Seat Leon

poruka: 68
|
čitano: 30.995
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Seat Leon

Ak ima tko od tvojih plavica od zadnjeg pecenja rakije, ulij dva deci u pol litre obicne vode, nalij i bude se sve procistilo.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
11 godina
neaktivan
offline
Seat Leon

Isplati li se danas uzimati ovakav automobil https://www.njuskalo.hr/auti/seat-leon-2.0-tdi-fr-oglas-36304485 ? Iskreno mi se seat leon sviđa sjedio sam u jednom koji je ista godina, ali nije FR oprema. Trenuto tražim neki auto iz VAG grupacije 2013 godina pa na gore i mora biti 2.0. tdi. 

14 godina
offline
Re: Seat Leon
Od 2013. ide ta nova linija (zajedno sa Golf 7 i Audi A3). Ako je auto održavan onda je samo pitanje da li se tebi sviđa i koliko ga misliš imati. Koliko mu je gubitak vrijednosti kroz idućih 5g. Također traži VIN broj, iliti broj šasije, te odeš u Zubaka i ljudi ti provjere cijelu povijest auta. Također možeš i do stanice za tehnički otići i provjeriti koje je kilometre imao kad ga je registrirao te usporediti s onim iz servisne.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Seat Leon

Realno, sva 3 su mi lijepa (Golf 7 highline, Audi A3 Ambition ili Leon FR) samo je sada stvar isplati li se još dodatno štedjeti za recimo audi koji je zasigurno nekih 2500 eura skuplji od Leona? Svakako planiram uzimati novi automobil za nekih 5 godina i to Giuliju ako se spusti u cijeni. 

15 godina
offline
Re: Seat Leon

Mislim da ti je najbolje tražiti Passat. Njih ima dosta iz Dojčlanda, pogotoo karavani, imaju dobru opremu i izdržljivi su.

One - You lock the target Two - You bait the line Three- You slowly spread the net And four - You catch the man
12 godina
offline
Re: Seat Leon

Passat i Giulia je kao da usporediš suhi kolač sa kremšnitom.

15 godina
offline
Seat Leon

U odnosu na g7 dosta je tvrd auto pošto je FR. Bučniji je od G7 isto. Jeftiniji od g7...

#fsb
16 mjeseci
neaktivan
offline
Seat Leon

Pozdrav!

 

Čepovi na podvožju su u jakom lošem stanju. 😣Jedan se rasuo totalno. Ispucali, vjerovatno će se uskoro i rasuti putem negdje. Gdje se mogu kupiti ovi čepovi??

Vozim Seat leon mk1.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice