Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

poruka: 178
|
čitano: 39.817
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

Bolji je od drugih jer stvarno je dosta posjećen i odgovor možeš očekivati u kratkom roku... a i teme su zanimljive.

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

Ja sam registriran na samo jednome forumu, a to je ovaj.

 

Svidja mi se radi toga sto velika vecina ovdje cita Bug, vjerovatno vec dugo, i eto to nam je nesta zajednicko, ipak nas je puno informaticki ''odraslo'' uz taj casopis, i sjecam se vremena kad nisam izlazio iz kuce dok ne procitam bug! I onda ga mjesecno procitam jos dva puta!

 

Ekipa je odlicna, ima puno pametnih ljudi i onih koji imaju potencijala to postati, za razliku od vecine foruma gdje sam stvarno nailazio samo na vrhunske mamlaze. Prica se i o glazbi, misterijama, lancima za bickli, kupnji patika, teorijama zavjere, i o svacemu necemu, sto mi je takodjer super. Opcenito na forumu, barem mi se cini, vlada neka prijateljska atmosfera izmedju svih, sto se rijetko susrece na javnim forumima.

 

 

90% ljudi stavlja u potpis glupost poput ove. Ako si ti medju onih 10% koji ne stavljaju, kopiraj ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.8.2009 1:33 (!mpact35).
 
14 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma
!mpact35 kaže...

Ja sam registriran na samo jednome forumu, a to je ovaj.

 

Svidja mi se radi toga sto velika vecina ovdje cita Bug, vjerovatno vec dugo, i eto to nam je nesta zajedicko, ipak nas je puno informaticki ''odraslo'' uz taj casopis, i sjecam se vremena kad nisam izlazio iz kuce dok ne procitam bug! I onda ga mjesecno procitam jos dva puta!

 

Ekipa je odlicna, ima puno pametnih ljudi i onih koji imaju potencijala to postati, za razliku od vecine foruma gdje sam stvarno nailazio samo na vrhunske mamlaze. Prica se i o glazbi, misterijama, lancima za bickli, kupnji patika, teorijama zavjere, i o svacemu necemu, sto mi je takodjer super. Opcenito na forumu, barem mi se cini, vlada neka prijateljska atmosfera izmedju svih, sto se rijetko susrece na javnim forumima.

 

 

Slažem se sa svime navedenim. Još bih dodao da mi je ovo najbolje dizajniran forum i da je nevjerovatno pregledan.

Iako, i možda najvažnije, sviđa mi se da nema puno offtopica. Znao sam biti na hrpi foruma gdje je npr. tema o Quake 3 a onda počne žešći offtopic i započne priča o tome kako je lijep i sunčan dan, kako je netko idiot itd.

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
15 godina
neaktivan
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

Definitivno je najuredniji i najažurniji od svih! I još nešto: ljudi na ovom forumu mi zvuče pametniji nego na bilo kojem drugom hrvatskom forumu. Jel to zaista tako, ne znam, ali dobio sam takav dojam Namigiva

I want to believe...
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma
andy0101 kaže...

Definitivno je najuredniji i najažurniji od svih! I još nešto: ljudi na ovom forumu mi zvuče pametniji nego na bilo kojem drugom hrvatskom forumu. Jel to zaista tako, ne znam, ali dobio sam takav dojam Namigiva

Ja mislim da je obrnuto. Ljudi ovdje bubaju ne svi ,ali većina.

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
16 godina
neaktivan
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

Meni je ovaj forum jedini kojeg redovito posjećujem te 'održavam' account. Mada sam znao pokupiti dosta žutih pa i crvenih kartona, svejedno nisam odustajao od korištenja foruma, i moram priznati da mi se jako sviđa taj osjećaj sigurnosti i redovitog kontroliranja tema i poruka, jer se na taj način jasno daje do znanja da se netko brine za taj forum. A ta briga može dati jedino pozitivne rezultate kao što se i vidi po broju članova, poruka i sl. A da ne spominjem i preglednost, brzinu, te i jednostavnost korištenja foruma. Stoga se može reći da je BOL forum najbolji forum, i to ne samo u Hr, nego i puno šire.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

tko kaže da mi je bolji ?

kao i na svakom takvom forumu-pitanje o grafičkim karticama i slaganju konfe-odgovor je za par sekundi tu ! kad imaš pravi problem nema nikoga.ili ima pitanje na tvoje pitanje-odgovor nitko ! mislim da bi netko od tolikih BUG stručnjaka koji se hvale u časopisu,mogao dati i ovdje na forumu koji PRAVI stručan odgovor. ako i jesu tu-ja ih nisam primjetio.

i najveći problem,kad odgovorim na neku temu,poslije par sati ju ne mogu naći :(

Z
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma
scorpion667 kaže...
!mpact35 kaže...

Ja sam registriran na samo jednome forumu, a to je ovaj.

 

Svidja mi se radi toga sto velika vecina ovdje cita Bug, vjerovatno vec dugo, i eto to nam je nesta zajedicko, ipak nas je puno informaticki ''odraslo'' uz taj casopis, i sjecam se vremena kad nisam izlazio iz kuce dok ne procitam bug! I onda ga mjesecno procitam jos dva puta!

 

Ekipa je odlicna, ima puno pametnih ljudi i onih koji imaju potencijala to postati, za razliku od vecine foruma gdje sam stvarno nailazio samo na vrhunske mamlaze. Prica se i o glazbi, misterijama, lancima za bickli, kupnji patika, teorijama zavjere, i o svacemu necemu, sto mi je takodjer super. Opcenito na forumu, barem mi se cini, vlada neka prijateljska atmosfera izmedju svih, sto se rijetko susrece na javnim forumima.

 

 

Slažem se sa svime navedenim. Još bih dodao da mi je ovo najbolje dizajniran forum i da je nevjerovatno pregledan.

Iako, i možda najvažnije, sviđa mi se da nema puno offtopica. Znao sam biti na hrpi foruma gdje je npr. tema o Quake 3 a onda počne žešći offtopic i započne priča o tome kako je lijep i sunčan dan, kako je netko idiot itd.

Bilo bi i ovdje OT-a da modovi ne reagiraju na vrijeme.

O očima n00bova svatko je cheater. U očima moderatora svatko je spamer. Quid latine dictum est altum viditur- Sve rečeno na Latinski zvuči pametno.
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.8.2009 0:17 (thuglife).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

Ma forum je odličan. Po meni daleko največi + mu je preglednost.

15 godina
neaktivan
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

Pregledan je,uvijek možeš dobiti pomoć,pomoći nekome a tu je naravno i najbolja ekipaSmijeh

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

Vidim svi govorite kako brzo pomoć dobijete,a ja je nažalost nedobijem nikad,80 % mojih tema je prazno.

Hakiranje je umjetnost a ne zločin.
15 godina
neaktivan
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

dobra je ekipa i ima puno raje sto zna o cemu prica, al mogu vam reci da je sve vise nekakvih balavaca sto lupaju gluposti iza glave

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

zato jer kad nešto pitam odmah dobijem točan odgovor a usput ima i bug online za vijesti

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

ovo bi bio super forum da nema tema "Veseli kutak  - BIRC" i "Za nespavalice" i onih priča iz zivota.... To su samo spameri.

Evo ide nevjesta preljepa je zaista
 
9 4 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

Ma nije ponekad loše imati tako neku temu poput "Za nespavalice".

Da se malo opustimo i odmorimo od stručnih termina.

 

Međutim, pored teme "Za nespavalice" tu je i onaj "Birc".

To je, da mene pitate, malo suvišno.

 

Ovako si u temi "Birc" preko dana, a onda se navečer seliš u temu "Za nespavalice" kada se ista otključa, jer kako joj ime kaže, namijenjena je večernjim satima.

 

Moglo se to lijepo spojiti u jednu temu i u bilo koje doba dana pišeš postove.

 

www.prisonbreaker.bloger.hr
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

Treba obje izbacit, jer ovo nije forum.hr vec jedan informatički forum, dakle forum na kojem se raspravlja o računalima, a ne sta ima kako je.

Evo ide nevjesta preljepa je zaista
15 godina
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma
scorpion667 kaže...
!mpact35 kaže...

Ja sam registriran na samo jednome forumu, a to je ovaj.

 

Svidja mi se radi toga sto velika vecina ovdje cita Bug, vjerovatno vec dugo, i eto to nam je nesta zajedicko, ipak nas je puno informaticki ''odraslo'' uz taj casopis, i sjecam se vremena kad nisam izlazio iz kuce dok ne procitam bug! I onda ga mjesecno procitam jos dva puta!

 

Ekipa je odlicna, ima puno pametnih ljudi i onih koji imaju potencijala to postati, za razliku od vecine foruma gdje sam stvarno nailazio samo na vrhunske mamlaze. Prica se i o glazbi, misterijama, lancima za bickli, kupnji patika, teorijama zavjere, i o svacemu necemu, sto mi je takodjer super. Opcenito na forumu, barem mi se cini, vlada neka prijateljska atmosfera izmedju svih, sto se rijetko susrece na javnim forumima.

 

 

Slažem se sa svime navedenim. Još bih dodao da mi je ovo najbolje dizajniran forum i da je nevjerovatno pregledan.

Iako, i možda najvažnije, sviđa mi se da nema puno offtopica. Znao sam biti na hrpi foruma gdje je npr. tema o Quake 3 a onda počne žešći offtopic i započne priča o tome kako je lijep i sunčan dan, kako je netko idiot itd.

Ufff to UZASNO mrzim kada hocu nesto naci a ljudi skrenu sa teme VičeVičeViče

Batman je zakon!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma
fabijan654321 kaže...

Treba obje izbacit, jer ovo nije forum.hr vec jedan informatički forum, dakle forum na kojem se raspravlja o računalima, a ne sta ima kako je.

Teme su odobrene od strane moderatora i njima se žali ako ti nije nešto po volji... Odi na fotozine forum (fotografski forum), čovječe tamo se teme otvaraju da se nekome čestita rođendan ili da se netko pohvali kako je bio u Rovinju, a tema vezanih uz fotografiju niti nema skoro. Ovo što ti zamišljaš je glupost. Hvala bogu da ima puno informatičkih tema u kojima možeš sudjelovati.

Four Thirds
15 godina
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma
thuglife kaže...
scorpion667 kaže...
!mpact35 kaže...

Ja sam registriran na samo jednome forumu, a to je ovaj.

 

Svidja mi se radi toga sto velika vecina ovdje cita Bug, vjerovatno vec dugo, i eto to nam je nesta zajedicko, ipak nas je puno informaticki ''odraslo'' uz taj casopis, i sjecam se vremena kad nisam izlazio iz kuce dok ne procitam bug! I onda ga mjesecno procitam jos dva puta!

 

Ekipa je odlicna, ima puno pametnih ljudi i onih koji imaju potencijala to postati, za razliku od vecine foruma gdje sam stvarno nailazio samo na vrhunske mamlaze. Prica se i o glazbi, misterijama, lancima za bickli, kupnji patika, teorijama zavjere, i o svacemu necemu, sto mi je takodjer super. Opcenito na forumu, barem mi se cini, vlada neka prijateljska atmosfera izmedju svih, sto se rijetko susrece na javnim forumima.

 

 

Slažem se sa svime navedenim. Još bih dodao da mi je ovo najbolje dizajniran forum i da je nevjerovatno pregledan.

Iako, i možda najvažnije, sviđa mi se da nema puno offtopica. Znao sam biti na hrpi foruma gdje je npr. tema o Quake 3 a onda počne žešći offtopic i započne priča o tome kako je lijep i sunčan dan, kako je netko idiot itd.

Bilo bi i ovdje OT-a da modovi ne reagiraju na vrijeme.

 Pa tog je i bilo dok nisu došla dodatna 3 modernatora.

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma
fabijan654321 kaže...

ovo bi bio super forum da nema tema "Veseli kutak  - BIRC" i "Za nespavalice" i onih priča iz zivota.... To su samo spameri.

..tek si došao,a tako isključiv..Osmijeh,kome je malo spama naškodilo..

15 godina
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

Samo cu par rijeci reci za ovaj forum:Dodoh,vidjeh,zarazih se.Osmijeh

Batman je zakon!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

Dobro:

  • Što se tiče izrade foruma i svega ispod haube, Bugovci su zaslužili 5+. Stvarno nemam primjedbe što se tiče tehničkog dijela. Nije baš da sam vrstan informatičar, ali vidim da forum radi besprijekorno.
  • Ogroman plus je i to što se forum stalno obnavlja s novim stvarčicama za razliku od mnogih foruma.

 

Loše:

  • Glavna mana je to što ima puno malih balavaca. Na to se ne može utjecati, ali ima gro djece koji pišu jednostavne postove koje mi se ni ne da čitati. Najviše ih komentira igrice... Tako da u temama pretežito čitam postove onih autora za koje smatram da daju konstruktivne komentare. Ipak, ima mlađih koji pišu korisne i konstruktivne postove, ali je više onih drugih...
  • Previše je tema. Za razliku od (ne)slobode pisanja u postovima, otvaraju se svakojake teme. Također ima i puno sličnih tema (ma što, istih) koje bi trebalo zatvarati.
  • Iritira me i to što ponekad na forumu netko otvori temu o nekoj IT vijesti i počne se komentirati, a onda na BOL-u osvane ista vijest koja se može komentirati na forumu. Bilo bi dobro da modovi mogu spojiti vijest s već otvorenom temom na forumu.

 

U kratkim crtama to bi bilo moje mišljenje o forumu.

God made man But he used the monkey to do it Apes in the plan We're all here to prove it I can walk like an ape talk like an ape Do what a monkey can do God made man But a monkey supplied the glue
Moj PC  
13 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma
Oly_E3 kaže...
fabijan654321 kaže...

Treba obje izbacit, jer ovo nije forum.hr vec jedan informatički forum, dakle forum na kojem se raspravlja o računalima, a ne sta ima kako je.

Teme su odobrene od strane moderatora i njima se žali ako ti nije nešto po volji... Odi na fotozine forum (fotografski forum), čovječe tamo se teme otvaraju da se nekome čestita rođendan ili da se netko pohvali kako je bio u Rovinju, a tema vezanih uz fotografiju niti nema skoro. Ovo što ti zamišljaš je glupost. Hvala bogu da ima puno informatičkih tema u kojima možeš sudjelovati.

Nežalim se ja nikome, samo govorim kako su te teme čista, čista glupost. Šta nekog briga jeli nekom vruće,  jeli se neko vratio s posla, jeli neko otiša u WC.... Ovo je jedan informatički forum na kojem takve teme po mom mišljenju nisu prihvaćene, a i sudionici tih tema su većinom djeca od 12-13 godina.

seneka kaže...
fabijan654321 kaže...

ovo bi bio super forum da nema tema "Veseli kutak  - BIRC" i "Za nespavalice" i onih priča iz zivota.... To su samo spameri.

..tek si došao,a tako isključiv..Osmijeh,kome je malo spama naškodilo..

Nije naškodilo malo, al zajedno ima 1000 stranica spama.

Evo ide nevjesta preljepa je zaista
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma
seneka kaže...
fabijan654321 kaže...

ovo bi bio super forum da nema tema "Veseli kutak  - BIRC" i "Za nespavalice" i onih priča iz zivota.... To su samo spameri.

..tek si došao,a tako isključiv..Osmijeh,kome je malo spama naškodilo..

Nije naškodilo malo, al zajedno ima 1000 stranica spama.

..a ništa,nadam se samo da jednog dana nećeš postati moderator..

EDIT:ne želim se svađati,imaš pravo na svoje mišljenje..komentar je šala..toliko od mene..

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.8.2009 8:45 (seneka).
14 godina
protjeran
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

komentar ti je strasno glup.

Evo ide nevjesta preljepa je zaista
16 godina
moderator
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

Hvala na svim pohvalama i sugestijama, no molim da se okanite rasprave trebaju li Nespavalice i Birc jer to nije ovdje tema. Kome se te dvije teme ne sviđaju, neka ih ignorira.

Domagoj
 
12 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

 Moje subjektivno gorivo da budem ovdje više nego na drugim forumima - elegancija, dobro tehničko ostvarenje nekih ideja, user-friendly, solidna zajednica, trud ljudi koji stoje iza foruma.

 

Smeta mi diskriminacija nekih tema na kojima se ne može kliknuti "Hvala". Moje je mišljenje da su sve teme ravnopravne na ovakvom forumu, jer nitko nije rođen kao IT freak, niti je robot, svi smo ljudi, pa tako i autori BUG članaka u svoj navodno specijalizirani časopis donose dosta toga ljudskoga što ne možemo baš proglasiti off-topic. Stoga ni BUG forum nije lišen čovječnosti ni svih naših vrijednosti i loših strana, ne vidim razlog za tehničku diskriminaciju (ograničavanje) nekih tema, premda su već dopuštene na forumu.

 

Kao da se tvorci foruma kolebaju jel' bi bili striktno IT freakovi ili malo više ljudi, pa tamo nešto puste, ali ga zatuku blijedim fontovima i nedostatkom gumba za normalno društveno sudjelovanje u raspravama.

 

 

Me a skeptic? I hope you have a proof!
 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma
Faerdhur kaže...

Smeta mi diskriminacija nekih tema na kojima se ne može kliknuti "Hvala".

Također. Mnogo puta se savjet dobije baš u Bircu ili Nespavalicama, ali se zbog ograničenosti kategorije Ostalo ne može zahvaliti kako spada.

I want to believe...
16 godina
protjeran
offline
RE: Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma
Nije bolji, al definitivno ima ogroman potencijal, te se razvija u pravom smjeru, sto je za svaku pohvalu...
Zlo i Naopako
15 godina
neaktivan
offline
Zašto vam je BOL forum bolji od drugih foruma

...da je ovaj forum bolji od drugih foruma posumnjao sam, kada sam dobio žuti karton jer sam se usudio

misliti drugačije od supermoda...a ubrzo i crveni samo zato jer sam se referirao na jedan of topic...

a da forum vode, samozvano natprosječno inteligentni, istomišljenici uvjerio sam se kad su se u hajku

na jedinog preostalog neistomišljenika uključila još dva supermoda...

 

PS

...tko ne vjeruje neka pogleda temu: Novi zakon o pušenju...

krpelj
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.8.2009 10:12 (Jurra).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice