Mala nadogradnja foruma 20090501

poruka: 19
|
čitano: 2.861
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
moderator
offline
Mala nadogradnja foruma 20090501

Zadnjih dana je napravljena mala nadogradnja foruma. Uz korekciju nekoliko sitnih greškica i unaprijeđenje postojećih mogućnosti, napravljene su i sljedeće veće stvari:

  • nije moguće složiti se, ne složiti se i zahvaliti samom sebi
  • zahvale moguće samo u "ozbiljnim" podforumima
  • lista najčitanijih tema - http://www.bug.hr/forum/populartopics/
  • popis autora koje ignoriraš - http://www.bug.hr/forum/ignoredusers/

 

Domagoj
 
10 0 hvala 11
15 godina
offline
RE: Mala nadogradnja foruma 20090501

lijepo, lijepo

 

sad napokon ne možemo sebi zahvaljivati. iako stvarno moraš bit glup da to napraviš, ali ovako je ipak bolje

 

pohvalno. svaka čast na trudu

kad svi stavljaju sexy avatare moram i ja
15 godina
offline
Mala nadogradnja foruma 20090501

Super najviše mi se sviđa ovo sa najčitanije teme

Stvarno se trudite !

Namigiva

Benzin 20 Kn. Upaljač 7 Kn. Gledati kako škola gori, neprocijenivo ! Za sve ostalo tu je MasterCard.
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Mala nadogradnja foruma 20090501

sve ste boljiCool

"tko nedobije dobitak,dobije gubitak"...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mala nadogradnja foruma 20090501

Svaka čast na trudu samo tako nastavite

Ja sam Ivan Puuuuuuu iz Iloka, dečko sa sela :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Mala nadogradnja foruma 20090501
zokiN kaže...

sve ste boljiCool

 Što stariji, to boljiNamigiva
GW
"You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one." -Mihail Talj
15 godina
neaktivan
offline
Mala nadogradnja foruma 20090501

Sve lijepo i sve za 5!!

 

Edit: Riješeni su evo također i problemi vezani uz profil! odlično Namigiva

 

I da, imam pitanje odnosno jednu malu napomenu. Kakve su mogućnosti da se ubaci jedan gumbić za ignoriraj temu?! Zašto ovo uvoditi? Pa recimo mnogo forumaša se koristi opcijom Teme u kojima sudjelujem za praćenje foruma i naravno sve teme u kojima ima novih poruka se pojavljuju na vrhu liste tema u kojima sudjelujem, ali ponekad jednostavno ne želimo da nam se neka tema tu nalazi. Vidio sam da je bilo ovakvih prijedloga ali evo opet to napominjem jer i meni zna da zasmeta neka tema koja me više uopće ne zanima zbog toga što sam rekao u njoj što imam za reći ili sam se pak povukao iz rasprave zbog nekih konflikata. A kad bi tu bio gumb za ignoriraj temu bilo bi nam puno preglednije i draže praćenje foruma.

 

Znam ja da ima opcija prati temu i da tamo mogu imati teme koje me zanimaju odnosno koje su mi važne, ali nemogu i ne želim sad zbog jednog posta u nekoj temi na koji čekam samo reakciju ili jedan odgovor staviti kao temu koju pratim. Jer me daljnji tijek rasprave ne zanima. Tj. na temu u kojoj sam "u prolazu" dao sugestiju ili brzinski pomogao.

 

Teme koje pratim su obično teme u kojima mislim da uvijek mogu nešto reći ili pak ih želim imati na listi za brzi pristup zbog nekih važnosti! Recimo kao tutorijali i slično...

To je moje mišljenje..

Ovo je moj potpis koji se nalazi ispod mojih postova. I naletite na: http://www.kozul.comuv.com/forum/
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.5.2009 23:12 (Bellatrix).
Moj PC  
4 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Mala nadogradnja foruma 20090501

zašto kad se klikne na aktivne teme ne "baca" na zadnju poruku u temi nego na početak iste..malo je duži put ako u temama padne u "drugi plan"..

"kapitalizam=barbarizam" kangrga
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.5.2009 14:07 (seneka).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Mala nadogradnja foruma 20090501
seneka kaže...

zašto kad se klikne na aktivne teme ne "baca" na zadnju poruku u temi nego na početak iste..malo je duži put ako u temama padne u "drugi plan"..

Evo, sad baca na zadnju nepročitanu poruku (samo za logirane, naravno).
Domagoj
15 godina
offline
Mala nadogradnja foruma 20090501

Neznam jeli bilo rasprave ali korisno bi bilo da ima podforum "početnici" gdje početnici mogu pitat za kojekakve savjete i slično.

Potpis
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Mala nadogradnja foruma 20090501
Domagoj kaže...
seneka kaže...

zašto kad se klikne na aktivne teme ne "baca" na zadnju poruku u temi nego na početak iste..malo je duži put ako u temama padne u "drugi plan"..

Evo, sad baca na zadnju nepročitanu poruku (samo za logirane, naravno).
lijepo, lijepo. ovo sam dugo čekao. kad sam pročitao ovaj post nije mi bilo jasno, ali kad sam kliknuo na temu s desne strane osmah sam shvatio

super Osmijeh
16 godina
neaktivan
offline
Mala nadogradnja foruma 20090501

Hvala gospon Domagoj, sad mogu mijenjat profil. Kak to da je forum još uvijek u beti, već je sad odličan, puno bolji od ostalih na kojima sam registriran.

Confucious said: A man that goes to sleep with an itchy butt wakes up with a smelly finger.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Mala nadogradnja foruma 20090501

Odlicno,

Najcitanije teme je definitivno falilo, a samo jos ostaje sidro na poruku, ili sakupljac poruka (umjesto trajnog linka koji neradi nista)

Zlo i Naopako
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
RE: Mala nadogradnja foruma 20090501
bestia kaže...

Odlicno,

Najcitanije teme je definitivno falilo, a samo jos ostaje sidro na poruku, ili sakupljac poruka (umjesto trajnog linka koji neradi nista)

označava točno određenu poruku i zato je dobra stvar. 
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mala nadogradnja foruma 20090501
bestia kaže...

Odlicno,

Najcitanije teme je definitivno falilo, a samo jos ostaje sidro na poruku, ili sakupljac poruka (umjesto trajnog linka koji neradi nista)

Što bi bilo to sidro i sakupljač? 
15 godina
neaktivan
offline
Mala nadogradnja foruma 20090501

Ovaj skok je do sada najkorisnija funkcija.

Jaunty user :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mala nadogradnja foruma 20090501
bestia kaže...

Odlicno,

Najcitanije teme je definitivno falilo, a samo jos ostaje sidro na poruku, ili sakupljac poruka (umjesto trajnog linka koji neradi nista)

 Ovo bi i ja volio vidjeti. Glupo mi je što ne mogu neku poruku koja mi je jako pomogla (ili hoće) da je ne mogu spremiti, teme koje pratim tu mlo pomažu - ko će naći tu određenu poruku među 500 postova u temi (ili čak više).

Preusmjerivanje na određenu poruku u temi (sidro) bi isto bilo korisno.
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition Možeš ti iščupati čov
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mala nadogradnja foruma 20090501
nedIm kaže...

Ovaj skok je do sada najkorisnija funkcija.

 a meni nitko ni hvala za taj prijedlog!?  šala
"kapitalizam=barbarizam" kangrga
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.5.2009 22:46 (seneka).
15 godina
neaktivan
offline
Mala nadogradnja foruma 20090501

Lijepo iznenađenje. Drago mi je da imate želje i volje uvoditi promjene. Drago mi je također zbog prihvaćanja nekih od mojih prijedloga (2/2). Hvala.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice