkazam]glazbenih strucnjaka[/sarkazam].Nikako mi ne ide u glavu takvo ponasanje..

 

Jednostavno,nitko razuman nemoze dobrovoljno slusat turbo-folk jer to je muzika...uhm bolje da ne komentiram...

imas sve tu,ako stvarno zelis da razumijes procitaj

http://dl.getdropbox.com/u/1688191/Definicija%20turbo-folka.txt

i sve ce ti biti jasno...

Turbo-folk nije muzika nego je to opce zaglupljenje naroda...

"Ako nekoga mrzi mnogo ljudi, to mora da je dobar čovjek."
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.9.2009 0:52 (xxtoni).
 
0 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma
xxtoni kaže...

nije mi dobar...ima dosta ljudi koji mi extremno idu na zivce sa svojim glupim komentarima i prijedlozima a ustvari vecinom ne pomognu nikom...

ali eto naletim svako malo da vidim ima li koja interesanta tema ili negdje da mogu pomoc nekom...

 

Misljenje forumasa(mnogih) o ljudima koji slusaju "cajke" i onih koji sputavaju njihovu inteligenciju.Uglavnom,pozicioniranje ljudi prema glazbenom ukusu koji vole.To mi izrazito ide na zivce.A ovaj forum je pun takvih [sarkazam]glazbenih strucnjaka[/sarkazam].Nikako mi ne ide u glavu takvo ponasanje..

 

Jednostavno,nitko razuman nemoze dobrovoljno slusat turbo-folk jer to je muzika...uhm bolje da ne komentiram...

imas sve tu,ako stvarno zelis da razumijes procitaj

http://dl.getdropbox.com/u/1688191/Definicija%20turbo-folka.txt

i sve ce ti biti jasno...

Turbo-folk nije muzika nego je to opce zaglupljenje naroda...

Posl'o bih te na jedno mjesto al' ne zelim imat posla za dragim na Moderatorima.

 

Zbog takvog razmisljanja koje imas zgadio mi se velik broj ljudi.

Did protons and electrons create the earth,or did Allah meditate and create it's birth? Is everyday in this place a curse,or should I pray on my knees and ebrace it's dirt?
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.9.2009 0:57 (VirtUoso).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma
BORG kaže...

Jer odlicno izgleda, puno aktivnih članova ćiji su postovi uvijek zanimljivi i poucni te zato jer je bolesno zarazanCool

ovo je najpregledniji forum na kojem sam bil...

forum.hr je cist akatastrofa, ovaj je vrh..

pc ekspert mi isto nije nesto...zato se na ovom zadrzavam....Smijeh

Psssssst Zecovi spavaju
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma
VirtUoso kaže...
xxtoni kaže...

nije mi dobar...ima dosta ljudi koji mi extremno idu na zivce sa svojim glupim komentarima i prijedlozima a ustvari vecinom ne pomognu nikom...

ali eto naletim svako malo da vidim ima li koja interesanta tema ili negdje da mogu pomoc nekom...

 

Misljenje forumasa(mnogih) o ljudima koji slusaju "cajke" i onih koji sputavaju njihovu inteligenciju.Uglavnom,pozicioniranje ljudi prema glazbenom ukusu koji vole.To mi izrazito ide na zivce.A ovaj forum je pun takvih [sarkazam]glazbenih strucnjaka[/sarkazam].Nikako mi ne ide u glavu takvo ponasanje..

 

Jednostavno,nitko razuman nemoze dobrovoljno slusat turbo-folk jer to je muzika...uhm bolje da ne komentiram...

imas sve tu,ako stvarno zelis da razumijes procitaj

http://dl.getdropbox.com/u/1688191/Definicija%20turbo-folka.txt

i sve ce ti biti jasno...

Turbo-folk nije muzika nego je to opce zaglupljenje naroda...

Posl'o bih te na jedno mjesto al' ne zelim imat posla za dragim na Moderatorima.

 

Zbog takvog razmisljanja koje imas zgadio mi se velik broj ljudi.

O ukusima se ne debatira...i sve je ok

ali nemoze mi nitko reci da je turbo-folk kvalitetan proizvod,bio sam jednom na snimanju "nove zvezde granda" i da netko moze sklepat pjesmu za 3 dana dok muzicari kao AC/DC snimaju album 8 godina...a o genijalcima kao Mozart-u i slicnim necu da debatiram...

Necu da se prepirem i spustam na tvoj nivo,jer svaki ce ti ugledan muzicki kriticar poceti plakat kad mu spomenes turbo-folk i uvreda je to nazvati muzikom za svakog tko je se ikad bavio bilo cime vezanim za muziku...ali naravno ljudima kao tebi to nema pricat vama vase gori i idite i lupajte case...i jos nesto,ljudi kao vi gurate ove nase zemlje nazad da nam se cijeli svijet smije...

 

"Ako nekoga mrzi mnogo ljudi, to mora da je dobar čovjek."
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.9.2009 1:45 (xxtoni).
15 godina
odjavljen
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma
xxtoni kaže...

O ukusima se ne debatira...i sve je ok

ali nemoze mi nitko reci da je turbo-folk kvalitetan proizvod,bio sam jednom na snimanju "nove zvezde granda" i da netko moze sklepat pjesmu za 3 dana dok muzicari kao AC/DC snimaju album 8 godina...a o genijalcima kao Mozart-u i slicnim necu da debatiram...

Necu da se prepirem i spustam na tvoj nivo,jer svaki ce ti ugledan muzicki kriticar poceti plakat kad mu spomenes turbo-folk i uvreda je to nazvati muzikom za svakog tko je se ikad bavio bilo cime vezanim za muziku...ali naravno ljudima kao tebi to nema pricat vama vase gori i idite i lupajte case...i jos nesto,ljudi kao vi gurate ove nase zemlje nazad da nam se cijeli svijet smije...

 

ne slušam ni cajke nit narodnjake nit turbofolk al ovo tvoje ponašanje..... prvo, ideš u offtopic, drugo, skoro pa vrijeđaš čovjeka i sve druge koji slušaju tu muziku - a to je puno ljudi. Meni se nimalo ne sviđa ta vrsta muzike al poštujem ljude koji to slušaju, ljude koji rade te albume i pjevače. Boli tebe i mene briga tko šta sluša. Ovo sam morao reć pa makar dobio žuti. Pusti čovjeka nek sluša što hoće i di hoće - samo nek nije tebi u dvorištu.

 

E ovakve korisnike foruma ne volim.

VRATITE INTERNET ARPA-i!! // Never underestimate the power of stupid people in large groups.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma
Sum_of_all_fears kaže...
xxtoni kaže...

O ukusima se ne debatira...i sve je ok

ali nemoze mi nitko reci da je turbo-folk kvalitetan proizvod,bio sam jednom na snimanju "nove zvezde granda" i da netko moze sklepat pjesmu za 3 dana dok muzicari kao AC/DC snimaju album 8 godina...a o genijalcima kao Mozart-u i slicnim necu da debatiram...

Necu da se prepirem i spustam na tvoj nivo,jer svaki ce ti ugledan muzicki kriticar poceti plakat kad mu spomenes turbo-folk i uvreda je to nazvati muzikom za svakog tko je se ikad bavio bilo cime vezanim za muziku...ali naravno ljudima kao tebi to nema pricat vama vase gori i idite i lupajte case...i jos nesto,ljudi kao vi gurate ove nase zemlje nazad da nam se cijeli svijet smije...

 

ne slušam ni cajke nit narodnjake nit turbofolk al ovo tvoje ponašanje..... prvo, ideš u offtopic, drugo, skoro pa vrijeđaš čovjeka i sve druge koji slušaju tu muziku - a to je puno ljudi. Meni se nimalo ne sviđa ta vrsta muzike al poštujem ljude koji to slušaju, ljude koji rade te albume i pjevače. Boli tebe i mene briga tko šta sluša. Ovo sam morao reć pa makar dobio žuti. Pusti čovjeka nek sluša što hoće i di hoće - samo nek nije tebi u dvorištu.

 

E ovakve korisnike foruma ne volim.

Ovdje si u dvije stvari upravu 1)Idem u offtopic i priznajem gresku 2)Nek slusa tko sta hoce,a sve ostalo...necu komentirat...

Uglavnom forum je lijepo dizajniran to mi se sviđa ali nisam ni gledao bas,nema ovdje e-mail notification jel tako ?

"Ako nekoga mrzi mnogo ljudi, to mora da je dobar čovjek."
15 godina
neaktivan
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

Evo jedna da se pomirite :

samo bez napada na mene...

http://zerocool12-radio.net16.net/Index.html : http://forumi.hrzona.net/index.php
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

Ja sam jos veca budala sto spominjem neke stvari...

Did protons and electrons create the earth,or did Allah meditate and create it's birth? Is everyday in this place a curse,or should I pray on my knees and ebrace it's dirt?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

 

Turbo folk potječe iz Srbije? Ha-ha... Turbo folk = izgaranje naroda? Ha-ha2

 

EDIT: ozbiljnija muzika je Eurosong?!

ili neki drugi?! Tu nema pretjerane erotike i kiča?! Mogao si pronaći neki točniji i bolji članak o turbo folku...

God made man But he used the monkey to do it Apes in the plan We're all here to prove it I can walk like an ape talk like an ape Do what a monkey can do God made man But a monkey supplied the glue
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.9.2009 2:17 (i_rambo_plache).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma
angel of fire kaže...
BORG kaže...

Jer odlicno izgleda, puno aktivnih članova ćiji su postovi uvijek zanimljivi i poucni te zato jer je bolesno zarazanCool

ovo je najpregledniji forum na kojem sam bil...

forum.hr je cist akatastrofa, ovaj je vrh..

pc ekspert mi isto nije nesto...zato se na ovom zadrzavam....Smijeh

Da to i mene zadrzava, forum.hr je najbolji za torrente :))

Torrent nije grijeh i Bog voli torrent. Grijeh je hit and run (skinuti nešto, pa ne dopustiti drugima da od tebe skidaju)
16 godina
neaktivan
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

Evo, taman sam se htio ZAHVALITI kolegi na temi "Posljednji film koji..." zbog par sitnih recenzija nekih filmova, i nigdje tipke "Hvala". Sjetih se da je to jedna od diskriminiranih rubrika ovog foruma, pa tako BOL forumu opet spuštam ocjenu samo zbog toga, a pohvale ostaju za ostale stvari koje sam prije naveo.

Me a skeptic? I hope you have a proof!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma
Faerdhur kaže...

Evo, taman sam se htio ZAHVALITI kolegi na temi "Posljednji film koji..." zbog par sitnih recenzija nekih filmova, i nigdje tipke "Hvala". Sjetih se da je to jedna od diskriminiranih rubrika ovog foruma, pa tako BOL forumu opet spuštam ocjenu samo zbog toga, a pohvale ostaju za ostale stvari koje sam prije naveo.

načelno se slažem s tobom,ali ne znam da li je to moguće tehnički riješiti,mene osobno tim više to smeta jer se na informatičkom dijelu foruma u nekim temama spama do boli..
OT:definitivno je najpregledniji,korektan i funkcionalan  čak i za neregistrirane korisnike..

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.9.2009 9:11 (seneka).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma
Deus ex machina kaže...

Nikad nisam shvatio da li se moze i kako quotati vise osoba, ali cak i ovdje bi jedan normalan  BBCode bio jednostavniji.

Linkovi... ista prica.

Ne kuzim zasto je bilo potrebno izmisljati toplu vodu, ali dobro, valjda razlozi leze u sigurnosti i logistici foruma, pa necu zalaziti u to.

 

ovak...

ko sto znas, na desnoj strani posta di su ti opciej "citiraj", itd., imas i ono višestr.

to kliknes kod svakog posta koji zelis citirati...

i kad ih sve oznacis koje hoces citirati, kliknes nova poruka...Namigiva

Psssssst Zecovi spavaju
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice