Nero 6. Problemi deinstalacije

poruka: 11
|
čitano: 3.797
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Nero 6. Problemi deinstalacije
pitanje

Deinstalirao sam Nero 6 i uspio izgubiti CD i DVD drive-ove sa računala koje jednostavn ne prepoznaje da uopće imam te uređaje na računalu.morao sam ga deinstalirati jer nikako nisam uspjevao ispržiti nešto sa njime a i NMP kao da nije postojao. U sklopu Nere je i nešto što se zove InCD... Što to je??? dok njega nisam maknuo još sam imao CD i DVD a htio sam ga maknuti jednostavno zbog toga da u potpunosti uklonim Ahead folder sa C-a.ah da...Nero i nakon reinstalacije nije bio u stanju ispržiti štogod a i NMP je i dalje samo pusta želja.

 

CDBurnerXP Pro radi bez problema....

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nero 6. Problemi deinstalacije

1.) Probaj vratit računalo u raniju točku

2.) Ako imaš MAXadsl, preko torrenta skini Neru 7

3.) Pa kad već sve ide pržit s CDBurnerXP Pro-om, u čemu je problem? 

16 godina
neaktivan
offline
Nero 6. Problemi deinstalacije

InCD...    http://en.wikipedia.org/wiki/InCD

 

probaj system restore... ne znam sta bi ti rekao

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nero 6. Problemi deinstalacije
prihvaćeno rješenje

Za deinstalaciju Nere postoji alat koji se zove Nero Clean Tool. Proguglaj malo i skini taj software(free) pa počisti sve šta je ostalo iza Nera, instaliraj Nera ponovo. Možda riješiš problem. 

16 godina
protjeran
offline
RE: Nero 6. Problemi deinstalacije
Alat ti se nalazi na sluzbenoj stranici, ovisno o verziji mozda ces jos imati problema i nakon upotrebe ovog alata, ja sam morao napraviti upgrade na nero 7, i onda ga skinut.
16 godina
offline
Nero 6. Problemi deinstalacije

A isto možeš skinuti programčić koji se zove Revo Uninstaller.

 

Odličan programčić za uninstall, koji također briše sve tragove aplikacije koju uninstalliraš.


Don't you see their bodies burning
Desolate and full of yearning
Dying of anticipation
Choking from intoxication
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nero 6. Problemi deinstalacije

Hm, vjerojatno ti ovo neće pomoći, ali imao sam Nero 7, pa Nero 8 i na kraju se vratio na Nero 6 koji je daleko bolji i lakši od 7 i 8

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nero 6. Problemi deinstalacije
autorov komentar

Hvala Vam svim na trudu...pokušao sam i system restore i kad ga vratim u stanje prije deinstalacije normalno da ništ ne radi a isto tako i nakon reinstalacije.  Htio sam ga 100% očistiti sa stroja pa me je zato malo zezalo to što mi je InCD instaliran u Nero folderu. U svakom slučaju pokušat ću temeljito deinstalirati predloženim programima a ako i ne uspijem nek nero čuči negdje u zapećku a ja ću se baviti CDburner-om.....pozdrav

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nero 6. Problemi deinstalacije

Program unlocker rješava sve moje probleme s deinstalacijom,upiši u tražillicu i nađi.instaliraj i moraš ga pokretati kao administartor  a ako ga ni to ne pokrene moraš naći u folderu na c disku gdje je unlocker i exe file i pokrenuti ga .S  njime sve skidaš ali baš sve!


v_maxcpp
16 godina
neaktivan
offline
RE: Nero 6. Problemi deinstalacije

Ashampoo Burning Studio - "majka svih pržilica". kakav Nero

Nero is dead, like dead

16 godina
neaktivan
moderator
offline
RE: Nero 6. Problemi deinstalacije
Pokusaj sa ovim

ftp://ftp6.nero.com/tools/General-CleanTool.zip
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice