Odabir srednje škole (gim., rač.tehničar ili...?)

poruka: 174
|
čitano: 219.434
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Odabir srednje škole (gim., rač.tehničar ili...?)

Zna li itko koji sve fakulteti vezani za informatiku imaju u Splitu, i koliko god. se iđe u tu šk., i skakvim bi trebao prolazit ili je vazna samo drzavna matu., treba mi jer da znam dali trebam vrlo upregnit sa ucenjem (prolazim s 3) ili se netrebam previse brinuti (idem u 2. srednje).

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Odabir srednje škole (gim., rač.tehničar ili..
lucky_look kaže...

e znam da je ovo ot al me zanima ona drzavna matura , oce li to imat velike veze s upisom, uopce ne kuzim to a frendovi me uvjeravaju da ak ja imam npr 5 iz nekog predmeta i na tom testu dobim 4 dacu imat 4, jel to istina il..?

Za sve koji namjeravaju na FER... http://www.fer.hr/?@=1jqyf#news_8980
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.3.2009 20:36 (jul).
15 godina
neaktivan
offline
Odabir srednje škole (gim., rač.tehničar ili...?)

Aj ti za pilota;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Odabir srednje škole (gim., rač.tehničar ili...?)

A ljudi moji ako želiš na faks ono šta ste radili u strukovnoj sigurno ti nikad neće tribat. Ja san na faxu elektrotehnike i ne da sam u prednosti pred ovima iz strukovne nego ih doslovno meten i da to u predmetima koji su njima bili glavni. Jer da vas upoznamo sa par činjenica sve šta se radi u srednjoj školi iz strukovnih predmeta je ništa. tj. npr. Osnove elektrotehnike u srednjoj školi nemaju veze sa Osnovama na faxu tako da sam odaberi. Al savjetova bi ti da ne slušaš ove šta sad ko fol idu u strukovne i koji će znat radit. Znat će oni radit al razlika između inženjera i tehničara je u tome da oni koji rade slušaju inženjera.

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Odabir srednje škole (gim., rač.tehničar ili..
Bili kaže...
ludimata kaže...

gimnazijalci su bolje potkovani za mat i fiz,jer je puno opsirniji program njih,al tehnicke su skole sto se tice vezano za tehniku.tu su gimnazijalci u minusu.iz iskustva znam da ce ti vise treat ovo prvo

Ne bih rekao pa 90% gimnazijalaca bi blenulo kad bi im se spomenuo napon,gibanja i slicno jednino sto
naucis u gimanaziji to je strebat.Tako da nakon skolovanaj znas isto ko sto si znao na kraju 8 razreda.
Mat u teh.skolama naucis odlicno jer ju rabis u praksi isto kao i fiz,za razliku od gimnazije.
 Dobro onda lipo dođi na bilo koji tehnički fakultet pa ćemo vidit ko kupi najbolje ocjene i bodove. Viruj mi velika većina gospode iz tehničkih škola jedva prolaze
16 godina
offline
RE: Odabir srednje škole (gim., rač.tehničar ili..
Riteh0201 kaže...

A ljudi moji ako želiš na faks ono šta ste radili u strukovnoj sigurno ti nikad neće tribat. Ja san na faxu elektrotehnike i ne da sam u prednosti pred ovima iz strukovne nego ih doslovno meten i da to u predmetima koji su njima bili glavni. Jer da vas upoznamo sa par činjenica sve šta se radi u srednjoj školi iz strukovnih predmeta je ništa. tj. npr. Osnove elektrotehnike u srednjoj školi nemaju veze sa Osnovama na faxu tako da sam odaberi. Al savjetova bi ti da ne slušaš ove šta sad ko fol idu u strukovne i koji će znat radit. Znat će oni radit al razlika između inženjera i tehničara je u tome da oni koji rade slušaju inženjera.

 varaš se
15 godina
offline
Odabir srednje škole (gim., rač.tehničar ili...?)

evo šta ću reč 1. god sam na fesbu

i sad vi govorite o vašoj 'precjenjenoj' gimnaziji

kako to da pola njih iz gimnazije nije radilo integrale

derivacije i matrice, ja kao iz tehničke jesam,

i to da više pročaze nije istina onaj ko uči proć će oni koji ne neće

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Odabir srednje škole (gim., rač.tehničar ili..
Riteh0201 kaže...
 Dobro onda lipo dođi na bilo koji tehnički fakultet pa ćemo vidit ko kupi najbolje ocjene i bodove. Viruj mi velika većina gospode iz tehničkih škola jedva prolaze
 
sa ovime se slazem u potpunosti jer i sam svjedok tome!
opce je poznato da gimnazijalci bolje polazu ispite na fakultetima nego neki koji su zavrsili tehnicku skolu I TO npr. je zavrsio za strojarskog tehnicara i onda upisao strojarstvo.

ja sam i sam bio gimnazijalac i sad imam frendove koji idu samnom na fax, a zavrsili su tehnicku skolu, i ja dok dobivam petice i cetvorke oni jedva prolaze i to iz predmeta koji su oni imali u tehnickoj skoli a ja bogec nisam.

ne kazem ja da tehnicke skole nista ne valjaju ali bilo bi puno bolje da su profesori ozbiljniji i da te mogu nesto nauciti; ja npr. slusam te frendove koje je sve p%&darije rade ucenici tamo i ja ne mogu vjerovati jer da bi to netko u mojoj bivsoj gimnaziji napravio odmah bi letio van iz skole.

u gimnazijama vlada neka disciplina i profesori imaju neupitan autoritet dok u tehnickim skolama to nije slucaj zbog pojedinaca koji su delikventi odkad znaju za sebe i narusavaju cijeloj srednji skoli ugled.
Every time two people have sex, an angel gets a boner
16 godina
neaktivan
offline
RE: Odabir srednje škole (gim., rač.tehničar ili..
Makić kaže...

evo šta ću reč 1. god sam na fesbu

i sad vi govorite o vašoj 'precjenjenoj' gimnaziji

kako to da pola njih iz gimnazije nije radilo integrale

derivacije i matrice, ja kao iz tehničke jesam,

i to da više pročaze nije istina onaj ko uči proć će oni koji ne neće

 
matematicke gimnazije su sigurno radile integrale.
ja sam iz matematicke i radio sam to, moja sestra je isla u jezicnu gimnaziju i to nije radila
Every time two people have sex, an angel gets a boner
15 godina
offline
RE: Upis u srednju skolu
Ige kaže...

Ako mislis  na FER, po meni najbolje ić u MIOC.

 Ja bih isto želio ići u MIOC , no nisam baš blizu Zagreba ,oko sat i pol busom što mi se ne da svako jutro putovat , a dom bih možda mogao dobiti besplatno prvu godinu , a ostalo bih trebao plaćati . Zato sam odlučio ići u matematičku gimnaziju u Zabok . Ne znam dal je to istina , ali od nekog sam čuo da je to druga najbolja škola iza MIOC-a u Hrvatskoj.
emerik
15 godina
neaktivan
offline
RE: Odabir srednje škole (gim., rač.tehničar ili..
gimnazija je po meni za cure,jel u strukovnoj skoli imas npr fiziku mi ucimo fradivo zatim izvodimo pokuse u labosu tako az vecinu predmeta npt fizika.osnove elektrotehnike,digitalna elektronika,elekto siklopovi,radioničke vjezbe(izrada sklopova pojacala.regulatori napona i struje,buba za prisluskivanje),telekomunikacije i radio tv tehnika,računarstvo(c++).. to su labosi a svi ti labosi imaju + teorisku nastavu i raz je podjeljen u 3 grupe i stalno se rotiraju i nek mi neko kaze ko ce bolje znat ja koj sam vidio kako stvar funkcionira u praksi ili onaj frajr kaj sjedi u klupi i uci teorju?

teorija bez prakse je 0!
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Odabir srednje škole (gim., rač.tehničar ili..
AA-d00d kaže...
Riteh0201 kaže...
 Dobro onda lipo dođi na bilo koji tehnički fakultet pa ćemo vidit ko kupi najbolje ocjene i bodove. Viruj mi velika većina gospode iz tehničkih škola jedva prolaze
ja sam i sam bio gimnazijalac i sad imam frendove koji idu samnom na fax, a zavrsili su tehnicku skolu, i ja dok dobivam petice i cetvorke oni jedva prolaze i to iz predmeta koji su oni imali u tehnickoj skoli a ja bogec nisam.

 I ja sam pričo sa nekim ljudima koji su sad na faksu i to kako ti pričaš ispada da su svi takvi što nije istina. Vjeruj mi iz prve ruke saznajem da ONI IZ TEHNIČKIH ŠKOLA su davali instrukcije GIMNAZIJALCIMA i profesori koji imaju predrasude daju petice gimnazijalcima, a tehničare jedva puste... Pitam ja vas koji idete u gimnaziju koje zanimanje imate ako ne završite fakultet?

Prije 15 godina kad su svi odlični išli u strukovne škole nebi ovako pričali.

A vezano uz državnu maturu zašto se ne napišu testovi za strukovne škole za naš program a ne da svi pišu to gimnazijskom programu?
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------- Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Odabir srednje škole (gim., rač.tehničar ili..
mi imamo dodatnu nastavu subotom kao za drzavnu i dode ko oce ma bagra nisu normalni sta hebu s tom maturom ja opce neznam sta trebam polozit i kako ni nis,i da vam iskreno kazem boli me racku
http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Odabir srednje škole (gim., rač.tehničar ili..
Moja preporuka, mioc! Necu prezalit sto nisam upisa mioc (u Splitu zivim) nego klasicnu i sad pitanje ocu li za dvi godine moc upast na fesb!!
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. LIVE FOR NOTHING OR DIE FOR SOMETHING!! BURN RUBBER NOT YOUR SOUL!!
15 godina
neaktivan
offline
Odabir srednje škole (gim., rač.tehničar ili...?)

I sad mi netko kaže da osnove na feru nemaju veze sa srednom školom??????

 

http://www.fer.hr/predmet/osnele

 

Pitajte svoje frendove iz strukovnih kaj uče a onda pišite nebuloze sve ovo se radi u prvom i drugom razredu srednje škole...

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------- Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Odabir srednje škole (gim., rač.tehničar ili..

 

Po meni bi jos trebali uvest da s tehničkom školom možeš na tehnički faks ,a s gimnazijom u ostale al ne u tehničke.Jer kaj gimanzijalci znaju u vezi s tehnikom  -- ništa ,jer većina njih nezna ni kaj je volt i amper a kamoli ohm,o elementima da i ne govorim.

Moja preporuka ti je Tehnička škola,a sad koja to je tvoj izbor.Ja osobno idem u SS Sesvete smjer tehničar za računalstvo i mogu reć samo riječi hvale za školu.Super je sređena,relativno nova i dobra oprema,dobro opremljene radionice,super  profesori itd.

Koliko sam čuo od prijatelja koji idu u Ruđer da tam nije niš bolje od Sesveta (mislim na opremljenost radionica) ,doduše još jedan faktor ti je udaljenost od skole tj. nebuš valjda putovo do škole 2-3 sata.

toliko od mene

 

POZZ

 

Pretpostavka je majka svih zajeba
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.3.2009 21:34 (mentalerrror).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Odabir srednje škole (gim., rač.tehničar ili..
Seky kaže...
 I ja sam pričo sa nekim ljudima koji su sad na faksu i to kako ti pričaš ispada da su svi takvi što nije istina. Vjeruj mi iz prve ruke saznajem da ONI IZ TEHNIČKIH ŠKOLA su davali instrukcije GIMNAZIJALCIMA i profesori koji imaju predrasude daju petice gimnazijalcima, a tehničare jedva puste... Pitam ja vas koji idete u gimnaziju koje zanimanje imate ako ne završite fakultet?

Prije 15 godina kad su svi odlični išli u strukovne škole nebi ovako pričali.

A vezano uz državnu maturu zašto se ne napišu testovi za strukovne škole za naš program a ne da svi pišu to gimnazijskom programu?
 
1) pa naravno da nisu svi takvi. ima onih koji znaju dosta i skidam im kapu ali velika vecina je

2) eh vidis, ja dajem instrukcije likovima (mislim besplatno jer su mi frendovi) koji su zavrsili tehnicke skole i nemaju pojma kako izracunati povrsinu pravokutnog trokuta niti integrirati najjednostavniju funkciju (ovo ne lazem!)

3) sa gimnazijom nemamo nikakvo zanimanje i to je jednostavno rizik kojeg moras biti svjestan. vjeruj mi, ja sam isto htio upisati tehnicku ali bas zbog toga sto je kvaliteta predavanja u strukovnim skolama neusporediva sa onim iz gimnazije i bilo me strah da necu dobiti nikakvu radnu naviku a ruku na srce, u gimnaziju steknes tu naviku. s druge strane opet ima iznimaka (citaj: teskih ljenčina)


Every time two people have sex, an angel gets a boner
15 godina
neaktivan
offline
Odabir srednje škole (gim., rač.tehničar ili...?)

Slažem se ima nas svakakvih, ali važno je imat želju zaradom i steći ćeš radnu naviku u bilo kojoj školi ak je problem u školi radit možeš doma. Poznam jednu osobu koja je išla u Prvomajsku (prije se nije tako zvala) al škola je ista a danas je lumen sve zna... Nije toliko važna škola koliko individualna želja za radom i uspjehom.

 

Ja mislim da si pogriješio ako si samo zbog radne atmosfere otišo u gimnaziju, znam da bodovni prag izgledam malen u strukovnim školama al kaj su mogli kad su svi otišli u gimnazije, da se više ljudi upisuje u strukovne bio bi i veći prag...

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------- Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Odabir srednje škole (gim., rač.tehničar ili...?)

ja mislim da nisam pogrijesio.

ne podnosim galamu u razredu dok pokusavam slusati profesore.

nisam ja nikakav strebercic, ja jesam za zezancije i sve ali da je u mjeri i da meni i drugima koji zele raditi ne smetaju

 

lakse je raditi dok vlada disciplina u razredu (ne mislim sad ono da su svi tiho ko bubice a profesori mase sa sibom okolo).

Every time two people have sex, an angel gets a boner
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Odabir srednje škole (gim., rač.tehničar ili...?)

Sve ti to ovisi o profesoru al nije ti to radna atmosfea kod nas. Ima satova kad je nered al ima toga svuda...

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------- Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Odabir srednje škole (gim., rač.tehničar ili..
AA-d00d kaže...

ja mislim da nisam pogrijesio.

ne podnosim galamu u razredu dok pokusavam slusati profesore.

nisam ja nikakav strebercic, ja jesam za zezancije i sve ali da je u mjeri i da meni i drugima koji zele raditi ne smetaju

 

lakse je raditi dok vlada disciplina u razredu (ne mislim sad ono da su svi tiho ko bubice a profesori mase sa sibom okolo).

 Imas potpuno pravo, ja sam upa u jako nemiran razred (citaj:divljaci teske kategorije) a i po prirodi sam dosta zivahan i ne treba mi puno... Sad bi sve da da sam u nekom od drugih razreda, doduse ekipa mi je predobra, ali nije radna atmosfera i jednostavno nemozes se koncentrirat dok 15 ljudi oko tebe se dere i dok pazis da ti sta ne doleti u glavu... Jos da nisam isa u gimnaziju moje bi znanje bilo jako siromasno...
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. LIVE FOR NOTHING OR DIE FOR SOMETHING!! BURN RUBBER NOT YOUR SOUL!!
15 godina
offline
Odabir srednje škole (gim., rač.tehničar ili...?)

Ma to su gluposti da je nered, je da se znademo bolje zabavljat, al to je više

do profesora nego do škole, znadem iz iskustva kod prof iz osnova je bia mira da se mušica čula

on je bia prvi dipl. inž elektrotehnike u hrv, stari luđak al dalko najbolji profesor, a šta mene briga kakav

će bit nered na povijesti, bioligiji, to su sporedni predmeti i da ne možeš slušat onda sjedneš u prvu, drugu klupu i sve čuješ

stvar koju će školu izabrat na njemu je,ja sam reka da ide u školu koj ima dobru mat ali i ostale predmete ako će na faks

da mu je dobro u tehničku ako su dobri profesori

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Odabir srednje škole (gim., rač.tehničar ili..
Makić kaže...

Ma to su gluposti da je nered, je da se znademo bolje zabavljat, al to je više

do profesora nego do škole

 
pa vjerujem da se znate zabavljati kad cak i pecete cevape na rostilju s profesorom (bilo jednom u Tesli navodno) :D
ili da se u Faustu (mislim da se tako pise, ugl tehn. skola tu u ZG) da se svaki dan u menzi osjeti kako netko pusi travu, ili također u faustu da je bilo glasovanje koga ce ce od dvojice 'problematičnih' poslati u prvomajsku :D
Every time two people have sex, an angel gets a boner
15 godina
offline
Odabir srednje škole (gim., rač.tehničar ili...?)

govorimo o skroz drugim školama ja nisam iša u zg to šta ti kreteni izvode zaboli me

ja sam iša  u trogir i bilo je predobro iman dobro znanje iz mat, fizike i osnova tako da me nije

uopće briga, dok ovi šta su išli u split u gimnaziju nemaju ništa, eto

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Odabir srednje škole (gim., rač.tehničar ili...?)

Da i u Dugom selu se isto jede i pije pod satom al u Ruđeru ne, za Dugo selo i Ruđer znam.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------- Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Odabir srednje škole (gim., rač.tehničar ili...?)

U nas je veca galama u razredu u Gimnaziji nego u teh. (sad zavisi koji je profesor i koji razred), npr. imamo profesora dosta nesmis pisnit, a kad odgovaras neznas sta ces naucit jer ima prevele toga, nije bas orjentiran, a predmeti kao Povjest i Zemljopis nisu teski za naucit jer npr. ja ne taknem knjige pa prije nego me pita malo ponovim pa ako me nepita ja imam to znanje pa sljedeci put kad me bude mozda pita cu jos bolje naucit, a kad sam kod kuce tesko mi je ucit ako san jutarnja smjena jer dođem kuci izmoren(moran se ustat u 6, a legnem u 1 h), a sad cu izgleda morat uprit, sutra imam test iz Teh. Mehanike!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Odabir srednje škole (gim., rač.tehničar ili..
markoal kaže...

U nas je veca galama u razredu u Gimnaziji nego u teh. (sad zavisi koji je profesor i koji razred), npr. imamo profesora dosta nesmis pisnit, a kad odgovaras neznas sta ces naucit jer ima prevele toga, nije bas orjentiran, a predmeti kao Povjest i Zemljopis nisu teski za naucit jer npr. ja ne taknem knjige pa prije nego me pita malo ponovim pa ako me nepita ja imam to znanje pa sljedeci put kad me bude mozda pita cu jos bolje naucit, a kad sam kod kuce tesko mi je ucit ako san jutarnja smjena jer dođem kuci izmoren(moran se ustat u 6, a legnem u 1 h), a sad cu izgleda morat uprit, sutra imam test iz Teh. Mehanike!

 Meni je uvik ujutro! I svaki dan se budim u 6, a idem spavat oko 2-3. Al vec smo otisli predaleko offtopic i mislim da autor nece imat velike koristi od nas!
Savjetuj se sa starijima, studentima i srednoskolcima i malo se interesiraj o skolama itd...
Predlazem modovima lock!
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. LIVE FOR NOTHING OR DIE FOR SOMETHING!! BURN RUBBER NOT YOUR SOUL!!
15 godina
neaktivan
offline
Odabir srednje škole (gim., rač.tehničar ili...?)

Za mene je onaj koji upisuje opću gimnaziju poprilično nezrela osoba jer se ne može odlučiti što bi u životu bio i radio. Također tu školu upisuju i mamine maze kojima su mame iskompleksirane i imaju potrebu da se hvale svojim djetetom. Nakon završene gimnazije ti znaš samo sjediti za knjigom i najbolje što znaš raditi je štrebanje do besvjesti. Nije bitno što moraš naučiti: matematiku, kemiju, likovni, fiziku, psihologiju, da treba tjelesni i tjelesni bi naštrebao nakon gimnazije.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Odabir srednje škole (gim., rač.tehničar ili..
stjepan0072 kaže...

Za mene je onaj koji upisuje opću gimnaziju poprilično nezrela osoba jer se ne može odlučiti što bi u životu bio i radio. Također tu školu upisuju i mamine maze kojima su mame iskompleksirane i imaju potrebu da se hvale svojim djetetom. Nakon završene gimnazije ti znaš samo sjediti za knjigom i najbolje što znaš raditi je štrebanje do besvjesti. Nije bitno što moraš naučiti: matematiku, kemiju, likovni, fiziku, psihologiju, da treba tjelesni i tjelesni bi naštrebao nakon gimnazije.

 u krivu si!! Netko ko zeli recimo studirat hrvatski, njemu je sasvim u redu upise li opcu! On ce se naucit ucit, a ne strebat, mozda ima takvih, ali svugdje ima svakakvih, a i isto mu je! Tako da si totalno u krivo! ima ljudi kakve si ti spomenuo, a u ostalom na kraju 8 raz. si balavac i ne mozes tako lako odredivat koji ces faks ako vec ides na faks, a i viruj mi, te se stvari interesi itd promine s godinama! Tako da je opca gimnazija totalno u redu izbor!!
E ali sad smo otili jaaako duboko u offtopic tako da cu vjerojatno dobit drugi karton!
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. LIVE FOR NOTHING OR DIE FOR SOMETHING!! BURN RUBBER NOT YOUR SOUL!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Odabir srednje škole (gim., rač.tehničar ili..
Bili kaže...
ludimata kaže...

gimnazijalci su bolje potkovani za mat i fiz,jer je puno opsirniji program njih,al tehnicke su skole sto se tice vezano za tehniku.tu su gimnazijalci u minusu.iz iskustva znam da ce ti vise treat ovo prvo

Ne bih rekao pa 90% gimnazijalaca bi blenulo kad bi im se spomenuo napon,gibanja i slicno jednino sto
naucis u gimanaziji to je strebat.Tako da nakon skolovanaj znas isto ko sto si znao na kraju 8 razreda.
Mat u teh.skolama naucis odlicno jer ju rabis u praksi isto kao i fiz,za razliku od gimnazije.

Gimanzije nisu nuzno nesto puno debila kao ni strukovne pune marljivih i pametnih tehnicara. Ja idem u MI(J)OC npr. i vjeruj mi znam sva Kirchoffova pravila (mozda jedino ne napisati njeogov ime O.o), sve zakone gibanja itd. kaj smo radili. Sto ste tice FER-a imas informaticke smjerove u XV. te mozda u V. (nisam siguran jer tam ne idem) sto je mozda nesto bolje neg ostalo ali bilo gdje isao za FER ces se namuciti a onda i tamo jos :)

Te po pricama prijatelja koji vec jesu na FERu ili ga zavrsili imam isto misljenje kao i ludimata, fizika i matisa te kao i opce misljenje, trud i rad.
EP35-DS3 // Q6600@3.0GHz 1.2875V // Zotac AMP2 GTX260 OC // 2x2OCZ Platinum XTC @ 1069MHz 2.1V // HD Hitachi 500 gig 32 MB cache
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.3.2009 0:18 (kajmak).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice