Adobe premiere - savjet

poruka: 7
|
čitano: 2.594
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Adobe premiere - savjet

Htio bi iz filma izrezati isječak skupa sa titlovima. Dali je to moguče ? Ako da, kako ?

 

Trenutno sam zapeo jer samo nudi opciju captions i da moram titel podesiti da odgovara vremenu na vremenskoj liniji. Može li to biti jednostavnije ?

 

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Adobe premiere - savjet
Pretpostavljam da su titlovi zasebna datoteka? Nisu hardcoded?

Ja bih to riješio, odrezao dio videa koji treba, ubacio video u subtitle workshop i titlove (ako su .srt. txt...itd). I samo nađeš od koje do koje linije je prijevod. Sve prije i poslije samo obrišeš, te početnu točku namjestiš (sinkroniziraš), ostalo će biti OK.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Adobe premiere - savjet
kiki_b kaže...
Pretpostavljam da su titlovi zasebna datoteka? Nisu hardcoded?

Ja bih to riješio, odrezao dio videa koji treba, ubacio video u subtitle workshop i titlove (ako su .srt. txt...itd). I samo nađeš od koje do koje linije je prijevod. Sve prije i poslije samo obrišeš, te početnu točku namjestiš (sinkroniziraš), ostalo će biti OK.

 da, zasebni su. mislio sam usput i titlove ubacit u video da budu dio njega na videu.

 

10 godina
offline
Re: Adobe premiere - savjet
T700 kaže...

 da, zasebni su. mislio sam usput i titlove ubacit u video da budu dio njega na videu.

 

Aha, hoćeš ih i nalijepiti.
Ne znam kako je točno u Adobe Premiere, nisam se igrao.
No kako god okreneš, negdje video odrežeš, te onda titl prilagodiš, i onda zalijepiš titl na video.


Ja sam te stvari radio sa subtitle workshopom za prilagodbu titla, a Handbrake sam koristio da odrežem i zalijepim titl.

 

Vjerujem da u Adobeu možeš ubaciti titl i nalijepiti

5 godina
offline
Re: Adobe premiere - savjet
T700 kaže...
kiki_b kaže...
Pretpostavljam da su titlovi zasebna datoteka? Nisu hardcoded?

Ja bih to riješio, odrezao dio videa koji treba, ubacio video u subtitle workshop i titlove (ako su .srt. txt...itd). I samo nađeš od koje do koje linije je prijevod. Sve prije i poslije samo obrišeš, te početnu točku namjestiš (sinkroniziraš), ostalo će biti OK.

 da, zasebni su. mislio sam usput i titlove ubacit u video da budu dio njega na videu.

 

 Zasto bi to radio? Uglavnom to ti je captions. Nisam to konkretno radio u premiere ali sa tim se to odradjuje....

 

https://medium.com/be-a-better-journalist/how-to-burn-in-subtitles-in-premiere-pro-4fb527990e44

8 godina
offline
Adobe premiere - savjet

malen isječak za fb grupu.

 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Adobe premiere - savjet
T700 kaže...

malen isječak za fb grupu.

 

 Kako ti kolega rece posebno moras obraditi titl i video i onda odraditi ubacivanje titla na video....

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice