Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

poruka: 1.137
|
čitano: 400.217
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Kako nam se polako bliži predstavljanje Galaxy S23 serije pametnih telefona, red je da se "pokrene" nova tema. Za sve one koji će kupiti Galaxy S23 modele ali i za one kojima će isti ostati "tiha patnja".

Samsung Galaxy S23 linija na globalnoj razini donositi će Snapdragon čipove, čime se Samsung udaljava od Exynos implementacije.

I ovako će izgledati Samsung Galaxy S23 modeli:

 

Pa idemo krenuti u temu... slobodbno pišite, govorite i tražite mišljenje

 

 

Samsung Galaxy S23 Samsung Galaxy S23
Samsung Galaxy S23 Ultra Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy S23 + Samsung Galaxy S23 +
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Ne vjerujem da ću mijenjati svoj S21 tako brzo. Eventualno ako S23 bude dimenzijama manji, ali teško da će me i to "natjerati".

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Briši

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.12.2022 18:13 (Command Prompt).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Command Prompt kaže...

Izašao je i December update za moj S22 Ultra iz Telemacha.

Kakve tocno veze ima "December update za tvoj S22 Ultra iz Telemacha." sa ovom temom?

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Briši 

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.12.2022 18:13 (Command Prompt).
13 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Izašao je i iOS 16.2 za moj AJFON (Pa se ne hvalim)
Šalu na stranu, evo aktualne fotografije S23 modela: LINK

 
0 0 hvala 0
16 mjeseci
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Realno, Snapdragon druge generacije će biti jedino vrijedna promjena, sve ostalo su sitne razlike.

 

Ali, čim stave taj moćni CPU, ode njemu i cijena u nebesa, pa će dostići cijenom i taj svemoćni ajfon 14 (dobila i moja žena 16.2 na ajfonu 11 )

 

Nažalost, tako je.

@gkelekov Da nije bilo domovinskog rata, Hrvatska bi sada bila 3-4 godine bliže ostatku svijeta !
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Ne očekujemo da će Galaxy S23 biti velika nadogradnja. Ako već posjedujete Galaxy S22.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
burbigo kaže...

Ne očekujemo da će Galaxy S23 biti velika nadogradnja. Ako već posjedujete Galaxy S22.

Mislis kao sto ni S22 nije bio velika nadogradnja sa S21, te S21 sa S20...

 

Presao sam sa S20+ na P7P i ne mogu zamislit povratak nazad na Samsung. Samsung je nazalost postao previse trom i rob samog sebe.

13 godina
online
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Knez_007 kaže...
burbigo kaže...

Ne očekujemo da će Galaxy S23 biti velika nadogradnja. Ako već posjedujete Galaxy S22.

Mislis kao sto ni S22 nije bio velika nadogradnja sa S21, te S21 sa S20...

 

Presao sam sa S20+ na P7P i ne mogu zamislit povratak nazad na Samsung. Samsung je nazalost postao previse trom i rob samog sebe.

Ali zato je P7P vrhunac tehnologije i uređaj bez greške, de ajd..

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
ministar kaže...
Knez_007 kaže...
burbigo kaže...

Ne očekujemo da će Galaxy S23 biti velika nadogradnja. Ako već posjedujete Galaxy S22.

Mislis kao sto ni S22 nije bio velika nadogradnja sa S21, te S21 sa S20...

 

Presao sam sa S20+ na P7P i ne mogu zamislit povratak nazad na Samsung. Samsung je nazalost postao previse trom i rob samog sebe.

Ali zato je P7P vrhunac tehnologije i uređaj bez greške, de ajd..

Mozes li mi navesti gdje sam rekao da je bez greske? S druge strane, koristio sam Samsung zadnjih 7 godina pa ne pricam bezveze.

13 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Izasla službena "najava" odnosno promo plakat za Galaxy S23 (01.02.2023.).

 

Samsung službeni promo plakat 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
S obzirom na Samsungovo zadnje financijsko izvjesce u kojem stvari nisu bas tako sjajne, zapravo su lose, a ako S23 bude jos skuplji nego S22, ocekujem jos veci pad prodaje.

Koliko sam se samo nacitao komentara da S22 ima losu bateriju, ne vjerujem da ce ovaj biti bolji.

S21FE ima snapdragon i nije mu nista pomogao taj procesor da ima jacu bateriju, a samsung svake godine ponavlja kako imaju stedljiviji procesor a zapravo je sve jedna velika laž.

S22 modeli su u prednarudzbi kostali 1000kn manje, dobivao se poklon i ako je mob kasnio, dobivao se i brzi punjac dodatno koliko se sjecam.
To je ono zbog cega se i isplatio kupiti.
Uz s23 bi se isto trebalo nesto dobiti, dali Galaxy watch 5 ili nesto..
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
Moj PC  
0 4 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Auuuu, koja loša promocija S23 serije.

Niti poklona, niti popusta. Sretno im s prodajom :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
11 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Bitanga kaže...

Auuuu, koja loša promocija S23 serije.

Niti poklona, niti popusta. Sretno im s prodajom :-)

 Fakat preloše, prošle godine je bio 1000kn popust + poklon, a i osnovna cijena je bila manja. Stvarno sam ga mislio uzeti, ali ovako nema teorije.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Ja naručio S23 Ultra direktno preko Samsunga u Njemačkoj. Dobio sam više memorije i rama za cijenu osnovnog modela i za stari Xiaomi još 200 eura popusta.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
mjesec kaže...
Ja naručio S23 Ultra direktno preko Samsunga u Njemačkoj. Dobio sam više memorije i rama za cijenu osnovnog modela i za stari Xiaomi još 200 eura popusta.

Podigli cijene u odnosu na proslu godinu, za 200€ popusta si im dao telefon koji polovan vrijedi barem toliko i dali ti vise memorije i rama koji ti zapravo nista ne znace, a imas dojam da si nesto dobio. Najs.

 

Ova serija sa ovakvim cijenama i "akcijama" je teska pusiona.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Evo upravo sam morao otkazati narudžbu i opet ponovno naručiti mob jer sam našao kod za gratis Galaxy Buds 2 Pro slušalice. (LIVEDEALS23)
Što se mene tiče ja sam zadovoljan pošto ovaj Xiaomi imam već 2 i pol godine i htio sam napokon imati flagship mobitel.
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
mjesec kaže...
Ja naručio S23 Ultra direktno preko Samsunga u Njemačkoj. Dobio sam više memorije i rama za cijenu osnovnog modela i za stari Xiaomi još 200 eura popusta.

I kod nas je više memorije za cijenu osnovnog.

Al ono što je nevjerojatno je da nude 8 GB RAM u početnom izboru, za 11 000 kn top flagship...

S20 Ultra je kao bazu imao 12GB RAM, pa Samsung čak i proizvodi RAM za mobitele i tu škrtare

6 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Krenuo raditi sinoc narudzbu i odustao...iskreno ocekivao sam neki bolji poklon u prednarudzbi...zanimljivo je da telefon isporucuju vec danas, mislim da ove godine ne bude navala i kasnjenja u isporuci kao prosle godine..
Ako i budem kupovao budem pricekao recenzije da vidim isplati li se zamijeniti s22Ultra za 23 ultra a i cijena ce mu pasti za mjesec dva....meni je kamera prioritet..

 

Pozdrav

 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
zuper kaže...

I kod nas je više memorije za cijenu osnovnog.

Al ono što je nevjerojatno je da nude 8 GB RAM u početnom izboru, za 11 000 kn top flagship...

S20 Ultra je kao bazu imao 12GB RAM, pa Samsung čak i proizvodi RAM za mobitele i tu škrtare

Ni meni to nije jasno kao korisniku S22+

Očekivao sam konačni skok na 12 GB Ram memorije kod s23 i s23+, kad ono opet 8 ?!

Koji je njima k ?

合氣道 Konačni cilj svih živih bića je neprestana potraga za srećom. Znanstveno dokazano.
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.2.2023 6:33 (Zaporožac).
14 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Cijene opet van pameti bez poklona. Sretno im bilo.

Iduća serija S24 će biti bez zaslona, on će se zasebno naručivati i plaćati, a poklon će biti besplatno ljepljenje ekrana

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

ne znam ima li smisla naručivat čim izađe kad je s22 ultra za božić bio u pola cijene?

 

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Buliman kaže...

Krenuo raditi sinoc narudzbu i odustao...iskreno ocekivao sam neki bolji poklon u prednarudzbi...zanimljivo je da telefon isporucuju vec danas, mislim da ove godine ne bude navala i kasnjenja u isporuci kao prosle godine..
Ako i budem kupovao budem pricekao recenzije da vidim isplati li se zamijeniti s22Ultra za 23 ultra a i cijena ce mu pasti za mjesec dva....meni je kamera prioritet..

 

Pozdrav

 

U "leakovima" na Redditu je pisalo da uz preorder S23U idu nove slušalice i novi smart watch, očito za naprednija tržišta od našeg 

Mi smo dobili 512GB varijantu po cijeni od 256GB, ne znam jel moglo jadnije...

12 godina
offline
Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]

Naručio preko Hrvatskog telekoma, dobar popust dobio, tako da stiže uskoro S23 Ultra 12/512gb. 

RIJEKA
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Jadna ponuda da jadnija ne može biti.
Nema poklona ali zato ajmo natjerat ljude da potroše više, eto to je to
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
mjesec kaže...
Evo upravo sam morao otkazati narudžbu i opet ponovno naručiti mob jer sam našao kod za gratis Galaxy Buds 2 Pro slušalice. (LIVEDEALS23)
Što se mene tiče ja sam zadovoljan pošto ovaj Xiaomi imam već 2 i pol godine i htio sam napokon imati flagship mobitel.

 Taj kod ne radi na samsung.de ?

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S23/S23+/S23 Ultra - [Rasprava]
Jole-Ri kaže...

Naručio preko Hrvatskog telekoma, dobar popust dobio, tako da stiže uskoro S23 Ultra 12/512gb. 

Popust si isposlovao preko weba ili telefonski?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice