Better Call Saul

poruka: 81
|
čitano: 46.415
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Better Call Saul

Serija samo što nije počela s prikazivanjem, a još nema teme za raspravu... Uglavnom , prequel Breaking Bada sa Bob Odenkirkom (Saul Goodman) i Jonathan Banksom (Mike Ehrmantraut) u glavnim ulogama. Emitiranje počinje 8. veljače, a već sad su potvrđene dvije sezone serije.

 

Službena FB stranica

 

https://www.youtube.com/watch?x-yt-ts=1421828030&v=lK_70f7PamE&x-yt-cl=84411374

 

 

Mišljenja, očekivanja ?

15 godina
offline
Better Call Saul

Nadam se seriji visoke kvalitete, ne očekujem da će biti na razini Breaking Bad-a, ali tu negdje.

 

Bolje nego gledati trasheve sa ~7 average ocjenama jer nema boljih serija.

Fortune favours the brave
9 godina
neaktivan
offline
Better Call Saul

Ma da, kad pogledas stvarno nema puno dobrih serija.. Tako da svaki pokusaj da se napravi visokokvalitetna serija pozdravljam.

Samo da serija nebude ko trailer, jer iskreno trailer im je govno

15 godina
offline
Better Call Saul

Sudeći prema IGN-u čini se da pilot epizoda nije podbacila

 

http://www.ign.com/articles/2015/02/03/better-call-saul-uno-review

13 godina
offline
Better Call Saul

Ti to ozbiljno? Pa sad ima toliko kvalitetnih serija da nema šanse da stignem sve pratiti. 

 

Problem kod ovog bi mogao biti što će očekivanja biti ogromna, a ovo nije Breaking Bad 2.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Better Call Saul

Dosao na torrente!! Veceras se gledaaa :D

PSN: Chov1ch
11 godina
offline
Better Call Saul

Interesantna prva epizoda. Koji je cirkus s ovim Saulom uvijek bio, tako i ova serija započinje. Na kraju se pojavljuje Tuco

Ne očekivati Braking Bad i onda mislim da bi serija i mogla biti dobra, vidjet ćemo. Večeras se prikazuje druga epizoda.

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.2.2015 0:41 (Sheldon Cooper Ph.D).
14 godina
offline
Better Call Saul

Druga epizoda je još bolja.

SVEMOGUĆI
14 godina
offline
Better Call Saul

Ove dvije epizode su mi sjele kao budali šamar. predobro otvaranje sezone!

Serija je dosta drugačija od BB-a, ali vidi se štih Vinca Giligana. Saul je stvarno extra lik i jedva čekam da vidim kako će napredovati.

Btw. onaj frend od Tuco-a mi bio nešto poznat, odem na IMBD kad ono on je da glas Vaasu iz Far Cry 3! :D

 

Joj, ovaj mjesec još izlazi i House of Cards (i to sve epizode odjedno, Netflix ftw!). 

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
13 godina
offline
Better Call Saul

Vrijeme je da i ja skinem i pogledam te dve epizode.Svaki dan izlaze ili?

14 godina
offline
Re: Better Call Saul
Tomy Lee kaže...

Vrijeme je da i ja skinem i pogledam te dve epizode.Svaki dan izlaze ili?

 Prve 2 su izašle u dva dana, na dalje ide tjednom po jedna.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
13 godina
offline
Better Call Saul

Aha kontam,tnx

15 godina
offline
Better Call Saul

Znate gdje ima ovako rano hrvatskih titlova za preuzet ?

14 godina
offline
Better Call Saul

još nema titlova

Stranice su trenutno nedostupne.
16 godina
offline
Better Call Saul

jao koja serija saul je lud ko shiba nego u BB a tek su prve dve serije 

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.2.2015 21:46 (4mal).
11 godina
offline
Better Call Saul

Definitivno ću nastaviti gledati, ove dvije epizode su OK. Saul je totalno lud

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
9 godina
neaktivan
offline
Better Call Saul

overhypana serija, ovo bi bilo vec zaboravljeno da nije toliko uzdizana od strane breaking bad fanova.. I sam sam br ba fan, al sto je previse je previse. 9.5 ocjenjeno lool..

Za sad nije losa serija, al vise od 8 joj nebi dao.. Al eto, br ba je bio u pocetku spor takoder, mozda se i ovo pocne razvijat postupno

14 godina
offline
Better Call Saul

serija ide nedjeljom ili ponedjeljkom?

Stranice su trenutno nedostupne.
16 godina
offline
Better Call Saul

ponedeljkom

15 godina
offline
Re: Better Call Saul
Ponedjeljkom, 8ET.


Ludnica od serije, i ovo je definitivno trebala biti zasebna serija jer je pokazano više od spinoffa.

Jedva čekam BRB likove :D
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
16 godina
offline
Better Call Saul

ali oni ce navodno tek se prikazat u drugoj sezoni 

14 godina
offline
Better Call Saul

volio bi vidjet likove iz brba ali samo kao prolazne jer njihove sudbine vec znamo

Stranice su trenutno nedostupne.
15 godina
offline
Better Call Saul

Da ali mene zanima najvise Gustavo. O njemu se ne zna toliko, a Saul ga je isto jedno vrijeme zastupao u kompi s Mikeom.

 

 

 

Inace, ako netko voli BRB, meni je jos bolji The Wire...ozbiljnija i nesto realisticnija serija

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
15 godina
offline
Re: Better Call Saul
Mitch kaže...
Ponedjeljkom, 8ET.


Ludnica od serije, i ovo je definitivno trebala biti zasebna serija jer je pokazano više od spinoffa.

Jedva čekam BRB likove :D

 U čemu je razlika?

15 godina
offline
Better Call Saul

Pa sada naravno nema razlike, ali prije su očito imali ovaj scenarij (još 2007 navodno) i to bi ispalo super...bilo bi stvarno zanimljivo da su u ovu seriju utrosili jednak budzet jer definitivno ima potencijala

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
14 godina
offline
Better Call Saul

Easter egg-ovi iz prve 3 epizode. 

 

LINK1  LINK2

Steam: nuketown | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | XboxLive: Berologic2013
14 godina
offline
Better Call Saul

Najgore od svega je što ekipa sporo prevodi seriju. Nikako da izadju titlovi a bitno da sibaju titlove baywatcha i ostalih serija od prije 20 godina.

Mogu gledat i bez titlova ali svejedno razumljiost mi je definitivno bolja kad ima titl

Stranice su trenutno nedostupne.
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.2.2015 12:56 (Kill Frenzy).
15 godina
offline
Re: Better Call Saul
Kill Frenzy kaže...

Najgore od svega je što ekipa sporo prevodi seriju. Nikako da izadju titlovi a bitno da sibaju titlove baywatcha i ostalih serija od prije 20 godina.

Mogu gledat i bez titlova ali svejedno razumljiost mi je definitivno bolja kad ima titl

 Pokušaj gledati s engleskim titlovima, to je najbolja alternativa.

16 godina
offline
Better Call Saul

odlicna je bila trecha epizoda 

12 godina
neaktivan
offline
Better Call Saul

Nisam neki kritičar niti imam previše iskustva s tim serijama, ali ove 3 epizode su meni bile predobre, jedva čekam da danas dođe 4.

Potpisah se!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice