Samsung S5230

poruka: 892
|
čitano: 571.305
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung S5230".
13 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S5230
zlatko_95 kaže...
zlatko_95 kaže...

Evo ja isto kupio Samsung GT-5230 ali ne Stara nego Avila,dali je nekakva tu razlika ili...

imam S5230XFIJ4 firmware(valja li taj firmware)

 

i još nešto,našao sam na njuškalu folije za Samsung pa da podijelim http://www.njuskalo.hr/mobiteli-oprema/samsung-s5230-zastitna-folija-krpicom-samo-15-kuna-oglas-1308696

 

još nešto koliko star ima interne memorije(na mobitelu)?

 I zna tko...?

 

EDIT:saznao sam da ima 100mb

Nema razlike po tehničkim specifikacijama a za firmware mislim da je različit pošto ja imam drugačiji od tvog

13 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230

Jel neko modza zna jel se moze promjeniti  IMEI  broj ovog mobitela molim boga da se ne moze jer sam se sinoc napio i neki idiot mi ukrao mob zvali su me frendovi  na taj mob al  ga lik koji mi ga ukrao iskljucio izvadio karticu ili sta priajvio sma ovo policiji i dao podatke koje su trazili i citam po netu da se moze  taj  IMEI   promjeniti a negdje sam procitao da se moze samo na nekim mobitelima to promjenit  ako neko zna 100% odg neka mi kaze plizzzMršti se  HELPPPPPP!!!!!!!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S5230
donyvd16 kaže...

Jel neko modza zna jel se moze promjeniti  IMEI  broj ovog mobitela molim boga da se ne moze jer sam se sinoc napio i neki idiot mi ukrao mob zvali su me frendovi  na taj mob al  ga lik koji mi ga ukrao iskljucio izvadio karticu ili sta priajvio sma ovo policiji i dao podatke koje su trazili i citam po netu da se moze  taj  IMEI   promjeniti a negdje sam procitao da se moze samo na nekim mobitelima to promjenit  ako neko zna 100% odg neka mi kaze plizzzMršti se  HELPPPPPP!!!!!!!

 može se promijeniti imei broj u svim mobitelima određenim postupkom prilikom flashanja softwarea, ali to zna napraviti malo ljudi - uglavnom u servisima koji se bave s time. ali su jako male šanse za to.

 

preko imei broja se lako može vidjeti tko koristi ili je koristio određeni mob, pa ako imaš sreće, vjerojatno će ti ga policija uskoro vratiti.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S5230

ahaam al ak je to nek istranac uzeo ili neko iz hrv samo ko je na dr kraju hrv mislim da policija nece ic po mob tako daleko  a i imao mi je 3 crtice mob pa ak se baterija isprazni mislim da ga ne mogu locirat   ak je iskljucen  :S

btw hvala :)

13 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230

http://www.samsungmobile.com.hr/supports/softwaremanuals/software.do?sw_type=SW&phone_model=GT-S5230

 

ovaj novi NPS ima dolje u widgetima opciju nadogradivanje firmawera,dali je tko to probao i dali ako to napravim gubim hrvatski jezik(ako nadogradim novi firmware i on onda nema hrv. jezik)

GT-S5230
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S5230
zlatko_95 kaže...

http://www.samsungmobile.com.hr/supports/softwaremanuals/software.do?sw_type=SW&phone_model=GT-S5230

 

ovaj novi NPS ima dolje u widgetima opciju nadogradivanje firmawera,dali je tko to probao i dali ako to napravim gubim hrvatski jezik(ako nadogradim novi firmware i on onda nema hrv. jezik)

Ja sam probo ali mi piše da nadogradnja firmwarea nije potrebna

15 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S5230
donyvd16 kaže...

ahaam al ak je to nek istranac uzeo ili neko iz hrv samo ko je na dr kraju hrv mislim da policija nece ic po mob tako daleko  a i imao mi je 3 crtice mob pa ak se baterija isprazni mislim da ga ne mogu locirat   ak je iskljucen  :S

btw hvala :)

ako je lopov stranac, sigurno neće ići po njega u njemačku npr. ali nema veze koliko mu je baterija bila puna, čim ga uključi - imei pokazuje tko ga koristi, a uključiti će ga netko kad-tad.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S5230

kako ce ga ukljcuit ako je baterija prazna ???

15 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S5230
donyvd16 kaže...

kako ce ga ukljcuit ako je baterija prazna ???

pa lega, prije svega, imaš za kupiti zamjenski punjač za njega za 50 kuna, kao drugo na svakoj tifonovoj benzinskoj postaji možeš napuniti mobitel - potpuno besplatno, i kao treće - ako mu frend ima samsunga može i kod njega napuniti mobitel, zar ne? ili misliš da u tvoj mob ide samo tvoj punjač?

13 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S5230

ahaam a ndm se da ce ga nac jer ko zna koji mi je ovo mob da ga izgubim razbijem il ukrade i sl.haha a ne znam nije mi to palo na pamet za punjenje xD

btw hvala puno

14 godina
offline
Samsung S5230

pitanje: kakva je osjetljivost ekrana? da li odmah "prepozna" pokret prsta ili moram ko budala 5 puta povuci prstom da krene na sljedecu sliku i sl?

 

hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S5230
Idealist kaže...

pitanje: kakva je osjetljivost ekrana? da li odmah "prepozna" pokret prsta ili moram ko budala 5 puta povuci prstom da krene na sljedecu sliku i sl?

 

hvala

ekran je solidan nije top klasa ali ja sam jako zadovoljan

14 godina
offline
RE: Samsung S5230

po internetu se cesto uspoređuje sa lg cookie-em. imao sam prilike imati taj lg u rukama i moram reci da mi se ne sviđa osjetljivost lg-a. jaako slabo. frustriralo me kako nije htjelo "prepoznati" pokret prsta.

 

da li je samsung s5230 po tom pitanju bolji?

15 godina
offline
RE: Samsung S5230
Idealist kaže...

po internetu se cesto uspoređuje sa lg cookie-em. imao sam prilike imati taj lg u rukama i moram reci da mi se ne sviđa osjetljivost lg-a. jaako slabo. frustriralo me kako nije htjelo "prepoznati" pokret prsta.

 

da li je samsung s5230 po tom pitanju bolji?

Nisam imao Cookia, ali ovaj model Samsunga radi ok što se toga tiče. Odziv je OK, nije me do sada razočarao.

Radio, ne radio, svira radio!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S5230
Idealist kaže...

po internetu se cesto uspoređuje sa lg cookie-em. imao sam prilike imati taj lg u rukama i moram reci da mi se ne sviđa osjetljivost lg-a. jaako slabo. frustriralo me kako nije htjelo "prepoznati" pokret prsta.

 

da li je samsung s5230 po tom pitanju bolji?

bolji je od cookija u svakom pogledu - imao sam oba - najprije cookija pa 5230, bolji ekran, brži odziv, brži softwer, jača baterija, robusniji dizajn..

14 godina
offline
Samsung S5230

sto se tice mjuze... dal nakon pritiska tipke "play" brzo krene pjesma? i da li kod biranja sljedece pjesme treba cekati prije nego sto je pokrene? odnosno, dal je spor u music playeru?

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.8.2010 13:25 (Idealist).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230

Music player je dobar pjesme se brzo pokreću i kvaliteta zvuka je odlićna

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S5230

Slažem se,imam ga i mobitel je super,uze li se u obzir cijena...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S5230
donyvd16 kaže...

Jel neko modza zna jel se moze promjeniti  IMEI  broj ovog mobitela molim boga da se ne moze jer sam se sinoc napio i neki idiot mi ukrao mob zvali su me frendovi  na taj mob al  ga lik koji mi ga ukrao iskljucio izvadio karticu ili sta priajvio sma ovo policiji i dao podatke koje su trazili i citam po netu da se moze  taj  IMEI   promjeniti a negdje sam procitao da se moze samo na nekim mobitelima to promjenit  ako neko zna 100% odg neka mi kaze plizzzMršti se  HELPPPPPP!!!!!!!

ovaj mobitel je imao sigurnosni sustav da kad ti ga ukradu ili nesto da se postavi da kad se u njega stavi druga kartica on automatski javlja na dva predhodno navedena broja podatke po kojem se moze locirati,trebalo je samo procitati upute dobivene sa mobom ...

That Jesus Christ guy is getting some terrible lag... it took him 3 days to respawn!
15 godina
offline
RE: Samsung S5230
dadododo kaže...
donyvd16 kaže...

Jel neko modza zna jel se moze promjeniti  IMEI  broj ovog mobitela molim boga da se ne moze jer sam se sinoc napio i neki idiot mi ukrao mob zvali su me frendovi  na taj mob al  ga lik koji mi ga ukrao iskljucio izvadio karticu ili sta priajvio sma ovo policiji i dao podatke koje su trazili i citam po netu da se moze  taj  IMEI   promjeniti a negdje sam procitao da se moze samo na nekim mobitelima to promjenit  ako neko zna 100% odg neka mi kaze plizzzMršti se  HELPPPPPP!!!!!!!

ovaj mobitel je imao sigurnosni sustav da kad ti ga ukradu ili nesto da se postavi da kad se u njega stavi druga kartica on automatski javlja na dva predhodno navedena broja podatke po kojem se moze locirati,trebalo je samo procitati upute dobivene sa mobom ...

Postavke>Sigurnost>Mobilni lokator i tamo se namješta ta opcija.

Radio, ne radio, svira radio!
14 godina
offline
Samsung S5230

ima li tko mozda dulje vrijeme bijeli samsung s5230? naime, ne mogu nigdje naci crnog, pa me zanima dal kod bijelog s vremenom boja "požuti"? zamaze se... ako me kuzite...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230

Zna li netko kada stavim u postavkama da mi melodija bude na najjačem kada me netko zove par sekundi se jako slabo čuje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S5230
308gtsfan kaže...

Zna li netko kada stavim u postavkama da mi melodija bude na najjačem kada me netko zove par sekundi se jako slabo čuje?

meni/postavke/profili/normalno/vrsta zvona/   i tu postavi na melodija ili vibracija i ton zvona... jel ti je vjerojatno na poglasavajuca  melodija

That Jesus Christ guy is getting some terrible lag... it took him 3 days to respawn!
14 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230

mene zanima kako da instaliram software od satia...il nekog drugog moba,...jel se to uopce moze?

nothing is true, everything is permitted
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
RE: Samsung S5230

koji format videa podrzava taj mobitel? skopirao sam 3gp i mp4 i ne zeli pokrenuti niti jedan...

 

EDIT: skuzio, mora se bas preko pc studia convertirati...

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.8.2010 11:10 (Idealist).
13 godina
neaktivan
offline
Samsung S5230

Bog, jedno pitanje u svezi ovog moba, kako da zakljucam određene poruke konkretno dolazne tj. da mi ostanu poslije brisanja, imao sam g 600 prije njega i imao je opciju zaštite od brisanja ....inace mob je ok meni malo teže se naviknut na tac ali s vremenom valjda bude bolje ........hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S5230
Idealist kaže...

koji format videa podrzava taj mobitel? skopirao sam 3gp i mp4 i ne zeli pokrenuti niti jedan...

 

EDIT: skuzio, mora se bas preko pc studia convertirati...

Podržava i 3gp i mp4 ali zašto tebi neće nebi znao probaj ih prebacit preko pc studia on će automatski konvertirat video u formatu za taj mobitel

13 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S5230
simeparanoja kaže...

pa zar nije stylus olovka u "serijskoj" opremi s mobitelom??

nije...al star je svakako puno bolji od kukija....i mnogo ljudi znam koji imaju probleme blokade sa kukijem

 

star-definitivno

13 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S5230
Dodge_167 kaže...

Sta se isplati uzeti taj mob u Tele2 za 995kn? Dali je bolji od Cookie-a?

jes...puno bolji...bolji u svakom pogledu

13 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung S5230
derba kaže...

Bog, jedno pitanje u svezi ovog moba, kako da zakljucam određene poruke konkretno dolazne tj. da mi ostanu poslije brisanja, imao sam g 600 prije njega i imao je opciju zaštite od brisanja ....inace mob je ok meni malo teže se naviknut na tac ali s vremenom valjda bude bolje ........hvala

Molim pomoc ako neko zna važno mi je ...hvala

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice