Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

poruka: 178
|
čitano: 39.810
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma
big_guy kaže...
i_rambo_plache kaže...
big_guy kaže...

Kako onda objašnjavaš da ivan_1995 odjednom ima 5 zvjezdica?

Očito se ponašao u skladu s tom 'tajnom formulom' što je rezultiralo obiljem zvjezdica. Uostalom, to bi trebao biti argument protiv zvjezdica? Tvoj zaključak je da su zvjezdice loše zato što ih jedan korisnik ima previše?! Meni to smrdi na zavidnost - NHF.

 

A tebi je očito jako stalo do zvjezdica iako misliš da je to totalno glupo i bzvz... E pa, velki_čovječe, preporučujem ti da se ne brineš previše za druge i ako želiš više zvjezdica, usredotoči se na teme u kojima možeš pomoći drugima...

Nisu zvjezdice loše,ali ajmo usporedit ovako:ivan_1995 protiv rambox ili hyperiona?Tko tu sad zavređuje 5 a tko 2-3 zvjezdice?Do zvjezdica mi uopće nije stalo više ali ako ćemo realno gledati to je nepravda......

Ocito je taj ivan platio Domagoju sisanje ili pivu pa mu je dao 5 zvijezdicaNamigiva

16 godina
moderator
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

Iako je off-topic, s obzirom da se tu najviše o tome pisalo, obavještavam vas da su nepravilnosti s korisnikom ivan_1995 uočene i bodovi koje je skupio na neispravan način oduzeti. Molimo da ako uočite da netko drugi ima odjednom velik broj zvjezdica također upozorite, no ne kroz teme, već prijavom bilo koje od poruka tog autora.

Domagoj
 
4 3 hvala 4
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma
PC Street Hacker kaže...

Eto jednog pitanja.

 

Tko kaže da je bolji? Svaki forum ima svoje specifičnosti, ovisi o tome kaj mi od foruma trebamo/očekujemo. Npr., ako trebam neko rješenje problema iz računalstva tu je BOL, ako trebam rješenje nekog problema iz domene glazbe (a radim u Ableton Live-u) ,tu je Ableton Live forum.

Moram priznati da BOL ima jedno od najljepših sučelja...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma
Domagoj kaže...

Iako je off-topic, s obzirom da se tu najviše o tome pisalo, obavještavam vas da su nepravilnosti s korisnikom ivan_1995 uočene i bodovi koje je skupio na neispravan način oduzeti. Molimo da ako uočite da netko drugi ima odjednom velik broj zvjezdica također upozorite, no ne kroz teme, već prijavom bilo koje od poruka tog autora.

...bilo bi logičnije napisati da su uočene nepravilnosti sa sustavom bodovanja, nego tražiti od nas

da ih mi uočavamo...

krpelj - larva*
16 godina
moderator
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma
Jurra kaže...

...bilo bi logičnije napisati da su uočene nepravilnosti sa sustavom bodovanja, nego tražiti od nas

da ih mi uočavamo...

Nema nepravilnosti sa sustavom bodovanja već se radi o najobičnijoj zlouporabi sustava. Neki jednostavno imaju previše vremena i vole klikati mišem.

Domagoj
14 godina
neaktivan
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

Smeta me što ima dosta kvalitetnih temi koje nisu,a trebale bi biti sticky.

oko za oko,pasta za zube
 
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma
Domagoj kaže...
Jurra kaže...

...bilo bi logičnije napisati da su uočene nepravilnosti sa sustavom bodovanja, nego tražiti od nas

da ih mi uočavamo...

Nema nepravilnosti sa sustavom bodovanja već se radi o najobičnijoj zlouporabi sustava. Neki jednostavno imaju previše vremena i vole klikati mišem.

...ovo me asocira na neka mračna vremena u kojima je sustav isto tako bio "savršen" ali nisu valjali ljudi

pa je trebalo puno doušnika...Izlanuo se

krpelj - larva*
16 godina
moderator
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma
dncrmt kaže...

Smeta me što ima dosta kvalitetnih temi koje nisu,a trebale bi biti sticky.

Pa prijavi ih, obrazloži svoj prijedlog, a moderatori će odlučiti da li ih zalijepiti ili ne...

16 godina
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

To je jedini forum u kojem sam redovito aktivan, a dobar mi je jer me zanima tematika i jer sam 'bugoljubac' Smijeh

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
14 0 hvala 1
13 godina
protjeran
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

Evo zašto,kada otvoriš temu ljudi lijepo pričaju o temi a na hr forumu sam se zajebavaju i nedrže se teme,ovdje su stroža pravila pa je i bolji

Jebeš novce i slavu kad nema moje drage kraj mene...
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

Na ovom forumu dobim informaciju koju sam trazio , a na drugim forumima npr napisem slozite mi novu konfu za 7000 onda oni pola sata okolisaju pa sta ce ti konfa kupi rade nes  drugo , a tu na forumu dobim odgovor za 5 min bez okolisanja.

Moderatori su tu puno strozi i pravedniji(dobis zuti kao upozorenje ak nastavis po starom byby).

Svida mi se ovo desno di prikazuje koji su topici aktivni to jako olaksava koristenje ovog foruma.

Ima dosta tutorijala na ovom forumu

 

 

 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

Prije sam bio na različitim forumima, ali jednostavno me nisu privlačili, posebice zbog očajnog dizajna, teške i spore prijave, te slabog odaziva korisnika. Na ovom forumu sam skoro od samog početka, tj. više od 2. godine i namjeravam još dugo dugo ostati Smijeh

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

jer nema zime! =)

ja sam mala gljiva....
14 godina
neaktivan
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

Ovaj forum je puno bolji od ostalih kad nešto treba pomoć oko računala od hardverski do softverski problema. Dosta od forumaša su puno pomogli u pronalaženju rješenja i zaslužni su vrijedne pohvale. Sve najbolje.

Nenad
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

Od svih foruma na kojima sam sudjelovao, ovaj ima najljepše i najugodnije sučelje.

I ekipa je zakon :)

I take THE out of PSYCHOtheRAPIST.
Moj PC  
11 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

zato sto su cool trenuci "david protiv golijata"

 

:))

 

 

 

 

Avanti o popolo, alla riscossa Bandiera rossa, bandiera rossa Avanti o popolo, alla riscossa Bandiera rossa trionferà.
 
9 0 hvala 0
13 godina
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

Vizualno je najčišći forum na kojem sam sudjelovao, a i učitava se trenutno.

 
15 0 hvala 0
13 godina
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

iskreno ovo mi je jedan od boljih foruma. sve je pregledno i što je najbolje ne treba se puno čekati da netko odgovori na vaše pitanje kao kod drugih foruma.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma
Ne pratim druge forume. Ovdje sam pitao i dobio odgovore na pitanja koja sam postavio. Friske vijesti iz mog omiljenog hobija su redovite, kako na forumu, tako u casopisu (j€*¡ ga), skolovao sam se za nesto drugo. Iako sam informaticki polupismen redovito sam tu. Moze se lijepo nauciti. Svaka cast.
Sta radi Chuck Norris u prokljucaloj vodi? -Ladi jaja.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

Uz to što je najčišći dosad od onih koji sam ja posjećivao spada u vrlo dobre forume zasad .Ocjenjivanje pomoću zvjezdica i dalje smatram ,kao što sam i prije napomenuo,nepotrebnim Izlanuo se.Zašto?
Zato jer dovoljno je pokazati koliko ste dugo na forumu i to je sasvim ok.

Ulizivanje modovima je ponekad preočito i naravno neki se igraju "bogova" što snižava ugled foruma barem u mojim očima.

U zadnje vrijeme sam primjetio da nema "polimorfizma" u prijavama programera koji kvalitetno  odgovaraju na pitanja osim par članova foruma više ih niti nema a oni koji su bili su jednostavno napustili forum(Šutim).Strogost  cijenim ali ne i precjenjvanje sebe .Mišljenje o programerskim tutovima sam već negdje napisao što je veliki nedostatak foruma .

Ima uglavnom i pluseva i minusa ali ovaj forum je još uvijek osvježenje i iskorak prema novome .Dokad će takav ostati ovisi prema dosad viđenom o modovima koji su ujedno  i zaposlenici Bug-a(većina)...a njihovo mišljenje i odluka je zakon .Samo da li pretjeruju s ovlastima ?Ne znam trenutno jer sam zasad rijeđe na forumu .Uglavnom sam prisutan i pomažem koliko mogu i umijem onima koji to i trebaju. Dok me se previše ne ometa u tim namjerama mislim i relativno dugo biti na forumu...ali filozofija na ovom kao i na drugim forumima je "koga nema bez njega se i može" što opet spada u bahatost .Takvim modovima i svima koji tako razmišljaju želim da im se to lupi o glavu tisuće puta jače.Namigiva

 

 

Private
15 godina
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

Prešao sa pceksperta davno na ovaj forum. Pridružio sam se nakon 2mj. rada foruma.

 

Forum je jako posječen, čim otvorite temu sa nekim pitanjem u 99% slučajeva odgovor stiže vrlo brzo (govorim o 1-2min dok se post sroči i napiše).

 

Modovi se u većini slučajeva neosvećuju, vidim da ih se zna dosta obmanjivat i vrijeđat, ali oni to ili podnesu ili nevide. Znam da na pcekspertu dobiješ odmah ban, ma dosta je da blago napadneš "sveto ime intelovo" kao što sam ja jednom napravio (ban na 7 dana).

 

Na bug forum idem svakodnevno, postao sam ovisan...

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion and Star Trek | Downloading High Definiton Video
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

DraZ jel da? :P

/(([ ∂αмαgєнιgн ]))\ // Bilo bi zgodno... Ali nije potrebno.
14 godina
neaktivan
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

Zato jer je dobar i za mlađu populaciju a i za stare magarceCool

 
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

Jer mogu tjedan dana raspravljati/ svađati se/ diskutirati /polemizirati / o temama koje me zanimaju bez da promjenim gaće, i nikoga neće smetati.

Dear Math Students, Please don't try to find me. I owe your teacher money... Sincerely, X.
Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

jer je bolji,a i izgleda puno bolje :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma
DamageHigh kaže...

DraZ jel da? :P

Yep.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | FAN of Neon Genesis Evangelion and Star Trek | Downloading High Definiton Video
14 godina
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

zato jer nema cenzure osim kad nekog vrijeđa za razliku od ostalih foruma gdje brišu ako se moderatorima  ne svidi post,a i uglavnom su teme normalne

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
14 godina
protjeran
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

Zato što nema puno njubara,

ima široku paletu HW tema i podforuma,

sučelje je odlično (treba privikavanje, ali to je brz proces),

neloš PM sustav, i još par tehničkih stvarčica.

 

Ima i par negativnih stvarčica, tipa nema ankete,

i stvar koja je meni uvjek bila zanimljiva na PhPbb forumima,

a to je kad se klikne na "Tko je Online", mogao sam vidjeti koji

je korisnik u kojem podforumu (možda to ima i ovdje ali ne znam gdje je to, ebiga).

 

S druge strane, pravila su dobro uređena i podforumi dobro raspoređeni,

ali neke teme su Sticky bezveze, u nekim forumima ih je previše itd.

 

Tipa u "Kućišta i napajanja" ima jedna recenzija kućišta koja je sticky.

Why? Kad bi sve recenzije bile sticky, imali bi cijelu stranicu za listati...

 

No ok, sve se to da srediti...

 

I da, imamo "Matu", Mate je klaun ovog foruma, i da ga nema, trebalo bi ga izmisliti.

 

Svaki forum ima svog "Matu", tako i drugi forumi imaju "Nixu" itd...

 

I onog malog koji "puši papir", ne znam gdje sam to pročitao. :P

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
16 godina
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma
Don Kihoty kaže...

Tipa u "Kućišta i napajanja" ima jedna recenzija kućišta koja je sticky.

Why? Kad bi sve recenzije bile sticky, imali bi cijelu stranicu za listati...

Ovo je zbilja bilo neobično.

Sređeno!

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
14 godina
odjavljen
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

Sučelje je jednostavno, ovisnost izaziva

Dobra ekipa, moderatori uvjek kokektni

 

Posebno pohvaljujem one koji znaju argumentirat svoj post i iznjet na pravi način, kao Danny_HR, naxeem, mbaksa, LevaOpaki, microman, M_Dipl, Deus Ex Machina i sl.

 

Također velika stvar je Mato, koji je kralj foruma kad je u pitanju humor.

 

Ono što mi se nesviđa, a to je da ima previše nadobudnih klinaca, kao onog od neki dan, i sl. koji misle da su pokupili pamet citavog svjeta, ako im rekneš da su izvalili glupost odmah se ljute,

 

Također klinci koji se zamjere pa ti na svaki post odgovaraju samo da bi te iživcirali što više,

 

Pomalo mi se nesviđa recimo što u svakom podforumu ima hrpa sticky tema, recimo podforum Ostalo, kad otvorim pola stranice je sticky,

 

Također nekada znaju ići na zivce koje kakve društvene teme i prjedlozi, Birc i nespavalice su super, ali one teme koliko ste visoki, koliki vam je i sl. mislim da im nije mjesto ovdje,

 

Također ima puno dosadnih likova koji mi šalju PM-ove razne poput "eee kako to da ti imaš toliko zvjezdica???", ili "pomoc zelim overclockirat nvidia geforce hitno!""", zbog takvih sam iskljucio PM opciju

 

Nadalje ima i bezobranih i neodgojenih balavaca, neću imentovat ali zna se na koje mislim,

 

A ima i super komičnih forumaša (skank666).

 

Eto ukratko.

 

 

Operation Flashpoint
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.10.2010 20:11 (Weky).
Moj PC  
24 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice