Ati 4850 DVI->HDMI - adapter sa zvukom

poruka: 10
|
čitano: 5.928
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Ati 4850 DVI->HDMI - adapter sa zvukom

Pozdrav svima,

 

 

 

zanima me gdje uzeti adapter DVI na HDMI za Ati Radeon HD4850,

a da pritom dobijem i zvuk posto sam cuo da je to podrzano  (procitao na sluzbenoj Ati stranici).

 

Mislim da nisam dobio sa grafickom (Gainward ) taj adapter, navodno zvuk radi samo na onim adapterima koji su dosli original sa karticama (?)

 

 

 

Da li netko zna gdje to uzeti i na sta obratiti pozornost prilikom uzimanja?

 

 

Unaprijed zahvalan,

C

 

 

Pozdrav, Calinjos
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ati 4850 DVI->HDMI - adapter sa zvukom

I ja sam bio u identičnoj situaciji pa sam stavio post na tržnici na PCEkspertu.

Nisam se ni nadao da će mi netko besplatno poslati taj dongle, ali se neki lik javio i poslao mi, a ja sam samo platio poštarinu.

 

Moj savjet stavi oglas na PCE i BOL tržnicama, vjerojatno netko i ima taj adapter koji mu ne treba.

GL!

We are eternal. The pinnacle of evolution and existence. Before us, you are nothing. Your extinction is inevitable. We are the end of everything.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ati 4850 DVI->HDMI - adapter sa zvukom

 

negdje sam pronasao ovo...

 

 

"...upravo tako, ima tih adapreta za kupit, nije samo na originalnom

ali mora imat ta 4 pina"

 

Da li je to to?

 

dakle ona 4 pina koja idu u kriz moraju biti na kablu/adapteru premostena?

 

Pozdrav, Calinjos
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.11.2010 15:41 (Calinjos).
15 godina
neaktivan
offline
Ati 4850 DVI->HDMI - adapter sa zvukom

Ako ti treba dvi-hdmi adapter javi. Mislim da imam jednog viška pa ti ga drage volje poklonim.

 
 

World Championships: 7, GP started: 269, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,441
 
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Ati 4850 DVI->HDMI - adapter sa zvukom

Ljudi i ja imam isti problem. Imam 4850, i treba mi dvi > hdmi. Jel ima neko da mi proda/pokloni?

Zanima me dali ću onda moću zvuk s kompa čuti na tv-u?

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.11.2010 23:45 (cuspajz).
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Ati 4850 DVI->HDMI - adapter sa zvukom

ja sam ih sve podijelio... no imaš origigi sapphire od 10 do 30kn,

jest da je poštarina za to gotovo ista kao i adapter, no to je jedna od solucija...

 

druga solucija ti je da se zaletiš u obližnji dućan sa HW opremom, i zamoliš da kod

slijedeće narudžbe iz MOL-a za tebe naruče i adapter (ako ga baš nemaju na skladištu).

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ati 4850 DVI->HDMI - adapter sa zvukom
F1-IVO kaže...

Ako ti treba dvi-hdmi adapter javi. Mislim da imam jednog viška pa ti ga drage volje poklonim.  

 

 

Pozdrav Ivo, moze, ja platim postarinu naravno! Nije i problem platiti ti nesto za to dodatno. Htjeo sam ti poslati PM ali nema opcije pored tvog imena...

Javi se pa se dogovorimo kako gdje i sta, moze i direkt na mail: zcalic@gmail.com

 

Hvala!

Pozdrav, Calinjos
13 godina
neaktivan
offline
Ati 4850 DVI->HDMI - adapter sa zvukom

Pozdrav!

I meni treba taj ati dvi to hdmi, rev.b adapter za hd4870 pa ako netko ima za prodaju...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ati 4850 DVI->HDMI - adapter sa zvukom

da li ima netko jos koji adapter?

pozdrav

Pozdrav, Calinjos
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Ati 4850 DVI->HDMI - adapter sa zvukom

Imam ja još takav jedan konektor za ati HD 2XXX, 3XXX i 4XXX pa kome treba nek se javi...

Isti je kao i ovaj na slici...                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

http://www.amazon.com/gp/product/B001SOA9SA/ref=pd_lpo_k2_dp_sr_1/186-6945080-2889324?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=lpo-top-stripe-1&pf_rd_r=1YXZVQVFQYDH6FD9N2V4&pf_rd_t=201&pf_rd_p=1278548962&pf_rd_i=B0028Y4FWK

kupujem dell u2312 ili u2212
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice