Sugestija za preimenovanje teme

poruka: 21
|
čitano: 2.131
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Sugestija za preimenovanje teme

Tema Hall of shame svako malo odleti u nekakav off-topic, a to se dešava nekolicini tema na forumu. S obzirom da je forum i socijalni hub ovisnika o ovoj tematici, a ne šturi help-desk, očito je - a vidi se i po cijelom forumu Ostalo - da su ljudi, dokazano, socijalna bića i da im je potreban neobavezan chat i da je skretanje s rasprave često dobro i ugodno, kako za čitatelje tako i raspravljatelje.

Sam princip odlaska u off-topic u nekim ne pretjerano strogo fokusiranim raspravama realniji je i bliži stvarnoj komunikaciji.

 

Predlažem da se ta jedna tema preimenuje u "Chat" i tako omogući daljnje raspravljanje korisnicima foruma u vremenu dokolice i ljenčarenja, a sve na temeljima ismijavanja gluposti izrečenih na forumu, prijetnjama smrću moderatorima... šalim se... ali skužili ste.

LOL @ http://www.youtube.com/watch?v=Y_uCjnuY9D4
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sugestija za preimenovanje teme

Naxeem bojim se da bi i tu izbila svadja jer mnogi neznaju granice a ni pravila ponasanja.

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sugestija za preimenovanje teme

Sta se mene tice moglo bi, iako nije problem otvorit novu temu i dat joj ime "Chat", to bi mod triba odlucit oce li otvarat novu ili preimenovat postojecu ili jednostavo ostavit kako je.

Je, je, aha!
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.2.2009 18:18 (Fowix).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Sugestija za preimenovanje teme
naxeem kaže...

Tema Hall of shame svako malo odleti u nekakav off-topic, a to se dešava nekolicini tema na forumu. S obzirom da je forum i socijalni hub ovisnika o ovoj tematici, a ne šturi help-desk, očito je - a vidi se i po cijelom forumu Ostalo - da su ljudi, dokazano, socijalna bića i da im je potreban neobavezan chat i da je skretanje s rasprave često dobro i ugodno, kako za čitatelje tako i raspravljatelje.

Sam princip odlaska u off-topic u nekim ne pretjerano strogo fokusiranim raspravama realniji je i bliži stvarnoj komunikaciji.

 

Predlažem da se ta jedna tema preimenuje u "Chat" i tako omogući daljnje raspravljanje korisnicima foruma u vremenu dokolice i ljenčarenja, a sve na temeljima ismijavanja gluposti izrečenih na forumu, prijetnjama smrću moderatorima... šalim se... ali skužili ste.

 potpis
EVGA 790i FTW | Intel Q6600@Scythe Orochi@3.85ghz | Patriot 2 x 1gb DDR3 |Zotac GTX 295 | WD 320gb + HITACHI 500gb| Silverstone Zeus 750w| 22" Benq Wide Screen |Thermaltake Xaser VI
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sugestija za preimenovanje teme

Ma prepirka kao takva nije ništa strašno. Dok god nema "calling names" sve je ok.

LOL @ http://www.youtube.com/watch?v=Y_uCjnuY9D4
16 godina
offline
Sugestija za preimenovanje teme

Ja se potpuno slazem sa ovim prijedlogom.Bilo bi dobro imati mjesto gdje se može raspravljati o bilo čemu,a da se ne brineš da ćeš otići u offtopic i zaradit žuti.

Only God will judge me tko je brži ili zec
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Sugestija za preimenovanje teme

zatvorila se tema hall of shame uglavno zbog mene ajmo reci moja greska sta sam odgovarao na svaki post..

 

zato bi volio neku temu di se moze pricat o svemu i svacem..

 

 

EVGA 790i FTW | Intel Q6600@Scythe Orochi@3.85ghz | Patriot 2 x 1gb DDR3 |Zotac GTX 295 | WD 320gb + HITACHI 500gb| Silverstone Zeus 750w| 22" Benq Wide Screen |Thermaltake Xaser VI
16 godina
offline
Sugestija za preimenovanje teme

Ma općenito je odlazak u offtopic bezvezna kategorija. Pa što ako se piše o kolinju na martinje?!

Predlažem naziv "Potpuni kaos" ili "Debatni poligon", tek toliko da ne budem totalni offtopic  =)

Pazi, gledam te!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sugestija za preimenovanje teme

tema Za nespavalice je dobra za noćni chat.

OS: Windows XP Professional Edition SP3,Windows 7 Ultimate Beta 1(Build 7000)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sugestija za preimenovanje teme
naxeem kaže...

Tema Hall of shame svako malo odleti u nekakav off-topic, a to se dešava nekolicini tema na forumu. S obzirom da je forum i socijalni hub ovisnika o ovoj tematici, a ne šturi help-desk, očito je - a vidi se i po cijelom forumu Ostalo - da su ljudi, dokazano, socijalna bića i da im je potreban neobavezan chat i da je skretanje s rasprave često dobro i ugodno, kako za čitatelje tako i raspravljatelje.

Sam princip odlaska u off-topic u nekim ne pretjerano strogo fokusiranim raspravama realniji je i bliži stvarnoj komunikaciji.

 

Predlažem da se ta jedna tema preimenuje u "Chat" i tako omogući daljnje raspravljanje korisnicima foruma u vremenu dokolice i ljenčarenja, a sve na temeljima ismijavanja gluposti izrečenih na forumu, prijetnjama smrću moderatorima... šalim se... ali skužili ste.

 Ovo je zaista dobra ideja, moram se složit s ovim.
Jednostavno potpis.

Posebno mi se sviđa markirano Cool
Intel Core 2 Duo E8500 i SCYTHE Mine, ATi Radeon HD3870 x2, DDR2 4Gb (2x2Gb) Corsair 1066 MHz, Gigabyte EP35C-DS3R, Corsair 520w, Creative Labs X-Fi Xtreme Game
16 godina
moderator
offline
RE: Sugestija za preimenovanje teme
naxeem kaže...

Predlažem da se ta jedna tema preimenuje u "Chat" i tako omogući daljnje raspravljanje korisnicima foruma u vremenu dokolice i ljenčarenja, a sve na temeljima ismijavanja gluposti izrečenih na forumu, prijetnjama smrću moderatorima... šalim se... ali skužili ste.

 Pa taj Chat izgleda treba tebi i Toxicu (koji se već "potpisao" pod tvoj prijedlog) jer ste upravo vas dvojica zaklali temu "Hall of shame".

Zašto baš tamo, a ne negdje gdje bi to bilo prirodno? Zato jer ste htjeli publiku, pa ste došli u jednu od popularnijih tema, te se svjesno iživljavali! OK, tema je ionako smetlište, pa i nije neka šteta, ali za razliku od ostatka teme vi - niste bili zabavni! :(

Hall of Shame samo je privremeno lockan, bit će opet otključan...

No, rađe bih vam ponudi pravi chat - pa si recite izravno što želite! :)

p.s.
I nemojte tu sada započinjati neki flejm! Nemam vremena ni želje prepucavati se (a ni vi se ne trebate ni za što pravdati ili mi dodatno tumačiti)


Poruka je uređivana zadnji put čet 26.2.2009 22:29 (Miro).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sugestija za preimenovanje teme
Miro kaže...
naxeem kaže...

Predlažem da se ta jedna tema preimenuje u "Chat" i tako omogući daljnje raspravljanje korisnicima foruma u vremenu dokolice i ljenčarenja, a sve na temeljima ismijavanja gluposti izrečenih na forumu, prijetnjama smrću moderatorima... šalim se... ali skužili ste.

 Pa taj Chat izgleda treba tebi i Toxicu (koji se već "potpisao" pod tvoj prijedlog) jer ste upravo vas dvojica zaklali temu "Hall of shame"...
    
...p.s.
I nemojte tu sada započinjati neki flejm! Nemam vremena ni želje prepucavati se (a ni vi se ne trebate ni za što pravdati ili mi dodatno tumačiti)


 Potisujem!! Iako se napravi neka "chat" tema, to će po mom mišljenju koristiti samo nekolicina ljudi, dok će ostali i dalje brijat u off-topic! Tako da to je sve uzalud!
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.2.2009 22:30 (Joe Cavallo).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sugestija za preimenovanje teme

Ima tu istine, ima, ima. Mi smo za-trollali onu temu baš pošteno :(
Ma nije meni do publike, al moja duga jezičina nije moga, a ne odgovoriti mu na objede...

Posljednji poster je zapravo možda i u pravu. :)

P.S. Nećemo:)
LOL @ http://www.youtube.com/watch?v=Y_uCjnuY9D4
16 godina
neaktivan
offline
Sugestija za preimenovanje teme

Joj jeste ju bogme zaklali.

Dobro da nisam bio doma. Ovaj put sreca na vašoj strani.

S druge strane bilo bi stvarno dobro da se ima takav "dio" foruma.

Naravno bez post countera.

Dakle ako se tamo šta piše ne broji se.

Pravi chat bi bilo malo mutavo jer bi onda ljudi rađe tamo pitali nego u forumu.

 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=139516
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sugestija za preimenovanje teme

Lomljenje threadova na različite bi bila još bolja stvar... a što se tiče brojača, to treba ukinuti svugdje.

LOL @ http://www.youtube.com/watch?v=Y_uCjnuY9D4
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sugestija za preimenovanje teme
naxeem kaže...

Lomljenje threadova na različite bi bila još bolja stvar... a što se tiče brojača, to treba ukinuti svugdje.

 Tu si u pravu.
I meni to smrdi.
Ma i ako ne onda barem u forumima ostalo i predstavljanje.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=139516
16 godina
offline
Sugestija za preimenovanje teme

na jednom lokalnom info portalu ima jedan forum gdje je uveden kao neki chat box ili shout box i to stoji ovako gore iznad i vidi se npr ako neko napise recenicu ili dvije i onda kad kliknes na to otvori ti se tab u kojem je kao neka soba i vide se useri koji su usli u sobu i onako podsjeca na mirc jer se tu chata... misljenja sam da bi bug mozda trebao uvesti nesto slicno da bi izbjegli nabijanje postova.. kome se chata neka udje tu i neka chata i svi to mogu gledati i svi mogu ucestvovati... mogu ja napisati i link do tog portala ali necu da reklamiram..uglavnom mislim da admini znaju o cemu je rijec i na njima je da ocijene da li bi to bila dobra opcija na ovom forumu...

hmmm...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sugestija za preimenovanje teme
ovajonaj kaže...

na jednom lokalnom info portalu ima jedan forum gdje je uveden kao neki chat box ili shout box i to stoji ovako gore iznad i vidi se npr ako neko napise recenicu ili dvije i onda kad kliknes na to otvori ti se tab u kojem je kao neka soba i vide se useri koji su usli u sobu i onako podsjeca na mirc jer se tu chata... misljenja sam da bi bug mozda trebao uvesti nesto slicno da bi izbjegli nabijanje postova.. kome se chata neka udje tu i neka chata i svi to mogu gledati i svi mogu ucestvovati... mogu ja napisati i link do tog portala ali necu da reklamiram..uglavnom mislim da admini znaju o cemu je rijec i na njima je da ocijene da li bi to bila dobra opcija na ovom forumu...

 Slažem se. Za nespavalice je jako dobra tema za chat, ali kada nas je više dok napišem post pojavi se 5 novih. I onda neznaš ko kome govori i zašto. Neki IM ili shoutbox na forumu bi bio odličan.
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sugestija za preimenovanje teme
ovajonaj kaže...

na jednom lokalnom info portalu ima jedan forum gdje je uveden kao neki chat box ili shout box i to stoji ovako gore iznad i vidi se npr ako neko napise recenicu ili dvije i onda kad kliknes na to otvori ti se tab u kojem je kao neka soba i vide se useri koji su usli u sobu i onako podsjeca na mirc jer se tu chata... misljenja sam da bi bug mozda trebao uvesti nesto slicno da bi izbjegli nabijanje postova.. kome se chata neka udje tu i neka chata i svi to mogu gledati i svi mogu ucestvovati... mogu ja napisati i link do tog portala ali necu da reklamiram..uglavnom mislim da admini znaju o cemu je rijec i na njima je da ocijene da li bi to bila dobra opcija na ovom forumu...

 pa daj linkove modovim samda si oni pogledaju princip pa nek odlučejel je dobro ili ne
Psssssst Zecovi spavaju 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
offline
Sugestija za preimenovanje teme

eto poslao sam link na pp jednom od mod i nadam se da ce nesto slicno ubaciti na ovaj forum jer mislim da bi to bilo idealno rjesenje za ove probleme oko offtopica i spamanja...

hmmm...
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sugestija za preimenovanje teme

Predlažem umjesto toga neki instant chat messenger na BOL-u nevezano striktno za forum ali ipak dio foruma. Jawohl!

 

Tipa,

 

stalker: bla, bla

naxeem: bla, bla, bla, bla

Bellatrix: bla, bla, bla

s.t.a.l.k.e.r. aka automaton aka yamijima
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice