Problem sa Windows 10 - MSCVR100.dll

poruka: 5
|
čitano: 1.138
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Problem sa Windows 10 - MSCVR100.dll

Pozdrav,

 

imao sam neke probleme sa bad image ...., reinstalirao windows, i sad imam problem sa MSCVR100.dll.

Pogledao sam neke tutorijale na netu, pokušao i nikako to riješit, ništa mi ne pomaže...

Ima li neko riješenje ? 

 

Do sad nisam imao ni sličnih problema sa windowsom, ovo u zadnje vrijeme stalno neki error... a ništa ne radim 

RIJEKA
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Problem sa Windows 10 - MSCVR100.dll

instaliraj potreban vc-redist, 2010-12-13-15.. 32-64bit.. kao i dx90c, tj većina starih igara-softa traži stare sys-dllove (ne znaju raditi s novijima). npr vc2013

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
offline
Re: Problem sa Windows 10 - MSCVR100.dll
ihush kaže...

instaliraj potreban vc-redist, 2010-12-13-15.. 32-64bit.. kao i dx90c, tj većina starih igara-softa traži stare sys-dllove (ne znaju raditi s novijima). npr vc2013

 

 

Probao već, ne pomaže -.-"

 

Svaki put kad palim komp, čim se pokrene neki program mi javi taj problem sa tim .dll i kad idem u neku igru izbaci mi ovaj problem:

 

 

RIJEKA
15 godina
offline
Re: Problem sa Windows 10 - MSCVR100.dll

imaš problem s 'piratom'.. 7b .. licenca.

-clean install, čisti-originalni ms-win-iso.. ili sfc/scan možda fixa sve potrebno ali i dalje trebaš pravi-čisti install medij (ne pirat koji je modificiran..)

+moguće i malware.. ili bilo koja app koja u autostartu nešto traži, npr onlineservis .. pogasi itd.

 

-bf lančer, kad uredno instaliraš redist-c... tad je dostupan svim appsima (sys folder osa) ali naravno mora biti pravi-ispravan install, koji sys-antivirus štite od malwarea pa moraš to raditi kao admin itd. .. lakše je iskopirati u folder igre, tj ako nema u win-sys32 folderu tad app traži dll u svom startnom folderu, radi.. .. ali kvalitetnije je imati čist-stabilan sys, tad i install normalno radi pa ne moraš kemijati

+ važno, 32 ili 64 bit + verzija.. tj win radi na WoWu, automatski koristi 32 ili 64 bitnu verziju kontrole-dlla.. kad je sve ispravno, kad ručno kopiraš tad moraš znati koja verzija jer 'izgledaju' jednako tj 32-64bit..

 

+ igre ugl dolaze sa svime potrebnim u installeru, pa kad instaliraš igru obično imaš i dx+vc (ne moraš tražiti online, mada je možda sigurnije skiniti čisto-originalno s ms stranice..)

+ moraš se malo snalaziti.. google ti da odgovor u sekundi, ali pazi koji savjet ćeš uzeti, jer možeš smrdati win, postoji malware.. zato moraš birati s kojeg izvora skidaš i koje savjete slušaš, sve ostalo google nađe za sekundu + čak i yt klipić ako ti nije jasno kako se što radi.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.9.2021 12:25 (ihush).
5 godina
neaktivan
offline
Problem sa Windows 10 - MSCVR100.dll

na jednom od racunala me isto to mucilo, i takoder instalacije VC++ nisu pomogle

 

zatim sam instalirao Origin ili GOG Galaxy launcher, ne sjecam se tocno, i on je povukao instalacije VC++ paketa i nakon toga vise nije bilo te greske

 

probaj s njima, mozda pomogne 

www.youtube.com/TerabitTV
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice