Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

poruka: 178
|
čitano: 39.812
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

Zato što je jako aktivan i zbog izvrsnog izgleda. Također nije neki forum temeljen na phpbb3-u ili smf-u :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

Svakako sučelje , jednostavnost....i ekipa je odlična....na drugim forumima nesmiješ ni pitat nešto...odmah brdo uvreda....

i naravno forum ne bi bio ovako uredan (brz) da nema dobrih moderatora.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma
angel of fire kaže...
Deus ex machina kaže...

Nikad nisam shvatio da li se moze i kako quotati vise osoba, ali cak i ovdje bi jedan normalan  BBCode bio jednostavniji.

...

 

ovak...

ko sto znas, na desnoj strani posta di su ti opciej "citiraj", itd., imas i ono višestr.

to kliknes kod svakog posta koji zelis citirati...

i kad ih sve oznacis koje hoces citirati, kliknes nova poruka...Namigiva

ne, nego kad označiš tako više postova, skroz na dnu ispod zadnjeg posta se pojavi novi gumb Višestruko citiraj. i onda klikneš na njega...

Bubamara s minigunom. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
14 godina
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

Jednom mi se dogodilo na forum.hr-u da kad idem nekom pomoc oko virusa i slicno onda onaj koji ima vise respekta na forumu da mi napise nesto tipa ovo "Ajde necu se ja mjesat u to,nek "Dano" to rijesi pa on zna sve" to mi odmah digne tlak i da odmah odem s foruma,pa sam i otisao ali bilo je jos razloga Nevinašce

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.9.2009 20:40 (Fake_Alert).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

Mene najvise iritira na ovom forumu jest to kad dode mod napise nesto i svi "THUMB UP". Da napise "jeste smotani" (bez uvrede) svi bi thumb up stavljali. Al inace sve ostalo je OK.

4 tjedna i već 1 i pol zvjezdica :D
 
11 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma
fabijan654321 kaže...

Mene najvise iritira na ovom forumu jest to kad dode mod napise nesto i svi "THUMB UP". Da napise "jeste smotani" (bez uvrede) svi bi thumb up stavljali. Al inace sve ostalo je OK.

http://www.bug.hr/forum/topic/ideje-sugestije-prijava-problema-pomoc/zasto-vam-bol-forum-bolji-drugih-foruma/21682.aspx?page=2&jumpto=499456&sort=asc&view=flat

God made man But he used the monkey to do it Apes in the plan We're all here to prove it I can walk like an ape talk like an ape Do what a monkey can do God made man But a monkey supplied the glue
15 godina
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma
fabijan654321 kaže...

Mene najvise iritira na ovom forumu jest to kad dode mod napise nesto i svi "THUMB UP". Da napise "jeste smotani" (bez uvrede) svi bi thumb up stavljali. Al inace sve ostalo je OK.

ulizuju seŠutim

 

na to sam i ja ukazivao, samo te odhebu svi.

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.9.2009 22:41 (Hyperion).
16 godina
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

Bilo bi dobro kad bi avatari bili malo veci...

 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

jako mi se sviđa sučelje, odnosno oni gumbići Thumb Up/Down, Hvala, Arhiviraj(iako to nezz čemu služi, nikad nisam koristio), boje su nenapasne, jako mi se sviđa desni dio gdje se upravlja temama koje pratim i u kojima sudjelujem ali i sipod toga aktivne teme kronološki u kojoj je zadnje postano...uglavnom sučelje mi je super....glavna tema je IT, ali ima i drugih tema koje nisu vezane uz IT pa možemo dobit i savjete iz drugih područja života...

EDIT: inače ne da mi se pisat al u postpunosti se slažem sa mišljenjem u ovom postu pa neću sad nabrajat loše strane jer je deus rekao i više nego dovoljnoIzlanuo se

a onda sam se probudio...
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.9.2009 22:59 (crazy_luđak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma
Hyperion kaže...
fabijan654321 kaže...

Mene najvise iritira na ovom forumu jest to kad dode mod napise nesto i svi "THUMB UP". Da napise "jeste smotani" (bez uvrede) svi bi thumb up stavljali. Al inace sve ostalo je OK.

ulizuju seŠutim

 

na to sam i ja ukazivao, samo te odhebu svi.

  Upravo to. Svaki moderator je običan forumas, nema se njemu sta ulizivat.

4 tjedna i već 1 i pol zvjezdica :D
15 godina
neaktivan
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

Smijeh Meni je ovaj forum najbolji jer je vezan uz informatiku i postajem vro ovisan  o njemu Cool

k1.c0
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

meni je ovaj forum odlican jer ima jednostavno sučelje,brzinu,i sto je najvaznije dobre forumase.....;)

 

jedino me jedan mod.....živcira......mozda ne samo mene...nego i druge..

previše se pravi pametan, i gura nos tamo gdje mu nije mjesto...

Ideas for life.
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.9.2009 15:55 (ivan_1995).
Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma
ma pusti ti moda, važno da imaš 5 (pet) zvjezdica! ;-)
Bubamara s minigunom. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
16 godina
neaktivan
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

Tema ima prilično loš naslov...

 

Ne smatram BOL forum ekstremno dobrim. Cijenim što ima jedinstven softver... a dobro je i što je podosta članova.

 

edit: preletio sam temu, ugl. ono što je Deus napisao je moje mišljenje. Posebno ono za thumb up na moderatorske postove. Prejadno.

The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.9.2009 16:12 (itf4n).
 
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma
ivan_1995 kaže...

jedino me jedan mod.....živcira......

 

Da je samo jedan...

 

 

Me a skeptic? I hope you have a proof!
15 godina
neaktivan
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

Bolji je zato jer ima puno podforuma i dobra je ekipa,što se za modove baš i ne bi moglo reći,često lockaju teme bzvz i dijele oštrije kazne nego što bi trebali,i ovaj sustav zvjezdica,tj formula po kojoj se računa je totalno glupa i bzvz.Ali ipak je BOL no.1Belji se

Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

Eto,i ja ću reći riječ,dvije kaj ja mislim.Ne znam koliko ima foruma u Hrvatskoj neke sam vidio,neke ne,al ovaj mi je dobar jer je pregledan,može se dosta stvari naučiti,relativno brzo se može dobiti odgovor na pitanje.Možda treba malo vremena da te ljudi prihvate,ali ako je netko ok sve je to normalno.Što se moderatora tiče moram reći da u tom pogledu moram ostati suzdržan(ne da bih se nekome ulizivao,mrzim ulizice)jer na sreću još nisamvidio neko loše postupanje(također ne mogu to potvrditi sa sigurnošću jer ne pratim baš sve teme jer još uvijek ne razumijem sve o čemu se priča,ali sa vremenom vjerojatno hoću)...

1% sam normalan,75% neuracunljiv,23%zaboravan ali sam 100% otkvacen
Moj PC  
3 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma
big_guy kaže...

Bolji je zato jer ima puno podforuma i dobra je ekipa,što se za modove baš i ne bi moglo reći,često lockaju teme bzvz i dijele oštrije kazne nego što bi trebali,i ovaj sustav zvjezdica,tj formula po kojoj se računa je totalno glupa i bzvz.Ali ipak je BOL no.1Belji se

Kak možeš reći da je formula glupa, a znaju je jedino super-modovi? LOL...

 

Rekao bih da je to jedna od boljih stvari na ovom forumu pošto zvezde zaista govore ko je koristan autor i ko piše zrelo. Još nisam nikog vidio da je pun zvezdi, a da ih ne zaslužuje.

God made man But he used the monkey to do it Apes in the plan We're all here to prove it I can walk like an ape talk like an ape Do what a monkey can do God made man But a monkey supplied the glue
15 godina
neaktivan
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma
Ne,ni modovi je ne znaju.
Znaju je samo Admimi i Super moderatori a modovi(luxx,naxeem,f1-ivo...)znaju formulu koliko i mi
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma
Meni se sviđa vizualni izgled strucnost i jednim dijelom sustav vrednovanja. sama ideja s zvjezdicama i bodovanjem je odlicna, ali nesviđa mi se to što neki ljudi bez veze dobivaju thumb up i hvala.
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma
i_rambo_plache kaže...
big_guy kaže...

Bolji je zato jer ima puno podforuma i dobra je ekipa,što se za modove baš i ne bi moglo reći,često lockaju teme bzvz i dijele oštrije kazne nego što bi trebali,i ovaj sustav zvjezdica,tj formula po kojoj se računa je totalno glupa i bzvz.Ali ipak je BOL no.1Belji se

Kak možeš reći da je formula glupa, a znaju je jedino super-modovi? LOL...

 

Rekao bih da je to jedna od boljih stvari na ovom forumu pošto zvezde zaista govore ko je koristan autor i ko piše zrelo. Još nisam nikog vidio da je pun zvezdi, a da ih ne zaslužuje.

Kako onda objašnjavaš da ivan_1995 odjednom ima 5 zvjezdica?

16 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma
big_guy kaže...
i_rambo_plache kaže...
big_guy kaže...

Kako onda objašnjavaš da ivan_1995 odjednom ima 5 zvjezdica?

Jeli to toliko bitno tko koliko ima zvjezdica , dajte ljudi nemojte bit smiješni..

 

Poz!"Namigiva

Najbolja stvar u Zagrebu ? Vlak za Split :)
15 godina
neaktivan
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

I mene zanima.Kako odjednom?

 

Sistem zvjezdica je glupost.Samo tajenje je gluparija takoder.Trebali su napraviti kao na ostalim forumima.Napisi nesto ispod nicka i amen.

 

No,to je samo MOJE misljenje.

http://www.youtube.com/watch?v=eVU9YWliLzs&feature=related
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

iako je to s rankom/zvjezdicama svojevrsna tabu tema na forumu, nešto ipak treba reći..to ovaj forum razlikuje od drugih , i u zamisli nije loša ideja..ali u praksi na žalost postoji tako velika mogućnost manipulacije, da je dovedena u pitanje vjerodostojnost ranka samih autora..
od situacije gdje neko sam sebi stavlja HVALA s multi acc..,do mogućnosti da mu to rade drugi..samo u tu svrhu registrirani..

forum je dobar,ali eto.. to mu po meni kvari ugled..

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.9.2009 0:28 (seneka).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma
Ovdje sam tek kratko vrijeme, ali ipak ovo mi je do sada najbolji forum. Zašto?
Tehnički je odličan, aktivan je i ekipa je super; svaka časti ljudima iz bug-a!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma
big_guy kaže...

Kako onda objašnjavaš da ivan_1995 odjednom ima 5 zvjezdica?

Očito se ponašao u skladu s tom 'tajnom formulom' što je rezultiralo obiljem zvjezdica. Uostalom, to bi trebao biti argument protiv zvjezdica? Tvoj zaključak je da su zvjezdice loše zato što ih jedan korisnik ima previše?! Meni to smrdi na zavidnost - NHF.

 

A tebi je očito jako stalo do zvjezdica iako misliš da je to totalno glupo i bzvz... E pa, velki_čovječe, preporučujem ti da se ne brineš previše za druge i ako želiš više zvjezdica, usredotoči se na teme u kojima možeš pomoći drugima...

God made man But he used the monkey to do it Apes in the plan We're all here to prove it I can walk like an ape talk like an ape Do what a monkey can do God made man But a monkey supplied the glue
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma
i_rambo_plache kaže...
big_guy kaže...

Kako onda objašnjavaš da ivan_1995 odjednom ima 5 zvjezdica?

Očito se ponašao u skladu s tom 'tajnom formulom' što je rezultiralo obiljem zvjezdica. Uostalom, to bi trebao biti argument protiv zvjezdica? Tvoj zaključak je da su zvjezdice loše zato što ih jedan korisnik ima previše?! Meni to smrdi na zavidnost - NHF.

 

A tebi je očito jako stalo do zvjezdica iako misliš da je to totalno glupo i bzvz... E pa, velki_čovječe, preporučujem ti da se ne brineš previše za druge i ako želiš više zvjezdica, usredotoči se na teme u kojima možeš pomoći drugima...

Nisu zvjezdice loše,ali ajmo usporedit ovako:ivan_1995 protiv rambox ili hyperiona?Tko tu sad zavređuje 5 a tko 2-3 zvjezdice?Do zvjezdica mi uopće nije stalo više ali ako ćemo realno gledati to je nepravda......

16 godina
neaktivan
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

 

Najbolji je zbog ovog čovjeka - pišam od smijeh kada čitam njegove postoveSmijeh

 

 

Inače najbolji mi je zbog:

  • Preglednosti - nema u potpisu 20000 bannera i slika
  • tema je nenapadna - nisu neke kričave plavo zelene teme kao na pola foruma
  • Odlična ekipa - brzo te prihvati i možeš normalno popričati s njima o svemu, a ne samo o tehnikalijama

 

Ono što mrzim:

  • ulizivanje modovima (poznati 5000 thumb upova na svakom njihovom postu)
  • neki modovi se ponekad ponašaju ko da su uhvatili boga za jaja
  • neke nedovršenosti samog foruma (nadam se da će se to uskoro ispraviti)
  • neki odlični postovi ne dobiju ništa hvala, dok neki u najmanju ruku glupi dobiju pu vrag
  • 100000 tema koje se pretvore u čisti flame wars zbog nekih debila (manje više problem svakog foruma)

 

Evo to bi uglavnom bilo to.

 

 

 

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.9.2009 12:59 (Paolo2612).
 
7 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma
i_rambo_plache kaže...
big_guy kaže...

Kako onda objašnjavaš da ivan_1995 odjednom ima 5 zvjezdica?

Očito se ponašao u skladu s tom 'tajnom formulom' što je rezultiralo obiljem zvjezdica. Uostalom, to bi trebao biti argument protiv zvjezdica? Tvoj zaključak je da su zvjezdice loše zato što ih jedan korisnik ima previše?! Meni to smrdi na zavidnost - NHF.

 

 

Nije pitanje zavisnosti - nego kako u tako kratkom roku? Ako skupljaš cijelo vrijeme novac naravno da ćeš se jednog dana pojaviti s nekim ferrarijem, ali ako ti netko odjedamput iz vedra neba dođe s njim pitaš se otkud mu.

 

Inače ove zvjezdice su ok - približno ocrtavaju stanje stvari (po meni). Naravno da ima nelogičnosti i nekih potpuno "fulanih" ocijena, ali ništa nije savršeno.

 

 

edit: isprike zbog duplog posta.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.9.2009 12:54 (Paolo2612).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma
Paolo2612 kaže...

Nije pitanje zavisnosti - nego kako u tako kratkom roku? Ako skupljaš cijelo vrijeme novac naravno da ćeš se jednog dana pojaviti s nekim ferrarijem, ali ako ti netko odjedamput iz vedra neba dođe s njim pitaš se otkud mu.

 

Inače ove zvjezdice su ok - približno ocrtavaju stanje stvari (po meni). Naravno da ima nelogičnosti i nekih potpuno "fulanih" ocijena, ali ništa nije savršeno.

Hehe baš to... Velik je skok sa 3.5 na 5 zvjezdica s obzirom da nije baš najaktivniji forumaš... No dosta tračanja Cool

 

Atomska bubamara - Last known good rank
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice