Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.313
|
čitano: 14.081.565
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
MEGATAMA kaže...

Recenzija 55inch C1,proglasen je best buy modelom za 2021.

 

https://www.avforums.com/reviews/lg-c1-oled55c1-4k-oled-tv-review.19182

Onda sam dobro odabra :)

PSN: Muskarcina77
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Virty kaže...
MEGATAMA kaže...

Recenzija 55inch C1,proglasen je best buy modelom za 2021.

 

https://www.avforums.com/reviews/lg-c1-oled55c1-4k-oled-tv-review.19182

Onda sam dobro odabra :)

 Bome jesi 🥂

10 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Molim preporuku TV-a 70-75", best buy u cijenovnom rangu 8000-9000kn.

Uglavnom koristio bi se za IPTV, Netflix, Youtube, povremeno PS5, itd...

Pronašao sam ova dva Samsungova Q60 modela po nekoj ajmo reći prihvatljivoj cijeni, ukoliko ima nešto bolje (ili povoljnije) molim preporučite :)

 

https://bazzar.hr/p/3E63GAJ-samsung-tv-75-qled-75q60a?utm_source=jeftinije&utm_medium=products&utm_campaign=jeftinije_products&utm_content=pp_16

 

https://www.mall.hr/tv-prijemnici/samsung-75q60tau-4k-uhd-qled-televizor-smart-tv?tab=reviews

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Tražim model tv-a koji ima mogucnost snimanja jednog programa(na USB disk) a gledanje drugog, koristim sobnu antenu.
Nasao sam ovaj SAMSUNG QE55Q70TATXXH 5.999 kn

 

Ima li nesto bolje a jeftinije?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
MEGATAMA kaže...

Recenzija 55inch C1,proglasen je best buy modelom za 2021.

 

https://www.avforums.com/reviews/lg-c1-oled55c1-4k-oled-tv-review.19182

 Ma svaka njima cast i sve al najbolji mi je nakako samsung. Imam njihova 2 tv-a do sad i vec sam naucio i na daljinske i na opcije i sve 

11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
bongy kaže...
MEGATAMA kaže...

Recenzija 55inch C1,proglasen je best buy modelom za 2021.

 

https://www.avforums.com/reviews/lg-c1-oled55c1-4k-oled-tv-review.19182

 Ma svaka njima cast i sve al najbolji mi je nakako samsung. Imam njihova 2 tv-a do sad i vec sam naucio i na daljinske i na opcije i sve 

Odlican je Samsung,Q90R mi je medju najboljim TVima koje sam imao.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
MEGATAMA kaže...
bongy kaže...
MEGATAMA kaže...

Recenzija 55inch C1,proglasen je best buy modelom za 2021.

 

https://www.avforums.com/reviews/lg-c1-oled55c1-4k-oled-tv-review.19182

 Ma svaka njima cast i sve al najbolji mi je nakako samsung. Imam njihova 2 tv-a do sad i vec sam naucio i na daljinske i na opcije i sve 

Odlican je Samsung,Q90R mi je medju najboljim TVima koje sam imao.

 21000 kn :D :D :D 

11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
bongy kaže...
MEGATAMA kaže...
bongy kaže...
MEGATAMA kaže...

Recenzija 55inch C1,proglasen je best buy modelom za 2021.

 

https://www.avforums.com/reviews/lg-c1-oled55c1-4k-oled-tv-review.19182

 Ma svaka njima cast i sve al najbolji mi je nakako samsung. Imam njihova 2 tv-a do sad i vec sam naucio i na daljinske i na opcije i sve 

Odlican je Samsung,Q90R mi je medju najboljim TVima koje sam imao.

 21000 kn :D :D :D 

Ne ne,ja sam uzeo 55inch u Mediamarktu i kostao me oko 15000kn.

Ali sad je kod mog buraza ja sam uzeo LG G1.

U svakom slucaju brutalno dobar tv i sad je jos prije par dana Samsung izdao eARC update za q90r ❤❤❤❤❤❤

12 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Mark666 kaže...

Tražim model tv-a koji ima mogucnost snimanja jednog programa(na USB disk) a gledanje drugog, koristim sobnu antenu.
Nasao sam ovaj SAMSUNG QE55Q70TATXXH 5.999 kn

 

Ima li nesto bolje a jeftinije?

 Meni se čini da su tvoja očekivanja veća od onoga što se nudi na današnjim televizorima. Istina je da neki DVB-T receiveri imaju mogućnost da u ISTOM TV streamu gledaš jedan program dok drugi dio ISTOG tog streama izdvojiš za snimanje. Tržište je to tražilo, sve to nije previše komplicirano za implementirati budući ionako moraš popratiti čitav stream, i DVB-T receiveri su dobili tu mogućnost, ali za napomenuti je prvenstveno zbog navale jeftinih Sat receivera ili 5-10€ kineskih net kutijica koje nemaju DVB-S/DVB-T ali snimanje drugog dijela (ponekad ne samo jednog) unutar streama imaju u startu. Kod televizora je situacija je identična ali i nešto drugačija. Tržiše televizora je dosta izreguliranije i premreženo je raznim tehnologijama/mogućnostima koji zahtjevaju financije za razvoj, geo/strateškim utjecajima (NTSC/PAL sa svom lepezom regija), certifikatima (Dolby Vision, ili manjak DTSa kod Samsunga) i ograničenjima (HDCP na HDMI, Widevine za NET) koji se mogu financijski kvantizirati. Usto televizori godinama uglavnom nastoje iskomplicirati mogućnost snimanja signala, bilo da je to snimanjem na gotovo personaliziran datotečni sistem ili potpunim izostankom ikakve mogućnosti snimanja. Ondje gdje se tržište pobuni, a ipak im nije problem platiti više za nešto više opcija tu prvo dolazi do nekakvih pomaka. Primjer je Njemačka gdje više (čitaj skuplje) serije televizora redovno dolaze sa slikom-u-slici (dosta ograničeno, budući da drugi izvor ne može biti tuner) ili dual-tunerom koji je zapravo jedini mogući način za imati punu funkcionalnost onoga što ti tražiš. Televizori koji mogu primati dva signala moraju imati ugrađena dva tunera iz jednostavnog razloga što naša dalekovidnica signal odašilje podjeljeno na dvije frekvencije radi čega su prije spomentuti DVB-T receiveri samo djelomično funkcionalni.

 

Spomenuti Samsung za naše tržište koliko mi je poznato nema dual-tuner. Tako da ti automatski otpada i jeftinija, ali zapravo i skuplja varijanta. Ista stvar je i sa drugim renomiranim ili manje renomiranim proizvođačima. Slobodno me ispravite ako grješim.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.10.2021 21:29 (Leon4rdo).
 
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
MEGATAMA kaže...
bongy kaže...
MEGATAMA kaže...
bongy kaže...
MEGATAMA kaže...

Recenzija 55inch C1,proglasen je best buy modelom za 2021.

 

https://www.avforums.com/reviews/lg-c1-oled55c1-4k-oled-tv-review.19182

 Ma svaka njima cast i sve al najbolji mi je nakako samsung. Imam njihova 2 tv-a do sad i vec sam naucio i na daljinske i na opcije i sve 

Odlican je Samsung,Q90R mi je medju najboljim TVima koje sam imao.

 21000 kn :D :D :D 

Ne ne,ja sam uzeo 55inch u Mediamarktu i kostao me oko 15000kn.

Ali sad je kod mog buraza ja sam uzeo LG G1.

U svakom slucaju brutalno dobar tv i sad je jos prije par dana Samsung izdao eARC update za q90r ❤❤❤❤❤❤

 Ma znam ja da je to sve lijepo al uz taj tv-e trebam jos opremit cijelu kucu, a dat sad samo za tv-e 15000 velika je to prica 

14 godina
online
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
bongy kaže...
MEGATAMA kaže...
bongy kaže...
MEGATAMA kaže...
bongy kaže...
MEGATAMA kaže...

Recenzija 55inch C1,proglasen je best buy modelom za 2021.

 

https://www.avforums.com/reviews/lg-c1-oled55c1-4k-oled-tv-review.19182

 Ma svaka njima cast i sve al najbolji mi je nakako samsung. Imam njihova 2 tv-a do sad i vec sam naucio i na daljinske i na opcije i sve 

Odlican je Samsung,Q90R mi je medju najboljim TVima koje sam imao.

 21000 kn :D :D :D 

Ne ne,ja sam uzeo 55inch u Mediamarktu i kostao me oko 15000kn.

Ali sad je kod mog buraza ja sam uzeo LG G1.

U svakom slucaju brutalno dobar tv i sad je jos prije par dana Samsung izdao eARC update za q90r ❤❤❤❤❤❤

 Ma znam ja da je to sve lijepo al uz taj tv-e trebam jos opremit cijelu kucu, a dat sad samo za tv-e 15000 velika je to prica 

 C1 je trenutno 7500 kn.

Može se bez puno frke uloviti i za 7k - ja sam ga prije par dana, također sam oduševljen.

Svugdje u svijetu su cijene puno veće nego kod nas, iako ne znam zašto je tako, ali bar nešto da imamo jeftinije :D na kraju, proglašen je za BB TV do 15k kn (1700gbp), a kod nas je u pola cijene. I to vrlo vjerojatno noviji modeli s evo panelom.

Jednostavno kompletan TV, koji sada ide za 1k eura (što nije malo, ali je malo za ono što nudi) i 5 godina jamstva.

Ako još te činjenice nadodamo u obzir, on je meni debeli BB te me natjeralo to sve na kupnju istog, bez obzira što sam imao pristojan TV

 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Leon4rdo kaže...
Mark666 kaže...

Tražim model tv-a koji ima mogucnost snimanja jednog programa(na USB disk) a gledanje drugog, koristim sobnu antenu.
Nasao sam ovaj SAMSUNG QE55Q70TATXXH 5.999 kn

 

Ima li nesto bolje a jeftinije?

 Meni se čini da su tvoja očekivanja veća od onoga što se nudi na današnjim televizorima. Istina je da neki DVB-T receiveri imaju mogućnost da u ISTOM TV streamu gledaš jedan program dok drugi dio ISTOG tog streama izdvojiš za snimanje. Tržište je to tražilo, sve to nije previše komplicirano za implementirati budući ionako moraš popratiti čitav stream, i DVB-T receiveri su dobili tu mogućnost, ali za napomenuti je prvenstveno zbog navale jeftinih Sat receivera ili 5-10€ kineskih net kutijica koje nemaju DVB-S/DVB-T ali snimanje drugog dijela (ponekad ne samo jednog) unutar streama imaju u startu. Kod televizora je situacija je identična ali i nešto drugačija. Tržiše televizora je dosta izreguliranije i premreženo je raznim tehnologijama/mogućnostima koji zahtjevaju financije za razvoj, geo/strateškim utjecajima (NTSC/PAL sa svom lepezom regija), certifikatima (Dolby Vision, ili manjak DTSa kod Samsunga) i ograničenjima (HDCP na HDMI, Widevine za NET) koji se mogu financijski kvantizirati. Usto televizori godinama uglavnom nastoje iskomplicirati mogućnost snimanja signala, bilo da je to snimanjem na gotovo personaliziran datotečni sistem ili potpunim izostankom ikakve mogućnosti snimanja. Ondje gdje se tržište pobuni, a ipak im nije problem platiti više za nešto više opcija tu prvo dolazi do nekakvih pomaka. Primjer je Njemačka gdje više (čitaj skuplje) serije televizora redovno dolaze sa slikom-u-slici (dosta ograničeno, budući da drugi izvor ne može biti tuner) ili dual-tunerom koji je zapravo jedini mogući način za imati punu funkcionalnost onoga što ti tražiš. Televizori koji mogu primati dva signala moraju imati ugrađena dva tunera iz jednostavnog razloga što naša dalekovidnica signal odašilje podjeljeno na dvije frekvencije radi čega su prije spomentuti DVB-T receiveri samo djelomično funkcionalni.

 

Spomenuti Samsung za naše tržište koliko mi je poznato nema dual-tuner. Tako da ti automatski otpada i jeftinija, ali zapravo i skuplja varijanta. Ista stvar je i sa drugim renomiranim ili manje renomiranim proizvođačima. Slobodno me ispravite ako grješim.

Uz jednu napomenu, iako imas jedan tuner moguce je snimati / gledati dva kanala pod uvjetom da su na istom transponderu. Vjerovatno od tud krece i zabuna.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Leon4rdo kaže...
Mark666 kaže...

Tražim model tv-a koji ima mogucnost snimanja jednog programa(na USB disk) a gledanje drugog, koristim sobnu antenu.
Nasao sam ovaj SAMSUNG QE55Q70TATXXH 5.999 kn

 

Ima li nesto bolje a jeftinije?

 

 

Spomenuti Samsung za naše tržište koliko mi je poznato nema dual-tuner. Tako da ti automatski otpada i jeftinija, ali zapravo i skuplja varijanta. Ista stvar je i sa drugim renomiranim ili manje renomiranim proizvođačima. Slobodno me ispravite ako grješim.

 

Hmm. Samsungov hr support mi kaze da se ipak moze snimati jedan a gledati drugi program ako ima u opisu ove stavke
-Digital Broadcasting DVB-T2CS2 x 2
-2 prijamnika: Da
i kao primjer mi je dao model QE85QN95AATXXU. Iste te oznake su i za 55" Q70T QLED Pametni 4K TV.

 

Ako je to tocno sto kaze samsung support da samsung(poneki modeli, Q70T pa na vise kako sam nasao) moze snimati jedan a moze se gledati drugi program koje su oznake kod drugih TVa kao npr. LG? Nigdje ne pise Twin/dual tuner.

 

Ako se ipak ne moze snimati jedan a gledati drugi program koje su mi solucije? staviti splitter na antenu pa kupiti DVB-T receiver na koji bi isao USB disk, i to bi radilo? U tom slucaju bih mogao kupiti i veci 65" Tv.

 

Ovo mi je bas blesavo kao mozes snimati bas ono sto gledasi i nista drugo. Cemu onda PIP kako kazes u njemackoj ne mogu koristiti.

 

Cesto je na TVu obiteljski film koji zeli pogledati cijela obitelj a u isto vrijeme je utakmica ili neki drugi film koji bi pogledao kasnije, a sada to nemogu.
Nekad je VHS video recorder sve to mogao uz Tv naravno, pa su dosli TV provideri kod kojih se moglo snimiti na mrezu i pogledati kasnije ili opcija da do 3 dana mozes sve pogledati unatrag...ali kako su poceli ukidati i dodavati programe kako zele izgubio sam bitne programe. 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Jesi siguran? Na Panasonic TX-55FX600E to nisam uspio. Kako znati koji su programi na istom transponderu da jos jednom isprobam?

Koristim sobnu antenu i imam onih 16-tak programa (svi HRT, NOva, doma, RTL 1,2, kockica i ostali)

12 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Generički odgovor od Samsunga. Za primjer si dobio televizor koji dođe 36k i bilo bi čudno da tu ne stave sve što mogu. Na onim naljepnicama u trgovini ipak provjeri da stvarno piše dual-tuner. Kao što sam napisao televizori unutar EU nisu identični. Nešto malo o oznakama televizora imaš na slici. Kod nas PiP/PnP/PoP ili kako već radi u kombinaciji kada drugi video izvor nije antena jer ti, što je sasvim logično, i ovdje treba dual tuner kao izvor sa hardverske strane, plus softverska podrška.

 

Ovo sa providerima mi nije najjasnije na što ciljaš, ali ukoliko si na kućnoj anteni sa spliterom/DIY bi to radilo bez problema. Provider ti može dopustiti gledanje na više uređaja ili ne.

 

Popis programa i servisa digitalne televizije imašovdje za sve regije, sa frekvencijama M1 i M2.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Leon4rdo kaže...

Generički odgovor od Samsunga. Za primjer si dobio televizor koji dođe 36k i bilo bi čudno da tu ne stave sve što mogu. Na onim naljepnicama u trgovini ipak provjeri da stvarno piše dual-tuner. Kao što sam napisao televizori unutar EU nisu identični. Nešto malo o oznakama televizora imaš na slici. Kod nas PiP/PnP/PoP ili kako već radi u kombinaciji kada drugi video izvor nije antena jer ti, što je sasvim logično, i ovdje treba dual tuner kao izvor sa hardverske strane, plus softverska podrška.

 

Ovo sa providerima mi nije najjasnije na što ciljaš, ali ukoliko si na kućnoj anteni sa spliterom/DIY bi to radilo bez problema. Provider ti može dopustiti gledanje na više uređaja ili ne.

 

Popis programa i servisa digitalne televizije imašovdje za sve regije, sa frekvencijama M1 i M2.

 Odlicno, zahvaljujem na odgovoru. 

 

Ovo o tv providerima sam mislio da ih vise ne koristim nego samo sobnu antenu. 

14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav ekipa, kupujem TV za "na selo", većinom za gledanje televizije, tu i tamo će se spojiti Playstation na njega i odigrati koja igra, + netflix / youtube i slično.

 

Našao sam ovo - https://www.emmezeta.hr/lg-49un73003la-ultra-hd-led-tv-650462.html?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click, postoji li nešto značajno bolje za okvirno tu cijenu i u tim dimenzijama?

 

Hvala

-
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Snimanje ovisi o tunerima i softveru.

 

Tehnički tv-i sa jednim tunerom bi mogli snimati jedan program dok se drugi gleda, ako su programi na istom kanalu.

Međutim neki tv-i to imaju softverski isključeno. Npr. noviji Grundig to ne mogu, dok na starijima je radilo. Također na Sony Android tv-u nema snimanja jednog programa a gledanja drugog (ako tv nema dupli tuner).

 

Međutim ako tv ima dva tunera, opcija snimanja jednog programa a gledanje drugog (nebitno je li na istom kanalu ili nije), će najvjerojatnije biti moguća. Npr. na Sonyu sam isprobao i radi:

https://www.sony.co.uk/electronics/support/articles/00143179

 

No Sony opet ima neka druga ograničenja, npr. snimanje je ofišli moguće samo na vanjski HDD...

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

https://www.svijet-medija.hr/art/televizor-sony-ke-65xh9077-bravia-led-uhd-4k-android-smart-tv-t2-hevcs2/103267?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

Kako vam se cini ova ponuda? nesto drugo za te novce? Gledam najviše netflix i tv, možda u budućnosti malo gaming. VA panel bi htio (ustvari oled ali.....)

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Nevjerovatno kako rapidno raste prodaja sve vecih dijagonala...to mi je pogotovo iznenadjujuce za olede posto znamo koliko kostaju 75inch modeli pa na vise....

Kroz par godina ce 75inch bit sto je danas 55inch 

 

https://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1634640080

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Iskustva o hisense televizorima?

Jesu ok,dali se isplate uzet?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
lange kaže...

Iskustva o hisense televizorima?

Jesu ok,dali se isplate uzet?

https://forum.bug.hr/forum/topic/televizori/hisense-marka-tva-ne/272271.aspx

11 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ovo je prelose....

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Tnx, procitao i odustao od te marke. Ostajem vjeran samsungu.

Moze preporuka samsunga ekran 55 za gledanje tv.cijena do 4000kn

11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Nema smisla koristit VRR na Sony televizorima...koje reklamiraju kao savrsene partnere za Ps5 koji ce takodjer dobit VRR podrsku.

1.Ograniceno samo na 60hz bez obzira sto su ti paneli 120hz

2.Ako se ukljuci VRR izgubi se local dimming a samim time duboka crna,peak brightness u HDRu je znatno nizi itd itd

3.Input lag se skoro podupla

 

Apsolutno je nevjerovatno da je jedan Sony napravio nesto ovakvo.

Velik problem je taj Mediatec cip ali opet....

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.10.2021 18:34 (MEGATAMA).
13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

postoji li kakav LG sa VA panelom, 49/50"?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Uskoro zanimljivo ažuriranje na relaciji PS5 - Sony TV:

PSN: Muskarcina77
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Virty kaže...

Uskoro zanimljivo ažuriranje na relaciji PS5 - Sony TV:

Stavio sam to nedavno ali pogledaj sta su napravili sa VRR updateom,upitno je kako ce ista implementirat.

Prije me cudilo kako imaju tolike probleme sa Dolby Vision implementacijom na svoje telke ali sada vidim da to nije bio izuzetak nego pravilo.

Iskreno se nadam da ne budu zeznuli VRR update za Ps5.

Meni se recimo zblesirao rest mode na ps5 nakon zadnjeg updatea a do tada radio savrseno 🤣

16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
MEGATAMA kaže...
Virty kaže...

Uskoro zanimljivo ažuriranje na relaciji PS5 - Sony TV:

Stavio sam to nedavno ali pogledaj sta su napravili sa VRR updateom,upitno je kako ce ista implementirat.

Prije me cudilo kako imaju tolike probleme sa Dolby Vision implementacijom na svoje telke ali sada vidim da to nije bio izuzetak nego pravilo.

Iskreno se nadam da ne budu zeznuli VRR update za Ps5.

Meni se recimo zblesirao rest mode na ps5 nakon zadnjeg updatea a do tada radio savrseno 🤣

Iako sam prešao na LG TV, družim se sa Sony TV-ima cijeli život.

Nadam se da će sve uspješno riješiti glede Sony TV-a (VRR).

 

Za PS5 se ne bojim, nekako sam siguran da će sve dobro biti.

PSN: Muskarcina77
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Virty kaže...
MEGATAMA kaže...
Virty kaže...

Uskoro zanimljivo ažuriranje na relaciji PS5 - Sony TV:

Stavio sam to nedavno ali pogledaj sta su napravili sa VRR updateom,upitno je kako ce ista implementirat.

Prije me cudilo kako imaju tolike probleme sa Dolby Vision implementacijom na svoje telke ali sada vidim da to nije bio izuzetak nego pravilo.

Iskreno se nadam da ne budu zeznuli VRR update za Ps5.

Meni se recimo zblesirao rest mode na ps5 nakon zadnjeg updatea a do tada radio savrseno 🤣

Iako sam prešao na LG TV, družim se sa Sony TV-ima cijeli život.

Nadam se da će sve uspješno riješiti glede Sony TV-a (VRR).

 

Za PS5 se ne bojim, nekako sam siguran da će sve dobro biti.

Najgore je sto je taj Mediatek cip i u top modelima tipa Sony A90J ,Panasonic JZ2000,onaj Philipsov top model...doslovno u svemu osim LGu i Samsungu jer oni rade svoje in house cipove.

I niti jedan tv sa mediatecom ne podrzava hdmi 2.1 funkcije kako treba ili u cijelosti.

Platis recimo 55inch Panasonic JZ2000 2700eu i onda nemas obecane hdmi 2.1 funkcije.

 

Na svu srecu sve sam to proucio pa prekrizio Sony A90J i JZW2000 od Panasonica....

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice