The Walking Dead

poruka: 3.294
|
čitano: 405.704
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
online
The Walking Dead

 

14 godina
offline
Re: The Walking Dead
ibme74 kaže...

 

 

16 godina
offline
The Walking Dead

David Fincher pravi animirani film The Goon. Zanimljiv i smiješan trailer o zombijima.

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
16 godina
offline
The Walking Dead

.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
16 godina
offline
The Walking Dead

Zadnji brisač mod

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
16 godina
offline
The Walking Dead

Broje se dani...

Rvat katolik!
16 godina
offline
The Walking Dead

Novi trailer

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
16 godina
offline
The Walking Dead

Onda, jel se isplatilo čekat?

Rvat katolik!
15 godina
offline
The Walking Dead

dosta dobra epizoda, i dosta zanimljiv kraj. zna itko ko su ti ljudi?

12 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

Nova grupa, zovu se Garbage Kids... tak nekako.

15 godina
offline
The Walking Dead

po rickovom osmjehu na kraju vidim nasao je vojnike. zbog njegovih glupih odluka sad ce jos ljudi poginut da bi on bio u blagostanju. znam da je rick pozitivac u ovoj seriji, al izgorio je covjek. prvo popusi od negana, onda umjesto da odma reagira smisljanjem plana kao sto su i ostali ocekivali on glumi neku picku i s tim samo dodatno pojaca snagu negana i oslabljuje do samog kraja svoju ekipu, i onda je ipak odlucio da bi on sad opet mogo bit tough guy i ode trazit ekipu koja ce ratovat. ma stari ja bi iso protiv negana, al ne dok rick vodi taj napad.

14 godina
offline
The Walking Dead

Moze preporuka neke stranice gdje bi mogao gledati online HD, po mogucnosti sa prevodima. Ili ako player podrzava ucitavanje custom titlova. Hvala

15 godina
offline
The Walking Dead

tesko da ces igdje nac online u hdu s nasim prijevodom. alternative su ti kodi ili torent.

14 godina
offline
Re: The Walking Dead

Ma da znam, bas pretrazujem, godilo bi i bez prevoda, a super bi bilo kad bi se mogli custom titlovi ubacit. Mozda ima neki portal, mada ja nisam naisao ni na sta. 
U Njemackoj sam, tako da ne skidam torrente ovdje.

10 godina
offline
The Walking Dead

cudno dosta dobra epizoda sa dobrim zavrsetkom :)

16 godina
offline
The Walking Dead

Neznam sto se dogada sa serijom i ljudima koji ju rade ali najblaze receno nestalo im je bilo kakvih dobrih ideja.
Skupina polu-autisticne djece i zena zivi na hrpi otpada i kao takvi su testirali Ricka dal je za borbu...
Carol totalno upropastena, jedan od najboljih likova u seriji pretvorena u nekakvu babetinu zatvorenu u kucu.

 

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: The Walking Dead
dzelo kaže...

Moze preporuka neke stranice gdje bi mogao gledati online HD, po mogucnosti sa prevodima. Ili ako player podrzava ucitavanje custom titlova. Hvala

Popcorn time... meni savršeno služi i sa titlovima i sa slikom...

16 godina
offline
Re: The Walking Dead
walentkane kaže...

Neznam sto se dogada sa serijom i ljudima koji ju rade ali najblaze receno nestalo im je bilo kakvih dobrih ideja.
Skupina polu-autisticne djece i zena zivi na hrpi otpada i kao takvi su testirali Ricka dal je za borbu...
Carol totalno upropastena, jedan od najboljih likova u seriji pretvorena u nekakvu babetinu zatvorenu u kucu.

 

 Slažem se, ova nova grupa je totalni proser. Niđe nikakve logike. Treba završit ovu seriju, nek neko negdi nađe lijek za ovo sranje ili nek se pojavi vojska kao u Mist-u i čao bejbe - THE END!

Rvat katolik!
15 godina
offline
The Walking Dead

cijelo vrijeme su odavali dojam da ih rickova ekipa moze sve sredit da oce, pa oni su drzali neke cijevi i s tim bi kao isli na rickovu ekipu. i to vecina neke zenske od 30 kg.

kolko glupih odluka tu ima, i onda ova zenska uvjetuje ricku da joj mora dat pola od onog sto uzmu, pa za sta? za 20 zenskih i 5 staraca od 70 godina koje ces dat za rat, pa negan to poubija za 2 minute. ja vec vidim da ce borba neganove ekipe protiv ovih bit ful nerealna.

 

i da, ono kad je rekla da je cijelo vrijeme cekala da neko ode do onog broda, pa takav fejspalm sam si lupio, ne kuzim kolko glup moras bit da ne odes sam po to nego cekas i cekas.

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.2.2017 12:31 (mar123).
16 godina
offline
Re: The Walking Dead
mar123 kaže...

cijelo vrijeme su odavali dojam da ih rickova ekipa moze sve sredit da oce, pa oni su drzali neke cijevi i s tim bi kao isli na rickovu ekipu. i to vecina neke zenske od 30 kg.

kolko glupih odluka tu ima, i onda ova zenska uvjetuje ricku da joj mora dat pola od onog sto uzmu, pa za sta? za 20 zenskih i 5 staraca od 70 godina koje ces dat za rat, pa negan to poubija za 2 minute. ja vec vidim da ce borba neganove ekipe protiv ovih bit ful nerealna.

 

i da, ono kad je rekla da je cijelo vrijeme cekala da neko ode do onog broda, pa takav fejspalm sam si lupio, ne kuzim kolko glup moras bit da ne odes sam po to nego cekas i cekas.

I meni izgledaju ko neki jebeni izgladnjeli hipiji. Protiv koga će se oni boriti? Pogotovo jer svi izgledaju kao da imaju blažu mentalnu retardaciju.

Rvat katolik!
10 godina
offline
Re: The Walking Dead
Ono najvaznije je palo u drugi plan vec od kada,walkeri...
16 godina
offline
Re: The Walking Dead
toma20 kaže...
Ono najvaznije je palo u drugi plan vec od kada,walkeri...

Meni je i dalje smiješno da je vojska pala pod walkerima. Smiješno...

Rvat katolik!
14 godina
offline
The Walking Dead

Da, seriju treba sto prije zavrsiti. Ovo se gleda samo jos iz navike. 
Sto se tice nove grupe, cisto se nadam da ce ih Rick zahebati i dat im veoma malo oružja, kao da oni mogu znati koliko je nasao. Nova grupa bi mogla sluziti kao prva linija napda/odbrane, jer bi veoma brzo popadali. Vodja im je kao nesto samouvjeren, ali nije me zenska dojmila nesto posebno. 

15 godina
offline
The Walking Dead

ma to da je cijeli svijet pao uopce nema smisla. mislim postoji toliko elitnih vojnih i specijalnih timova na svijetu, i sigurno bi njih pobili neki mrtvi hodaci koji se krecu 3 na sat. mene cisto zanima sto se desilo sa svjetskim vladarima, jel americkog predsjednik isto pojeo zombi? jel putina pojeo zombi? kolko ovo samo smjesno zvuci.

11 godina
offline
The Walking Dead

 

Bas sam danas pogledao ovaj video... Samo ne znam sto je sa svjeze "pecenim" walkerima, jer koliko se zna svatko u sebi nosi virus i pretvori se dok umre.

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
15 godina
odjavljen
offline
Re: The Walking Dead
mar123 kaže...

ma to da je cijeli svijet pao uopce nema smisla. mislim postoji toliko elitnih vojnih i specijalnih timova na svijetu, i sigurno bi njih pobili neki mrtvi hodaci koji se krecu 3 na sat. mene cisto zanima sto se desilo sa svjetskim vladarima, jel americkog predsjednik isto pojeo zombi? jel putina pojeo zombi? kolko ovo samo smjesno zvuci.

 Remake dawn of the dead ispada da je najbolji zombie film... 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again
16 godina
offline
The Walking Dead

Takve nelogicne stvari mogu se objasniti recimo da se  virus rasirio kroz zrak, hranu i vodu pa je zahvatio veliku vecinu ljudi i onesposobio vojsku i policiju...

Uglavnom mislim da to nije toliko vazno, jer o tome nitko nije govorio dok je isla prva i druga sezona koje su bile odlicne, lako je onda zanemariti nelogicnosti.

Poubijali su puno zanimljivih likova, isto kao i GOT, ali za razliku od njih nisu ih zamjenili ni jednim novim zanimljivim likom, postojece su upropastili a prica opcenito je jako losa i ponavlja se zadnjih sezona.

10 godina
offline
The Walking Dead

dobro da nisam zaspao uz ovu zadnju epizodu....

16 godina
offline
Re: The Walking Dead
Dobra epizoda, Judzin ce se pokazati kao mean motherfucker!
Rvat katolik!
11 godina
neaktivan
offline
The Walking Dead

Loša ova epizoda totalno. Sve je loše u njoj : od jelena (ono je sramota teška) preko scene kad propadnu kroz krov (prije toga rick govori pazi gdje staješ), do scene kad Michone misli da su walkeri pojeli Ricka pa se preda a onda Rick izlazi iz kutije nekakve i slijedi Rocky Balboa obrat kod Michone, on joj dobacuje mač koji joj je ispao pred noge ali ga on dobacuje i slijedi masakr nad walkerima, ona scena kad su na autu... sve je loše odrađeno,katastrofa.

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice