Koji televizor kupiti - vodič za odabir izdvojena tema

poruka: 46.358
|
čitano: 14.157.910
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Mad Ant kaže...
dxdandy kaže...

Znaci za tu lovi cak ne gledati ni neki LG oled nego bas taj Sony xf9005 a recimo u usporedbim dali je ovaj noviji model Sony xg9505 bolji od Sony xf9005 ili ne ?

Eto da imaju u Mall.hr 65" XF9005 uzeo bih ga odmah ali samo 55" a recimo da vise naginjem vecem zbog udaljenosti ali ako ga ne nadjem negdje po dobroj cjeni onda mozda padne i 55" ako je to bas bas bolje od svega u tom cjenovnom rangu. Osobno sam mislio da cete reci da je onaj LG oled biti bolji izbor ali ste me poklopili...Mislio da je bolji taj oled za filmove i serije od XF-a ?

 

 

Thx !

 Pa OLED i je bolji i to nije upitno, samo zavisi što hoćeš i koliko možeš platiti, tj. da li je cijena najbitnija stavka. XF9005 je dobar televizor i trenutno je dobra cijena, ali 65" u tom rangu će uvijek koštati, pogotovo 65" OLED.

 

Naveo sam ja u jednom od prijesnjih postova koji oled sam gledao ... Evo i tog posta pa te molim komentar ...

 

https://www.bug.hr/forum/topic/televizori/koji-televizor-kupiti-vodi-odabir/48433.aspx?page=904&jumpto=6011969&sort=asc&view=flat

 

13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
dxdandy kaže...

 

Naveo sam ja u jednom od prijesnjih postova koji oled sam gledao ... Evo i tog posta pa te molim komentar ...

 

https://www.bug.hr/forum/topic/televizori/koji-televizor-kupiti-vodi-odabir/48433.aspx?page=904&jumpto=6011969&sort=asc&view=flat

 

Sony 55XF9005 - vrlo dobar FALD LCD TV, trenutno dobra cijena

 

LG OLED55C8 - cijena je inače znala biti manja (oko 8-9K kn) tako da ovih 11000kn ne gledaš zaozbiljno

 

Sony 65XF9005 - zbog veličine veća cijena

 

 

Tako bi išao poredak po cijeni, ali OLED i dalje ima bolju sliku. Samo stvar koliko si spreman dati novaca jer oba su dobra, a nije naodmet pričekati i BF koji je uskoro.

9 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Mad Ant kaže...
Havo kaže...
Ej ekipa jel ima neko link na nekakvu komparativnu tablicu Samsung modela, ko ona kaj se često ovdje linka sa HD televizije za LG.

Naime zanima me od kojeg modela naviše QLED-a dolazi smart remote (onaj sa airmousom - slična shema ko LG magic remote).



 Nije slična šema, samo LG ima airmouse.

Frend ima neki top model 65' od Samsunga iz 2015. ili 2016. zakrivljeni, tad su se zvali SUHD, prije naziva QLED... uglavnom TV je stvarno dobar i dan danas..

 

On ima ovaj airmouse remote

 

https://www.cnet.com/news/samsung-smart-remote-hands-on-with-the-best-tv-clicker-yet/

 

Mislio sam da su ga nastavili stavljati u top modele, bar ono Q80-Q90, ali su valjda prešli na drugu shemu??

 

Što kod njih sad onda znači smart remote? vjerojatno glasovno upravljanje.. to kužim... al ovaj air mouse je gadno imati, pa nemati :-)

 

Navikne se čovjek.

15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
dxdandy kaže...

" dxdandy kaže...

A u pm da prostite na izrazu...pa necu dati 11000kn da se namjestam svaki put po kuci ili da nekog tjeram da bih ja najbolje vidio a ostali sivo i isprano...pamkavi su onda.kvi tv kd 4000kn jel to uopce.ima sliku onda...jel ima onda nesto do 8000 a da valja....eto htio se i imao dobru volju razvuci na tih 11000 ako treba za nesto dobro alo necu...vracam se na prvotnih 8000kn...za ove 3000 ode na 7 dan mora u predsezoni.  Molim nesto od preporuke a da ne gubi toliko na kutu "

 

Nesto mi ne radi citiranje pa sam iskopirao jedan svoj post gore u navodnike...

 Ajde da i sebe sam prokometiram...jos nista nisam odlucio, nisam jos ni isao nista pogledati. Ali upalo je jos par modela u razmatranje, pa Vas molim za jos koji komentar. Znaci zanima me dali gledati recimo jos uvijek prije taj stalno spominjani Sony 55XF9005 ili recimo LG Oled 55C8. Taj LG Oled je 11000kn a 55XF je 10400kn ili recimo da umijesto njih LG ici na veci LCD tipa LG 65SK9500 koji je 12000kn ali i veci za 10 incha ?

 

Udaljenost 4m od TV. Do sada i jos uvijek gledam plazmu 42".

 

Thx !

 Ne mogu ti preporuciti TV ali za 4m 65" 100%

ja sam sa manje udaljenosti s 55" prešao na 65" i to je cisti zadovoljstvo sada.. na 4m se nemas sta misliti... ja bih tako

Bnet: mNik987#2148
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
bobsi kaže...
Mad Ant kaže...
bobsi kaže...
bobsi kaže...

trebao bi savjet u vezi kupnje i otprilike vrijednost TV-a model TCL U55P6046 UHD HDR Android TV, frend kupuje veći pa bi ovaj ja uzeo, star je možda godinu, ima garanciju mislim još 4 godine, ali to moram sve provjeriti, hvala unaprijed..

 netko?

 Moraš napisati koliko bi ga platio da dobiješ neki pošteni odgovor.

 2000kn sa zidnim gibljivim nosačom mislim "vesa"

 I??

13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

65xf9005 je bio 10tkn u sancte sa 10% popusta. Sad im je kao istekla akcija, al vrate oni to vrlo brzo. Osobno bi prije za te pare uzea njega nego oled od 55 na 4m

sent via S10e
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.11.2019 14:29 (Moby-Split).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Legasus kaže...

Jucer uzeo Samsung Q70RA 55'' u Svijetu medija, odmah nakon sto su svi snizili cijenu na 7300.

 

 

Kod svih većih shopova je spuštena cijena na 7399 kn, s time da je u SD cijena s onim newsletter popustom 6659 kn što je najniža cijena za 55Q70 ikada.

 

https://www.sancta-domenica.hr/qled-tv-samsung-qe55q70r-2019.html

 

 

A koliko cijene padaju vani najbolje pokazuje primjer akcije gdje je cijena 65Q70 pala na 999€:)

 

 

16 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Anđeo bez falinge kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/PHILIPS-55PUS7304/

 

što mislite o ovom TVu ... Philips PUS7304

 

Android, ambilight i navodno jako dobar HDR (za tv koji nije OLED)

Gledao sam ga u Elipsu uživo, super izgleda slika. Naravno, nije OLED ali ako njih maknemo sa strane, ovaj mi djeluje fantastično.

 

 

 Preskupi krš....

Puno toga je preskupo pa ljudi kupuju, recimo posrani Jabučarski mob dakle opčenito imamo problema jel.

 

Imaj u vidu da nitko drugi nema Ambilight, i da to je tehnikalija koju nudi samo Philips.Nije to nikakav poseban krš, e sad kako na njemu radi Android to je druga priča.Dakle za atraktivno podebljano plačaš dodatno, i to dosta ljudi itekako rado plati vrlo razumljivo.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-bughr/svijetu-pala-prodaja-lcd-tv-41-samsung/255402.aspx?page=0&jumpto=5559066&sort=asc&view=flat

 

Mad Ant kaže...

 

 

 Pogledaj samo kontrast na Philipsu od 3000:1 dok je na LGu izmjeren +5000:1. Philips jedino ima Android ali pitanje koliko lose radi.

To se zove sitničarenje, dakle najbitnije da TV ima VA LCD panel=a razina statičkog kontrasta je ipak onako sporedna brojka.

 

Iz tog kuta svaki TV IPS LCD panel trebalo bi bacit u Savu, jer eto niti jedan nema kontrast više od 1500:1.Da se mene pita da bacaj, ali eto ipak ljudi i to kupuju pa koriste itd.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/lcd-plazma-televizori/koji-televizor-kupiti-vodic-odabir/48433.aspx?page=403&jumpto=5532715&sort=asc&view=flat

 

https://www.bug.hr/forum/topic/lcd-plazma-televizori/koji-televizor-kupiti-vodic-odabir/48433.aspx?page=435&jumpto=5581815&sort=asc&view=flat

 

Ipak od IPS LCD panela ne treba bježat, i to u situaciji kad imaš određeni niži buđet=vrlo jeftini televizori.Tu se pametno kupuje, dakle gledat samo uloženo-dobiveno+bez kupovine brendova koji ne vrjede niti šaku graha.To nek ostane za drugi post, da sve ne zamješam u istu priču.

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
8 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
dxdandy kaže...

Znaci za tu lovi cak ne gledati ni neki LG oled nego bas taj Sony xf9005 a recimo u usporedbim dali je ovaj noviji model Sony xg9505 bolji od Sony xf9005 ili ne ?

Eto da imaju u Mall.hr 65" XF9005 uzeo bih ga odmah ali samo 55" a recimo da vise naginjem vecem zbog udaljenosti ali ako ga ne nadjem negdje po dobroj cjeni onda mozda padne i 55" ako je to bas bas bolje od svega u tom cjenovnom rangu. Osobno sam mislio da cete reci da je onaj LG oled biti bolji izbor ali ste me poklopili...Mislio da je bolji taj oled za filmove i serije od XF-a ?

 

 

Thx !

  XG9505 je skoro po svemu bolji od XF9505

https://www.rtings.com/tv/tools/compare/sony-x900f-vs-sony-x950g/585/764

 

Ali po mome opet ne toliko da bi dao 3.5k više..

13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
rambox kaže...

 

Mad Ant kaže...

 

 

 Pogledaj samo kontrast na Philipsu od 3000:1 dok je na LGu izmjeren +5000:1. Philips jedino ima Android ali pitanje koliko lose radi.

To se zove sitničarenje, dakle najbitnije da TV ima VA LCD panel=a razina statičkog kontrasta je ipak onako sporedna brojka.

 

Iz tog kuta svaki TV IPS LCD panel trebalo bi bacit u Savu, jer eto niti jedan nema kontrast više od 1500:1.Da se mene pita da bacaj, ali eto ipak ljudi i to kupuju pa koriste itd.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/lcd-plazma-televizori/koji-televizor-kupiti-vodic-odabir/48433.aspx?page=403&jumpto=5532715&sort=asc&view=flat

 

https://www.bug.hr/forum/topic/lcd-plazma-televizori/koji-televizor-kupiti-vodic-odabir/48433.aspx?page=435&jumpto=5581815&sort=asc&view=flat

 

Ipak od IPS LCD panela ne treba bježat, i to u situaciji kad imaš određeni niži buđet=vrlo jeftini televizori.Tu se pametno kupuje, dakle gledat samo uloženo-dobiveno+bez kupovine brendova koji ne vrjede niti šaku graha.To nek ostane za drugi post, da sve ne zamješam u istu priču.

 Zna se koje su općenite izmjere za IPS i VA te koje su prednosti/mane, a 3000:1 na VA je loše danas. S obzirom da se VA kupuje specifično zbog kontrasta, vrlo je bitno. A gdje je još problematika komponenti i izrade kod Philipsa, te iritantni Ambilight.

 

13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
bobsi kaže...
bobsi kaže...

 2000kn sa zidnim gibljivim nosačom mislim "vesa"

 I??

 S obzirom da je novi cca 3-4K kn, zvuči OK, a i predpostavljam da si ga gledao uživo pa znaš da li ti se sviđa.

13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Havo kaže...

Frend ima neki top model 65' od Samsunga iz 2015. ili 2016. zakrivljeni, tad su se zvali SUHD, prije naziva QLED... uglavnom TV je stvarno dobar i dan danas..

 

On ima ovaj airmouse remote

 

https://www.cnet.com/news/samsung-smart-remote-hands-on-with-the-best-tv-clicker-yet/

 

Mislio sam da su ga nastavili stavljati u top modele, bar ono Q80-Q90, ali su valjda prešli na drugu shemu??

 

Što kod njih sad onda znači smart remote? vjerojatno glasovno upravljanje.. to kužim... al ovaj air mouse je gadno imati, pa nemati :-)

 

Navikne se čovjek.

Imali su prije i kameru pa si mogao mahati rukom kao kursorom ali ode sve to. Ovaj "smart" daljinski ima samo mikrofon i bolje je izrade.

 

Jedino LG ima airmouse poput Nintendo Nunchuck.

6 godina
protjeran
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
rambox kaže...

Puno toga je preskupo pa ljudi kupuju, recimo posrani Jabučarski mob dakle opčenito imamo problema jel.

 

Imaj u vidu da nitko drugi nema Ambilight, i da to je tehnikalija koju nudi samo Philips.Nije to nikakav poseban krš, e sad kako na njemu radi Android to je druga priča.Dakle za atraktivno podebljano plačaš dodatno, i to dosta ljudi itekako rado plati vrlo razumljivo.

 

https://www.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-bughr/svijetu-pala-prodaja-lcd-tv-41-samsung/255402.aspx?page=0&jumpto=5559066&sort=asc&view=flat

 

 Što je tu atraktivno ?

Evo i ja sam požutio tvoj dio teksta što ti radiš non-stop (je li to zanimljivo, većini nije). To je većini ljudi iritantno, pa i oni koji kupe Philips zbog Ambilighta poslije to sranje isključuju.

 

Philips je sranje jer je već bezbroj puta dokazano da koristi jeftine kineske kondenzatore i ostalu elektroniku dok LG, Sony, Samsung ugrađuju japanske i to kvalitetne.

O tome smo već pisali i razgovarali s tv serviserom iz Osijeka koji taj posao radi 30 godina.

 

Iritantno je i tvoje stavljanje tvojih linkova na tvoje stare postove na svakoj temi...

 

Osim toga što su informatički proizvodi skupi ne znam što je nekvalitetno u "jabučarskoj" firmi. Mobiteli ? Računala ? Ne bih rekao...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
dxdandy kaže...

Znaci za tu lovi cak ne gledati ni neki LG oled nego bas taj Sony xf9005 a recimo u usporedbim dali je ovaj noviji model Sony xg9505 bolji od Sony xf9005 ili ne ?

Eto da imaju u Mall.hr 65" XF9005 uzeo bih ga odmah ali samo 55" a recimo da vise naginjem vecem zbog udaljenosti ali ako ga ne nadjem negdje po dobroj cjeni onda mozda padne i 55" ako je to bas bas bolje od svega u tom cjenovnom rangu. Osobno sam mislio da cete reci da je onaj LG oled biti bolji izbor ali ste me poklopili...Mislio da je bolji taj oled za filmove i serije od XF-a ?

 

 

Thx !

 Imaš istu nedoumicu ko i ja.. samo kaj ja gledam s 2.5-3.3m... I uzeo sam 55'', te sam se zaj...

Ja sam gledal ovak.. 55xf9005 je 7k, oled 55'' tad nije bil na sniženju nego je bil oko  10k... pa sam ono mislil, za 3k više uzel bi bil rađe uzel 65.. na kraju sam odustal od 65.. i tu je zaje...

 

Evo ti slika telke s 3.2m... malooooooo....... nit sam novi regal montiral.. ništa...čak je odmaknut jedno 50cm od zida...još se važem... što ču..

 

Ak gledaš s 4+ metra kupi si 65''+ najbolje 75''.

11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Zver kaže...
dxdandy kaže...

Znaci za tu lovi cak ne gledati ni neki LG oled nego bas taj Sony xf9005 a recimo u usporedbim dali je ovaj noviji model Sony xg9505 bolji od Sony xf9005 ili ne ?

Eto da imaju u Mall.hr 65" XF9005 uzeo bih ga odmah ali samo 55" a recimo da vise naginjem vecem zbog udaljenosti ali ako ga ne nadjem negdje po dobroj cjeni onda mozda padne i 55" ako je to bas bas bolje od svega u tom cjenovnom rangu. Osobno sam mislio da cete reci da je onaj LG oled biti bolji izbor ali ste me poklopili...Mislio da je bolji taj oled za filmove i serije od XF-a ?

 

 

Thx !

 Imaš istu nedoumicu ko i ja.. samo kaj ja gledam s 2.5-3.3m... I uzeo sam 55'', te sam se zaj...

Ja sam gledal ovak.. 55xf9005 je 7k, oled 55'' tad nije bil na sniženju nego je bil oko  10k... pa sam ono mislil, za 3k više uzel bi bil rađe uzel 65.. na kraju sam odustal od 65.. i tu je zaje...

 

Evo ti slika telke s 3.2m... malooooooo....... nit sam novi regal montiral.. ništa...čak je odmaknut jedno 50cm od zida...još se važem... što ču..

 

Ak gledaš s 4+ metra kupi si 65''+ najbolje 75''.

 

Hvala ti na savjetu. Cuj kazes da si uzeo XF ali 55" i kako vidim gledas ga iz kuta, nisi direkt ispred njega...meni slika dobro izgleda. Jel vidis velike promjene u kvaliteti slike kod promjene kuta.gledanja u odnosu na recimo polozaj ravno ispred displaya ?

 

Thx!!!

13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
dxdandy kaže...

 

Hvala ti na savjetu. Cuj kazes da si uzeo XF ali 55" i kako vidim gledas ga iz kuta, nisi direkt ispred njega...meni slika dobro izgleda. Jel vidis velike promjene u kvaliteti slike kod promjene kuta.gledanja u odnosu na recimo polozaj ravno ispred displaya ?

 

Thx!!!

 Ovisi kaj se gleda... Na SDR-u baš i ne(jer je i sam materijal blijed)...Slikano je s radnog stola....Pa je zato pod kutem..

Telku gledam ravno sa trosjeda.

Možda kod HDR-a. Ali eto zavisi kolika si cicija...Ja sam slikom zadovoljan, i telkom, veličina me malo heb..

Inače to s kutem se primjeti najbolje u potpunom mraku.. ne kod jakog osvjetljenja...

 

Moje je mišljenje da je OLED bolji ali i 3k skuplji....

 

Jedina mana mi je trenutno kod gledanja HDR-a s nekih pleyera je crna crta ispod i iznad siva...

11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Ne kuzim te bas najbolje...kakve crte sada? To jos nije nitko spomenio. Kakva je reprodukcija usb sadrzaja...sve radi ok, ne gubi fremove? Dali tv vrti i 4k preko usb ili nema snage za to? Titlovi se daju podesiti (velicina i nasi znakovi Čćšžđ i sl.)? Kakav je sam izbornik tj. menu tv-a ? Mislim na to dali je spor i vuce se ko neka baba ili ide to normalno? Salta programe sporo ili i to ide ok?

Molim te probaj mi odgovoriti na sva pitanja...o tebi mozda ovisi dali ga kupujem ili ne.

Hvala ti puno !!!
11 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Koji zidni nosac za 55 ekran? Ima tko preporuku do 200kn?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
dxdandy kaže...
Ne kuzim te bas najbolje...kakve crte sada? To jos nije nitko spomenio. Kakva je reprodukcija usb sadrzaja...sve radi ok, ne gubi fremove? Dali tv vrti i 4k preko usb ili nema snage za to? Titlovi se daju podesiti (velicina i nasi znakovi Čćšžđ i sl.)? Kakav je sam izbornik tj. menu tv-a ? Mislim na to dali je spor i vuce se ko neka baba ili ide to normalno? Salta programe sporo ili i to ide ok?

Molim te probaj mi odgovoriti na sva pitanja...o tebi mozda ovisi dali ga kupujem ili ne.

Hvala ti puno !!!

 

Staviš gore X-Plore File Manager i MX Player PRO i nema greške(Ako koristiš android onda znaš o čemu pričam...).

Kod MX playera ima opcija HW+ Decoder.. tu trebaš prebaciti i radi besprijekorno...

Seek unutar fajla od 10GB je besprijekoran.. tak na večim mu treba 3-4 sec da se pribere..

 

I ovo o čem pričam nisu crte.. nego kad gledaš letterbox materijal(niži od ekrana). Imaš sliku u primjeru. Ali tu je do samog pleyera koji se koristi. VLC mi ne radi te probleme.. MX Player da..

 

Što se tiče menija.. tu nemaš puno diranja.. kad jednom odradiš Picture setting.. miran si... imaš home screen i aplikacije...

 

Nadalje, 4k materijal radi izvrsno i prek mreže(lan-a), fajlovi od 50gb vremena 50 min. znalo me zafrkavat kod varijabilnog bitratea... onda sam promijenil switcheve.. od onda radi bez greške...Glavna mreža mi je 1gbit...dok je iza telke, pleyke i HTPC-a bil 100mbit i snjim mi je štucal... zakaj nemam pojma..

 

Za šaltanje nemam pojma.. ne gledam zemaljsku...

Android nije najbrži ali odradi  svoje..

 

Eto takav ti je cijeli meni.. android Frendly.. ništa fensi šmensi.. meni osobno bolje.

 

Moj največi prigovor je na daljinski. Ali i to se malo riješi sonijevom android aplikacijom koja zna biti mušičava tu i tam.. ali barem mogu klikom otvorit x-plore file manager..

Onak daljinac ne djeluje ko od telke od 1000+ €. Nije loš odradi svoje..Možda je do mene.

 

Znači kod mene na HDMI ulazu radi MAXTV, plejka i HTPC...Imao sam i Android TV BOX, sad je u ladici( nemože on zamijeniti HTPC).

Od aplikacija koristim x-plore file manager, mx player, vlc player i to je to...

 

Ako pak gledam youtube... koristim tablet za navigaciju a televizor za gledanje  - DLNA

Pak s druge strane... za 4m+... ja bi išel na 190cm.. makar i mrvu lošiji..

 

Jebga.. gibam na posao...

Edit

Meni izgled i walktrought

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.11.2019 4:35 (Zver).
11 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir

@Zver

 

Hvala ti na iscrpnim odgovorima. Huh, hebem ti taj tvoj posao kad se moras vako rano ustati ali mora se raditi. Cuj a zasto onda ne koristis stalno VLC kad ti MX Player stavlja one sive crte ? Mene bi to osobno ubilo u pojam za 3min i odmah bih ga maknio. Ima li tv svoj neki nativni player a da moze gurati 4k filmove bez problema ili se ipak mora neka aplikacija instalirati ?

Sto se velicine telke tice, udaljenost od tv-a mi je 4,2m. Ali mi na knap ide ovaj 65" moram pola boravka preslagivati i zidne komponente namjestaja micati, busiti za njih nove rupe i ove stare zatvarati i onda me ide molerisanje da se sve vrati na staro. Sve to iziskuje jos novaca a ako idem na 55" sve samo malo gurnem ulijevo i to je to...i to me muci jer mi se ne da raditi sve ono...lijen brate mili  do zla boga...sve bih na gotovo... :)

 

Thx !

14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
HCMAA kaže...
danas bio u solin građi...nikako da se odlučim 55" ili 65"...tamo bila sony xf7596 od 65"...na nekih 3 metra gledao RTL... upscaling je prilično dobar...pitao prodavača da mi da daljinski...tako malo isprobavao...otišao na YouTubeu...gledao trailer... novi terminator...nova star wars serija...wow 65" je ZAKOON:)

Dogovorio se s prodavačem da drugi put donesem svoj HDD...tako da isprobam....kao što rekoh radi se o xf7596....a ja ciljam vjerojatno na xg9505...tako da može samo puno bolje

 

I ja sam se lomio između 65XG85 i 65XG95. Na udaljenosti od 1-2m na svim izložbenim modelima slika izgleda odlična. A onda se pomakni oko 10-15m u rikverc (ako im mjesta) i pogledaj te usporediti opet ta dva. Na xg85 (a vjerojatno i na XG75) slika je blijeda ajme.

15 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

https://www.mall.hr/tv-prijemnici/samsung-ue65ru7092

 

65" nije ne znam kakvih performansi ali je 65" 4k imam 3 x hdmi 2.0, nekav wanna be hdr i tome slicno

 

mislim da ovaj TV se moze smatrati izvrsnom kupnjom.. ak sam u krivu jbga... 

 

 

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
toxic kaže...

https://www.mall.hr/tv-prijemnici/samsung-ue65ru7092

 

65" nije ne znam kakvih performansi ali je 65" 4k imam 3 x hdmi 2.0, nekav wanna be hdr i tome slicno

 

mislim da ovaj TV se moze smatrati izvrsnom kupnjom.. ak sam u krivu jbga... 

 

 

Javi dojmove ako kupuješ molim te.

I slike crne boje :)

 

Ganjam 65-icu i sam. 8002/7172/7092...

70-ku ako se naljutim, također 7092.

75-ica mi malo nategnuto za 3,5m

Hey, it’s George… I’ve got nothing to say...
15 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
lomba100 kaže...
toxic kaže...

https://www.mall.hr/tv-prijemnici/samsung-ue65ru7092

 

65" nije ne znam kakvih performansi ali je 65" 4k imam 3 x hdmi 2.0, nekav wanna be hdr i tome slicno

 

mislim da ovaj TV se moze smatrati izvrsnom kupnjom.. ak sam u krivu jbga... 

 

 

Javi dojmove ako kupuješ molim te.

I slike crne boje :)

 

Ganjam 65-icu i sam. 8002/7172/7092...

70-ku ako se naljutim, također 7092.

75-ica mi malo nategnuto za 3,5m

 Ne kupujem.

ima imam hisensa 65" s kojim sam prezadovljan jedina velika mana mu je sto nema bas neki kut gledanja 

 

Bnet: mNik987#2148
7 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

jučer kupio QE65Q60R 2019, dolazi u ponedeljak-utorak

 

 

 
3 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir

Pozz ekipa imam u planu kuputi tv iduci tj i nekako mi je za oko zapeo PHILIPS 55PUS7304.

Ali prije nego se zaletim mozda netko ima iskustva s tim modelom?

Ili preporuka do 5000kn,velicina 55'...

Hvala

 
1 1 hvala 0
9 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Evo počelo je...

Od sutra u Sancta domenici, -20% na SVE televizore uz plaćanje Maestro/Mastercardom jednokratno.

Ne uključuje dodatne popuste (newsletter i sl.) ALI VRIJEDI NA AKCIJSKE CIJENE!!!!.

Drugim riječima od sutra:

Samsung UE55RU8002, 4.999,00 kn - 20% = 3.999,20 kn

Samsung QE65Q60R, 8.499,00 kn - 20% = 6.799,20 kn

itd.

Sad sam zvao, vrijedi u webshopu (sutra će biti cijene vidljive) i u trgovini.

Sretno i berićetno srećkovićima koji kupuju novi TV :-)


 
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Havo kaže...
Evo počelo je...

Od sutra u Sancta domenici, -20% na SVE televizore uz plaćanje Maestro/Mastercardom jednokratno.

Ne uključuje dodatne popuste (newsletter i sl.) ALI VRIJEDI NA AKCIJSKE CIJENE!!!!.

Drugim riječima od sutra:

Samsung UE55RU8002, 4.999,00 kn - 20% = 3.999,20 kn

Samsung QE65Q60R, 8.499,00 kn - 20% = 6.799,20 kn

itd.

Sad sam zvao, vrijedi u webshopu (sutra će biti cijene vidljive) i u trgovini.

Sretno i berićetno srećkovićima koji kupuju novi TV :-)


 Ovo je sjajno, bil se valjalo protegnut onda za taj qe65?

CrniPero kaže...

jučer kupio QE65Q60R 2019, dolazi u ponedeljak-utorak

 

 

 

javi dojmove svakako

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.11.2019 12:53 (fila2208).
13 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Kako su fino izracunali 55xf9005 da sa tih 20% bude cijena ista kao i dok je bio na akciji -10%, 7009kn
sent via S10e
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Koji televizor kupiti - vodič za odabir
Isplatilo bi se za te pare kampirat ispred Sancte...

https://www.nabava.net/televizori/samsung-qe65q60ratxxh-televizor-cijena-65-165-cm-led-qled-ultra-hd-86409191

pitanje koliko imaju na lageru ovih modela koji su već na akcijskoj cijeni...
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice