Državna matura 2013

poruka: 1.734
|
čitano: 441.321
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Državna matura 2013

Jel ja trebam posebno dodat i ekonomiju vanredovno, ako ne upadnem redovno? Ili se to podrazumjeva ak nemogu ovo, da ima priliku vandredno

Samo su dva tipa ljudi na ovom svijetu – dobri i loši. Dobri bolje spavaju, ali čini se da loši više uživaju u satima kad su budni. Woody Allen
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.2.2013 20:39 (cuspajz).
15 godina
neaktivan
offline
Državna matura 2013

odakle ti ideja da se podrazumijeva?

One bright morning when my work is over I will fly away home ...Bob Marley
14 godina
offline
Državna matura 2013

jel se smije ovaj kalkulator za maturu koristit

 

15 godina
offline
Re: Državna matura 2013
maxy0 kaže...

jel se smije ovaj kalkulator za maturu koristit

 

Da.

 

Ja cu si najvjerovatnije kupit onaj sto moze racunat kvadratne jednadzbe, to je zadnji koji se smije imat

Samo su dva tipa ljudi na ovom svijetu – dobri i loši. Dobri bolje spavaju, ali čini se da loši više uživaju u satima kad su budni. Woody Allen
14 godina
neaktivan
offline
Re: Državna matura 2013
cuspajz kaže...
maxy0 kaže...

jel se smije ovaj kalkulator za maturu koristit

 

Da.

 

Ja cu si najvjerovatnije kupit onaj sto moze racunat kvadratne jednadzbe, to je zadnji koji se smije imat

ček, fx-991ES se nesmije imati???

ಠ_ಠ Rolling on the floor laughing until someone jump on me a makes me stop rolling on the floor laughing but then I do it again cuz it's awesome
15 godina
offline
Re: Državna matura 2013

Smije se imati čak i PLUS verzija je dozvoljena.

AC Milan - IL CLUB PIU' TITOLATO AL MONDO
14 godina
offline
Državna matura 2013

jeli ima gdje da to tocno pise. da nebi bilo da cijelo vrijme radim na ovom kalkulatoru i onda mi ga uzmu prije testa 

15 godina
offline
Re: Državna matura 2013
AC Milan - IL CLUB PIU' TITOLATO AL MONDO
12 godina
offline
Državna matura 2013

Jel ima itko trinomovu skriptu iz kemije da mi ju posalje ili nesto napravi. Bio bi muchos zahvalan...

15 godina
offline
Re: Državna matura 2013

I može meni nekakva skripta iz hrvatskog viša razina od trinoma ili pomaka,svejedno.Hvala!

AC Milan - IL CLUB PIU' TITOLATO AL MONDO
16 godina
odjavljen
offline
Državna matura 2013

Ja sam imao fx-991ES PLUS kada sam polagao (prije 2-3 godine). Iskreno, i moja generacija je nabavljala te kalkulatore za maturu ali na kraju mi je trebao možda 2 minute... Ali zato ga sad na faksu uvijek trebam.

Galaxy SII I9100 + 2000mah battery || 21. stoljeće, vrijeme pametnih telefona i glupih ljudi.
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2013 14:54 (Kordy).
12 godina
offline
Državna matura 2013

fx-350ES sasvim normalno mozes koristit CASIO. Da sam vise kuzio tu fiziku mozda bi mi vise sluzio, ovako ce mi ove godine vise posluzit nadam se :D 

11 godina
neaktivan
offline
Državna matura 2013

ja sam sve za maturu - skripte, kvizove, informacije o faxu našla na http://drzavna-matura.com/

11 godina
neaktivan
offline
Državna matura 2013

Malo offtopic :) Al hajde, možda nekome zapne za oko i razmisli o tome....

 

Ne znam ima li onih koji su pokušali na privatne pripreme....
Ali nije naodmet da predložim :)

Inače, studiram na 3. godini PMF-a, matematika u Zg-u i održavam pripreme iz matematike za grupu ljudi.... Cilj je da sakupite svoje prijatelje (koliko god vas je volja) i podijelite troškove!

Pripreme se odvijaju kroz 30 sati i koštaju 1200 kn... Realno, ako vas se sakupi samo dvoje, cijena je još uvijek jeftinija od većine organiziranih priprema!
Ukoliko ima netko da je zainteresiran, javite se u inbox ;) Također, ako imate kakvih pitanja, javite se....:)

16 godina
odjavljen
offline
Državna matura 2013

Na maturu mozete doc i s grafickkim kalkulatorom i ntko vam nista nece rec.

 

Ionak ce vas cuvat profesori koji nemaju veze s matematikom, a na papir cete morati napisat marku kalkulatora, pa napisete po zelji neki.

http://isvijet.com.hr
13 godina
neaktivan
offline
Re: Državna matura 2013
ima li itko neki link za skripte iz fizike?
One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Državna matura 2013
majstorSZ kaže...
ima li itko neki link za skripte iz fizike?

Jedna super skripta koju je napravila studentica 3. godine kemije na PMF-u, a DM je položila s 5

http://drzavna-matura.com/index.php?page=materija_fizika_skripta

Potrudi se dobiti ono što voliš jer ćeš inače biti prisiljen voljeti ono što si dobio
13 godina
neaktivan
offline
Re: Državna matura 2013
ilija2010lukic kaže...
majstorSZ kaže...
ima li itko neki link za skripte iz fizike?

Jedna super skripta koju je napravila studentica 3. godine kemije na PMF-u, a DM je položila s 5

http://drzavna-matura.com/index.php?page=materija_fizika_skripta

kolega puno hvala {#}

One day, I looked up in the sky. A bird came by and shit into my eye. I didn't laugh. I didn't cry. I was just happy, that cows can't fly.
14 godina
offline
Državna matura 2013

...

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.3.2013 1:43 (zagi55).
15 godina
offline
Državna matura 2013

Gdje mogu vidjeti koliko je bodova trebalo za prolazak na pojednom predmetu na maturi prošle godine?

Samo su dva tipa ljudi na ovom svijetu – dobri i loši. Dobri bolje spavaju, ali čini se da loši više uživaju u satima kad su budni. Woody Allen
15 godina
neaktivan
offline
Državna matura 2013

ne tiče se direktno mature, ali ako netko zna odgovor bio bih zahvala. pošto sam maturant i svakako polažem državnu maturu, vidio sam da je otvoren natječaj za policijsku akademiju, a to me baš zanima. rok prijave je do 17.4, a kao uvijet za natječaj trebam priložit svjedodžbu svih razreda pa tako i 4-tog i uvjerenje o položenoj maturi. kako da ja to njima priložim ako školu završavam tek za nekih mjesec dana, ne ide mi u glavu zašto tako rano stavljaju natječaj da se cjela jedna generacija ne može prijavit? šta se ja onda ne mogu prijavit il šta?

I See Offline People ! Mladim djevojkama podešavam CONFIG SYSe i pravim AUTOEXEC BATe ... :D
16 godina
offline
Državna matura 2013

nemožeš se prijavit

15 godina
offline
Državna matura 2013

Odakle učite hrvatski?

Samo su dva tipa ljudi na ovom svijetu – dobri i loši. Dobri bolje spavaju, ali čini se da loši više uživaju u satima kad su budni. Woody Allen
15 godina
offline
Re: Državna matura 2013

Ja sam nabavio Pomakovu skriptu.Ali još nisam krenuo s ponavljanjem hrvatskog.

AC Milan - IL CLUB PIU' TITOLATO AL MONDO
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.4.2013 22:40 (emerik).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Državna matura 2013
system kaže...

ne tiče se direktno mature, ali ako netko zna odgovor bio bih zahvala. pošto sam maturant i svakako polažem državnu maturu, vidio sam da je otvoren natječaj za policijsku akademiju, a to me baš zanima. rok prijave je do 17.4, a kao uvijet za natječaj trebam priložit svjedodžbu svih razreda pa tako i 4-tog i uvjerenje o položenoj maturi. kako da ja to njima priložim ako školu završavam tek za nekih mjesec dana, ne ide mi u glavu zašto tako rano stavljaju natječaj da se cjela jedna generacija ne može prijavit? šta se ja onda ne mogu prijavit il šta?

Ne treba ti uvjerenje o DM piše ili zavrsnu svjedodžbu ili svjedodžbu o DM...( jedno ili drugo)

Ja san isto predao pa što bude....

14 godina
offline
Državna matura 2013

mozda vas ne pise tu puno biologiju al evo zanima me jeli zna netko jeli ima gdje na internetu neka dobra skripta u kojoj su uglavom osnove samo da prodem biologiju jer nju cu pisat kao pricuvnu opciju ako ne upadnem na informatiku. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.4.2013 17:33 (maxy0).
15 godina
offline
Državna matura 2013

Jeste počeli učiti hrvatski?

AC Milan - IL CLUB PIU' TITOLATO AL MONDO
14 godina
offline
Državna matura 2013

na informatici se smije imati kalkulator?

16 godina
offline
Re: Državna matura 2013
maxy0 kaže...

na informatici se smije imati kalkulator?

Nije se smjelo prošlih godina tako da se neće ni ove smjeti.

Koristite blage riječi i jake argumente BF3 nick: Dorjan_CRO
14 godina
offline
Re: Državna matura 2013
Dodinho kaže...
maxy0 kaže...

na informatici se smije imati kalkulator?

Nije se smjelo prošlih godina tako da se neće ni ove smjeti.

aa jbt. ja sve radio na kalkulatoru

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice