Xiaomi Poco F2 Pro

poruka: 264
|
čitano: 94.183
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
Meni su isto sve osim Poca poslali HP-om ali je bio Paket24 pa su mi monitor čak u subotu bili dostavljali.

Valjda imaju malo bolji tretman kao ogroman klijent.
robimarko@gmail.com
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
MUĆAK kaže...

Kupio ga danas na eKupi  za 2800 čuna ali nemaš mogućnost izbora dostavljača nego kako oni odluče a ovi u skladištu  prebacili u dostavu  na HP a ne Overseas  , baš sam se ono razveselio koliko su ovi brzi  sad ću ga se načekati barem tjedan dana a još sam platio sve jednokratno karticom .

🤔🤔

Imali netko druga iskustva u zadnje vrijeme sa njima jer nedavno su bile žestoke kritike na račun njih na N1 tv i Indexu .

 

😱

 

Ne mogu virovati, aj baš mi je drago da si napokon uzeo mob.  Vrime ti je bilo.

 

Vjerojatno su ti poslali HP expressom (Paket24), oni su mi ok u zadnje vrijeme, nešto su se popravili, čak su i ljubazni.

Overseas je i dalje uvjerljivo najgora dostava u našim krajevima. Nedavno sam morao do njih po paket jer me nisu našli u 8h ujutro, a nije im se dalo ponovno kasnije voziti. Na što im sliči skladište, ajme meni, ekipa unutra pije, puši, igraju karte. Paket je tražio 10 min. jer im je sve doslovno razbacano i nemaju pojma gdje im što stoji, na kraju je provjeravao u kompu je li paket uopće tu. 

7 godina
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
Corto_1973 kaže...
Kad god mogu odaberem poštu. Nemam ni jedno loše iskustvo s njima u preko 20 godina. Meni su poco poslali Overseasom jer nisam iz Zagreba. I mene su iznenadili jer im narudžbe većinom dolaze poštom. Od monitora do knjiga i nikad ni jedan problem. Ako si iz Zagreba sutra je mob kod tebe, ako nisi, u petak bi trebao biti.

 

Iz Crikvenice sam , problem je što njihovi dostavljači namjerno zajebavaju pa pozvone jednom kao da svi stalno dežuraju kod parafona i onda ostave pogotovo sada nabrzinu obavjest u ormariću  pa onda sam moraš na poštu  gubljenje vtemena i čekanje u redu ...

a dostava je kao do vrata , na njihov račun na Radio Rijeci u Tužibabi petkom je 75 %  prutužbi a o cijeloj Hrvatskoj da ne govorimo.

Neutrinomobile,Mobis,Links imaju na izbor dostavu ali nitko nema parazite iz HPa .

 

Nego kakvi su dojmovi sa  Žaomi Poco F2  pohvali se ili požali ....

 

😂😭😂

7 godina
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
mzopg kaže...
MUĆAK kaže...

Kupio ga danas na eKupi  za 2800 čuna ali nemaš mogućnost izbora dostavljača nego kako oni odluče a ovi u skladištu  prebacili u dostavu  na HP a ne Overseas  , baš sam se ono razveselio koliko su ovi brzi  sad ću ga se načekati barem tjedan dana a još sam platio sve jednokratno karticom .

🤔🤔

Imali netko druga iskustva u zadnje vrijeme sa njima jer nedavno su bile žestoke kritike na račun njih na N1 tv i Indexu .

 

😱

 

Ne mogu virovati, aj baš mi je drago da si napokon uzeo mob.  Vrime ti je bilo.

 

Vjerojatno su ti poslali HP expressom (Paket24), oni su mi ok u zadnje vrijeme, nešto su se popravili, čak su i ljubazni.

Overseas je i dalje uvjerljivo najgora dostava u našim krajevima. Nedavno sam morao do njih po paket jer me nisu našli u 8h ujutro, a nije im se dalo ponovno kasnije voziti. Na što im sliči skladište, ajme meni, ekipa unutra pije, puši, igraju karte. Paket je tražio 10 min. jer im je sve doslovno razbacano i nemaju pojma gdje im što stoji, na kraju je provjeravao u kompu je li paket uopće tu. 

 

Tko čeka taj dočeka  , netko je ovdje već napisao dok dobro radi ne mjenjam niti kupujem drugi  dok ne crkne od nemoći ali ne od Covida  Kurone , evo još uvijek nakon 3 godine radi  Žaomi Redmi note 4  i to jako dobro  malko zahebava  micro conector za punjenje a nije ni čudo koliko puta je uštekan na punjač ali radit će on još kao pričuvni .

Sad ću vidjeti koliko je bolji  POCO ...

 

 

😱😭😂

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
MUĆAK kaže...

 

Tko čeka taj dočeka  , netko je ovdje već napisao dok dobro radi ne mjenjam niti kupujem drugi  dok ne crkne od nemoći ali ne od Covida  Kurone , evo još uvijek nakon 3 godine radi  Žaomi Redmi note 4  i to jako dobro  malko zahebava  micro conector za punjenje a nije ni čudo koliko puta je uštekan na punjač ali radit će on još kao pričuvni .

Sad ću vidjeti koliko je bolji  POCO ...

 

 

😱😭😂

Možda ti nije do mikro konektora nego do kabela, tako je i mene Redmi 4 Prime gnjavio kod punjenja, trebalo je uštimati kabel i onda je ok i cijelo vrijeme sam mislio da je do konektora na mobitelu. Uzmem drugi kabel i sve radi bez greške. Popucaju one plastike unutar konektora na kabelu i onda ne lovi kako treba.

 

Poco je drugi svijet za Redmi Note 4 u svemu. Veći je, teži, bolji ekran, sve leti, a MIUI12 na njemu je izvrstan. Ne ide u džep, osim ako nisi mazohista. 

7 godina
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
mzopg kaže...
MUĆAK kaže...

 

Tko čeka taj dočeka  , netko je ovdje već napisao dok dobro radi ne mjenjam niti kupujem drugi  dok ne crkne od nemoći ali ne od Covida  Kurone , evo još uvijek nakon 3 godine radi  Žaomi Redmi note 4  i to jako dobro  malko zahebava  micro conector za punjenje a nije ni čudo koliko puta je uštekan na punjač ali radit će on još kao pričuvni .

Sad ću vidjeti koliko je bolji  POCO ...

 

 

😱😭😂

Možda ti nije do mikro konektora nego do kabela, tako je i mene Redmi 4 Prime gnjavio kod punjenja, trebalo je uštimati kabel i onda je ok i cijelo vrijeme sam mislio da je do konektora na mobitelu. Uzmem drugi kabel i sve radi bez greške. Popucaju one plastike unutar konektora na kabelu i onda ne lovi kako treba.

 

Poco je drugi svijet za Redmi Note 4 u svemu. Veći je, teži, bolji ekran, sve leti, a MIUI12 na njemu je izvrstan. Ne ide u džep, osim ako nisi mazohista. 

 Isprobao sam ja odavno te fore izmjenjao puno kabela i to glanc novih i svi se lagano pomiču na konektoru moba što znači da je struja spržila stopice na konektoru a i te velike razlike u naponu struje sjebu i sprže konektore i kabele .

U zadnje vrijeme pokušavam puniti  tablet i mob isključivo sa powerbankova jer ipak sa njih  je struja konstantna bar tako mislim .

12 godina
offline
Xiaomi Poco F2 Pro

Stigao i novi update MIUI 12.2.4.0., Android 11

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro

Jel čemu?

 

Samo da napomenem da nije službeni Global ROM, već "early preview", dakle i dalje je beta. Oficijelni EU ROM za Poco F2 (EU verzija) je i dalje 12.0.3...

Da bi isključili mogućnost da vam dolaze rani update-i, tj. beta verzije Global ROM-a u Updater aplikaciji treba otići u Settingse i isključiti mogućnost "Receive updates early"...

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.1.2021 14:20 (Corto_1973).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
Corto_1973 kaže...

Jel čemu?

 

 

 meni vise ne rade full screen geste sa nova launcherom,  i gmaps mi se gasi kad ga koristim kao navigaciju. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
pero_2 kaže...
Corto_1973 kaže...

Jel čemu?

 

 

 meni vise ne rade full screen geste sa nova launcherom,  i gmaps mi se gasi kad ga koristim kao navigaciju. 

 očisti cache.

12 godina
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
Slipdrone kaže...

Stigao i novi update MIUI 12.2.4.0., Android 11

 Evo stigao i meni, ali necu izvršit update jer sve mi besprjekorno radi

12 godina
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
Sad sam par dana na novom androidu i ne primjecujem neke probleme osim što ne radi floating windows, baterija mi se čini da traje duže
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
nike098 kaže...
Slipdrone kaže...

Stigao i novi update MIUI 12.2.4.0., Android 11

 Evo stigao i meni, ali necu izvršit update jer sve mi besprjekorno radi

Pametno, najbolje je pričekati mjesec dva da se pokrpaju svi bugovi pa onda upgrade na provjerenu verziju. To vrijedi za sve ne samo za Xiaomi, evo i Samsung ima nemilih problema sa A11, a ekipa se žuri sa nadogradnjama kao da će im mob prestati raditi isti tren ako ga ne nadograde i onda krene kukanje po internetu... uz to svaka veća nadogradnja na novu verziju androida poteže i factory reset, nije uvjet, ali je velika preporuka kako bi sve radilo kako treba.

7 godina
offline
Xiaomi Poco F2 Pro

Ekipa koja ima Poco F2 nek mi odgovori  u vezi ove maskice koja je došla sa njim čudno mi izgleda nisam još mob stavljao u nju jer imam osjećaj koliko je tvrda da ću oguliti boju na rubovima .

Maska je tvrda i debela na ionako teškom mobitelu , eto trebam preporuku ako je netko već kupovao na webu  maske koje su puno mekše i tanje

 a također preporuku za neku funkcionalnu preklopnu futrolu koja bi kod kuće služila na stolu za gledanje filmova .

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
MUĆAK kaže...

Ekipa koja ima Poco F2 nek mi odgovori  u vezi ove maskice koja je došla sa njim čudno mi izgleda nisam još mob stavljao u nju jer imam osjećaj koliko je tvrda da ću oguliti boju na rubovima .

Maska je tvrda i debela na ionako teškom mobitelu , eto trebam preporuku ako je netko već kupovao na webu  maske koje su puno mekše i tanje

 a također preporuku za neku funkcionalnu preklopnu futrolu koja bi kod kuće služila na stolu za gledanje filmova .

 

 

 Ja sam ti uzeo ovu
https://a.aliexpress.com/_mMyIqNL tanka je bas sam zdovoljan sanjom, dva puta mi je letio mob na pod i nije nista puklo.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
MUĆAK kaže...

Ekipa koja ima Poco F2 nek mi odgovori  u vezi ove maskice koja je došla sa njim čudno mi izgleda nisam još mob stavljao u nju jer imam osjećaj koliko je tvrda da ću oguliti boju na rubovima .

Maska je tvrda i debela na ionako teškom mobitelu , eto trebam preporuku ako je netko već kupovao na webu  maske koje su puno mekše i tanje

 a također preporuku za neku funkcionalnu preklopnu futrolu koja bi kod kuće služila na stolu za gledanje filmova .

 

 

Ne sjećam se sad kakva je ta maska koja dolazi uz mob, ne bi trebala biti pretvrda i obično je dosta dobra i kvalitetna i ima dobar grip da mob ne klizne iz ruke.

Na Mi Note 10 je koristim i meni je skroz dobra.

 

Draga za Poco koristi ovako nešto, može se preklopiti za gledanje filmova i za 25kn je odlična.

LINK

7 godina
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
mzopg kaže...
MUĆAK kaže...

Ekipa koja ima Poco F2 nek mi odgovori  u vezi ove maskice koja je došla sa njim čudno mi izgleda nisam još mob stavljao u nju jer imam osjećaj koliko je tvrda da ću oguliti boju na rubovima .

Maska je tvrda i debela na ionako teškom mobitelu , eto trebam preporuku ako je netko već kupovao na webu  maske koje su puno mekše i tanje

 a također preporuku za neku funkcionalnu preklopnu futrolu koja bi kod kuće služila na stolu za gledanje filmova .

 

 

Ne sjećam se sad kakva je ta maska koja dolazi uz mob, ne bi trebala biti pretvrda i obično je dosta dobra i kvalitetna i ima dobar grip da mob ne klizne iz ruke.

Na Mi Note 10 je koristim i meni je skroz dobra.

 

Draga za Poco koristi ovako nešto, može se preklopiti za gledanje filmova i za 25kn je odlična.

LINK

 

Evo fotke 

lijevo je plava maska koju koristim godinama na Redmi note 4 i ona je od tankog bakelita a desno je  ova koja je došla sa Pocom  prozirna tvrda plastika koja izgleda kao opanak i bojim se ugurati mob u nju da ne ogulim rubove a ružna je još više podebljava mobitel .

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.1.2021 15:36 (MUĆAK).
5 godina
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
MUĆAK kaže...

Ekipa koja ima Poco F2 nek mi odgovori  u vezi ove maskice koja je došla sa njim čudno mi izgleda nisam još mob stavljao u nju jer imam osjećaj koliko je tvrda da ću oguliti boju na rubovima .

Maska je tvrda i debela na ionako teškom mobitelu , eto trebam preporuku ako je netko već kupovao na webu  maske koje su puno mekše i tanje

 a također preporuku za neku funkcionalnu preklopnu futrolu koja bi kod kuće služila na stolu za gledanje filmova .

 

 

 Upitno je da li ćeš imati mobitel dok ti maska dođe iz Kine,u zadnje vrijeme čeka se 2,3 mjeseca a zna se desiti i da paket ne dođe.

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.1.2021 19:29 (Cesare).
5 godina
offline
Xiaomi Poco F2 Pro

I nakon ažuriranja notifikacije ne dolaze na početni zaslon,da li ste to nekako riješili u postavkama.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
MUĆAK kaže...
mzopg kaže...
MUĆAK kaže...

Ekipa koja ima Poco F2 nek mi odgovori  u vezi ove maskice koja je došla sa njim čudno mi izgleda nisam još mob stavljao u nju jer imam osjećaj koliko je tvrda da ću oguliti boju na rubovima .

Maska je tvrda i debela na ionako teškom mobitelu , eto trebam preporuku ako je netko već kupovao na webu  maske koje su puno mekše i tanje

 a također preporuku za neku funkcionalnu preklopnu futrolu koja bi kod kuće služila na stolu za gledanje filmova .

 

 

Ne sjećam se sad kakva je ta maska koja dolazi uz mob, ne bi trebala biti pretvrda i obično je dosta dobra i kvalitetna i ima dobar grip da mob ne klizne iz ruke.

Na Mi Note 10 je koristim i meni je skroz dobra.

 

Draga za Poco koristi ovako nešto, može se preklopiti za gledanje filmova i za 25kn je odlična.

LINK

 

Evo fotke 

lijevo je plava maska koju koristim godinama na Redmi note 4 i ona je od tankog bakelita a desno je  ova koja je došla sa Pocom  prozirna tvrda plastika koja izgleda kao opanak i bojim se ugurati mob u nju da ne ogulim rubove a ružna je još više podebljava mobitel .

 

 

 odvratna je ta maska koja dode s njim. imam poco vec cca 6 mjeseci i tu masku na njemu od prvog dana. Nije ostetila mob ali je debela, tvrda, ruzna. 

U svakom slučaju najveći minus kod poca je njegova straznja strana koja je skliska doslovno kao led, nema sanse da vam mobitel ne isklizne iz ruke bez neke maske. cudi me da nisu pazili na to. 

15 godina
offline
Xiaomi Poco F2 Pro

Nakon zadnjeg updatea, baterija značajno bolja. Prije njega bi mi dan prošao sa 50-55% baterije max. Zadnjih par dana (sa jednakim korištenjem) doguram do 70+% bez problema. 

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
Poco F2 Pro imate u Linksu za 2800kn trenutno.

Koristim A11 3 tjedna i za sada nemam bugova uopće.
robimarko@gmail.com
5 godina
offline
Xiaomi Poco F2 Pro

Kako nema bugova,šta vam je sa notifikacijama nakon nadogradnje na android 11,ne prikaziva ih u aplikacijama na početnom zaslonu,dakle onaj kružić ili broj poruka koje dobijete.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.1.2021 13:26 (Cesare).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
Cesare kaže...

Kako nema bugova,šta vam je sa notifikacijama nakon nadogradnje na android 11,ne prikaziva ih u aplikacijama na početnom zaslonu,dakle onaj kružić ili broj poruka koje dobijete.

Ja bi isto pričekao sa A11, u protivnom treba biti spreman na određene probleme jer ih koliko vidim svi imaju, ne samo Xiaomi, evo je i Samsung povukao nadogradnju za S10 seriju.

 

https://www.gsmarena.com/samsung_rolls_back_android_11_one_ui_30_update_for_galaxy_s10-news-47336.php

 

Korisnici pišu u komentarima:

"I have updated my s10 plus, and i have so many buggs. Sometimes the touch stops working, it is hotter then before, some apps buggs and when somone is calling i cant answer the phone. It is ringing, but i can not see thr call on screen and not answer."

 

Znači strpite se s tim A11 koji mjesec dok se to sve ne stabilizira.

13 godina
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
Ja samo kažem svoje iskustvo.
Nisam naletio na nešto što bi smatrao bugom, ovo što si citirao sa callovima, touchem etc mi se ne dešava.

Niti ima smisla uspoređivati Exynos-a i SD-a za A11 bugove.
robimarko@gmail.com
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
robimarko kaže...
Ja samo kažem svoje iskustvo.
Nisam naletio na nešto što bi smatrao bugom, ovo što si citirao sa callovima, touchem etc mi se ne dešava.

Niti ima smisla uspoređivati Exynos-a i SD-a za A11 bugove.

Sve 5. Pišem više za ekipu koja forsira nadogradnje, a poslije kuka po forumu, čisto da budu svjesni da svaka nova velika nadogradnja može donijeti i potencijalne probleme dok se sve ne popegla. Veći je rizik sad nadograditi nego za mjesec dana, pa neka svatko procijeni za sebe. Ima ljudi kojima je mobitel radno sredstvo i jako im je bitno da sve radi ok i onda bubnu ovakvu nadogradnju...

15 godina
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
Cesare kaže...

Kako nema bugova,šta vam je sa notifikacijama nakon nadogradnje na android 11,ne prikaziva ih u aplikacijama na početnom zaslonu,dakle onaj kružić ili broj poruka koje dobijete.

Meni rade normalno te notifikacije. Mislim da to čak moraš uključit u postavkama Homescreena > Notification badges > postaviti na number

 

Inače mi sve radi ok, baterija je jedina promjena koju sam primjetio, i to na bolje.

Rvat katolik!
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.1.2021 14:57 (tnakir).
5 godina
offline
Xiaomi Poco F2 Pro

Već je to postavljeno u poco launcheru,ne radi ni broj ni krug,a vidim po netu da mnogima ne radi,nije ispravljeno ni nakon miui nadogradnje.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Poco F2 Pro

A jesi pokusao factory reset. Meni uredno prikazuje i na folderu di ima vise aplikacija, i na samoj aplikaciji kad otvorim folder.

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Poco F2 Pro
Cesare kaže...

Već je to postavljeno u poco launcheru,ne radi ni broj ni krug,a vidim po netu da mnogima ne radi,nije ispravljeno ni nakon miui nadogradnje.

Udji u postavke, gore u trazilicu ukucaj pristup obavijestima, i upali - ugasi, pa vidi jel radi

 

Otkako koristim poco launcher, zajebavaju, tj nakon restarta il paljenja gasenja nekad rade nekad ne, nema pravila, pa sa gore aktivacijom proradi odmah i uvijek

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice