Sve o televizorima izdvojena tema

poruka: 1.725
|
čitano: 485.218
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Sve o televizorima
MEGATAMA kaže...
volegradele kaže...

Aj ća..kupija sam i wirless gamepad..ode godisnji

Primjecujes razliku naspram monitora?

 A slusaj,ja sam navikao na desktop gaming i igram samo FPS naslove..za ovakav tip igre definitivno mi pase veliki TV..visoki RR mi ne treba..4K i HDR samo povecavaju vizualni dozivljaj ali da pomazu u ovakvoj igri bas i ne!A da ne govorim o navikavanju na gamepad..srecom kćerkica nema problema s tim!

Zato bih i voli imat jedan 32" OLED monitor da mogu u potpunosti uzivat u svom prirodnom okruzenju sa tipkovnicom,misom i slusalicama!

AUDIOFIL
11 godina
offline
Sve o televizorima

Ljepo je vidjet da se sajmovi vracaju...na sajmove.

Proteklih par godina je pokazalo kako samo online prezentacijama ti veliki eventi mogu postat "beznacajni".

Ocekuje se ogroman sajam sa hrpom zanimljivih prezentacija,mene ponajvise zanima micro lens woled,unaprijedjeni qdoled te printani rgb oled.

Micro led bi mogao donjet iznenadjenja.....

 

https://www.avforums.com/news/ces-2023-what-av-can-we-expect-at-the-worlds-premiere-tech-show.20414/

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sve o televizorima
MEGATAMA kaže...

Ljepo je vidjet da se sajmovi vracaju...na sajmove.

Proteklih par godina je pokazalo kako samo online prezentacijama ti veliki eventi mogu postat "beznacajni".

Ocekuje se ogroman sajam sa hrpom zanimljivih prezentacija,mene ponajvise zanima micro lens woled,unaprijedjeni qdoled te printani rgb oled.

Micro led bi mogao donjet iznenadjenja.....

 

https://www.avforums.com/news/ces-2023-what-av-can-we-expect-at-the-worlds-premiere-tech-show.20414/

 Joj da mi je jednom otic na CES..

AUDIOFIL
11 godina
offline
Re: Sve o televizorima
volegradele kaže...
MEGATAMA kaže...

Ljepo je vidjet da se sajmovi vracaju...na sajmove.

Proteklih par godina je pokazalo kako samo online prezentacijama ti veliki eventi mogu postat "beznacajni".

Ocekuje se ogroman sajam sa hrpom zanimljivih prezentacija,mene ponajvise zanima micro lens woled,unaprijedjeni qdoled te printani rgb oled.

Micro led bi mogao donjet iznenadjenja.....

 

https://www.avforums.com/news/ces-2023-what-av-can-we-expect-at-the-worlds-premiere-tech-show.20414/

 Joj da mi je jednom otic na CES..

 CES je ogroman ali i IFA je odlicna,tu sam vidio novi tech po par godina prije nego je dosao na trziste,microledove,prozirne olede,8k olede....svasta bude.

12 godina
neaktivan
offline
Sve o televizorima

Imam neki čudan problem na netflixu, pa ne znam jel do TV-a ili do dolby vision sadržaja na netflixu. Slika mi upadne k'o u neki loop i boje se mijenjaju, zeleni pikseli po ekranu itd... Zvuk ide, a slika bude sa nove TV recimo, šta se dešava, stvarno ne znam... Samo na dolby vision sadržaju na netflixu... Ne znam kako da to istestiram... Neki dan se TV ažurirao na novu verziju, jedino ako update nije nešto zeznuo... LG C2 naravno.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sve o televizorima
Ocito je update nesto sjeba
AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sve o televizorima

Proradilo samo od sebe...🤦

12 godina
neaktivan
offline
Sve o televizorima

 

Čisto da vidite kako to izgleda, pa ako tko ima koju pametnu, neka kaže. Hvala. 

 

 

 

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sve o televizorima
bore1989 kaže...

 

Čisto da vidite kako to izgleda, pa ako tko ima koju pametnu, neka kaže. Hvala. 

 

 

 

 

 

 

 

 Nijesam to imao na C1, jel Netfix updejtan i jesi li napravio power-cycle (zagasio TV i iskopčao ga iz struje)?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sve o televizorima
Mad Ant kaže...
bore1989 kaže...

 

Čisto da vidite kako to izgleda, pa ako tko ima koju pametnu, neka kaže. Hvala. 

 

 

 

 

 

 

 

 Nijesam to imao na C1, jel Netfix updejtan i jesi li napravio power-cycle (zagasio TV i iskopčao ga iz struje)?

 Netflix je najnoviji... Planirao sam to napraviti, ali je samo od sebe proradilo... Napravit ću ako se ponovi 

11 godina
offline
Sve o televizorima

Krenuo je LG u protunapad,Samsungu ipak nece bit tako lagano preotet dio oled trzista kako se cinilo.

 

LG G3 ce imat micro lenses a sa njima ce postizat oko 1800nits u normalnim modovima slike i oko 2200nits u vivid modu.

 

Sad jos kad dodje taj novi plavi materijal za plavi oled onda mozemo ocekivat na oledima i preko 2000nits u preciznim modovima slike...vjerovatno 2024.

 

https://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1672651962

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.1.2023 12:41 (MEGATAMA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sve o televizorima
MEGATAMA kaže...

Krenuo je LG u protunapad,Samsungu ipak nece bit tako lagano preotet dio oled trzista kako se cinilo.

 

LG G3 ce imat micro lenses a sa njima ce postizat oko 1800nits u normalnim modovima slike i oko 2200nits u vivid modu.

 

Sad jos kad dodje taj novi plavi materijal za plavi oled onda mozemo ocekivat na oledima i preko 2000nits u preciznim modovima slike...vjerovatno 2024.

 

https://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1672651962

 Zanimljivo da ništa ne piše da li su i kako riješili zmazanoću sa MLA, što je bio prvotni razlog odgode...

11 godina
offline
Re: Sve o televizorima
Mad Ant kaže...
MEGATAMA kaže...

Krenuo je LG u protunapad,Samsungu ipak nece bit tako lagano preotet dio oled trzista kako se cinilo.

 

LG G3 ce imat micro lenses a sa njima ce postizat oko 1800nits u normalnim modovima slike i oko 2200nits u vivid modu.

 

Sad jos kad dodje taj novi plavi materijal za plavi oled onda mozemo ocekivat na oledima i preko 2000nits u preciznim modovima slike...vjerovatno 2024.

 

https://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1672651962

 Zanimljivo da ništa ne piše da li su i kako riješili zmazanoću sa MLA, što je bio prvotni razlog odgode...

To je bilo spekuliranje od strane onog FOMOa.

13 godina
offline
Re: Sve o televizorima
MEGATAMA kaže...
Mad Ant kaže...
MEGATAMA kaže...

Krenuo je LG u protunapad,Samsungu ipak nece bit tako lagano preotet dio oled trzista kako se cinilo.

 

LG G3 ce imat micro lenses a sa njima ce postizat oko 1800nits u normalnim modovima slike i oko 2200nits u vivid modu.

 

Sad jos kad dodje taj novi plavi materijal za plavi oled onda mozemo ocekivat na oledima i preko 2000nits u preciznim modovima slike...vjerovatno 2024.

 

https://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1672651962

 Zanimljivo da ništa ne piše da li su i kako riješili zmazanoću sa MLA, što je bio prvotni razlog odgode...

To je bilo spekuliranje od strane onog FOMOa.

 Misliš izmisllio je to kompletno? Neki razlog je morao biti...

11 godina
offline
Re: Sve o televizorima
Mad Ant kaže...
MEGATAMA kaže...
Mad Ant kaže...
MEGATAMA kaže...

Krenuo je LG u protunapad,Samsungu ipak nece bit tako lagano preotet dio oled trzista kako se cinilo.

 

LG G3 ce imat micro lenses a sa njima ce postizat oko 1800nits u normalnim modovima slike i oko 2200nits u vivid modu.

 

Sad jos kad dodje taj novi plavi materijal za plavi oled onda mozemo ocekivat na oledima i preko 2000nits u preciznim modovima slike...vjerovatno 2024.

 

https://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1672651962

 Zanimljivo da ništa ne piše da li su i kako riješili zmazanoću sa MLA, što je bio prvotni razlog odgode...

To je bilo spekuliranje od strane onog FOMOa.

 Misliš izmisllio je to kompletno? Neki razlog je morao biti...

Lik je zesci klik baiter i to je razlog zasto ga bas ne simpatiziram.

Dali bi bio spreman izmislit info radi klikova....apsolutno.

Dali tebi djeluje realno da bi LG isao izbacit G3 koji je top model sa "prljavim" ekranom a Samsung im dasce za vratom sa qdoledom?

Ako takvo nesto izvedu zamisli medijski odjek,pogotovo jer qdoledi imaju bolju uniformiranost po defoltu.

13 godina
offline
Re: Sve o televizorima
MEGATAMA kaže...
Lik je zesci klik baiter i to je razlog zasto ga bas ne simpatiziram.

Dali bi bio spreman izmislit info radi klikova....apsolutno.

Dali tebi djeluje realno da bi LG isao izbacit G3 koji je top model sa "prljavim" ekranom a Samsung im dasce za vratom sa qdoledom?

Ako takvo nesto izvedu zamisli medijski odjek,pogotovo jer qdoledi imaju bolju uniformiranost po defoltu.

 Ja mu prvi ne vjerujem, ali plan je bio tek 2024... nešto je moralo biti, a nigdje drugdje nisam našao drugo objašnjenje... Nadam se da netko u LG-u nije stvarno zahebo...

11 godina
offline
Re: Sve o televizorima
Mad Ant kaže...
MEGATAMA kaže...
Lik je zesci klik baiter i to je razlog zasto ga bas ne simpatiziram.

Dali bi bio spreman izmislit info radi klikova....apsolutno.

Dali tebi djeluje realno da bi LG isao izbacit G3 koji je top model sa "prljavim" ekranom a Samsung im dasce za vratom sa qdoledom?

Ako takvo nesto izvedu zamisli medijski odjek,pogotovo jer qdoledi imaju bolju uniformiranost po defoltu.

 Ja mu prvi ne vjerujem, ali plan je bio tek 2024... nešto je moralo biti, a nigdje drugdje nisam našao drugo objašnjenje... Nadam se da netko u LG-u nije stvarno zahebo...

 Ja se sjecam po onome sto sam znao procitat da se za micro lens nagadjalo 2023 a novi plavi oled 2024.

 

Kako god bilo,ovo je za nas kupce sve bolje i bolje,LG sad radi uistinu znacajne pomake....do nedavno smo imali oko 700nits na wrgb oledu a sad u dvije serije evo nas na 1800nits ili barem blizu toga.

A do ne tako davno se spekuliralo jeli 1000nits fizicka barijera do koje wrgb oled uopce moze doc,konkurencija stvara inovaciju.

Bas me zanima koji je teoretski limit qdoled panela,za sad je najbolje sto sam vidio u zivo 4000nits na micro ledu i to mi je nekakav sveti gral onoga sto bih zelio imat doma.

13 godina
offline
Re: Sve o televizorima
MEGATAMA kaže...
 

Kako god bilo,ovo je za nas kupce sve bolje i bolje,LG sad radi uistinu znacajne pomake....do nedavno smo imali oko 700nits na wrgb oledu a sad u dvije serije evo nas na 1800nits ili barem blizu toga.

A do ne tako davno se spekuliralo jeli 1000nits fizicka barijera do koje wrgb oled uopce moze doc,konkurencija stvara inovaciju.

Bas me zanima koji je teoretski limit qdoled panela,za sad je najbolje sto sam vidio u zivo 4000nits na micro ledu i to mi je nekakav sveti gral onoga sto bih zelio imat doma.

 Pitanje je na kojoj granici postaje ne komotno za gledati, jer npr. puno nita white full field ili slično je iritantno... a ima još stvari za srediti osim same svjetline...

 

Ali glavno da se ide naprijed kako-god, a ne nazad k'o neke druge grane tehnike...

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.1.2023 14:35 (Mad Ant).
8 godina
offline
Re: Sve o televizorima
MEGATAMA kaže...
Mad Ant kaže...
MEGATAMA kaže...
Lik je zesci klik baiter i to je razlog zasto ga bas ne simpatiziram.

Dali bi bio spreman izmislit info radi klikova....apsolutno.

Dali tebi djeluje realno da bi LG isao izbacit G3 koji je top model sa "prljavim" ekranom a Samsung im dasce za vratom sa qdoledom?

Ako takvo nesto izvedu zamisli medijski odjek,pogotovo jer qdoledi imaju bolju uniformiranost po defoltu.

 Ja mu prvi ne vjerujem, ali plan je bio tek 2024... nešto je moralo biti, a nigdje drugdje nisam našao drugo objašnjenje... Nadam se da netko u LG-u nije stvarno zahebo...

 Ja se sjecam po onome sto sam znao procitat da se za micro lens nagadjalo 2023 a novi plavi oled 2024.

 

Kako god bilo,ovo je za nas kupce sve bolje i bolje,LG sad radi uistinu znacajne pomake....do nedavno smo imali oko 700nits na wrgb oledu a sad u dvije serije evo nas na 1800nits ili barem blizu toga.

A do ne tako davno se spekuliralo jeli 1000nits fizicka barijera do koje wrgb oled uopce moze doc,konkurencija stvara inovaciju.

Bas me zanima koji je teoretski limit qdoled panela,za sad je najbolje sto sam vidio u zivo 4000nits na micro ledu i to mi je nekakav sveti gral onoga sto bih zelio imat doma.

 

Daj molim te reci za šta vam treba toliko nitsa, jel vam to bitno zbog gledanja tv-a po danu?

Imam doma UE65NU7172 koji po rtingsu ima manji brightness od recimo C2 ( Real Scene Peak Brightness NU7100: 261 cd/m² C2: 422 cd/m² ).

Navečer moram smanjiti brightness da se može tv gledati bez sunčanih naočala, bole me oči od jakog osvjetljenja u mraku.

 

11 godina
offline
Re: Sve o televizorima
Daten007 kaže...
MEGATAMA kaže...
Mad Ant kaže...
MEGATAMA kaže...
Lik je zesci klik baiter i to je razlog zasto ga bas ne simpatiziram.

Dali bi bio spreman izmislit info radi klikova....apsolutno.

Dali tebi djeluje realno da bi LG isao izbacit G3 koji je top model sa "prljavim" ekranom a Samsung im dasce za vratom sa qdoledom?

Ako takvo nesto izvedu zamisli medijski odjek,pogotovo jer qdoledi imaju bolju uniformiranost po defoltu.

 Ja mu prvi ne vjerujem, ali plan je bio tek 2024... nešto je moralo biti, a nigdje drugdje nisam našao drugo objašnjenje... Nadam se da netko u LG-u nije stvarno zahebo...

 Ja se sjecam po onome sto sam znao procitat da se za micro lens nagadjalo 2023 a novi plavi oled 2024.

 

Kako god bilo,ovo je za nas kupce sve bolje i bolje,LG sad radi uistinu znacajne pomake....do nedavno smo imali oko 700nits na wrgb oledu a sad u dvije serije evo nas na 1800nits ili barem blizu toga.

A do ne tako davno se spekuliralo jeli 1000nits fizicka barijera do koje wrgb oled uopce moze doc,konkurencija stvara inovaciju.

Bas me zanima koji je teoretski limit qdoled panela,za sad je najbolje sto sam vidio u zivo 4000nits na micro ledu i to mi je nekakav sveti gral onoga sto bih zelio imat doma.

 

Daj molim te reci za šta vam treba toliko nitsa, jel vam to bitno zbog gledanja tv-a po danu?

Imam doma UE65NU7172 koji po rtingsu ima manji brightness od recimo C2 ( Real Scene Peak Brightness NU7100: 261 cd/m² C2: 422 cd/m² ).

Navečer moram smanjiti brightness da se može tv gledati bez sunčanih naočala, bole me oči od jakog osvjetljenja u mraku.

 

Vec sam pisao o tome....podosta,ukratko....poanta nije da ti tv svijetli kao lampa po noci.

Vecina TVa nudi dnevne i nocne modove slike...neki to imaju dobro rijeseno a neki katastrofalno pa slika bude presvijetla po noci.Iduca stepenica je naprimjer Dolby Vision IQ gdje koristi senzore TV da ocita ambijentalno osvijetljenje i da ti najbolju mogucu sliku u tom trenutku.

Znaci po noci ti prilagodi ambijentalnom svijetlu ali isto tako i po danu pa tv nije tamne slike nego svijetle i zivih boja...naprimjer,ako imas panel koji se moze nosit sa time.

13 godina
offline
Re: Sve o televizorima
Daten007 kaže...
Daj molim te reci za šta vam treba toliko nitsa, jel vam to bitno zbog gledanja tv-a po danu?

Imam doma UE65NU7172 koji po rtingsu ima manji brightness od recimo C2 ( Real Scene Peak Brightness NU7100: 261 cd/m² C2: 422 cd/m² ).

Navečer moram smanjiti brightness da se može tv gledati bez sunčanih naočala, bole me oči od jakog osvjetljenja u mraku.

 

 Velika razlika u svjetlini svijetlijih detalja u slici (highlights) tipa odsjaji, neka lampa, vatra, sunce, naspram ostatka slike daje taj dojam realnosti. Uz to, ako je materijal masteriran na skali od npr. 2000 nita, a ti imaš TV od 1000 nita, neke stvari u slici će biti "pojedene", tj. ne prikazane iliti stopit će se sa "nižim" stvarima oko sebe. Kao npr. kada kažemo da je neka slika "spaljena" jer si u tim najsvjetlijim dijelovima izgubio detalje i cijela zona je iste boje/jačine.

 

Inače gledati u full bijelu preko cijelog ekrana na 4000 nita bi bilo bolno, niti to današnji TV-i mogu...

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.1.2023 15:18 (Mad Ant).
11 godina
offline
Sve o televizorima

Kako se cini 2023  ce donjet najvece skokove OLED tehnologije unazad puno godina.

Samsung je najavio nove qdoled panele sa 2000+ nits

 

https://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1672725658

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 mjeseci
neaktivan
offline
Sve o televizorima

LG je najavio C3 i G3

 

The latest Alpha series processor utilizes LG’s most sophisticated AI-assisted Deep Learning tech to ensure outstanding picture and sound quality. AI Picture Pro now offers improved upscaling for better clarity, and enhanced dynamic tone mapping, which helps reveal the depth and detail in every frame. AI Picture Pro also integrates a picture processing technology that detects and refines important objects, such as people’s faces, to give them a more lifelike HDR quality. In addition to fine-tuning image reproduction, the α9 AI Processor Gen6 powers LG’s AI Sound Pro; a feature that helps viewers get swept up in the onscreen action by delivering virtual 9.1.2 surround sound from the TV’s built-in speaker system.

 

And like we learned upon the release of Apple’s latest Apple TV 4K, the 2023 LG OLEDs will support QMS-VRR. The QMS stands for quick media switching, and this feature eliminates the brief black screen when changing between different video frame rates. (It doesn’t prevent blackouts when switching HDR modes, unfortunately.)

 

The ultimate gaming displays, LG’s self-lit OLED TVs boast a 0.1 millisecond response time, low input lag, up to four HDMI 2.1a-compliant ports. LG OLED TVs are also equipped with the Game Optimizer, allowing users to quickly select and switch between gaming-specific features, such as game-genre display presets. Settings for G-SYNC® Compatible, FreeSync™ Premium and variable refresh rate (VRR) are easily accessible from the Game Optimizer as well.

 

https://www.theverge.com/2023/1/2/23535050/lg-2023-oled-evo-g3-c3-tvs-announced-features

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.1.2023 11:48 (Magician).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sve o televizorima

"Samsung Display said that the 2023 QD-OLED panel will also have up to 25% lower power consumption compared to the 2022 panel, although it not provide details."

 

Veća svijetlina a manja potrošnja..zanimljivo!

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sve o televizorima
Magician kaže...

LG je najavio C3 i G3

 

The latest Alpha series processor utilizes LG’s most sophisticated AI-assisted Deep Learning tech to ensure outstanding picture and sound quality. AI Picture Pro now offers improved upscaling for better clarity, and enhanced dynamic tone mapping, which helps reveal the depth and detail in every frame. AI Picture Pro also integrates a picture processing technology that detects and refines important objects, such as people’s faces, to give them a more lifelike HDR quality. In addition to fine-tuning image reproduction, the α9 AI Processor Gen6 powers LG’s AI Sound Pro; a feature that helps viewers get swept up in the onscreen action by delivering virtual 9.1.2 surround sound from the TV’s built-in speaker system.

 

And like we learned upon the release of Apple’s latest Apple TV 4K, the 2023 LG OLEDs will support QMS-VRR. The QMS stands for quick media switching, and this feature eliminates the brief black screen when changing between different video frame rates. (It doesn’t prevent blackouts when switching HDR modes, unfortunately.)

 

The ultimate gaming displays, LG’s self-lit OLED TVs boast a 0.1 millisecond response time, low input lag, up to four HDMI 2.1a-compliant ports. LG OLED TVs are also equipped with the Game Optimizer, allowing users to quickly select and switch between gaming-specific features, such as game-genre display presets. Settings for G-SYNC® Compatible, FreeSync™ Premium and variable refresh rate (VRR) are easily accessible from the Game Optimizer as well.

 

https://www.theverge.com/2023/1/2/23535050/lg-2023-oled-evo-g3-c3-tvs-announced-features

 Joj proljev dobijem kad cujem virtual 9.1.2 surround sound iz onih malih zvucnik sto stanu u TV..

AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.1.2023 11:49 (volegradele).
16 godina
online
Sve o televizorima

svatko tko ima tako kvalitetnu i skupu telku valjda ima i za pristojan soundbar ili sistem zvucnika.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Sve o televizorima
Gemmy kaže...

svatko tko ima tako kvalitetnu i skupu telku valjda ima i za pristojan soundbar ili sistem zvucnika.

 

 Šta će mi kad C1 ima 4.1 zvučnike ;)

11 godina
offline
Re: Sve o televizorima
volegradele kaže...

"Samsung Display said that the 2023 QD-OLED panel will also have up to 25% lower power consumption compared to the 2022 panel, although it not provide details."

 

Veća svijetlina a manja potrošnja..zanimljivo!

Oni su tek krenuli sa svojim qdoledom i vjerovatno imaju tonu prostora za napredak dok LG mora posezat za radikalnim rijesenjima da ostane konkurentan.

Qdoled je po defoltu u velikoj prednosti kad rijese raised blacks i strukturu piksela ako ce LG micro lenses dizat brightness samo bjele boje a ne svih...

11 godina
offline
Sve o televizorima

Prva komercijalna primjena micro led displaya ako se ovo obistini.

 

https://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1672725582

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sve o televizorima
MEGATAMA kaže...
volegradele kaže...

"Samsung Display said that the 2023 QD-OLED panel will also have up to 25% lower power consumption compared to the 2022 panel, although it not provide details."

 

Veća svijetlina a manja potrošnja..zanimljivo!

Oni su tek krenuli sa svojim qdoledom i vjerovatno imaju tonu prostora za napredak dok LG mora posezat za radikalnim rijesenjima da ostane konkurentan.

Qdoled je po defoltu u velikoj prednosti kad rijese raised blacks i strukturu piksela ako ce LG micro lenses dizat brightness samo bjele boje a ne svih...

 Ma ne bojim se ja za njih..LG WOLED je i ovakav vrhunski..posebno G1,2..da ne govorim kakav ce bit G3..QDOLED je još u povojima..tako da će to bit zanimljiva utrka..profitiramo mi korisnici!

AUDIOFIL
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice