Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.321
|
čitano: 14.104.456
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Kupio sam Somy XH90 kod njih, sve ok prošlo. Do sada kod njih nisam nikada ništa reklamirao. Žena je jednom nešto reklamirala pa je još bonus dobila poklon bon uz isprike.
4 godine
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozdrav ekipa.

Molim mišljenje koji od ovih 3 modela, a ako ima još koji prijedlog slobodno...vel. je 55 incha.

 

LG TV NANOCELL 55NANO863NA.....MOBILMEDIA...5759 kn...2+3 JAMSTVO

 

PHILIPS 58PUS8545....SVIJET MEDIA...5199 kn...2+3 JAMSTVO

 

SONY KE-55XH8096 BRAVIA....SVIJET MEDIA...4999 kn...2+3 JAMSTVO

 

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
caki82 kaže...

SONY KE-55XH8096 BRAVIA....SVIJET MEDIA...4999 kn...2+3 JAMSTVO

 

U ekupi 4589,10 kn 2+3 jamstvo nakon registracije na Sony stranici sa kodom koji dolazi u paketu, gajba ožujskog u paketu ( mislim 32 komada po pola litre u konzervi ).

Slika super, brzina super. Pali se za sekundu, Android dostupan odmah. 

Imao prije njega kineza 55" isto sa IPS panelom i isto Android i Sony je tri klase bolji.

I koliko sam skužio KE je 2021 a KD je 2020 a pošto je cijena ista, definitivno KE.

 

8 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Kaj mislite jel Philips oled 705 65" za 8999 kn dobar deal? Na ekupi je neki dodatan popust za placanje visom. Dobije se kao 5 godina garancije. 

Ili je s razlogom tak jeftin pa bolje izbjec 

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ima netko problema sa svojim CX? 

 

Tipa zna se zbrejkat da uopće neće otvorit Home i aplikacije ili evo jučer je Youtube ostao bez slike na videu, ima zvuka, ima slova opcija i sve kaj se otvori preko slike al pozadina crn ekran. Onda HBO GO aplikacija se zna dogodit da samo vrti onaj krug i ne želi pokrenut video.. Ima mušice koje na MU8002 nisam imao. 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
gocc01 kaže...

Ima netko problema sa svojim CX? 

 

Tipa zna se zbrejkat da uopće neće otvorit Home i aplikacije ili evo jučer je Youtube ostao bez slike na videu, ima zvuka, ima slova opcija i sve kaj se otvori preko slike al pozadina crn ekran. Onda HBO GO aplikacija se zna dogodit da samo vrti onaj krug i ne želi pokrenut video.. Ima mušice koje na MU8002 nisam imao. 

Jesi li provjerio dali mozda ima za skinut novija verzija softvera?

8 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
65 inch C1 Oled u online shopovima pao na 12.600 kn.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Sve updateano kak spada. 

 

Sad sam naletio na jeben problem. Išao sam malo nabacit Borderlands 2 na PS5, spojim sluške preko BT na telku, odmah me izbacilo iz game moda i više ga ne mogu odabrat. Ne moram ni napominjati da je u bilo kojem modu osim game moda neigrivo zbog laga. Postoje li neke postavke da se taj lag dovede na razinu game moda u nekom drugom? Ovo mi je jebeni dealbreaker. 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
gocc01 kaže...

Sve updateano kak spada. 

 

Sad sam naletio na jeben problem. Išao sam malo nabacit Borderlands 2 na PS5, spojim sluške preko BT na telku, odmah me izbacilo iz game moda i više ga ne mogu odabrat. Ne moram ni napominjati da je u bilo kojem modu osim game moda neigrivo zbog laga. Postoje li neke postavke da se taj lag dovede na razinu game moda u nekom drugom? Ovo mi je jebeni dealbreaker. 

Kako ne mozes odabrat game mode?

Resetiraj tv.....

ALLM?

Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Dobar Philips. 705 je prijašnja verzija. Imam 805 i prezadovoljan. 65 inch Oled za manje od 10.000kn je sjajan deal.
2 godine
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Nitko ne priča o Samsung Q95T 65inch , najniza cijena ikad u Hrvatskoj 9999kn, odmah sam kupio u Sancta Domenici.  

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
MEGATAMA kaže...
gocc01 kaže...

Sve updateano kak spada. 

 

Sad sam naletio na jeben problem. Išao sam malo nabacit Borderlands 2 na PS5, spojim sluške preko BT na telku, odmah me izbacilo iz game moda i više ga ne mogu odabrat. Ne moram ni napominjati da je u bilo kojem modu osim game moda neigrivo zbog laga. Postoje li neke postavke da se taj lag dovede na razinu game moda u nekom drugom? Ovo mi je jebeni dealbreaker. 

Kako ne mozes odabrat game mode?

Resetiraj tv.....

ALLM?

 

https://www.reddit.com/r/OLED/comments/fecuq8/lg_c9_game_mode_with_bt_headphones/

 

Jedne sluške su Sony 1000XM3 a druge Sennheiser HD 4.40. Spojio sam ih žicom u gamepad a njega na punjač od mobitela i radi ok. 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
5 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Elipso je dobio nešto novih Hisense modela, između ostalih nude 75" za 3999 Kn, što je mislim najjeftiniji 75" u Hrvata :-) E sad, valja li čemu...

 

EDIT: mislio sam da su novi modeli u pitanju, jer ih još nije bilo kod nas u ponudi, a sad vidim da je ovaj model predstavljen 2018.

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.6.2021 13:04 (BigD_Cro).
 
0 0 hvala 0
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
BigD_Cro kaže...

Elipso je dobio nešto novih Hisense modela, između ostalih nude 75" za 3999 Kn, što je mislim najjeftiniji 75" u Hrvata :-) E sad, valja li čemu...

 

EDIT: mislio sam da su novi modeli u pitanju, jer ih još nije bilo kod nas u ponudi, a sad vidim da je ovaj model predstavljen 2018.

 

 

 

HISENSE H75N5800 (elipso.hr)

 

 

recite što god hoćete ali ovo je JEBENO dobra ponuda.

 

 

Edit:

oh, radi se o čišćenju zaliha, piše "samo izložbeni uređaji". Sad mi je puno jasnije. Svejedno, i dalje sjajna prilika.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.6.2021 14:02 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Ali nije mi jasno odakle su izletili ovi Hisense modeli u Elipsu. Imaju Hisense OLED. Da, OLED, a ne ULED. Za 6500 Kn. Vidim da ima Vidaa 3.0, dakle stariji je model u pitanju. I nek je izložbeni. Ali tih modela tv-a u Elipsu do sada nije bilo u ponudi. Gledam ponudu godinama.
https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/HISENSE-H55O8B/
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.6.2021 22:07 (BigD_Cro).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Tko zna odakle su stigli.. možda iz koje druge države..

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
2 0 hvala 0
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
BigD_Cro kaže...
Ali nije mi jasno odakle su izletili ovi Hisense modeli u Elipsu. Imaju Hisense OLED. Da, OLED, a ne ULED. Za 6500 Kn. Vidim da ima Vidaa 3.0, dakle stariji je model u pitanju. I nek je izložbeni. Ali tih modela tv-a u Elipsu do sada nije bilo u ponudi. Gledam ponudu godinama.
https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/HISENSE-H55O8B/

 

 

Izložbeni OLED? Ni pod razno. OLED se ne kupuje izložbeni, nikako. LEDovi mogu proći.

5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Naravno da se ne kupuje. Nije mi jasno gdje je bio izložen kad ih nisu uopće imali u ponudi. Pa ne uzimaju valjda nekakve lotove izložbenih televizora izvana?
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Za prosjecnog korisnika...kakvih je 99% nece bit primjetne razlike po ovoj demonstraciji.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ekipa prodajem odlican tv Lg 50 um 7450 pla

 

Star godinu dana, garancija, stanje novo. Prodajem zbog love.

 

https://www.nabava.net/televiz...0-127-cm-led-ultra-hd-

 

Moguca dostava do 150-tak km ( iz Virovitice)...

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.7.2021 8:02 (NoOne1).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Stigao u Hr i ponio svoje stare sisteme u polumirovinu 😁

Spojio Xbox one X i full me iznenadilo da tv podrzava pc rgb color space.

I dalje moj najdrazi tv koji sam kupio unatoc tome sto sam imao dva oleda i ovaj q90r fald.

Btw tv je Panasonic Viera plazma 1080p rezolucije a velicina je mislim 50inch dok je tezina...oko 500kg 🤣🤣🤣

Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Da, te Panasonic plazme su fakat odlične. Imam jednu 12-ak godina, sad je u spavaćoj sobi i još uvijek ima super sliku. U podrumu imam rezervnu s malo sati rada kojoj je grom spalio sve ulaze osim SD kartice. Kad gornja rikne, ubacim ploču u donju i gas dalje.
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

To su bili televizori, potrošači i grijalice. Ali uz vrhunski prikaz slike. 

Još su na životu PV80 iz 2008. i odličan GT50 iz 2013. 

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Ja sam ovu plazmu koristio kao pc ekran SEDAM godina....nema burn in.

Zato su me razocarali kolosalno ona 2 oleda sa krepanim ekranima nakon godinu i pol a na B6 nisam spajao pc dok na B7 jesam.

Plazma prikazuje sliku na nekakav poseban nacin...drukcije od lcda ili oleda,boje i slika su nekako drukciji.

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Kaj da ja velim meni je još uvijek primarni tv, Panasonic plazma 50' X10.. kupljena na božić 2009. Ima rezu 1366x768.
Tv gledam preko Strong DVB-T-a i evo tekme zgledaju super.
Xbox daje Netflix, youtube i Kodi..
Sve radi ko i prvog dana.. nadam se samo da će potrajati još koju godinu jer nemam potrebe za boljim tv-om (samo naravno većim).
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.7.2021 14:09 (Havo).
 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Meni je na Samsungovoj plazmi 8500 koja je bila skupa kao sam vrag riknuo panel par dana nakon isteka jamstva(čitao sam dosta takvih loših iskustava).Od tada  zaobilazim Samsung tv-e.Imao i Panasonic PV70 kojemu je riknuo panel unutar 12 mjeseci jamstva, pa dobio PV80,nakon toga 50x60, pa 42st60

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.7.2021 17:42 (Tascam).
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

pozz ekipa moze pomoc oko izbora.. https://www.saturn.de/de/product/_lg-55up75009lf-2718924.html vs https://www.mediamarkt.de/de/product/_samsung-gu55tu8079-2640813.html vs Sony KD-55XF7096 https://www.displayspecifications.com/en/model/98ae131d samsungov i sonyev sam nasao polovni,stari par mjeseci isto za 400tinjak eura s obzirom da to mi je ono bas top budget, inace gledam samo tekme , netflix i upalim si ps4 tu i tamo. Ako imate kakav prijedlog od Hisensea ili neke druge marke s kojim nisam više na TI slobodno dajte.. Hvala

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.7.2021 11:16 (antman).
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Megatama , vidim da imas Q90r, kakvo ti je mišljenje o toj telki, meni sutra dolazi 65'' Q95T , ima manje dimming zona, ali koliki to moze biti downgrade u odnosnu na 2019, q90r? Mislim da ima neke prednosti nad njim
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.7.2021 22:14 (stolepotter).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice