Preporuke VGA za HDready & FULL HD ?

poruka: 15
|
čitano: 4.619
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Preporuke VGA za LCD sa HDready & FULL HD ?

ajde vi znalci pošto stalno se spominje na kojoj rezi igraš i ostalo molim vas da napišete koju tj koja je najbolja VGA za igranje na LCD tih rezolucija (ispravite me ako griješim) :

 

 

 

FULL HD (1920x1024) :

 

 

 

 

HD Ready (1376x768):

nema gaaa...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Preporuke VGA za HDready & FULL HD ?

Naj graficka trenutno je ATI HD5970 , ali kosta 4000kn+

slijedeca je ATI HD 5870 , oko 2850kn+

zatim je GTX 295 , po meni neisplativa jer je dosta skuplja od 5870, negdje jest jaca, ali nedovoljno za 300kn+ razlike u cijeni (oko 3200kn +)

zatim ATI hd5850 oko 1850+ kn

...

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Preporuke VGA za HDready & FULL HD ?

Najbolje ti je nabaviti grafičku s HDMI izlazom... ja sam na svojoj ATI 4670 bez problema vrtio sve novije igre na mid/high na HDready LCD-u. Sada sam nabavio PS3, pa se PES sada igra na njemu Smijeh

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Preporuke VGA za HDready & FULL HD ?
Rhodin kaže...

Naj graficka trenutno je ATI HD5970 , ali kosta 4000kn+

slijedeca je ATI HD 5870 , oko 2850kn+

zatim je GTX 295 , po meni neisplativa jer je dosta skuplja od 5870, negdje jest jaca, ali nedovoljno za 300kn+ razlike u cijeni (oko 3200kn +)

zatim ATI hd5850 oko 1850+ kn

...

 

ovo pajdo nisi ništa rekao samo si trošio riječi..

nema gaaa...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Preporuke VGA za HDready & FULL HD ?
Comfort kaže...
Rhodin kaže...

Naj graficka trenutno je ATI HD5970 , ali kosta 4000kn+

slijedeca je ATI HD 5870 , oko 2850kn+

zatim je GTX 295 , po meni neisplativa jer je dosta skuplja od 5870, negdje jest jaca, ali nedovoljno za 300kn+ razlike u cijeni (oko 3200kn +)

zatim ATI hd5850 oko 1850+ kn

...

 

ovo pajdo nisi ništa rekao samo si trošio riječi..

Pa čovijek ti je odgovorio na pitanje.

Zanči da ponovimo gradivo:

Pošto misliš igrati na HD rezi nemožeš ciljat na jeftine grafe več moraš gledati High end grafe koje su poprilično skupe.

Poželjno je da grafa ima HDMI konektor no nije nužno pošto se u večini paketa sa grafom dobi konektor koji ide iz DVI u HDMI.

Znači moja preporuka ti je HD5870 ili pak ak nevoliš ATI uzmi GTX285.

Istina je oko nas,a laž još više.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Preporuke VGA za HDready & FULL HD ?

je ali govorimo o tome da se stalno spominju neke visoke rezolucije a one nisu niti približne  ovoj za HD ... tako da onda po tvome uzmi najbolju i to ti je super .... tako je najlakše !!  hvala

nema gaaa...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Preporuke VGA za HDready & FULL HD ?
Comfort kaže...

je ali govorimo o tome da se stalno spominju neke visoke rezolucije a one nisu niti približne  ovoj za HD ... tako da onda po tvome uzmi najbolju i to ti je super .... tako je najlakše !!  hvala

 Očeš reči da HD reza nije visoka?

LOL!!!!!!

Pa što je onda po tebi visoka reza?

Možda neka koja počinje sa 2xxx X 2xxx.

Probaj Crysis igrat na HD rezi sa HD4870 ili GTX260 pa češ vidit da nisu u stanju nosit se sa tom rezom.

Ali naravno ako igraš super marija onda možeš uzet i neku prastaru grafu za 200kn.

No onda se postavlja pitanje:

Što če ti pobogu za super marija HDreza.

Istina je oko nas,a laž još više.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Preporuke VGA za HDready & FULL HD ?
microman kaže...
Comfort kaže...

je ali govorimo o tome da se stalno spominju neke visoke rezolucije a one nisu niti približne  ovoj za HD ... tako da onda po tvome uzmi najbolju i to ti je super .... tako je najlakše !!  hvala

 Očeš reči da HD reza nije visoka?

LOL!!!!!!

Pa što je onda po tebi visoka reza?

Možda neka koja počinje sa 2xxx X 2xxx.

Probaj Crysis igrat na HD rezi sa HD4870 ili GTX260 pa češ vidit da nisu u stanju nosit se sa tom rezom.

Ali naravno ako igraš super marija onda možeš uzet i neku prastaru grafu za 200kn.

No onda se postavlja pitanje:

Što če ti pobogu za super marija HDreza.

 

ok ovo sve stoji sta kažeš.. sorry moja greška !!

nema gaaa...
14 godina
offline
RE: Preporuke VGA za LCD sa HDready & FULL HD ?
Comfort kaže...

ajde vi znalci pošto stalno se spominje na kojoj rezi igraš i ostalo molim vas da napišete koju tj koja je najbolja VGA za igranje na LCD tih rezolucija (ispravite me ako griješim) :

 

 

Mišljenja sam da je bolje da staviš kolko misliš novaca najviše spiskat. Tek tolko da se izbjegne daljnje spamanje i svađanje koja je bolja, a koja gora. Pa čemo ti reć šta je najbolje za te novce.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Preporuke VGA za LCD sa HDready & FULL HD ?

a zadnje sto sam gledao je HD 5770 ali samo za 100 kuna gore dobim 4890 koja je puno bolja ali ne podržava DX 11 pa sam malo skeptican tj neznam ali kad bolje razmislim nece jos puno igrica doci s DX 11 još podosta vrijeme pa ... tj još uijek sam u nedoumici !!

nema gaaa...
14 godina
offline
RE: Preporuke VGA za LCD sa HDready & FULL HD ?
Comfort kaže...

a zadnje sto sam gledao je HD 5770 ali samo za 100 kuna gore dobim 4890 koja je puno bolja ali ne podržava DX 11 pa sam malo skeptican tj neznam ali kad bolje razmislim nece jos puno igrica doci s DX 11 još podosta vrijeme pa ... tj još uijek sam u nedoumici !!

Ma iskreno rečeno nemoj se previše zabrinjavat dx-om. Naigračeš se s dx10 isto ko i s dx11. HD4890 je bolja kartica i uzmi nju. Da mene pitaš ne bi se više mislija. Nema te čega bit strah.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Preporuke VGA za LCD sa HDready & FULL HD ?
Comfort kaže...

a zadnje sto sam gledao je HD 5770 ali samo za 100 kuna gore dobim 4890 koja je puno bolja ali ne podržava DX 11 pa sam malo skeptican tj neznam ali kad bolje razmislim nece jos puno igrica doci s DX 11 još podosta vrijeme pa ... tj još uijek sam u nedoumici !!

 HD5770 nije u stanju tijerat igre u HDrezi sa DX10,a još manje če ih tijerat u DX11.Tako da uzmi ti ljepo HD4890 koja za sada sve može upogoniti na visokim postavkama sa visokim rezama i umijerenim filtriranjem.A sve to za samo1300Kn.

Istina je oko nas,a laž još više.
16 godina
offline
RE: Preporuke VGA za LCD sa HDready & FULL HD ?

Da ne otvaram novu temu zanima me koja grafa bi bila dobra da se igram na Plasmi 42x10y u full hd rezi ciljao sam na 4870 jer bas ne patim od nekih extra zahtjeva u igrama a najvise bi se igrao WOW!

14 godina
protjeran
offline
Preporuke VGA za HDready & FULL HD ?

Preporučujem čekanje novih nVidia kartica, ili kupnju 5970 Radeon.

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Preporuke VGA za LCD sa HDready & FULL HD ?
SPLICO212 kaže...

Da ne otvaram novu temu zanima me koja grafa bi bila dobra da se igram na Plasmi 42x10y u full hd rezi ciljao sam na 4870 jer bas ne patim od nekih extra zahtjeva u igrama a najvise bi se igrao WOW!

 Ako nisi neki grafofobičar moja preporuka ti je HD4890/GTX275 ili ak očeš novi čip HD5850.

Istina je oko nas,a laž još više.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice