Huawei P40

poruka: 1.086
|
čitano: 394.812
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Huawei P40
A dobro to je, što se tiče veličine preporod svakako.
Ja evo svoj 11 pro obozavam. Nikad vise na veci od toga.
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
Pozdrav. Znam da se ovaj forum ne tiče Huawei Y serije, ali molila bih za pomoć. Naime, i sama sam kupila y7 (2019) u siječnju ove godine i zaboravila uopće na priču o američkim sankcijama. Tati koji je stariji treba smartphone zbog George-a, a do sada je koristio neki moj stari Huawei y5 i prilično se dobro naučio snalaziti na njemu (i dalje ima sve normalno na njemu) , stoga želi i dalje koristiti Huawei. Zanima nas Y6 ili Y6p iz 2019. Skoro smo ga i naručili, a onda sam se sjetila tih sankcija. Budući da na svom mobitelu nisam primijetila nikakve promjene, i dalje imam Google play, YouTube, Gmail, maps itd., a čitam da neki ne mogu ništa od toga instalirati, ne kužim u čemu je stvar?! Moliim pomoć! Jel stvarno neće moći koristiti ništa od toga?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P40
Svi mobiteli koji su izdani do 5. mj 2019 imaju i imati ce i dalje google servise, znaci i taj Y6 iz 3. mj 2019
 
0 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
Hvala puno!! 🙂
12 godina
offline
Huawei P40

Ako imate neku ideju za zamjenu P40 Pro, slobodno predlozite. (za sada gledam Note 10+, Note 20 /, OnePlus 8 Pro, S20+, Mi10)

 

on topic: Sto se tice kamere, zadovoljan sam s P40 Pro, ono gdje je Pixel 3XL bio bolji je po noci (vjerovali ili ne) i selfie kamera, ostalo je P40 Pro.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Huawei P40
mrbean kaže...

Ako imate neku ideju za zamjenu P40 Pro, slobodno predlozite. (za sada gledam Note 10+, Note 20 /, OnePlus 8 Pro, S20+, Mi10)

 

on topic: Sto se tice kamere, zadovoljan sam s P40 Pro, ono gdje je Pixel 3XL bio bolji je po noci (vjerovali ili ne) i selfie kamera, ostalo je P40 Pro.

 

Osobno sam na P30 Pro i sad da kupujem mob ne znam koji bi uzeo. Jedino tko me blago zainteresirao u zadnje vrijeme je Xperia 5 II, ali nedovoljno da mijenjam mob. Mislim da cu jos neko vrijeme bit na P30 Pro, nema manu.

10 godina
offline
Re: Huawei P40
@mrbean , Pixel 5
10 godina
offline
Re: Huawei P40
Tkozna kaže...

 

Osobno sam na P30 Pro i sad da kupujem mob ne znam koji bi uzeo. Jedino tko me blago zainteresirao u zadnje vrijeme je Xperia 5 II, ali nedovoljno da mijenjam mob. Mislim da cu jos neko vrijeme bit na P30 Pro, nema manu.

 

 

P30 PRO je meni bio dobar mob iz puno razloga, ali jedna od najbitnijih stvari na mobu je tek prosjecna, mislim na ekran.

Tek kada probas neki bolji vidis koliko je osrednji.

Ja sam presao sa P30 PRO na Mate 20 PRO koji ima znatno bolji ekran, a sada sam na Mi Note 10 koji takodjer ima znatno bolji ekran a o Samsungovim nekim modelima da ne pricam.

 

Sto se ostalog tice, sasvim korektan mob.

4 godine
protjeran
offline
Huawei P40

Kratko, ali slatko da li na p40p rade sljedece app ( ukoliko ih vlasnici istog koriste )

znam da radi whapp, fejs, messenger, instagram, yt vanced....

 

zanimaju me doduse uz njih i spotify, mymail ( zbog gmail-a ), telegram,
discord, ps app, mpbz, netflix ? ne mogu se sjetiti sto jos ali ajmo reci

da su mi navedene primarne.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
bloodborne kaže...

Kratko, ali slatko da li na p40p rade sljedece app ( ukoliko ih vlasnici istog koriste )

znam da radi whapp, fejs, messenger, instagram, yt vanced....

 

zanimaju me doduse uz njih i spotify, mymail ( zbog gmail-a ), telegram,
discord, ps app, mpbz, netflix ? ne mogu se sjetiti sto jos ali ajmo reci

da su mi navedene primarne.

 Ucini si uslugu i nemoj ni razmisljati o kupovini zbog koristenja. Btw Kamera je odlicna.

4 godine
protjeran
offline
Re: Huawei P40
Kolacic kaže...
bloodborne kaže...

Kratko, ali slatko da li na p40p rade sljedece app ( ukoliko ih vlasnici istog koriste )

znam da radi whapp, fejs, messenger, instagram, yt vanced....

 

zanimaju me doduse uz njih i spotify, mymail ( zbog gmail-a ), telegram,
discord, ps app, mpbz, netflix ? ne mogu se sjetiti sto jos ali ajmo reci

da su mi navedene primarne.

 Ucini si uslugu i nemoj ni razmisljati o kupovini zbog koristenja. Btw Kamera je odlicna.

 imaš p40p ? znam bila je i vrhunska na p30p :)

9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
bloodborne kaže...
Kolacic kaže...
bloodborne kaže...

Kratko, ali slatko da li na p40p rade sljedece app ( ukoliko ih vlasnici istog koriste )

znam da radi whapp, fejs, messenger, instagram, yt vanced....

 

zanimaju me doduse uz njih i spotify, mymail ( zbog gmail-a ), telegram,
discord, ps app, mpbz, netflix ? ne mogu se sjetiti sto jos ali ajmo reci

da su mi navedene primarne.

 Ucini si uslugu i nemoj ni razmisljati o kupovini zbog koristenja. Btw Kamera je odlicna.

 imaš p40p ? znam bila je i vrhunska na p30p :)

 Kolega. 

16 godina
offline
Huawei P40

Evo nakon kakvih mjesec dana druženja sa P40 Pro malo dodatnih "long term" utisaka koje nisam naveo prije.

Baterija je vrlo dobra, potraje cijela 2 dana umjerenog korištenja.
Kamera je naravno super, ali mi smeta što se Hi-Res 50MP Ai mod ne može defaultno uključiti jer daje superiorne slike.

 

Kvaliteta poziva i speakerphone su odlični, na svim Samsung modelima do sad je taj speakerphone ima problematičan mikrofon.

Zvučnik je ok za pozive ali nije na razini Samsunga, dok je zvučnik (ekran) odličan za pozive jedino treba dobro pozicionirati uho da bude optimalna kvaliteta.

Dimenzije su ok, naviknuo sam se iako ne bi falilo da je manji i lakši.

 

Sve aplikacije koje koristim mi rade, ali nekima ne rade notifikacije (ebay kleinanzeigen, willhaben, strava, garmin connect, gmail). Nadalje Blokadu koju koristim za oglase ponekad treba resetirati jer prestane raditi unatoč što sam je maknuo iz automatskog managementa.

Mob radi vrlo glatko i tečno, ne primjećujem neko zastajkivanje i nakon više od mjesec dana.

Iako je krivulja ekrana veća nego na Samsungu moram priznati da nema puno refleksije na rubovima kao prije na S9+ i N9.

Što se tiče videa i fotografija, fotografije su dosta neutralne i nisu toliko "poppy" kao one na Samsungu što se tiče boja i kontrasta dok je video kvalitetan i stabilizacija sa cine kamerom je uistinu odlična.

Evo još malo fotografija od zadnjih nekoliko dana:


https://photos.app.goo.gl/oKBfcT2Byd4Ct4eD8

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Huawei P40
jel se može instalirati PBZ m-token na P40
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P40
HCMAA kaže...
jel se može instalirati PBZ m-token na P40

 

možeš, imaš ga u appgalleryu.

*# @Frk #*/
3 godine
neaktivan
offline
Huawei P40

Stigao update na emui 11 za P40 Pro preko aplikacije podrška 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Huawei P40

Jel vam radi GMS na Emui 11...kad napravite nadogradnju.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Huawei P40
R36 kaže...

Jel vam radi GMS na Emui 11...kad napravite nadogradnju.

 Da

16 godina
offline
Re: Huawei P40

Radi sve kao i nakon update s 131 na više verzije.

16 godina
offline
Re: Huawei P40
R36 kaže...

Jel vam radi GMS na Emui 11...kad napravite nadogradnju.

 Za sad sve radi normalno...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
Meni još nije stigao update. Jel vam došao ovako update ili kad ga spojiš preko programa?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei P40
crash_cro kaže...
Meni još nije stigao update. Jel vam došao ovako update ili kad ga spojiš preko programa?

 Preko podrške

12 godina
offline
Re: Huawei P40
Update je dostupan preko eRecovery. Maloprije sam ga tako nadogradio. Klasični OTA nije dostupan. Package ima preko 5 GB, ali podaci ostanu na telefonu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P40
Na koji način? Ja ne pronalazim nikako?
12 godina
offline
Re: Huawei P40
1. korak: budite u dometu WiFi mreže

2. korak: ugasite telefon i neka vam telefon bude priključen na punjač

3. korak: uđite u Recovery/Fastboot mod na slijedeći način: držite pritisnute tipke VOLUME UP+POWER sve dok ne uđe u Recovery (cca. 35-45 sec)

4. korak: odaberite UPDATE Mode (izbornikom se krećete na način da je VOLUME UP gore, VOLUME DOWN dolje, a POWER je potvrda izbora)

5. korak: odaberite eRecovery

6. korak: spojite se na poznatu WiFi mrežu (morate unijeti zaporku)

7. korak: pričekajte da telefon pronađe najnoviju verziju softvera koja će biti prikazana na ekranu - meni je ponudio 11.0.0.151 - i prihvatite instalaciju
16 godina
offline
Re: Huawei P40

Meni je dosao preko podrske, 2.7 GB. Android 10, EMUI 11.

Vidim po nekim forumima da ljudi govore kako je to Android 11.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.12.2020 19:09 (dejo).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
Nije Android 11,samo Emui 11
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei P40
crash_cro kaže...
Nije Android 11,samo Emui 11

 Pa tako sam i napisao u gornjem postu.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P40
Pa vidio sam, al sam mislio na donji dio posta koji si napisao. Ništa loše...
12 godina
offline
Huawei P40

ima tko link za dobar guide za postavljanje GMS-a

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice