Mi Hrvatska/Mi Croatia

poruka: 3.779
|
čitano: 1.065.973
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Stigao i Mi Watch Color, crne boje. Ne podržava engleski jezik za sada, ali bez problema se koristi da je i na urdu.

Doduše meni je ovo više kao Mi Band 4 u obliku sata, jer nema nikakvih "pametnih" funkcija kao recimo Mi Watch da se mogu instaliravati aplikacije i slično.

 

Jako lijepo i premium izgleda, lagan je na ruci.

Xiaomi Mi 10 Pro 5G
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.3.2020 11:58 (Cromaki).
Moj PC  
6 0 hvala 2
11 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Molim preporuku za mobitel veličine ekrana oko 6", idealno i malo manji. 6,3" već ne dolazi u obzir. Baterija što veća i cijena do 1500 kn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Peruneph kaže...
Molim preporuku za mobitel veličine ekrana oko 6", idealno i malo manji. 6,3" već ne dolazi u obzir. Baterija što veća i cijena do 1500 kn.

 Mi A3 ili Redmi 8

I ako hoćeš stvarno malen ekran (5.5) Mi A1

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Cromaki kaže...

Stigao i Mi Watch Color, crne boje. Ne podržava engleski jezik za sada, ali bez problema se koristi da je i na urdu.

Doduše meni je ovo više kao Mi Band 4 u obliku sata, jer nema nikakvih "pametnih" funkcija kao recimo Mi Watch da se mogu instaliravati aplikacije i slično....

 Na Mi watch idu aplikacije? Ja sam mislio samo ono što se dobije :D

Ima negdje popis aplikacija? Baš me zanima što sve postoji. Ne mogu nikakav popis pronaći.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
CyberDemonVZ kaže...

 Na Mi watch idu aplikacije? Ja sam mislio samo ono što se dobije :D

Ima negdje popis aplikacija? Baš me zanima što sve postoji. Ne mogu nikakav popis pronaći.

 Da, na Mi Watch se mogu instalirati i aplikacije. 

Na Mi Watch Color su to nekakve điđe tipa kompas, alarm, vrijeme, find my phone, alipay i ostale u vezi hearbeat, stress i fitness.

Xiaomi Mi 10 Pro 5G
6 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Cromaki kaže...

 Da, na Mi Watch se mogu instalirati i aplikacije. 

Na Mi Watch Color su to nekakve điđe tipa kompas, alarm, vrijeme, find my phone, alipay i ostale u vezi hearbeat, stress i fitness.

Ima li ta fitness opcija raspoznavanja vježbi s utezima? Za teretanu me primarno zanima.

12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Cromaki kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 Na Mi watch idu aplikacije? Ja sam mislio samo ono što se dobije :D

Ima negdje popis aplikacija? Baš me zanima što sve postoji. Ne mogu nikakav popis pronaći.

 Da, na Mi Watch se mogu instalirati i aplikacije. 

Na Mi Watch Color su to nekakve điđe tipa kompas, alarm, vrijeme, find my phone, alipay i ostale u vezi hearbeat, stress i fitness.

 Sad sam malo istraživao. Izgleda da uskoro stiže globalna verzija

https://www.gearbest.com/community/HWDCm9

 

Baš me zanima kako će raditi NFC i plaćanje kod nas :D Ako uopće hoće.

 

P.S. Jel je netko proučavao e-SIM brojeve kod nas? Tko ih podržava, jel mogu biti na mobitelu i satu istovremeno... itd?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
love2ml86 kaže...

Ima li ta fitness opcija raspoznavanja vježbi s utezima? Za teretanu me primarno zanima.

 Nema, nisam do sada naišao na takve detaljne opcije.

Uglavnom se nude za trčanje, jogging, bicikla, sobna bicikla i slično.

Xiaomi Mi 10 Pro 5G
11 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

A što misliš o Samsung Galaxy A40? Za centimetar je kraći od trenutnog favorita Mi A3 i 34 g lakši. Isto AMOLED i veća rezolucija, jedino je baterija manjeg kapaciteta. Nađe se i za par sto kuna jeftiniji na Njuški

12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

A40 ima dobre komentare na netu. Nisam ga nikad imao u rukama.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
6 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Pozdrav! Zanima me placa li se carina za narudzbe na xiaomi mi store ili su samo mi global store i goldway oslobodjeni carine?
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Pitanje, ima li ijedan službeni Xiaomi dućan da dostavlja kod nas?

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
tpop9 kaže...
Pozdrav! Zanima me placa li se carina za narudzbe na xiaomi mi store ili su samo mi global store i goldway oslobodjeni carine?

 

Nije da su oslobodeni nego se gleda od kud shipaju

6 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
goldway i global salju iz hong konga, ali se ne placa carina. u cemu je tocno onda kvaka? konkretno me zanima odakle mogu naruciti mi 10 bez carine
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
tpop9 kaže...
goldway i global salju iz hong konga, ali se ne placa carina. u cemu je tocno onda kvaka? konkretno me zanima odakle mogu naruciti mi 10 bez carine

 Kvaka je u tome što šalju preko UK-a. Uzeo sam svojevremeno MI9 na aliju s goldwaya, čeka se do 3 tjedna i kako sam skužio do UK-a se šalje paket od cca 20kom moba i tamo se prepakirava. 

Znači HK-UK-RH, ili čak HK-UK-DE-RH. Ne sjećam se točno.

 

PS. Našao sam stare screenshot-ove, ide ovako: HK - UAE - DE - UK - IT - RH

Do UK ide s UPS-om, dalje DHL.

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.4.2020 10:21 (andreas11).
4 godine
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Znatizeljan sam ako ima netko iskusan

 

Xiami mi 4 pad plus dakle od Xiaomija tablet koji ima 10 inča

 

 

kako radi cranje sa olovkom (stylus)  ? Ima li tu mana u odnosu recimo u i appleov Ipad ? 

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Preserverance kaže...

Znatizeljan sam ako ima netko iskusan

Xiami mi 4 pad plus dakle od Xiaomija tablet koji ima 10 inča

kako radi cranje sa olovkom (stylus)  ? Ima li tu mana u odnosu recimo u i appleov Ipad ? 

 Pronašao sam razgovor o tome na netu i ako ti je stylus glavni kod odabira trebao bi razmisliti o ipadu ili Samsung tabletu, a ne Xiaomiu.

https://www.reddit.com/r/Xiaomi/comments/bgw971/mi_pad_4_plus_stylus_supporto/

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
5 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Cromaki kaže...

Stigao i Mi Watch Color, crne boje. Ne podržava engleski jezik za sada, ali bez problema se koristi da je i na urdu.

Doduše meni je ovo više kao Mi Band 4 u obliku sata, jer nema nikakvih "pametnih" funkcija kao recimo Mi Watch da se mogu instaliravati aplikacije i slično.

 

Jako lijepo i premium izgleda, lagan je na ruci.

 Ovo se čini top, molio bi neki kraći osvrt kad se više upoznate s njim, najviše me zanima baterija. Meni najviše treba opcija alarm i da vidim da me neko zove, dobar mi je i Mi Band al svako malo ode narukvica. Cekam sad metalnu da vidim kak ce biti, al ovo mi se cini bolje. 

12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
FiTop kaže...

 Ovo se čini top, molio bi neki kraći osvrt kad se više upoznate s njim, najviše me zanima baterija. Meni najviše treba opcija alarm i da vidim da me neko zove, dobar mi je i Mi Band al svako malo ode narukvica. Cekam sad metalnu da vidim kak ce biti, al ovo mi se cini bolje. 

 Baterija je fenomenalna, dva tjedna bez problema izdrži!

Ima opcija za alarm koja se namjesti na satu i onda on vibrira ali vibracija nije toliko jaka kao i na Mi Band koliko se sjećam.

 

Neki dan bio je firmware update gdje su dodali i engleski jezik tako da je sada lakše za koristiti menu na satu.

 

 

Xiaomi Mi 10 Pro 5G
15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Uzeo prije tjedan dana Mi Band 4 na aliexpressu. EU skladište. 

Best buy

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.4.2020 19:58 (andreas11).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ima netko sličan problem? Dakle na Chrome otvori tracking, a na MIUI Browseru stoji prazna stranica. Mobitel je Mi 9SE Xiaomi EU Rom, al bilo i na globalu.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Uredno radi kod mene, probaj pobrisati data/cache od Mi Browser.

Ili probaj http://parcelsapp.com/en

Xiaomi Mi 10 Pro 5G
Moj PC  
0 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Cromaki kaže...

Uredno radi kod mene, probaj pobrisati data/cache od Mi Browser.

Ili probaj http://parcelsapp.com/en

 Nakon isprobavanja skužio da je možda u opcijama problem, User agent string je bilo Desktop, stavio na Android i radi. Sviđa mi se Browser jer ima AD block, kakav je vama? 

 

Cromaki hvala na ovoj stranici, odlična! 

14 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Kakvi su se pokazali Xiaomi laptopi? I gdje bi ih bilo najpametnije uzeti, vidim da u Hrvatskoj u storeu nude samo mobitele.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

#365pro

Sad je kod mene vec nekih mjesec dana i super sam zadovoljan.

Uzet na aliju.

Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Na MIUI 12 službeni system wallpaperima fotografije iz Hrvatske, točnije RT Kamenjak 

Imaju statični, i live 3D wallpaper.

Xiaomi Mi 10 Pro 5G
Moj PC  
12 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Cromaki kaže...

Na MIUI 12 službeni system wallpaperima fotografije iz Hrvatske, točnije RT Kamenjak 

Imaju statični, i live 3D wallpaper.

 

kolko ljudi si morao zicat za ovo? Priznaj 

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
3 godine
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Bok,imam 2 problema koja nisam imao na prošlom modelu Xiaomi-a(RN 4X) a sad imam Mi 9T.Prvi je da mi se za vrijeme dolaznih poziva obavezno spušta statusna traka.Drugi problem je da kad zovem neki broj koji je zauzet(a uključena mu je opcija da mu zvoni mob i tokom razgovora),ne iskače mi oblačić sa obavijesti-broj koji zovete je zauzet,pokušajte kasnije-pa puštam da mob zvoni 20 puta umjesto da nakon drugog zvona spustim i probam kasnije
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.4.2020 22:16 (bimbo6775).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Gam3r kaže...

kolko ljudi si morao zicat za ovo? Priznaj 

 Stroga poslovna tajna 

 

Xiaomi Mi 10 Pro 5G
16 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Da ne naručujem sa ebay kaljeno staklo za Mi 8 jer tko zna kad bi to stiglo, ima li neki HR dućan/shop gdje bi mogao kupiti, pod uvjetom da ne traže više od 70kn. Nije mi problem ni kupiti od vas ako ima tko višak jedan-dva komada (i više).

LOL: Crobrother
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice