Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

poruka: 2.376
|
čitano: 572.243
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
zgf kaže...
Jos jedno pitanje - to je zgodan feature na Huaweiju, ima li MIUI slucnu mogucnost, da se pojedina aplikacija instalira s dva racuna (Twin app) konkretno na Huaweiju imam dvije ikone za WhatsApp, na svakoj mi je jedan WA racun (pa se, ako mi je dosadno, mogu sam dopisivati s jedne WA na drugu :-)).
Jedan WA racun vezan je uz jednu SIM karticu (broj), drugi uz drugu

 MIUI ima dual app, pretpostavljam da je to to što te zanima.

 

https://c.mi.com/thread-1442720-1-0.html

12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
tommmyyy kaže...

Ovdje imate dobar pregled svih dnevnih akcija (popusti, kuponi itd.) LINK. Osobno, pikiram 9T / 9T Pro.

 Puno hvala! To je to što mi treba, ja si isto gledam piknuti, pro me ne zanima, memorija također nije previse bitna.

Ubi bene, ibi patria.
11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
mariocroatia78 kaže...
tommmyyy kaže...

Ovdje imate dobar pregled svih dnevnih akcija (popusti, kuponi itd.) LINK. Osobno, pikiram 9T / 9T Pro.

 to je to kaj sam i ja nasao...2300 plus 30kn za 6.128 pro

 Meni je izracunao 360$ sa shipping guarantee , cca 2450kn

 

14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
matecro007 kaže...
mariocroatia78 kaže...
tommmyyy kaže...

Ovdje imate dobar pregled svih dnevnih akcija (popusti, kuponi itd.) LINK. Osobno, pikiram 9T / 9T Pro.

 to je to kaj sam i ja nasao...2300 plus 30kn za 6.128 pro

 Meni je izracunao 360$ sa shipping guarantee , cca 2450kn

 

 Nisam isao sa narudjbom do kraja,,,ocito se tek na zadnjem koraku placanja odabere shipping guarantee pa to jos digne cijenu ili? jel mi je na linku 2292kn,plus 30kn dostava....

sve mi se cini da je  bolje sa alija narucit za oko 2550 i biti miran bar oko carine i pdv...

9 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Et_Tu_Brute? kaže...

 Puno hvala! To je to što mi treba, ja si isto gledam piknuti, pro me ne zanima, memorija također nije previse bitna.

 Čini mi se da je 9T 6/64 trenutno najpovoljniji na Goldwayu, 11.11. sa pripadajućim kuponima $230 + $27 shipping (DHL opcija bez carine), znači cirka 1720 kn.

My redemption lies in your demise
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.11.2019 16:54 (tommmyyy).
11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
mariocroatia78 kaže...
matecro007 kaže...
mariocroatia78 kaže...
tommmyyy kaže...

Ovdje imate dobar pregled svih dnevnih akcija (popusti, kuponi itd.) LINK. Osobno, pikiram 9T / 9T Pro.

 to je to kaj sam i ja nasao...2300 plus 30kn za 6.128 pro

 Meni je izracunao 360$ sa shipping guarantee , cca 2450kn

 

 Nisam isao sa narudjbom do kraja,,,ocito se tek na zadnjem koraku placanja odabere shipping guarantee pa to jos digne cijenu ili? jel mi je na linku 2292kn,plus 30kn dostava....

sve mi se cini da je  bolje sa alija narucit za oko 2550 i biti miran bar oko carine i pdv...

 Ima ovdje par ljudi koji su prosli bez davanja. Prek alija je skuplje za 40tak dolara.
Mislim da cu prek gearbesta uzet.

4 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Najvise mi smeta sto imam ukljuceno osvjetljenje zaslona kad je zaslon iskljucen i dode obavijest ali s miui11 ni to ne radi. Samo se pojavi ikona od whatsappa na AOD

 

Kud bas ja dobijem mob s bugom

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

@matecro007

 

uzmi s GB i cao, nitko nije platio pdv na priority line, neces ni ti, to sto pojedini pametnjakovici na ovom forumu misle da bi trebao platiti i da je to samo puka sreca ako te ne oderu to je njihov problem

 

paket ''ide'' iz njemacke, kao sto sa allija paket ''ide'' iz uk

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.11.2019 18:22 (16OR).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Carina007 kaže...

Najvise mi smeta sto imam ukljuceno osvjetljenje zaslona kad je zaslon iskljucen i dode obavijest ali s miui11 ni to ne radi. Samo se pojavi ikona od whatsappa na AOD

 

Kud bas ja dobijem mob s bugom

 a da probas ponovo upucat miui 11

5min posla, pa vidi

 

 

 

 

4 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
16OR kaže...
Carina007 kaže...

Najvise mi smeta sto imam ukljuceno osvjetljenje zaslona kad je zaslon iskljucen i dode obavijest ali s miui11 ni to ne radi. Samo se pojavi ikona od whatsappa na AOD

 

Kud bas ja dobijem mob s bugom

 a da probas ponovo upucat miui 11

5min posla, pa vidi

 

 

 

 

 Kako?

13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ovako, prosto seljacki jednostavno

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
16OR kaže...

Ovako, prosto seljacki jednostavno

 

Jesam. Nema promjene.

12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
tommmyyy kaže...
Et_Tu_Brute? kaže...

 Puno hvala! To je to što mi treba, ja si isto gledam piknuti, pro me ne zanima, memorija također nije previse bitna.

 Čini mi se da je 9T 6/64 trenutno najpovoljniji na Goldwayu, 11.11. sa pripadajućim kuponima $230 + $27 shipping (DHL opcija bez carine), znači cirka 1720 kn.

 Koji kuponi? Ja ih imam par od par dolara, niti blizu da srusim na 230usd. Sad mogu stavit jedan kupon od 5 usd, pa na kraju totalna cijena mi bude 2050kn

Ubi bene, ibi patria.
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.11.2019 20:32 (Et_Tu_Brute?).
9 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Et_Tu_Brute? kaže...
tommmyyy kaže...

 Koji kuponi? Ja ih imam par od par dolara, niti blizu da srusim na 230usd. Sad mogu stavit jedan kupon od 5 usd, pa na kraju totalna cijena mi bude 2050kn

 Onako kako piše na prvoj slici - $36 ($2 na svakih potrošenih $15 znači 270/15=18*2=36) + $5 Ali kupon + $3 Store kupon. 

My redemption lies in your demise
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
tommmyyy kaže...
Et_Tu_Brute? kaže...
tommmyyy kaže...

 Koji kuponi? Ja ih imam par od par dolara, niti blizu da srusim na 230usd. Sad mogu stavit jedan kupon od 5 usd, pa na kraju totalna cijena mi bude 2050kn

 Onako kako piše na prvoj slici - $36 ($2 na svakih potrošenih $15 znači 270/15=18*2=36) + $5 Ali kupon + $3 Store kupon. 

 To se može stackat?? wut.

Puno hvala ak je istina

EDIT: Glup sam, stvarno piše per 15usd

Ubi bene, ibi patria.
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.11.2019 21:27 (Et_Tu_Brute?).
9 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Et_Tu_Brute? kaže...

 Onako kako piše na prvoj slici - $36 ($2 na svakih potrošenih $15 znači 270/15=18*2=36) + $5 Ali kupon + $3 Store kupon. 

 To se može stackat?? wut.

Puno hvala ak je istina

EDIT: Glup sam, stvarno piše per 15usd

 Mislim da može, vidjet ćemo 11og 

My redemption lies in your demise
15 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Stigao MIUI 11 danas. Brza instalacije i sve uredu, međutim mobitel mi se sporije dosta puni nego prije, sa 26 % na 78 % mi je trebalo 2 sata, a inače punim 40-50 minuta uobičajeno mobitel. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Dal ovaj mob podržava 2CA 1800+2100mhz?
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Ako misliš na Tele2, onda da.
16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Mislim na njih da.

Sad sam upravo u rukama imal 9T i 9T Pro, u svakoj po jedan :)

Al više nemam...

Šalu na stranu, jako mi se dopada i nadam se da bi mogel postati vlasnik ak dogovorim s Tele2.

Btw, Huawei Nova 5T je kao neki direktni konkurent?
16 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Htio bi kupiti 9T Pro 6/128. Koja je niska cijena? Sad uoči 11/11 su digli cijene pa se teško snalazim.

 

 

Da li ima netko slike crnog mobitela gdje se vidi kako taj "carbon" izgleda? Ne znam koji dizajn mi gore izgleda. Najrađe bi običan crni sa plavom LED-icom na kameri. 

Šteta što ne mogu u živo pogledati kako to izgleda.

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.11.2019 19:08 (Jimmy).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Jimmy kaže...

Htio bi kupiti 9T Pro 6/128. Koja je niska cijena? Sad uoči 11/11 su digli cijene pa se teško snalazim.

 

 

Da li ima netko slike crnog mobitela gdje se vidi kako taj "carbon" izgleda? Ne znam koji dizajn mi gore izgleda. Najrađe bi običan crni sa plavom LED-icom na kameri. 

Šteta što ne mogu u živo pogledati kako to izgleda.

 

 

 

 

 Svrati do neke trgovine?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
I.Kk kaže...

Stigao MIUI 11 danas. Brza instalacije i sve uredu, međutim mobitel mi se sporije dosta puni nego prije, sa 26 % na 78 % mi je trebalo 2 sata, a inače punim 40-50 minuta uobičajeno mobitel. 

 Riješio time što sam resetira preferencije za korištenje aplikacija i restartira mobitel. Sad puni propisno.

13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Jimmy kaže...

Htio bi kupiti 9T Pro 6/128. Koja je niska cijena? Sad uoči 11/11 su digli cijene pa se teško snalazim.

 

 

Da li ima netko slike crnog mobitela gdje se vidi kako taj "carbon" izgleda? Ne znam koji dizajn mi gore izgleda. Najrađe bi običan crni sa plavom LED-icom na kameri. 

Šteta što ne mogu u živo pogledati kako to izgleda.

 

 

 

 

 Il googlaj slike

To sto ti zelis to ne postoj, plavi je s plavom ledicom, crni i crveni je s crvenom

Kakva god da je boja ne zamislivo mi je bilo koji telefon nositi bez maske, i ta njegova mat finis gumirano plasticna maska sto dobijes uz mob je skliska, a kamol full staklo

 

A carbon nije full nego je po rubovima izrazeniji, prema sredini slabije ili ga uopce nema

16 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
thebatman kaže...
Jimmy kaže...

Htio bi kupiti 9T Pro 6/128. Koja je niska cijena? Sad uoči 11/11 su digli cijene pa se teško snalazim.

 

 

Da li ima netko slike crnog mobitela gdje se vidi kako taj "carbon" izgleda? Ne znam koji dizajn mi gore izgleda. Najrađe bi običan crni sa plavom LED-icom na kameri. 

Šteta što ne mogu u živo pogledati kako to izgleda.

 

 

 

 

 Svrati do neke trgovine?

 

Bio danas, nisu imali izloženo. Samo mi fali da izgubim pola dana na obilaženje dućana i na kraju nađem da je crveni izloženi. Makar, taj bi mi pasao bi mi uz Dragonfly Red.

 

16OR kaže...
Jimmy kaže...

Htio bi kupiti 9T Pro 6/128. Koja je niska cijena? Sad uoči 11/11 su digli cijene pa se teško snalazim.

 

 

Da li ima netko slike crnog mobitela gdje se vidi kako taj "carbon" izgleda? Ne znam koji dizajn mi gore izgleda. Najrađe bi običan crni sa plavom LED-icom na kameri. 

Šteta što ne mogu u živo pogledati kako to izgleda.

 

 

 

 

 Il googlaj slike

To sto ti zelis to ne postoj, plavi je s plavom ledicom, crni i crveni je s crvenom

Kakva god da je boja ne zamislivo mi je bilo koji telefon nositi bez maske, i ta njegova mat finis gumirano plasticna maska sto dobijes uz mob je skliska, a kamol full staklo

 

A carbon nije full nego je po rubovima izrazeniji, prema sredini slabije ili ga uopce nema

 

Sve slike su fotoshopirane ili loše.

Znam da ne postoji. To me i muči. Kad ne bi imao ljepilo već bi ga ja odavno rastavio i složio si ga po želji. 

 

 

 

Na gearbestu je Xiaomi Mi 9T Pro 6GB RAM/128GB ~$350. Ima negdje jeftinije? 

Od jučer su se prodali svi jeftini sa privatnih oglasa iz Europe. Za poluditi. 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
I.Kk kaže...
I.Kk kaže...

Stigao MIUI 11 danas. Brza instalacije i sve uredu, međutim mobitel mi se sporije dosta puni nego prije, sa 26 % na 78 % mi je trebalo 2 sata, a inače punim 40-50 minuta uobičajeno mobitel. 

 Riješio time što sam resetira preferencije za korištenje aplikacija i restartira mobitel. Sad puni propisno.

 Hvala na infu. Napravio sam sad isto pa bumo vidjeli jer i meni se čini da je puni osporije nakon Miui 11 updatea.

10 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

U sancte vikend akcija, ok cijene

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
thebatman kaže...

U sancte vikend akcija, ok cijene

 Naravno da nema uređaja više na skladištu

 

edit. nema plavog 128 gb

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.11.2019 11:19 (Aces of Anarchy).
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Jel mi moze netko savjetovati, uzeti 9T ili 9T pro? Sad je obican na akciji 2100, dok je pro verzija 2800, pa me zanima jel vrijedi tih 700 kn razlike uzeti pro verziju? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
F1CHO96 kaže...

Jel mi moze netko savjetovati, uzeti 9T ili 9T pro? Sad je obican na akciji 2100, dok je pro verzija 2800, pa me zanima jel vrijedi tih 700 kn razlike uzeti pro verziju? 

Mi 9T: nešto bolje trajanje baterije

Mi 9T Pro: bolji i brži SoC, bolje procesiranje foto i video zapisa, bolja video stabilizacija, 4k@60 fps video zapis

 

Ako ti je bitno nešto od ovoga što 9T Pro ima bolje onda se isplati tih 700kn, ako ti je to totalno nebitno onda je i 9T sasvim dobar izbor.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice