FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.712
|
čitano: 5.310.987
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Antimadridista kad vidi riječ Messi i negativan kotenst odmah mu se upali lampica u glavi.

 

Ekipe bez Messija su osvajale trofeje, i osvajat ce. Barca sa MSN-om 2016 je ispala od Atletica i to sa 2 gola Griezmanna.

 

Barca može biti bolja bez Messija, uz prave igrače. Da se mene pita Mbappe za Messija, pristao bih odma.

Haaland ima klauzulu 2022 75 miliona, Camavingi ce ostati godina dana ugovora i dat ce se dovesti za cca 40 miliona a Upamecano se vec sad moze dovesti za 50-60.

 

.................Ter Stegen............................

R.Pereira....Upamecano...Lenglet....Alba....

.............Camavinga....De Jong................

....................Griezmann.........................

....Mbappe........Haaland..........Dembele/fati

 A na klupi Ernesto Valverde?

9 godina
offline
FC Barcelona

Messi ako ode za njega će se dobiti cca 250 milja to City moze platit, ja bih to volio jer bi se za te pare mogla ekipa pomladit za dugi niz godina Messi će na vrhuncu biti još maks 3 godine. I svakako ga želim vidjeti u drugom klubu za to malo vremena što će još igrati nogomet, te želim još više vidjeti Barcelonu bez Messija kako će to izgledati... 

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Sport je na naslovnici istaknuo kako se uprava Barce slaže s Koemanovom idejom o dovođenju Lautara, Garcie i Gaye.
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Hebote spanjolski/francuski stoperi vise. Dofuraj nekog mesara tko zna s loptom i bok
9 godina
offline
FC Barcelona

Koeman želi Coutinha u svojoj momčadi, što je potpuno logično dečka su upropaštavali na lijevom krilu, znači probao bih kao na slici dolje, jer previše para za dovođenje nema, eventualno stopera,lijevog beka i još jednu špicu i to je previše kakvo je stanje u svijetu. Dembelu dati još jednu sezonu šanse dobar je igrač ali sa boljim kondicijskim trenerima, prehranom ojačati ga maksimalno jer smiješno je koliko se lik ozljeđuje, to je sve jer je nespreman i nemaju prave fizičke treninge. Coutinho,Puig i De jong da predvode vezni red, De Jong će konačno igrati na pravoj svojoj prirodnoj pozicji Puig ima želju i ide prema naprijed trči otvara se i mora igrati svaku utakmicu. Coutinho je jednostavno vrhunski nogometaš koji je igrao na krivome mjestu. Pravu špicu Barcelona nema, Suarez vjerovatno odlazi a i ako ostane sigurno neće igrati u prvoj postavi kod Koemana to je već sada kristalno jasno, probati sa Griezmanom u svakom slučaju biti ćemu 10 puta bolje nego na krilu, dečko zna zabit gol, u Atletiku je čuda radio... On je polušpica a Barcelona ne igra sa polušpicom zadnjih 15 godina, pa kad su ga već toliko platili probati u špici sa njime neka se on i Messi izmjenjuju tokom utakmice, Messi ionako može igrati gdje god od veznog do špice. A Griezman zna dati gol ali on kao takav ne smije igrati na nikakvim krilima jer prije svega spor je igrač slab na driblinzima i njemu je mjestu u sredini napada.

 

 Zadnja linija osim golmana je veliki problem i tu nisam pametan, Koeman ima velike brige iza jer prije svega obrana je ta koja je popila zadnjih sezona kišu golova u LP a i u La ligi.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.8.2020 20:23 (BeLLicus).
6 godina
offline
Re: FC Barcelona
BeLLicus kaže...

 prehranom ojačati ga maksimalno jer smiješno je koliko se lik ozljeđuje, to je sve jer je nespreman i nemaju prave fizičke treninge. 

 

 Razmišljam minutu što da ti na ovo napišem, a da te ne uvrijedim. Nema druge, moraš pisat u HQ Barce sa tim. Definitivno si uvidio sve pogreške. Nema dalje.

14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Pjanić ima koronu i kasnit će na pripreme... Lijepo je počelo
Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Evo da je Pjanić pozitivan na koronu
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
cvaja997 kaže...
BeLLicus kaže...

 prehranom ojačati ga maksimalno jer smiješno je koliko se lik ozljeđuje, to je sve jer je nespreman i nemaju prave fizičke treninge. 

 

 Razmišljam minutu što da ti na ovo napišem, a da te ne uvrijedim. Nema druge, moraš pisat u HQ Barce sa tim. Definitivno si uvidio sve pogreške. Nema dalje.

 Pa očito nemaš pojma kako se radi na fizičkoj spremi igrača. Neymar kad je došao  bio je mršav kao grana i jedan od prvih stvari koja se radila sa njim je da mu nutricionist promjeni prehranu da dobije na kilaži samim time da bude čvršći u duelima. 

10 godina
offline
Re: FC Barcelona

to onda nije mesar hahaha

6 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
BeLLicus kaže...
cvaja997 kaže...
BeLLicus kaže...

 prehranom ojačati ga maksimalno jer smiješno je koliko se lik ozljeđuje, to je sve jer je nespreman i nemaju prave fizičke treninge. 

 

 Razmišljam minutu što da ti na ovo napišem, a da te ne uvrijedim. Nema druge, moraš pisat u HQ Barce sa tim. Definitivno si uvidio sve pogreške. Nema dalje.

 Pa očito nemaš pojma kako se radi na fizičkoj spremi igrača. Neymar kad je došao  bio je mršav kao grana i jedan od prvih stvari koja se radila sa njim je da mu nutricionist promjeni prehranu da dobije na kilaži samim time da bude čvršći u duelima. 

 lik igra fortnite cijelu noć i problem je kondicijski trener hahahaha

9 godina
offline
Re: FC Barcelona

Ma ne igra to mediji lažu!

15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Del_Boy97 kaže...

to onda nije mesar hahaha

 Ha jbg jedan je Puyol, jedan je Maldini, Passarella....pa Koeman je mozda najbolji primjer.

 

Ima takvih sigurno, De Vrij, Upamecano, Koulibaly..

15 godina
offline
FC Barcelona

Mbappe nije dao gol u 14 utakmica Lige Prvaka...a danas svaki sut po sredini 

6 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
BeLLicus kaže...

Ma ne igra to mediji lažu!

 kao i hezonja i ostali nba igrači što ne nose gaming monitore u trening komplekse 🤣🤣

16 godina
offline
Re: FC Barcelona
nani kaže...
Evo da je Pjanić pozitivan na koronu

 Pročitao sam negdje da to što je Pjanić pozitivan na koronu je jedina pozitivna stvar u Barceloni zadnjih pola godine 😂😂😂😂😂.

Malo da razbijemo ovu tmurnu atmosferu 😁

9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Koeman je jutros zvao Suareza i još jednom mu je priopćio kako neće računat na njegove usluge.
14 godina
offline
FC Barcelona

Koeman mi ne ulijeva apsolutno nikakvo povjerenje. Izgleda mi kao da govori stvari koje navijači žele čuti, a apsolutno nemoguće ih je ostvariti. Navest ću primjere.

Koeman izjavljuje da računa na Messija u narednim godinama. U redu. Ali onda isto tako izjavljuje da će napraviti da Griezmann igra na svojoj prirodnoj poziciji. Gdje? Kako? Njegova prirodna pozicija je gdje igra Messi. Tko igra sa dvije desetke u ekipi i bez krila?

Ali tu priča nije gotova. Koeman izjavljuje i da računa na Coutinha, dakle još jedna desetka. 

 

Znači ako je vjerovati riječima Koemana, postava bi nam trebala izgledati nešto tipa De Jong zadnji vezni, i onda imaš 3 desetke u Griezmannu, Messiju i Coutinhu. Izvedivo nema šta.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Boixus Nois PS kaže...

Antimadridista kad vidi riječ Messi i negativan kotenst odmah mu se upali lampica u glavi.

 

Ekipe bez Messija su osvajale trofeje, i osvajat ce. Barca sa MSN-om 2016 je ispala od Atletica i to sa 2 gola Griezmanna.

 

Barca može biti bolja bez Messija, uz prave igrače. Da se mene pita Mbappe za Messija, pristao bih odma.

Haaland ima klauzulu 2022 75 miliona, Camavingi ce ostati godina dana ugovora i dat ce se dovesti za cca 40 miliona a Upamecano se vec sad moze dovesti za 50-60.

 

.................Ter Stegen............................

R.Pereira....Upamecano...Lenglet....Alba....

.............Camavinga....De Jong................

....................Griezmann.........................

....Mbappe........Haaland..........Dembele/fati

 Vidio sam sinoć tog tvog francuzića. Da je Messi imao onakva dva zicera utrpao bi ih zatvorenih očiju.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Re: FC Barcelona
Evo Koeman je i Vidalu poručio da traži novi tim.
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Koeman mi ne ulijeva apsolutno nikakvo povjerenje. Izgleda mi kao da govori stvari koje navijači žele čuti, a apsolutno nemoguće ih je ostvariti. Navest ću primjere.

Koeman izjavljuje da računa na Messija u narednim godinama. U redu. Ali onda isto tako izjavljuje da će napraviti da Griezmann igra na svojoj prirodnoj poziciji. Gdje? Kako? Njegova prirodna pozicija je gdje igra Messi. Tko igra sa dvije desetke u ekipi i bez krila?

Ali tu priča nije gotova. Koeman izjavljuje i da računa na Coutinha, dakle još jedna desetka. 

 

Znači ako je vjerovati riječima Koemana, postava bi nam trebala izgledati nešto tipa De Jong zadnji vezni, i onda imaš 3 desetke u Griezmannu, Messiju i Coutinhu. Izvedivo nema šta.

 Slazem se da. Da je ovo 2008 i da dolazi Pep, Griezmanna (ili cak Messija) bi vjerojatno on potjerao kao sto je Ronaldinha i Tourea i Ibru. Coutinho + Messi jos nekako ima smisla, Griezmann + Messi nema.

antimadridista kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Antimadridista kad vidi riječ Messi i negativan kotenst odmah mu se upali lampica u glavi.

 

Ekipe bez Messija su osvajale trofeje, i osvajat ce. Barca sa MSN-om 2016 je ispala od Atletica i to sa 2 gola Griezmanna.

 

Barca može biti bolja bez Messija, uz prave igrače. Da se mene pita Mbappe za Messija, pristao bih odma.

Haaland ima klauzulu 2022 75 miliona, Camavingi ce ostati godina dana ugovora i dat ce se dovesti za cca 40 miliona a Upamecano se vec sad moze dovesti za 50-60.

 

.................Ter Stegen............................

R.Pereira....Upamecano...Lenglet....Alba....

.............Camavinga....De Jong................

....................Griezmann.........................

....Mbappe........Haaland..........Dembele/fati

 Vidio sam sinoć tog tvog francuzića. Da je Messi imao onakva dva zicera utrpao bi ih zatvorenih očiju.

 Mbappe je imao bar odlicnih dodavanja, Neymar nije apsolutno nista radio. Mbappe vise ima psiholoski problem velikih utakmica...

12 godina
offline
FC Barcelona

Po meni to nije dobro, treba sutiti, ako dodju ponude za njih, prodati ih.. u najgorem slucaju drzati na klupi kao zamjene.. najgore za igraca je da mu trener kaze da ne racuan na njega, a igrac je i dalje u ekipi.... tj ne proda se. sta ce onda? uglavnom gluposti

 

 

btw messija se ne tjera. samo bi idiot otjerao GOATA.. covjek je i dalje najbolji na svijetu, bez obzira na sve. Daj mi jednog BOLJEG igraca. .ne pricamo o golovima, ove sezone je i bio dosta ozljedjen tako da i to igra ulogu

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.8.2020 16:39 (exer1234).
14 godina
offline
FC Barcelona

Točno vidim što će nam se dogoditi u ovom prijelaznom roku. Suarez će otići, klub će biti siguran da možemo dovesti Lautara kao zamjenu, neće ga uspjeti dovesti i onda ćemo umjesto Lautara uzeti nekog poluigrača tipa Depay. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

Točno vidim što će nam se dogoditi u ovom prijelaznom roku. Suarez će otići, klub će biti siguran da možemo dovesti Lautara kao zamjenu, neće ga uspjeti dovesti i onda ćemo umjesto Lautara uzeti nekog poluigrača tipa Depay. 

 Depay polu igrač. haha.. Ti i tvoje znanje o nogometu. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
offline
Re: FC Barcelona
Ono sta je Depay radio Bayernu prije par dana to nije nijedan drugi igrac ove sezone...
14 godina
offline
FC Barcelona

To je jedna utakmica. I još nešto sasvim drugo je igrati u klubu kao Barca. U Unitedu su ga pojela velika očekivanja kad je došao. A u Barci bi trebao naslijediti Suareza.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: FC Barcelona

Jedna utakmica....da polufinalna LP protiv Bayerna.

Da mi je vidjet kad ce Griezmann, Roberto, Braithwaite i sl. odigrat takvu "jednu" utakmicu za Barcu...pa makar bila jedna

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.8.2020 19:26 (Mitch).
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
Mitch kaže...

Jedna utakmica....da polufinalna LP protiv Bayerna.

Da mi je vidjet kad ce Griezmann, Roberto, Braithwaite i sl. odigrat takvu "jednu" utakmicu za Barcu...pa makar bila jedna

 Odigrao je Griezmann more takvih u karijeri. Ali ne u Barci, i to je problem. Tako bi bilo i sa Depayem, dočim dođu u Barcu pada sve u vodu. Niti jedno pojačanje nam nije dobro igralo u zadnjh ne znam koliko godina. A Depay je već pokazao da su očekivanja u velikom klubu prevelik zalogaj za njega.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
16 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...
Mitch kaže...

Jedna utakmica....da polufinalna LP protiv Bayerna.

Da mi je vidjet kad ce Griezmann, Roberto, Braithwaite i sl. odigrat takvu "jednu" utakmicu za Barcu...pa makar bila jedna

 Odigrao je Griezmann more takvih u karijeri. Ali ne u Barci, i to je problem. Tako bi bilo i sa Depayem, dočim dođu u Barcu pada sve u vodu. Niti jedno pojačanje nam nije dobro igralo u zadnjh ne znam koliko godina. A Depay je već pokazao da su očekivanja u velikom klubu prevelik zalogaj za njega.

 Pa ovo je ključni problem već godinama. Pitanje je zašto se to događa, i kako to riješiti. Zašto je Barca igračima postala toliki bauk, jel to do Messija, uprave, trenera, nečeg desetog... 

6 godina
protjeran
offline
Re: FC Barcelona
Ramo kaže...
antimadridista kaže...
Mitch kaže...

Jedna utakmica....da polufinalna LP protiv Bayerna.

Da mi je vidjet kad ce Griezmann, Roberto, Braithwaite i sl. odigrat takvu "jednu" utakmicu za Barcu...pa makar bila jedna

 Odigrao je Griezmann more takvih u karijeri. Ali ne u Barci, i to je problem. Tako bi bilo i sa Depayem, dočim dođu u Barcu pada sve u vodu. Niti jedno pojačanje nam nije dobro igralo u zadnjh ne znam koliko godina. A Depay je već pokazao da su očekivanja u velikom klubu prevelik zalogaj za njega.

 Pa ovo je ključni problem već godinama. Pitanje je zašto se to događa, i kako to riješiti. Zašto je Barca igračima postala toliki bauk, jel to do Messija, uprave, trenera, nečeg desetog... 

 možda je do noćnog života barcelone 😂😂

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice