Drakensang online

poruka: 822
|
čitano: 240.984
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

Pozdrav,

 

dns sam se reg na drakensang igri na netu ali imam jedan problem kad pokrenem igru eknar na browseru na crni ....na bilo kojem browseru..update sam javu flash sve moguće i opet ništa..zna možda što bi bilo ko?

 

hvala unaprijed

 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Drakensang online

Preko kojeg browsera si probo?Meni prek Chrome-a savršeno radi.Samo klikni opciju(ako je imaš) pokreni ovaj put.I ja sam danas počeo igrat i mogu reći samo pohvale.Igrica je odlična, meni je toliko dobra da kad počneš igrat nije baš lako prestat, čak sam i frendove uspio navuć.Svakako preporučujem svima koj isu željni dobroga mmorpg-a.Evo link za registraciju ako je nteko zainteresiran:http://www.drakensang.com/?&aid=3546&invID=xbddieagajhxcdaahaeggxbhhebjcxibfxaxbaa

 

Pecalica(HRVATSKI Lockerz), osvojite mrak stvari za jednu kunu.Registrirat se možete ovdje:http://pecalica.hr/users/add/0b46432eb0be9d35c33b86ab20daeebf
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.5.2012 21:33 (sackboy).
12 godina
offline
Drakensang online

free kopija D3 , browser igra check it !!! http://tinyurl.com/bsf8aug igram je igra se jos usavrsava al eto ko nema za diablo dobro je i ovo

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

Nez al meni igra je jako dobra 13 lv sam i igra je mjesavima klasicnog mmorpga i diablo  stila.

Jako je dinamicna magije i napadi super... jako dobra alternativa jos kad se uzme da je browser igra.... milina.

 

Jedina velika predonst nad diablom 3 je kaj ima pravi MP.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.6.2012 23:06 (WItcher).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

Da li se može ikako poboljšati grafika, igram na full hd rezi sa firefoxom.

U opcijama sam uključio neko poboljšanje, ali zapravo isto odmaže jer pikselizira grafiku.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Drakensang online

Jbt, dosta dobro su kopirali Diablo 3.... impresivno za browser igru.

 

BTW sta fali grafici? vise je nego dobra, ne igra se zbog toga.... osim toga, ovo je browser igra + besplatna je heloooooo!?!?!!?!?!

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.6.2012 4:26 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Drakensang online
lovac82 kaže...

Jbt, dosta dobro su kopirali Diablo 3.... impresivno za browser igru.

 

BTW sta fali grafici? vise je nego dobra, ne igra se zbog toga.... osim toga, ovo je browser igra + besplatna je heloooooo!?!?!!?!?!

Sredio sam ovo u svezi grafike, sada izgleda došta oštrije i bolje.

 

Da odlično su napravili igru.

 

Btw, zna li neko kako se vratiti na početni dio igre. Zaboravio sam uraditi quest Urdu amulet ali u onom selu ne postoji portal za natrag.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
online
Drakensang online

Ne znam, tek sam se danas registrirao, zanimljivo mi je sto je u pocetku dosta slicno kao Diablo 3, cak i ovaj UI (mana, helt itd)... koliko sam shvatio, koriste mikrotransakcije (naravno), odnosno mozes kupovati takozvane "Andermante" za prave novce, ali isto tako ih mozes dobiti i tijekom igre (samo su sanse puno manje). Npr. u gameforge igrama rubine i sl nisi mogao dobit u igri, samo si mogao ako platis pravim novcima..... znaci ova igra bas i nije pay to win sto je pohvalno.

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

Ova igra je preslična Diablu III, jednostavno su iskopirali neke dijelove. Igram sa Kngihtom i neke vještine su totalno iste kao kod barbara u D3.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Drakensang online

I ja sam sinoć započeo,nagurao lik do levela 7.

 

Sviđa mi se i zasigurno ću igrati i dalje:)

 

Jedino,što sam ja skinuo klijent pa pokrećem igru sa desktopa,

 

jer mi nije nikako htjelo pokrenut iz Chrome-a.

 

Kao,nadogradite Javu,a imam već instaliranu najnoviju verziju,tako da...

Old Insomniac
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Drakensang online

FCTH, igram u firefoxu i isto tako sam trebao skinuti javu, nije htjelo automatski pa sam je ručno instalirao i radi ko urica, evo 14 lvl sam.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
16 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

Ja sam 19 lv , nick mi je Trulabanana ( xfire: fallenaw) pa da nabacimo koju... igral sam vec dosta pvp arena i jako je zabavno ... kao akcijcki LOL ali bez onih malih.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.6.2012 10:09 (WItcher).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

Nisam siguran da li je teleport sistem bugovan ili je tako napravljen. Naime, skupio sam dovoljno ancient knowledge i omogućio skill teleportation i kada se teleportiram na zadnju naseljenu lokaciju (preprodaja itema, popravljanje opreme i sl.) ne mogu se vratiti na istu lokaciju odakle sam se teleportirao. Mogu koristiti teleport stone koji zahtjeva vrijednu adaramant nešto supstancu koju je za free to play vrlo teško skupiti. 

Trenutno ih imam oko 1000 i skupljam do 1600 za prvu inventory ekspanziju od 7 dodatnih slotova.

 

Da li ima opcija da se sa teleport skillom vratim do prethodne lokacije, jer je prokleto ubitačno vraćati se "pješke" posebno u catacombe i Kings Crypt?

 

17 level Dragonkngiht i rješavam zadatke iz Kingshilla. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.6.2012 9:17 (boxer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Drakensang online

Pa teleport radi samo da te teleportira u najblizi grad a ako se oces vratiti ajmo pjeske ili preko stonea.

 

Ma ja isto skupljao za inventory al dobio sam neki ljubčasti item za kojeg mi je trebalo 88 onih za indentify .. al imas quest di ti lik daje 400 tih na A... jedino moras pobjediti 10 rundi u PVP ( nije tesko :).

 

Igra bas i nije zamisljen da je prolazis sam ... zbilja treba barem 2 lika.

Imas inace neto da kupis za A.... kaj se bez placanja i instant teleportas na lokacije gdje si vec bio.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.6.2012 11:00 (WItcher).
15 godina
online
Drakensang online

odmah da vam velim,ako ne znate. tih 1600 adamanta koje hoćete potrošit da vam inventorij

bude veći....ne trošiti,jer je to tek da vam se otvori onaj drugi stash,a onda za dodatnih 7

slotova treba još 3200 adamanta!!!!

 

da se igrati na suho,ali je vraški teško...

Old Insomniac
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
online
Re: Drakensang online
fromcelltohell kaže...

odmah da vam velim,ako ne znate. tih 1600 adamanta koje hoćete potrošit da vam inventorij

bude veći....ne trošiti,jer je to tek da vam se otvori onaj drugi stash,a onda za dodatnih 7

slotova treba još 3200 adamanta!!!!

 

da se igrati na suho,ali je vraški teško...

Cekaj malo, lijepo pise 7 novih mjesta... znaci, ako bacim 1600 adamanta dobit cu 7 novih mjesta, a ne samo otkljucani "II. stash" bez 7 mjesta kako ti kazes. Sve da je i tako kako ti kazes, ne mozes reci nemojte, normalno je da je bolje kada imas vise mjesta..... btw mozete kupiti i  starter pack za 2 eura, dobijete nekoliko stvari (ukljucujuci 7 dodatnih mjesta), znaci nece biti limitirano na 3 reda, vec 4 po 7 stupaca.

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
15 godina
offline
Re: Drakensang online
fromcelltohell kaže...

odmah da vam velim,ako ne znate. tih 1600 adamanta koje hoćete potrošit da vam inventorij

bude veći....ne trošiti,jer je to tek da vam se otvori onaj drugi stash,a onda za dodatnih 7

slotova treba još 3200 adamanta!!!!

 

da se igrati na suho,ali je vraški teško...

WTF??? Pa piše za otključavanje dodatnih 7 slotova u inventoryju koji su zatamnjeni.. 

Jesi to probao?  Na kraju nisam siguran da li se otključa dodatnih 7 slotova u prvom stashu, ili se otključa drugi stash sa 21 slotom kao i prvi po defaultu?

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
online
Re: Drakensang online
boxer kaže...
WTF??? Pa piše za otključavanje dodatnih 7 slotova u inventoryju koji su zatamnjeni.. 

Jesi to probao?  Na kraju nisam siguran da li se otključa dodatnih 7 slotova u prvom stashu, ili se otključa drugi stash sa 21 slotom kao i prvi po defaultu?

7 slotova/stupaca (kako god) u drugom stashu, prvom redu..... limit je u svakom 3 reda.... osim ako ne kupis Starter pack (onda je u svakomu limit 4 reda) koliko sam ja shvatio.

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.6.2012 12:08 (lovac82).
16 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

jel ima igra nekakvu bnaku za stvari ili tako nesto?

To u pcetku dobivamo malo  A... al vec kasniji q ( za oko 19 lv) dobivam i po 40 a da ne spominjem dalje .

Jel ima auction house igra?

Da kazem mozemo se dodati da međusobno igramo ( pmazemo)  jel igra je malo teza solo ?

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.6.2012 13:08 (WItcher).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Drakensang online
WItcher kaže...

jel ima igra nekakvu bnaku za stvari ili tako nesto?

To u pcetku dobivamo malo  A... al vec kasniji q ( za oko 19 lv) dobivam i po 40 a da ne spominjem dalje .

Jel ima auction house igra?

Da kazem mozemo se dodati da međusobno igramo ( pmazemo)  jel igra je malo teza solo ?

I mene zanima je li ima nesto kao u Diablu 3 da ne moram bas svu opremu nosati sa sobom.... auction house nema koliko sam ja skuzio.

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
15 godina
offline
Re: Drakensang online
lovac82 kaže...
WItcher kaže...

jel ima igra nekakvu bnaku za stvari ili tako nesto?

To u pcetku dobivamo malo  A... al vec kasniji q ( za oko 19 lv) dobivam i po 40 a da ne spominjem dalje .

Jel ima auction house igra?

Da kazem mozemo se dodati da međusobno igramo ( pmazemo)  jel igra je malo teza solo ?

I mene zanima je li ima nesto kao u Diablu 3 da ne moram bas svu opremu nosati sa sobom.... auction house nema koliko sam ja skuzio.

Koliko sam ja skužio ima neki tip u središtu Kingshilla koji je na nekim ljestvama i ima ikonicu kovčega i on bi trebao omogućiti da vam čuva predmete. Jedino ga trebate otključati u skill sistemu pomoću ancient knowledge koji je na drugom nivou, a svaki bod košta dodadtnih 15 bodova AK.

 

Nick mi je Boxerbih

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.6.2012 18:25 (boxer).
16 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

problem je kaj nemogu naci likove koji su offline ... pa bi bilo bolje da preko xfirea.

edit : ipak moze:)

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.6.2012 16:48 (WItcher).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

Danas počeo igrati, 11 level, igra mi se skroz svidjela, baš sam ugodno iznenađen.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

Fora je kaj nemoras uopce prave novce trositi.. jest da je malo teze sakupiti  onda ali bez problma mores imati legendarna ouzja...jel ako ti se posreci pa ispadne koji:).

 

Da na dodam u vezi s inventorijem eto sad mi uopce netreba dodatna mjesta ( 22lv)... uvijek imam dosta visak mjesta... barem dok ne pocnem dobivati gemove.

Ocito me ova recesija naucila stedjeti:).

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.6.2012 20:09 (WItcher).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Drakensang online

kako promijenit lika ako se moze, i kako ga izbrisati?!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Drakensang online
WItcher kaže...

Fora je kaj nemoras uopce prave novce trositi.. jest da je malo teze sakupiti  onda ali bez problma mores imati legendarna ouzja...jel ako ti se posreci pa ispadne koji:).

 

Da na dodam u vezi s inventorijem eto sad mi uopce netreba dodatna mjesta ( 22lv)... uvijek imam dosta visak mjesta... barem dok ne pocnem dobivati gemove.

Ocito me ova recesija naucila stedjeti:).

Ja igram malo "drukcijom taktikom", ne volim bespotrebno trositi/prodavati iteme.... jer nekada mi bas ono trebaju, a netom prije toga sam ih samo tako prodao/bacio/potrosio bezveze. Ugl, meni je pocetno/default stanje deinitivno premalo.

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.6.2012 23:29 (lovac82).
15 godina
online
Re: Drakensang online
anarky1988 kaže...

kako promijenit lika ako se moze, i kako ga izbrisati?!

 

 

Izabrati drugi server ili se registrirat ponovo s drugom mail adresom.

ne pomažem nikome ništa,sve dok se ne naučite čemu služi tipka hvala (ako je ima na topicu)
16 godina
neaktivan
offline
Re: Drakensang online
lovac82 kaže...
WItcher kaže...

Fora je kaj nemoras uopce prave novce trositi.. jest da je malo teze sakupiti  onda ali bez problma mores imati legendarna ouzja...jel ako ti se posreci pa ispadne koji:).

 

Da na dodam u vezi s inventorijem eto sad mi uopce netreba dodatna mjesta ( 22lv)... uvijek imam dosta visak mjesta... barem dok ne pocnem dobivati gemove.

Ocito me ova recesija naucila stedjeti:).

Ja igram malo "drukcijom taktikom", ne volim bespotrebno trositi/prodavati iteme.... jer nekada mi bas ono trebaju, a netom prije toga sam ih samo tako prodao/bacio/potrosio bezveze. Ugl, meni je pocetno/default stanje deinitivno premalo.

Ma nisam mislio tako... pa netreba mi ono kaj dobijem onim bijelim slovaim to ti nitko nece kupiti a vjerojatno niti sa zelenim slovima ... tako da ostaje samo plavo i ljubičasto.

fromcelltohell kaže...
anarky1988 kaže...

kako promijenit lika ako se moze, i kako ga izbrisati?!

 

 

Izabrati drugi server ili se registrirat ponovo s drugom mail adresom.

 

Netocno... mozes se registrirati s istim mailom na istom serveru vise puta jer ali user name drukciji

http://en.board.bigpoint.com/drasaonline/showthread.php?t=440234

 

 

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
15 godina
online
Drakensang online

A,što je tu toliko netočno?

 

Ja imam 3 lika na 3 različita servera.A,logiran sam s istim accountom.

ne pomažem nikome ništa,sve dok se ne naučite čemu služi tipka hvala (ako je ima na topicu)
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Drakensang online
fromcelltohell kaže...

A,što je tu toliko netočno?

 

Ja imam 3 lika na 3 različita servera.A,logiran sam s istim accountom.

Sry ... krivo sam skuzio

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice