Sarene tockice i svasta nešto

poruka: 5
|
čitano: 586
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
offline
Sarene tockice i svasta nešto

Pozdrav, prvi put ovdje saljem zahtjev za pomoc pa ako nesto napravim krivo nemojte zamjeriti. Znaci ovako, ne razumijem se bas u specifikacije, graficke i ostale gamerske stvari i ne znam jesam li ovo stavio pod tocnu temu. Imam laptop sa nekim ne bas dobrim specifikacijama i do prije nisam imao nikakvih problema. Igrao sam GTA V na najmanjim postavkama i nije bilo nikakvih stekanja ili smrzavanja, tek kada gdje, i tek nakon dobrih mjesec/dva prilikom igranja smrzao mi se ekran i nakon 10ak sekundi krenule su iskakati nekakve tockice po cijelom ekranu i nekakve linije (mozete vidjeti na slikama), kao da teksture upadaju i mjesaju se. I tako mi je u svakoj igrici, igrica ne steka ali jako upadaju te tockice i te linije. Kada odem na NVIDIA control panel za svaku aplikaciju imam opcije daza nju koristim Integred graphic i High-performance NVIDIA processorn, i sada trenutno igram na integriranoj jer mi se onda te stvari ne pojavljuju ali igram sa puno lagova i sporih ucitavanja, ali kad prepacim na High-performance proccesor odma se pojavljuju te tockice, linije i sve ostalo... Ako netko zna kako da to popravim bio bih vam jako zahvalan!! 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sarene tockice i svasta nešto

Probaj smanjit sa MSI Afterburnerom clockove malo po malo, ako to ne pomogne ne gine hladni lem; tj. pečenje matične.

Koka, dskoteka, Marlboro, Suzuki
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Sarene tockice i svasta nešto

Hmmmm ....

 

Reklo bi se da ti grafička ne fercera kak bi trebala ...

 

koliko je star taj laptop ..

 

Da li je ikada bio čišćen ...

 

Da li je zamjenjena pasta i termalni padovi ...

 

Ako je odgovor na gornja pitanja NE,nemoj se više igrati trenutno,nego hitno da to neko napravi,dok još uopće radi ta grafa ...

 

Ako se neće popraviti,onda probati reflowom ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sarene tockice i svasta nešto

Digni Linux Ubuntu u live modu. Ako se tačkice opet pojave, iskoristi garanciju na grafičku karticu ukoliko je imaš.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2020 20:45 (phoenix2003).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sarene tockice i svasta nešto
phoenix2003 kaže...

Digni Linux Ubuntu u live modu. Ako se tačkice opet pojave, iskoristi garanciju na grafičku karticu ukoliko je imaš.

 Laptop je u pitanju ... Čitati ...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice