SLi FAQ

poruka: 39
|
čitano: 20.040
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
RE: SLi FAQ
Hyperion kaže...
malina22 kaže...

odlicno...jel planiras i za CF ovako nesto odraditi?

 isti vrag ti je to, jedino crossfire u svojim počecima je bio kompliciran da boli glava, a sada je jednostavan da jednostavniji nemoze biti, za razliku od nvidia-e tu je puno veći raspon spajanja i moguce je različite graficke spajat iz iste serije npr hd4850 sa hd4870, i s njima se još ubode jedna hd4870x2, a nvidia moze samo iste grafe.

 Imam jedan problem, to jest nije problem ali evo, pojasnit ću.

Uzeo bih matičnu asus viii ranger.

Na asusovoj stranici piše da podržava 3 way crossfire ili quad-gpu sli.

Ja ne vidim na matičnoj 4 utora za grafulje.

Će onda podržavat 3 way sli

 

3/4 way sli = quad-gpu ????

Andrea
12 godina
offline
RE: SLi FAQ
ABCD1919 kaže...
Hyperion kaže...
malina22 kaže...

odlicno...jel planiras i za CF ovako nesto odraditi?

 isti vrag ti je to, jedino crossfire u svojim počecima je bio kompliciran da boli glava, a sada je jednostavan da jednostavniji nemoze biti, za razliku od nvidia-e tu je puno veći raspon spajanja i moguce je različite graficke spajat iz iste serije npr hd4850 sa hd4870, i s njima se još ubode jedna hd4870x2, a nvidia moze samo iste grafe.

 Imam jedan problem, to jest nije problem ali evo, pojasnit ću.

Uzeo bih matičnu asus viii ranger.

Na asusovoj stranici piše da podržava 3 way crossfire ili quad-gpu sli.

Ja ne vidim na matičnoj 4 utora za grafulje.

Će onda podržavat 3 way sli

 

3/4 way sli = quad-gpu ????

 Znaci ploca ti podrzava 3 fizicke kartice,  s time da ce ti treca radit na x4 brzini. Znaci mozes imat 3 fizicke kartice u max 3way cf ili sli, ili mozes stavit dvije dual gpu kartice kao npr. R9 295x2, titan z i slicno. Jer ta jedna kartica je sama po sebi u sli/cf jer ima dva gpu-a.

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
9 godina
neaktivan
offline
RE: SLi FAQ
Tony1999 kaže...
ABCD1919 kaže...
Hyperion kaže...
malina22 kaže...

odlicno...jel planiras i za CF ovako nesto odraditi?

 isti vrag ti je to, jedino crossfire u svojim počecima je bio kompliciran da boli glava, a sada je jednostavan da jednostavniji nemoze biti, za razliku od nvidia-e tu je puno veći raspon spajanja i moguce je različite graficke spajat iz iste serije npr hd4850 sa hd4870, i s njima se još ubode jedna hd4870x2, a nvidia moze samo iste grafe.

 Imam jedan problem, to jest nije problem ali evo, pojasnit ću.

Uzeo bih matičnu asus viii ranger.

Na asusovoj stranici piše da podržava 3 way crossfire ili quad-gpu sli.

Ja ne vidim na matičnoj 4 utora za grafulje.

Će onda podržavat 3 way sli

 

3/4 way sli = quad-gpu ????

 Znaci ploca ti podrzava 3 fizicke kartice,  s time da ce ti treca radit na x4 brzini. Znaci mozes imat 3 fizicke kartice u max 3way cf ili sli, ili mozes stavit dvije dual gpu kartice kao npr. R9 295x2, titan z i slicno. Jer ta jedna kartica je sama po sebi u sli/cf jer ima dva gpu-a.

 

Andrea
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.5.2016 14:43 (ABCD1919).
10 godina
neaktivan
offline
SLi FAQ
http://prntscr.com/ci0hav je li meni sada radi SLI?
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
SLi FAQ

Čuo sam da postoje brojni problemi vezani uz SLI spajanje grafičke te da samo neke igre dopuštaju SLI.

Volio bi znati jeli to doista istina i jel isplativo.

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: SLi FAQ

U većini slučajeva SLI baš i nije neka ideja - osim ako drugu grafičku ne dobiješ jeftino ili džabe. Bolje ti je prodati/zamijeniti i kupiti jaču. Manja potrošnja, manja buka, manje problema u igrama (da, neke igre baš i ne vole SLI).

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
neaktivan
offline
SLi FAQ

A gle sve zavisi sta igras, vecina AAA naslova radi ok, ja sam zadovoljan vecinu vremena, nanerivram se ponekad kad neka draga igra ne podrzava sli, ali vecina slucajeva se moze fixat nvidia inspectorom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
SLi FAQ

evo pitanjce.. jel moguce spojit SLI Gtx980 sa Gtx 1070 il 1080??

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: SLi FAQ

Nije.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice