EP u nogometu 2024

poruka: 404
|
čitano: 36.580
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
mar123 kaže...

3 boda ispustimo ko budale. 

 

koji je sad plan? dobit italiju i nadat se da ce ih dobit i spanjolci?

Da. Moramo se nadat pobjedi Španjolske (ali bojim se nekom prijateljskoga X-a). Sa time da ne bi bilo dobro da Albanci dobiju Španjolce, tu se mozemo naci u nezgodnoj situaciji sa lošom gol razlikom i 4 boda da ne budemo među najbboljim 3. ekipama u grupi. Idealno bi bilo: Pobjeda Španjolaca protiv Italije i Albanije. Naša pobjeda protiv Italije pa da završimo 2.

 

Idemo na utakmicu:
Oni koji prate nogomet, našu ligu, naše igrače u stranim ligama mogli su naslutiti ovako nesto. Ali bitno je udarat se u prsa i bit nerealan. Dizat euforiju, hrvatsko srce, #family, itd. Sve je to super i stoji. Ali bez ozbiljnih priprema Prolazak ove grupe je vec velik uspjeh. Sve iznad toga, za mene bi bilo iznenađenje. Bit ce kako bude i to je to. Sad kao Čačić 2016. godine protiv Španije, sa mladima u napad i nadati se čudu protiv Talijana.

Cijela ova situacija sa Dalićem u kvalifikacijama, pa na samom turniru. Totalno promijenit pristup, kako kroz medije tako i prema odnosu sa igračima. Bez samokritike što mi je bilo jako čudno za njega. Što se točno dogodilo sa njime, to je pitanje za njega. Ali vjerujem da će on već kao odličan demagog nači objašnjenje. Pravo pitanje je kako on definira poniznost i kroz sto se ta poniznost treba manifestirati u nogometu. Jer imam osjećaj da on to malo krivo definira.

Modrić max pola sata za kraj utakmice, kao u Realu (da zadrži loptu kad si u poz. rezultatu). Sucic umjesto Broza obavezno. To je trebalo biti odmah na početku utakmice. Brozu je i pobjegao igrač ako se ne varam kod  1. gola. Bojao sam se da će biti prekasno. Na sreću uspijeli smo preokrenuti, samo na kvalitetu igrača kao i inače, kada smo dolazili do medalja. Ali vidim Silvinha uvodi Xoxhu i razmisljam kako ce se postavit Dalić na toj strani i samo da mu ne ostave previše prostora. I naravno, taktička priprema 0. Hoxha, kojeg mi koji pratimo HNL, jako dobro poznajemo, ostaje na širokom prostoru i svi znaju da je tu najopasniji. I radi dar mar u par situacija i dolaze preko njego do odlicne akcije i gola.

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.6.2024 17:43 (fighterZu).
3 godine
offline
Re: EP u nogometu 2024

S 4 boda je prolaz prakticki siguran kako god okrenes, sad koliko je realno dobit Italiju je druga stvar

14 godina
offline
EP u nogometu 2024

Jel netko zna što se događa sa Ivanušecem. Zašto nije igrao u obje tekme? To mi je i dalje neshvatljivo, s obzirom da je solidan bio u kvalifikacijama

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.6.2024 17:44 (fighterZu).
11 godina
offline
EP u nogometu 2024

Zaboravio ga Dalić, isto kao i Pjacu, Pašalića itd. A danas je zaboravio i Stanišića koji je odigrao najbolju sezonu. Ako vidim Brozovića da izlazi protiv Talijana, gasim tv. 

2 godine
online
Re: EP u nogometu 2024
mar123 kaže...

3 boda ispustimo ko budale. 

 

koji je sad plan? dobit italiju i nadat se da ce ih dobit i spanjolci?

 Moramo još od italije izgubiti da riješimo i tu kletvu i onda s 40. godišnjim Modrićem kao motorom ekipe ispast u kvalifikacijama za sljedeće svjetsko.

13 godina
online
EP u nogometu 2024

Talijani će nas natelebati ko mlade majmune zbog Dalića al nebitno, glavno da smo mi pobijedili Portugal prvi puta u povijesti i ta utakmica je bila jedna od najvećih bacanja blata u oči ikad. Koliko taj čovjek može loših poteza napraviti to je strašno i onda ih ponavljati i ponavljati! Neki igrači su gotovi skupa s njim i treba jedan jači reset tu.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.6.2024 17:56 (vrinho).
14 godina
protjeran
offline
EP u nogometu 2024

Hrvatska je isplata već, nema nikakve nade protiv Italije. Posebno sa ovakvom igrom ne daju nimalo nade za išta. 

14 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
vrinho kaže...

Talijani će nas natelebati ko mlade majmune zbog Dalića al nebitno, glavno da smo mi pobijedili Portugal prvi puta u povijesti i ta utakmica je bila jedna od najvećih bacanja blata u oči ikad. Koliko taj čovjek može loših poteza napraviti to je strašno i onda ih ponavljati i ponavljati! Neki igrači su gotovi skupa s njim i treba jedan jači reset tu.

Ne vjerujem da je potreban jači reset. Jednostavno neki igrači ne mogu pratiti ritam eura onim intezititeom koji je potreban. A to su nažalost pozicije veznog i zadnjeg veznoga. I treba dovesti ljude u repku koji nisu samo bivši igrači.
Broz - Trka je i dalje tu, ali poprilično nerezonska. Ono što je brozovića krasilo je što je uz tu trku se odlično postavljao u fazi obrane. U Arabiji čini se je zaboravio na sve te taktičke stvari koje su bitne za zadnjog veznoga. Pvi gol je neodučan kod postavljana, to zbunjuje Gvardiola i lik ostaje sam na skoku i zabija nam gol.

Modrić - jednostavno nije to više 2018. godina, pogotovo uz ovakvoga Broza. Možda nam se ne bi činilo da je tako bez energije da odmah u startu sa njime igra neko drugi (mlađi). A to je slučaj u Realu kada igra utakmice

 

Svaka čast Daliću na rezultatima. Neki su tu u temi spominjali kao što se pametuje Daliću nakon jedne utakmice protiv jake Španjoske. Problem je što to nije samo Španjolska. Zašto smo prolazili samo na penale. Zašto većinom primamo golove koji nas dovedu do tih penala. Ljudi zaboravljaju da smo umalo i kvalifikacije zaribali da se nisu poklopili neki rezultati. Taktička priprema, Ne znam tko u stučnom stožeru je ekspert za taktiku? Točnije niko, to su sve bivši igrači koji se uče trenerskome poslu. To se pogotovo vidi na utakmicama gdje moraš brzo reagirati, prilagođavati se izmjenama koje suparnička ekipa radi. To je Dalićev problem još otkako je preuzeo klupu i nije doveo u stožer nikoga tko bi mogao popraviti taj segment u repki.

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.6.2024 18:20 (fighterZu).
10 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
Mora pasti Hrvatska da bi doslo do promjena.
Gledam svjetska prvenstva i onako na penale prolaziti je jadno na kraju krajeva. Sjetimo se Grcke koja je osvojila Euro. Nema tko ih nije popljuvao.
Vrijeme je da lagano pocnu vrijedjati igraci ,stozer,Dalic i ostali.
14 godina
online
EP u nogometu 2024

Samo da kažem. Svaka čast repki na srebru i bronci na svj. prvenstvu i drugom mjestu u ligi nacija (iako ih je i tu sreća pratila). 

A na ovom Europskom prvenstvu igramo najgori nogomet iza Škotske.

13 godina
online
Re: EP u nogometu 2024
fighterZu kaže...

Ne vjerujem da je potreban jači reset. Jednostavno neki igrači ne mogu pratiti ritam eura onim intezititeom koji je potreban. A to su nažalost pozicije veznog i zadnjeg veznoga. I treba dovesti ljude u repku koji nisu samo bivši igrači.
Broz - Trka je i dalje tu, ali poprilično nerezonska. Ono što je brozovića krasilo je što je uz tu trku se odlično postavljao u fazi obrane. U Arabiji čini se je zaboravio na sve te taktičke stvari koje su bitne za zadnjog veznoga. Pvi gol je neodučan kod postavljana, to zbunjuje Gvardiola i lik ostaje sam na skoku i zabija nam gol.

Modrić - jednostavno nije to više 2018. godina, pogotovo uz ovakvoga Broza. Možda nam se ne bi činilo da je tako bez energije da odmah u startu sa njime igra neko drugi (mlađi). A to je slučaj u Realu kada igra utakmice

 

Svaka čast Daliću na rezultatima. Neki su tu u temi spominjali kao što se pametuje Daliću nakon jedne utakmice protiv jake Španjoske. Problem je što to nije samo Španjolska. Zašto smo prolazili samo na penale. Zašto većinom primamo golove koji nas dovedu do tih penala. Ljudi zaboravljaju da smo umalo i kvalifikacije zaribali da se nisu poklopili neki rezultati. Taktička priprema, Ne znam tko u stučnom stožeru je ekspert za taktiku? Točnije niko, to su sve bivši igrači koji se uče trenerskome poslu. To se pogotovo vidi na utakmicama gdje moraš brzo reagirati, prilagođavati se izmjenama koje suparnička ekipa radi. To je Dalićev problem još otkako je preuzeo klupu i nije doveo u stožer nikoga tko bi mogao popraviti taj segment u repki.

Oni gledaju neke snimke i tako pripremaju ''taktiku''. Idite na teren, borite se i igrajte svoju igru, to je taktika. U hrpi utakmica ta igra je izgledala doslovno da se zrigaš. Ili su išli papi pred Euro da im da koji nogometni savjet, ipak je čovjek Argentinac 😁 Ovisiš o Modriću, Brozu, Kovačiću i Perišiću. Jedan je pred penziju, drugi se ostavio ''pravog'' nogometa i kao da mu je dosta svega, treći je još uvijek samo Kovačić a četvrti se nekim čudom nedavno vratio nakon jedne od najgorih ozljeda u tim poodmaklim godinama u kojim je. Dalić će ostati naš najtrofejniji izbornik i kapa mu do poda za sve kako god ali vrijeme je za promjenu. Kaj je najgore mislim da HNS neće dovesti nekog bolje potkovanog i iskusnog trenera koji vidi očite stvari. Danas me raspizdilo onih zadnjih 10 minuta, sve izmjeni osim Juranovića preko kojega su išli svi albanski napadi i curilo da ne može jače i naravno popušili gol radi toga a Stanišić ti čami na klupi, ej 😫Xoxha iz Dinama je izgledao ko neki igrač od 100 milja, radio kaj hoće a još i duplirali tu stranu. Tolika mekanost je nedopustiva i tu smo jedna od najgorih momčadi. Šutalo? Pliva na sve strane, koji k... se njemu dogodio u zadnjih godinu dana. Lovrena se prozivalo da je crna rupa i sl. a još ćemo i plakati za njim.

 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
6 mjeseci
offline
Re: EP u nogometu 2024
fighterZu kaže...
mar123 kaže...

3 boda ispustimo ko budale. 

 

koji je sad plan? dobit italiju i nadat se da ce ih dobit i spanjolci?

Da. Moramo se nadat pobjedi Španjolske (ali bojim se nekom prijateljskoga X-a). Sa time da ne bi bilo dobro da Albanci dobiju Španjolce, tu se mozemo naci u nezgodnoj situaciji sa lošom gol razlikom i 4 boda da ne budemo među najbboljim 3. ekipama u grupi. Idealno bi bilo: Pobjeda Španjolaca protiv Italije i Albanije. Naša pobjeda protiv Italije pa da završimo 2.

 .

 Ne razumijem tvoju logiku. Pa ako bi Talijani pobjedili Španjolce oni su prvi u skupini i protiv nas mogu sa B postavom, a Španjolci onda moraju pobijediti Albaniju što opet nama odgovara. Biti ćemo treći i to je sasvim prihvatljivo. Bolje to nego da moramo pobijediti Talijane koji isto morali juriti rezultat.

Akagi, Kaga, Sōryū, Hiryū, Shōkaku, Zuikaku
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.6.2024 18:58 (Kido Butai).
14 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024

zavisi kako gledaš. To je isto dobra opcija ako racunamo da prolazimo sa 4 boda kao 3. Ali ovako si 2. (ako Španjolska odigra kako treba zadnju), dobivaš potencijalno lakšeg suparnika. Makar, kako to sad izgleda (kako igramo), možda i nije toliko bitno pa je tvoja opcija bolja. Kažem ne bi volio da dođe samo do toga da se dogodi neka bezvezna situacija gdje ispadamo zbog gol razlike. Kad smo mi u pitanju, ne bi me čudilo da mi budemo prvi koji nisu prosli sa 4 boda (makar na proslom je ukrajina prosla sa 3 boda ako se ne varam, tako da u teoriji 4 boda bi trebala biti dovoljna). Isto tako ne vjerujem Talijanima da će ići opušteno na nas . Bolje da i oni budu malo nervozni. Imam osjećaj da ćemo bolje odigrat sa njima ako su i oni pod pritiskom

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.6.2024 19:12 (fighterZu).
13 godina
offline
EP u nogometu 2024

Zašto Erlić ne igra?

Mislim da je on standardan u talijanskoj ligi, za razliku od Šutala

13 godina
online
Re: EP u nogometu 2024
fighterZu kaže...

zavisi kako gledaš. To je isto dobra opcija ako racunamo da prolazimo sa 4 boda kao 3. Ali ovako si 2. (ako Španjolska odigra kako treba zadnju), dobivaš potencijalno lakšeg suparnika. Makar, kako to sad izgleda (kako igramo), možda i nije toliko bitno pa je tvoja opcija bolja. Kažem ne bi volio da dođe samo do toga da se dogodi neka bezvezna situacija gdje ispadamo zbog gol razlike. Kad smo mi u pitanju, ne bi me čudilo da mi budemo prvi koji nisu prosli sa 4 boda (makar na proslom je ukrajina prosla sa 3 boda ako se ne varam, tako da u teoriji 4 boda bi trebala biti dovoljna). Isto tako ne vjerujem Talijanima da će ići opušteno na nas . Bolje da i oni budu malo nervozni. Imam osjećaj da ćemo bolje odigrat sa njima ako su i oni pod pritiskom

 

 Portugal 2016. s tri remija prošao dalje, ostalo je povijest. Na prošlom Euru smo isto nakon 2 kola imali jedan bod ali onda u trećem igrali protiv Škotske, Italija je već druga dimenzija. Ma zapravo koga zavaravamo, s ovakvom mekanom i sporom igrom ne možemo dobiti nikog.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.6.2024 19:33 (vrinho).
14 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024

Zapravo Šutalo ima vise minuta ove sezone. Šutalo se nažalost našao u užasnom stanju u Ajaxu, ali uspijeli su nekako se dići kroz sezonu. Nije baš da Erlić i Pongraćić imaju dobru sezonu. Klubovi imaju dosta primljenjih golova, Erlićev Sassoulo je bio predzanji na tablici

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.6.2024 19:39 (fighterZu).
13 godina
offline
EP u nogometu 2024

Njemačka bez Krossa, kanta za napucavanje.

Sa njim, sasvim druga priča.

Šta znači samo jedan igrač!

12 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
Ako sam dobro razumio da smo pobjedili Alb. onda bi bilo i nerješeno sa Italijom dovoljno, a ovako samo pobjeda...?
Sve da i imam,otkud mi
6 mjeseci
offline
EP u nogometu 2024

Ekipa ima li tko da živi blizu Leipziga, trebam preporuku za smještaj 3-4 osobe za 3 noći, najradije bih volio neku okolicu Lepiziga, cca do 50-100km u krugu stadiona.

Akagi, Kaga, Sōryū, Hiryū, Shōkaku, Zuikaku
15 godina
online
Re: EP u nogometu 2024
ZdravkoZ kaže...
Ako sam dobro razumio da smo pobjedili Alb. onda bi bilo i nerješeno sa Italijom dovoljno, a ovako samo pobjeda...?

da smo pobijedili albaniju mozda bi prosli i sa izgubljenom protiv italije...

11 godina
online
EP u nogometu 2024

koliko vidim, ima opcija da prođemo i kao 3. u skupini...

8 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
Di su sad pametnjakovici sta su branili velikog, prevelikog trenera i takticara LinoLadu

Poniznost i family nisu nogometna taktika
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.6.2024 20:28 (sporttest).
14 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
Brozović i Modrić nemaju što u tandemu započinjati utakmice u 2024. godini. Eventualno da jedan drugoga mijenjaju u 2. poluvremenu. Oni u trenutnom stanju nisu za ozbiljan nogomet na više od 30 minuta. To je trenutno glavni problem u ekipi. Svaka čast za sve što su napravili, pogotovo Luka, ali ne živi se od stare slave. Sučić mora biti starter. Meni bi započinjali Sučić i Modrić pa onda neka ubaci Brozovića umjesto Modrića zadnjih pola sata.

Budimir je u 10 minuta napravio puno više nego Petković u cijeloj utakmici.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
4 mjeseca
protjeran
offline
Re: EP u nogometu 2024
sporttest kaže...
Di su sad pametnjakovici sta su branili velikog, prevelikog trenera i takticara LinoLadu

Poniznost i family nisu nogometna taktika

 Opet se javljaš poslije utakmice, a nisi se usudio ništa reći prije kakav će biti rezultat iako ti je to pitanje bilo postavljeno 25x.

Nazad u birtiju za šank, sad će nova runda pive.

13 godina
offline
EP u nogometu 2024

Brozović, Kovačić i Modrić ne mogu zajedno igrati, jer se prečesto spuštaju u ista područja, sudaraju se kao zadnji vezni, a naprijed nema nikoga.
Previše je tu bilo grešaka kod puno igrača.
Kod prvog gola, Gvardiol nepotebno napušta poziciju (da bi pomagao beku). U taj prostor utrčava Laci, kojeg Brozović ne zatvara (iako ga je vidio i bio par metara ispred).
Kod drugog gola, na Hoxhu idu i Juranović i Pašalić i ne uspjevaju ga blokirati da doda igraču kojeg nije ispratio Sučić.

8 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
Modric bi trebao vise uzeti ulogu kakvu ima u madridu, kao igrac mentor, figura za ugledat se.

Petko se lose snalazi u ovakvoj situaciji gdje nije glavni igrac, stvarno lose danas.

Za brozovica steta sto je isao u Arabiu, stvarno je izgubio na skillu i mislim da je to to od njega i reprezentacije
15 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
mmafan kaže...

Ali glavno da su tu napadali čim napišeš jednu lošu o Daliću. A realno je bilo kritizirat ga, jer lik ponavlja greške konstatno. A sreća nas napustila!

 upravo to, kad smo pobjedili portugal odma sam govorio na nedostatke, sve te pobjede koje mi dobijemo prikriju greške ljudi su sretni jer je pobjeda ali istina je da 70% je bila sreca, previše taktičkih grešaka previše loših igrača na lošim pozicijama + igraci koji nisu u formi

battletag:MasnaKrvavic#2275 steam:Hitman
3 mjeseca
protjeran
offline
Re: EP u nogometu 2024
Vankuver kaže...

 Opet se javljaš poslije utakmice, a nisi se usudio ništa reći prije kakav će biti rezultat iako ti je to pitanje bilo postavljeno 25x.

Nazad u birtiju za šank, sad će nova runda pive.

 Dovoljno je vidjeti da u temi o hajduku (namjerno malim slovom) lik hvali Gattusa

Ovdje sprda Dalića koji je institucija, a gattuso mu je dobar...... ali zapravo i je dobar, taman za taj propali klub

Biti će tamo 3 tjedna i osvojiti 1 bod.

14 godina
protjeran
offline
Re: EP u nogometu 2024
Lion44 kaže...
Vankuver kaže...

 Opet se javljaš poslije utakmice, a nisi se usudio ništa reći prije kakav će biti rezultat iako ti je to pitanje bilo postavljeno 25x.

Nazad u birtiju za šank, sad će nova runda pive.

 Dovoljno je vidjeti da u temi o hajduku (namjerno malim slovom) lik hvali Gattusa

Ovdje sprda Dalićakoji je institucija, a gattuso mu je dobar...... ali zapravo i je dobar, taman za taj propali klub

Biti će tamo 3 tjedna i osvojiti 1 bod.

 

14 godina
online
EP u nogometu 2024

I sad su škoti odigrali bolje nego mi.... definitivno igramo najjadnije.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice